Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Mój basset - ZUZA TM i GABI TM

zuza i gabi - Sro 15 Lip, 2009 15:37
Temat postu: ZUZA TM i GABI TM
Witam to znowu my :wink:
zuza i gabi - Sro 15 Lip, 2009 15:42

Jeżeli mi czas pozwoli to opiszę dzisiaj jak zaczeła się moja przygoda z tą rasą,szczerze mówiąc to opisałam wszystko już wczoraj,ale nie wiem gdzie to poszło,chyba zrobiłam coś żle :cry:
Miła od Gucia - Sro 15 Lip, 2009 17:49

Och Zuza, Zuza, spokojnie, z czasem będziesz buszować po forum i wszystkie stanie jasne. Póki co my Ci pomożemy i niczym się nie denerwuj.
Pisz sobie już tutaj.

zuza i gabi - Sro 15 Lip, 2009 18:31

Kto mi może napisać jak się zmniejsza fotki :?:
Miła od Gucia - Sro 15 Lip, 2009 18:35

ja zdjęcia otwieram tym programem
microsoft office menedżer
i tam jest opcja do zmniejszania zdjęć

zuza i gabi - Pią 17 Lip, 2009 19:49

Wtam wszystkich ponownie.Obiecałam,że napiszę jak zaczeła się moja przygoga z bassetami,a więc w 2007 roku musiałam podiąc chyba najtrudniejszą decyzję w moim życiu o eutanazji mojego poprzedniego psiaka,walczyłam o niego trzy miesiące,ale niestety walkę tą przegrałam,obiecałam sobie wted,że nie chcę już żadnego psa,ale długo nie wytrzymałam za bardzo je kocham nie mogłam znieść tej pustki w domu,chciaż mam jeszcze kotka ale to nie to samo.Namówiłam męża i kuzynkę abyśmy się przejechali na targ zwierząt,nie miałam jeszcze zamiaru kupić psa to było za wcześnie,ale chciałam chociaż poprzytulac te małe istotki,potrzuć ich zapach.Tak naprawdę to interesowały mnie labradory i nowofunlandy,to były rasy o których marzyłam,o bassetach mało się słyszało nic o tych psach nie wiedziałam o ich charakterze,widziałam tylko że są ładne i mają fajne długie uszy.Awięc do żeczy chodząc po tym targu nie widziałam żadnego basseta,a odeszłam go trzy razy,wkoncu postanowiłam zebrać rodzinkę i wracać do domu,był grudzien i było bardzo zimno i wyobrazcie sobie będąc już przy wyjsciu staneła przedemną kobieta ze szczeniaczkiem basecikiem,maluda była taka piękna miała ubarwienie które zawsze mi się podobało u psów i ten biały paseczek przechodzący przez pyszczek,i ten kremowy trójkącik na pupci,choć była taka piękna nie chciałam jej kupić,po pierwsze to było za wcześnie żyłam jeszcze cierpieniem poprzedniego psa,po drugie nie o tą rasę mi chodziło,nie wiem dlaczego ale ona się tak wyrywała tej kobiecie z rąk żaden psiak sie tak tam nie zachowywał jak ona,więc wziełam ją na ręce i przytuliłam,wycałowałam,a ona mnie nie lizała jak inne psy tylko cichutko popiskiwała,mój mąż i kuzynka namawiali mnie że mam ją kupić,żę ona tak do mnie lgnie bo sobie mnie wybrała,przyznam szczerze,że byłam na nich zła i żałowałam,że tam w ogóle pojechałam,dobrze wiedzieli co mnie interesuje,a że nie potrafie być stanowcza więc uległam i kupiłam małą piękność.I tak nabyłam pierwszego bassecika.Po przywiezieniu jej do domu dałam jej mleczka,więc jak sobie po nim odbiła to jak krówka,czegoś takiego jeszcze nie słyszałam i nie nigdy nie zaponmę bardzo nas to rozbawiło.Napiszcie co o tym sądzicie,dlaczego właśnie ona staneła na mojej drodze.Ciąg dalszy o moich bassetach wkrótce :~
zojka - Pią 17 Lip, 2009 22:54

Nie będę się wymądrzać - ktoś tu na tym forum napisał, że to one nas wybierają. To tylko nam się wydaje, że mamy wpływ na własne decyzje :mrgreen: :mrgreen:

Pamiętam, że jak pojechaliśmy po Tosie, to Piotrek gadał : nie napalaj się kochanie, zobaczymy, jak nie ten pies to inny ...

A potem tulił ją i gadał:
ja już ją kocham :)

Miła od Gucia - Pon 20 Lip, 2009 16:57





mała Gabrysia




Zuza, przekąski najlepiej smakują na tapczanie



Zuza uwielbia spać na człowieku, prawdziwa przylepa



Razem cieplej



Jestem Zuzka i uwielbiam poduszeczki

ciąg dalszy nastąpi - teksty pod zdjęciami autora zdjęć, no zuzki :wink:

troublemaker - Pon 20 Lip, 2009 17:06

Sliczne :grin:
Tak i chcialoby sie wytarmosic

Miła od Gucia - Pon 20 Lip, 2009 17:21




Ja i Gabrysia uwielbiamy sesje zdjęciowe,możemy się pokazać w całej
okazałości.


Zaraz będzie jedzonko.


Uwielbiam plastiki.



A to nasza młodsza siostra Fionka,a właściwie nasze dziecko,przez nią
miałyśmy upojone ciąże, pancia nie miała wtedy lekko z nami,byłyśmy wtedy
wrogo do siebie nastawione.



Mam na imie Zuza,jak moja mama,bo jestem do niej podobna jak dwie krople
wody,ale pancia mówi do mnie czasami czekoladka bo mam łapki koloru
czekoladowego.



A na mnie pancia mówi Gagrysia pysia,lub gaduła,bo gdy się przytulamy to
ja lubię poskomleć do ucha.



Jestem przerażona mamo ratunku,gdzie ja jestem,co to za wielkie potwory
tu biegają.

ciąg dalszy nastąpi (teraz jedziemy z guciem do lekarza, reszta jak wrócimy)

zuza i gabi - Pon 20 Lip, 2009 18:36

Jeszcze raz Bogusiu dzienkuje za wstawienie zdięć,mam nadzieje że filmik też doszedl :grin:
Miła od Gucia - Pon 20 Lip, 2009 18:58

Najsmaczniejsze są uszy Zuzi

http://www.youtube.com/watch?v=xYh-yJwTZNE




Opalanko

Bardzo proszę.

Batus - Pon 20 Lip, 2009 20:07

Jak one się pięknie błyszczą, śliczne mają umaszczenie :)
slommka - Pon 20 Lip, 2009 21:40

Super fajne, ale nie wyobrażam sobie mieć takich dwóch bestii w domu. Już jedna potrafi dać popalić zwłaszcza jak wpadnie w wieczorny szał:)
zuza i gabi - Pon 20 Lip, 2009 22:41

A ja uważam,że mieć jednego pieska to wielki błąd.Kiedyś miałam jednego psa,teraz jak patrzę z perspektywy czasu to muszę przyznac że miał smutne to swoje psie życie,siedział po 10 godz.sam w domu,bez żadnego towarzystwa,owszem bałam się miec tyle psów,na początku miałam straszne problemy z nimi,strasznie szczekały za mną jak wychodziłam z domu,sąsiedzi się skarżyli byłam załamana co będzie dalej.Postanowiłam kupić książki i porady w nich opisane wdrażać w życie,ale to też nie pomagało,mimo to że zajmowały sie sobą gdy tylko wyczuły,że wychodzę zaczynały chisteryzować i szczekac,wszystko się zmieniło gdy dokupiłam cavalierke,przejeły nad nią całą opiekę,zaczeły jej matkować.Dzisiaj mogę spokojnie wychodzić z domu i wiem od sąsiadów że siedzą cichutko.Wiem żę przy takiej gromadce jest co robić,że potrafią niezle nabrudzić tymi łapkami,ale uważam że wszystko jest do posprzątania.Widząc jak się bawią i ganiają na ogrodzie wiem,że są naprawgę szczesliwe a ja razem z nimi.Gdybym miała większe możliwości to napewno wziełabym jeszcze jakieś dwie bidule,żeby zaznały jeszcze szczęścia w swoim życiu. :grin:
gocha - Wto 21 Lip, 2009 08:26

Tak, dwa psy to minimum konieczne :lol: , śliczne są Twoje sunie
besta - Wto 21 Lip, 2009 10:30

Też się o tym przekonałam,że dwa psy mają się lepiej niż jeden :wink:

A twoje sunie śliczne są :grin:

zuza i gabi - Wto 21 Lip, 2009 16:00

Dziękuje bardzo za tak miłe opinie o moich pieskach,wasze też są piękne tylko te wasze fotki są takie małe,że słabo je widać w całej okazałości,jeżeli wam to nie sprawi kłopotu to przyślijcie mi zdjęcia waszych pociech.Przyznam,że ostatnio zaczęłam gustować w brązowych bassetach i tak zwanych blondynkach :wink:
maria@ - Wto 21 Lip, 2009 21:33

pieski piekne :mrgreen:
zuza i gabi - Sro 03 Lut, 2010 18:03
Temat postu: Zuza i Gabi
Witam wszystkich forumowiczów serdecznie,korzystając z uprzejmości mojej znajomej moge od czasu do czasu skorzystać z jej komputera i zobaczyć co ciekawego dzieje się na forum,muszę przyznać,że bardzo tęsknie za forum ale na chwile obecną nie mogę śledzić codziennie co tu u was słychać,mam nadzieje,że kiedyś w końcu to się zmieni.Chciałam wszystkim podziekować za okazana pomoc i dobre słowo,w pewnym momencie uwierzyłam,że człowiek w trudnych chwilach nie jest jednak sam.Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc mojej kochanej Bogusi,Mireczce,Dorotce,Gosi,Asi i Basi,i wszystkim których nie wymieniłam a tak pięknie mnie wspierają,dzieki wam moje dziewczyny są radosne i szczęśliwe a ja razem z nimi.Muszę już kończyć i uciekać do domku,jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE pozdrawiam wszystkich.Pa kochani :~
Batus - Sro 03 Lut, 2010 20:36

Fajnie, że nas odwiedziłaś :)
Asia i Basia - Sro 03 Lut, 2010 20:38

Trzymaj sie i glowa do gory.
Miła od Gucia - Sro 03 Lut, 2010 21:08

Jak tylko będziesz mogła, zaglądaj, odwiedzaj nas.
Pisz co u "dziewczynek" i Ciebie.
Pozdrawiam

zojka - Sro 03 Lut, 2010 22:01

Niech Wam się darzy :lol:
gocha - Sro 03 Lut, 2010 23:38

Aneta, będzie dobrze, musi być dobrze :grin:
Trzymaj się mocno i zaglądaj do nas :grin:

zuza i gabi - Nie 28 Lut, 2010 11:28
Temat postu: Zuza i Gabi witaja
Witam was wszystkich serdecznie w tak piękny słoneczny dzień,mam mozliwosć chwileczke z wami być.
Asia i Basia - Nie 28 Lut, 2010 11:34

Witaj, ale macie fajnie, u nas ciemno, ani promyka slonca, nadchodzi orkan z Francji, w Hiszpanii juz szkod pelno narobil, we Francji ludzie bez pradu, mam nadzieje, ze nad Niemcami nie bedzie szalal. Jak tam Twoje psiutki? Jak zdrowko Twoje?
zuza i gabi - Nie 28 Lut, 2010 11:49

Psiutki jak na razie dobrze,broją.Jeżli chodzi o mnie to bez zmian,nie widać aby miało się polepszyć,pomału trace nadzieje w to lepsze jutro :sad:
Mirka - Nie 28 Lut, 2010 12:09

czesc Aneta
jak fajnie za masz mozliwość
odwiedzin chociaz raz na jakis czas
trzymam kciuki i zycze dużo siły i optymizmu
z wiosną przyjdzie to lepsze zobaczysz.... :~

zuza i gabi - Nie 28 Lut, 2010 12:09

Lecę już kochani do domku,ucałujcie swoje bassiorki ode mnie.trzymajcie się Pa :~
zuza i gabi - Nie 28 Lut, 2010 12:13

Mirka nic już dobrego nie przyjdzie,straciłam wiarę Pa Pa
Asia i Basia - Nie 28 Lut, 2010 13:45

Wiary tracic nie mozna, to jedyne czego Ci nikt nie moze zabrac. Glowa do gory, musi byc lepiej. Bedzie lepiej, ale trzeba wierzyc. Trzymj sie cieplo i zagladaj do nas.
Miła od Gucia - Nie 28 Lut, 2010 13:55

Zaglądaj, zaglądaj
i na Twojej ulicy zaświeci słoneczko.

Miła od Gucia - Czw 25 Mar, 2010 16:37

Wieści od Zuzy i Gabi

Dziś Aneta porobiła zdjęcia komórką swoim psiakom i przysłała mi je MMsem.
Opisy też są Anety.




Opalanko







Przepraszamy bardzo,ale jesteśmy tak objedzone że nie mamy siły pozować



Dziękujemy za przepyszną karmę, smakołyki i życzymy wszystkim Wesołych Świąt

zojka - Czw 25 Mar, 2010 21:52

No i niech na zdrowie im idą :)
Miła od Gucia - Sro 28 Kwi, 2010 19:22

Naszej Zuzy zdjęcia komórkowe
Zuzka ma cieczkę, dziewczyny podobno szaleją "z miłości"









Stefanek

gocha - Sro 28 Kwi, 2010 21:03

No Stefanek ma taką minę jakby patrzył na dziewczyny i pytał "no co wy głupie robicie" :grin:
Fajnie, że Zuzia i Gabrysia mają się dobrze. Pozdrowienia dla Anety :grin:

Miła od Gucia - Pon 07 Cze, 2010 20:55

z ostatniej niedzieli
pozdrowienia od Zuzy

Asia i Basia - Pon 07 Cze, 2010 21:13

O, jak ladnie sie na slonku wygrzewaja. Pozdrawiamy rowniez :cool: :grin:
zojka - Pon 07 Cze, 2010 21:15

My też pozdrawiamy :)
zuza i gabi - Wto 08 Cze, 2010 15:11

Witajcie kochani,korzystając z uprzejmości koleżanki mogę godzinkę być na forum,więc piszcie co u was słychać :smile:
gocha - Wto 08 Cze, 2010 15:21

Fajnie, że się odezwałaś, widzę , że dziewczynki w porządku, zadowolone na słonku :grin:
Pozdrawiam serdecznie :grin:

zuza i gabi - Wto 08 Cze, 2010 16:14

Uciekam już;trzymajcie się :wink:
Miła od Gucia - Nie 11 Lip, 2010 22:33

wprawdzie przesyłka jeszcze nie dotarła, ale już teraz
zuza prosi, aby podziękować Wam z całego serca



Zuza, Gabi i Fionka pięknie się kłaniają

zuza i gabi - Sro 14 Lip, 2010 19:41

serdecznie.
Chciałabym z całego serca podziękować Wam za wsparcie,karma wczoraj doszła.
Dla mnie to naprawdę duża pomoc,jest mi tak ciężko,że zastanawiałam się czy nie zacząć szukać im nowych domów.
Mam nadzieje,że pomału zacznę wychodzić z tego dołka,mam teraz pracę więc jeśli ją utrzymam to powinnam ruszyć do przodu.
Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ :grin:
ps.Bogusiu jeśli możesz to wstaw zdjęcie które Ci wczoraj wysłałam,i z góry dziękuje :grin:

Miła od Gucia - Sro 14 Lip, 2010 22:00



Niech żadna się nie waży podejść bliżej,bo ją pilnuje jedzonka

gocha - Sro 14 Lip, 2010 22:03

Na zdrowie dziewczynki :grin:
moni - Sro 14 Lip, 2010 22:50

Smacznego :lol: :lol: :lol: :lol: Zuza nie wolno Tobie nawet pomyslec o nowych domach dla pieskow.Wszystko będzie OK.Myśl pozytywnie :grin: :grin: :grin:
Mirka - Sro 14 Lip, 2010 23:24

na zdrowie :mrgreen: :mrgreen:
Asia i Basia - Czw 15 Lip, 2010 11:34

Smacznego :) Trzymaj sie Anetka, glowa do gory, musi sie w koncu udac :) trzymamy kciuki :)
zuza i gabi - Sro 20 Paź, 2010 13:39

Witam wszystkich serdecznie,wieczorkiem napisze wiecej :wink:
zuza i gabi - Sro 20 Paź, 2010 20:14

Z Wielką radoscią w Serduchu witam Was ponownie :smile: U nas wszystko ok po mału wychodzimy z kryzysu.Dziewczynki mają się bardzo dobrze,jedzą i puchną w oczach :grin: Pragnę jeszcze raz Wam podziękować zawsparcie :grin:
Miła od Gucia - Sro 20 Paź, 2010 21:55

Witaj, witaj i zaglądaj do nas
prosimy o fotki
i pisz jak sobie radzisz.

Mirka - Sro 20 Paź, 2010 23:30

zuza i gabi napisał/a:
Z Wielką radoscią w Serduchu witam Was ponownie :smile: U nas wszystko ok po mału wychodzimy z kryzysu.Dziewczynki mają się bardzo dobrze,jedzą i puchną w oczach :grin: Pragnę jeszcze raz Wam podziękować zawsparcie :grin:


witaj ,my tez z wielka radościa Cię witamy :lol:

Asia i Basia - Czw 21 Paź, 2010 20:25

No widzisz, to super , ze idzie ku lepszemu, tak trzymaj ;) Bedzie dobrze, zobaczysz , i nie dziekuj, tylko zagladaj czesciej , no i podrap Twoj zwierzyniec od nas :)
zuza i gabi - Czw 21 Paź, 2010 21:01

Teraz już będę zaglądać codziennie,a miśki podrapie napewno :grin:
gocha - Czw 21 Paź, 2010 21:25

Dobrze, że pozmieniało się na lepsze :grin: , oby tak dalej.
Daj jakieś nowe zdjęcia dziewczynek :grin:

zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:05

Proszę bardzo :wink:
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:15

Następne
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:19

kolejne
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:21

I jeszcze
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:23

zapasnice :smile:
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:35

Zagadka :grin: która to Zuza a która Gabi :?:
Mirka - Pią 22 Paź, 2010 15:36

przecież one są prawie takie same :shock: :~
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 15:44

Mirka prawie to wielka różnica :mrgreen:
Mirka - Pią 22 Paź, 2010 15:45

zuza i gabi napisał/a:
Mirka prawie to wielka różnica :mrgreen:



tez prawda :mrgreen:

Miła od Gucia - Pią 22 Paź, 2010 16:52

ta po lewej ma więcej białego na gardziołku, która to ???
zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 17:18

No i o to jest pytanie,która to :grin:
gocha - Pią 22 Paź, 2010 19:40

Moim zdaniem Gabrysia ma więcej białego :~
Ładnie dziewczynki wyglądają, błyszczą się jak wypastowane :grin:, Fionka przy nich to taka odrobinka.

zuza i gabi - Pią 22 Paź, 2010 19:55

No brawo Gosia :grin: Fionka kruszynka ale w kasze nie da sobie dmuchać,ustawia je tu równo :grin:
domelcia - Pią 22 Paź, 2010 22:12

a mnie tam rozwaliło pierwsze zdjęcie :D jak siętak można wyzwijać na łóżku :D ach te bassety, plastyczne na maxa są...
i prawda dziewczyny wyglądają jak ksero pomijając ten nieco jaśniejszy przód Gabi ;)

zuza i gabi - Sob 23 Paź, 2010 17:27

PRÓBA
zuza i gabi - Sob 23 Paź, 2010 17:34

Proba
Joasika - Nie 24 Paź, 2010 15:54

Śliczne te psiurki!

I takie....czarne....bez wszechobecnych kropek.... :shock:

Batus - Nie 24 Paź, 2010 18:51

Ładne te próby ;) :)
zuza i gabi - Nie 24 Paź, 2010 19:32

No i znów się zaczeło,Gabi dostała cieczkę :shock: już ją nie interesuje micha z jedzeniem,tylko chodzi za Zuzy zadkiem :grin: za tydzien dostanie Zuza to się dopiero zacznie :mrgreen: Mam pytanie,czy suczki mocno zmieniają się po sterylce :?: mam na myśli charakter.
gocha - Nie 24 Paź, 2010 20:03

Mania jest wysterylizowana już 2 lata temu i ja nie zauważyłam różnicy. Może ma większy apetyt, ale to też było od razu po sterylce, teraz jakby wszystko w normie.
Jeżeli nawet się zmienią to na korzyść (poza jedzeniem light, które jest droższe), a jaki spokój w domu :mrgreen:

zuza i gabi - Nie 24 Paź, 2010 20:14

Ja mam 2 suki z jednego miotu,kiedyś szkoleniowiec od tresury psów powiedział mi,że zrobiłam duży błąd biorąc dwie suki z jednego miotu,bo mogą być w stosunku do siebie bardzo agresywne jak dorosną i bedę musiała je rozdzielic :cry: wtedy mnie przeraził,jak na razie jest ok,dlatego mnie interesuje czy po sterylce moga się zmienić na gorsze :sad:
gocha - Nie 24 Paź, 2010 20:19

Myślę, że nie. Jak do tej pory nie było konfliktów to pewnie już nie będzie, nie mówię tu o pyskówkach, bo to się zawsze zdarza, u mnie czasem też , a mam sunię i psa.
Byłoby najlepiej żebyś mogła je wysterylizować równocześnie, ale to jednak spory wydatek.

zuza i gabi - Nie 24 Paź, 2010 20:24

Pomyślę o sterylce na wiosnę,własnie chciałam o to zapytać czy zrobić zabieg w jednym dniu,czy lepiej w odstepie :neutral: jak wygląda opieka nad taką suczką,czy bardzo cierpią,chodzi mi o ból :neutral: i jak długo goi się rana :?:
gocha - Nie 24 Paź, 2010 21:53

Poczytaj w temacie sterylek, tam kilka osób opisuje jak to było.
U mnie było wszystko w porządku. Pierwsza noc po zabiegu jest najgorsza, bo jeszcze działa znieczulenie, sunie łażą, wymiotują , są niespokojne, ale to nie reguła.
Mańka 3-4 godziny po operacji poszła na własnych nogach na dwór na siku. Wymiotowała, ale odrobinę, bo podczas sikania najadła się śniegu.
Drugi dzień był lepszy, a na trzeci to już próbowała się bawić i biegać.
Teraz mam po sąsiedzku Enigmę po sterylce, na drugi dzień po zabiegu już biegała wzdłuż płotu.
Ranka z reguły goi się szybko, po 7-10 dniach zdejmuje się szwy. Jedzenie lekkostrawne na drugi dzień po operacji, później już powoli normalne jedzonko.
Nie martw się , na pewno będzie dobrze, a to tylko wyjdzie suniom na zdrowie.

zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:21
Temat postu: TOtalna cisza
W czoraj na przystanku znalazłam cztery kociaki w kartonie,oczywiście wpadam w panikę bo nie wiedziałam co zrobić, :evil: więc wzięłam karton pod pachę i ruszyłam do domu,po drodze weszłam do piekarni,i tak się spodobały właścicielom,że trzy sobie zostawili,no i jeden mi został szukam mu domu :grin: moje panny są takie zakochane w kotku,że przestały jeść tylko siedzą i wpatrują się w małą,a w domu cisza jak makiem zasiał,Gabi to nawet nie chce wychodzic na siusiu :mrgreen:
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:24

Spróbuje wysłać fotki :grin:
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:26

A oto maleństwo
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:29

Daj się powąchać :smile:
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:33

A Fionka ma wszystko w głębokim poważaniu :grin:
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:37

Jeszcze jedno,aż się boję koleknej nocki :smile:
Dorti - Sob 06 Lis, 2010 21:44

Ale kociak przykuł uwagę tych Twoich psic :wink:
To się teraz narobiło :grin:
Obyście nockę mieli spokojną :wink:

zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 21:48

Noc będzie ciężka,wczoraj próbowałam zamknąć w łazience,ale Gabi tak ujadała,że musiał wrócić do pokoju z powrotem :mrgreen: Dorotko liczyłam na to,że cudeńka będą dziś na wystawie :cry:
Dorti - Sob 06 Lis, 2010 22:13

Nie planowałam tej wystawy.
Były inne ważne rzeczy do zrobienia :wink:
Ale pamiętaj co się odwlecze to nie uciecze :grin:
Pozdrawiam.

gocha - Sob 06 Lis, 2010 22:13

Fajna kiciunia, dobrze, że pozostałe 3 kotki domek znalazły.
Boże ,jacy ludzie są bezduszni , wyrzucić takie maluchy :cry:
Aneta, a nie możesz go zastawić u siebie ? psice by się przyzwyczaiły, kotek malutki to by się szybko z nimi zaprzyjaźnił.

Asia i Basia - Sob 06 Lis, 2010 22:30

Kotek super, ale ja to sie na te Twoje swiecace dziewczyny zapatrzylam. Jak one sie pieknie blyszcza.
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 22:34

Gosia nie mogę,ja już mam dwa koty,na pewno znajdę jej dobry domek,nie stoje jeszcze aż tak dobrze żebym mogła ją zostawić,gdyby tak było to bym wzieła Balbinkę,ten psiak cały czas mi siedzi w głowie,a może ktoś z was chciałby kicie,jest słodka :smile:
zuza i gabi - Sob 06 Lis, 2010 22:41

Tak to prawda,,swiecą się pięknie,może to zasługa żółtka z siemieniem lnianym,a może płatków owsiannych :grin: uwielbiam o nie dbać,to takie miłe jak się idze z nimi na spacer i ludzie się nimi zachwycają,nic człowiekowi więcej do szczęscia jest nie potrzebne :mrgreen:
Miła od Gucia - Sob 06 Lis, 2010 23:00

Ty masz takie dobre serduszko.
Kociaczek śliczny, a bassetki jakie wpatrzone i zaciekawione.

zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:39
Temat postu: Wspomnienia z wystawy
Wczoraszy i dzisiejszy dzień spędziłam na Poznańskiej Wystawie Psów Rasowych,było fantastycznie,mizianek i buziaków było co nie miara,jeszcze czuje ich zapach :grin: A oto moi ulubieńcy z wystawy :grin:
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:41

chłopaki Eviki i Madzi
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:43

Czyż nie są słodkie
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:44

Łasuch na przekąski :grin:
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:46

To ten łakomzcuch :mrgreen: a jakie buziaki dawał,poprostu miodzio :grin:
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:50

wspólne
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:52

No i oczywiście nie mogę pominąć cavisi,cudowne przylepki :mrgreen:Mój ulubieniec :grin:
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 16:53

Kochany jest
Miła od Gucia - Nie 07 Lis, 2010 17:08

Fajne fotki, to się naściskałaś i natuliłaś. A Twoje psiory pewnie Cię obwąchiwały co ?
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 17:12

I to jeszcze jak Bogusiu,wczoraj wszystko musiało iść do pralki,bo nie chciało się odczepić,dzisiaj było już lepiej :mrgreen: one nie mają czasu,przecież mają kocie dziecko w domu :mrgreen:
gocha - Nie 07 Lis, 2010 18:19

Fajnie spędziłaś weekend, tylko pozazdrościć tych wszystkich widoków i uścisków :grin:
Kala - Nie 07 Lis, 2010 18:58

My też byliśmy na tej wystawie, psiaki wspaniałe! szkoda, że zdjęć nie mamy...

Po zdjęciach stwierdzam, że dziewczynki Zuza i Gabi też fajniutkie i kociak słodki

watla - Nie 07 Lis, 2010 20:46

Też byłam i też miziałam łakomczucha.Cudne wszystkie były siedziałam oglądałam i się zachwycałam
Batus - Nie 07 Lis, 2010 21:21

Bardzo fajne zdjęcia :)
zuza i gabi - Nie 07 Lis, 2010 21:23

Kalamaciej czy to z wami rozmawiałam dziś o sielance :?:
Kala - Pon 08 Lis, 2010 09:12

nie, niestety nie udało nam się poznać, w sobotę trochę późno przyszliśmy :/ a w niedzielę niestyty nie mogliśmy przyjść na wystawę z powodu imprezy rodzinnej :( ale jesteście z Poznania prawda? macie może jakieś miejsce, do którego chadzacie z dziewczynkami? bo my jeszcze nie spotkaliśmy basseta chociaż co tydzień zabieramy małego na wybiegi dla psów zeby się pobawił :) fajnie byłoby gdyby mógł poznać basseciego psiaka...
Kala - Pon 08 Lis, 2010 20:37

może jest w Poznaniu takie miejsce gdzie można spotkać bassiory? wiecie coś może na ten temat?
zuza i gabi - Pon 08 Lis, 2010 21:10

Nie wiem niestety,ja mieszkam na peryferiach poznania,moje pieski chodzą na smyczy bo nie ma za bardzo gdzie ich spuścić,nawet bym się bała bo tu jest niebezpiecznie,inne psy potrafią zaatakować :grin:
Kala - Pon 08 Lis, 2010 21:55

no szkoda myślałam, że może jest tutaj jakaś bassetowa polanka :) my mieszkamy w centrum więc jeśli małego puszczamy luzem to w poznańskich lasach, parkach i na psich wybiegach oczywiście! wiemy, że w parczku obok nas chadza jeden Pan z bassetem, ale póki co nie dane było nam go spotkać... a jeśli chodzi o inne psy... no nasz jest szczeniaczkiem więc powszechnie jest tolerowany :D w około sami jego koledzy :) pozdrawiamy
zuza i gabi - Pon 08 Lis, 2010 22:03

Fanie macie,ja to nieraz żaluje,że nie mieszkam w jakimś osiedlu w bloku,jest tyle fajnych alejek do spacerowania,u nas to tylko pełno ujadających psów,aż nieraz strach przejść obok,i do tego jeszcze chałas od F16
zuza i gabi - Pon 08 Lis, 2010 22:07

Kurcze co się dziś dzieje z tym moim komputerem :grin: całuski dla małego,ale bym go wycmokała,poproszę o jakieś fotki :mrgreen:
Kala - Pon 08 Lis, 2010 22:12

hehehe no u nas to alejek raczej nie ma bo w bloku nie mieszkamy, a w kamienicy, ale do parku rzut beretem, cisza i spokój w okolicy :) no i małego na działkę zabieramy jeśli tylko jest to możliwe, tam ma spory wybieg i może się chłopak wyszaleć :D

Z kolei jeśli chodzi o wybiegi to polecamy ten w lasku marcelińskim, co weekend zbiera się tam fajna ,różnorodna i przede wszystkim przyjazna psia ekipa :) dziewczyny będą mogły poszaleć. My teraz badamy kolejne poznańskie rewiry, ponoć przy malcie jest jakiś wybieg, tam jeszcze nie byliśmy!

a małego wycmokamy, wymiziami, wyczochramy :) a może nadarzy się okazja i będzie możliwość osobistego wycałowania naszego diabełka :)

zuza i gabi - Pon 08 Lis, 2010 22:17

Czy wasz maluch jest od Cudenek :?:
zuza i gabi - Pon 08 Lis, 2010 22:26

Już wiem :mrgreen:
zuza i gabi - Czw 09 Gru, 2010 21:45
Temat postu: Miłe wspomnienia
Dzisiaj mija trzeci rok jak Gabrysia do nas przyjechała :grin:
Nie wiem co Mnie dzisiaj naszło,cały dzień chodzę za nią i jej opowiadam o tamtym dniu :mrgreen: A teraz siedzę i przeglądam zdjęcia z tamtego okresu,chyba się starzeje :roll:

zuza i gabi - Czw 09 Gru, 2010 21:46

To ja z zuzką
zuza i gabi - Czw 09 Gru, 2010 21:48

A tu z moim bratem :grin:
zuza i gabi - Czw 09 Gru, 2010 21:49

Brat się schował :mrgreen:
zuza i gabi - Czw 09 Gru, 2010 22:05

A tu jesteśmy z mamusią :grin:
zuza i gabi - Czw 09 Gru, 2010 22:13

A teraz jestem już dużą i Pańcia mi dziś powiedziała,że najbardziej jej brakuje noszenia mnie na rączkach :grin:
Mirka - Pią 10 Gru, 2010 00:18

oj to Pańcia ponosi dziewczynki co tam
że jej kręgosłup wysiądzie :mrgreen:

eufrazyna - Sob 11 Gru, 2010 23:21

Fajny taki wspomnień czar... My tak co jakiś czas zdjęcia oglądamy i podziwiamy, że to takie malutkie było... :)
Miła od Gucia - Nie 12 Gru, 2010 11:46

Anetko, Twoje miłe wspomnienia przeniosłam do Twojego tematu.
I ja też lubię takie fotki oglądać.

zuza i gabi - Sob 12 Lut, 2011 15:18

http://www.fotosik.pl/pok...83878de679.html
zuza i gabi - Wto 29 Mar, 2011 08:54

http://images37.fotosik.p...9da97f9a9mc.jpg

uczę się wklejać zdjęcia :grin:

julkarem - Wto 29 Mar, 2011 09:34

Jeszcze musisz poćwiczyć, ja też nad tym pracowałam :)
Miła od Gucia - Czw 14 Kwi, 2011 20:01




zuza i gabi - Czw 14 Kwi, 2011 20:38

Dziękuje Bogusiu :grin:

Pierwsze wylegiwanie się tej wiosny :grin:

Na drugim zdjęciu Pańcia podziel się obiadkiem :mrgreen:

Batus - Czw 14 Kwi, 2011 21:11

Jaka obstawa ogrodowa hihi :)
zuza i gabi - Czw 14 Kwi, 2011 21:32
Temat postu: Zuza i Gabi
Lenistwo :grin:
Marynia - Czw 14 Kwi, 2011 22:18

Błogi spokój :mrgreen:
Joasika - Pią 15 Kwi, 2011 07:30

Totalne rozleniwienie :mrgreen:

A to drugie kocie spojrzenie, to znam bardzo dobrze: "A jak się nie podzielisz, to sama wezmę, jak tylko wyjdziesz z kuchni!"

julkarem - Pią 15 Kwi, 2011 14:07

Fajnie ,pozują jak modelki :)
eufrazyna - Pią 15 Kwi, 2011 17:17

Pięknewylegiwanie się :)
Miła od Gucia - Pią 22 Kwi, 2011 07:43

http://www.youtube.com/watch?v=FBxOWX_zENo
Miła od Gucia - Sro 04 Maj, 2011 13:20

http://www.youtube.com/watch?v=3nlSGm4Zpwk

http://www.youtube.com/watch?v=Z84quqV9yG8

http://www.youtube.com/watch?v=t2OMqtA8uTI

zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 18:29
Temat postu: Niedzielni goście
Dziś odwiedził nas szanowny Pan Platon ze swoją królewną Tolą :grin:

http://img191.imageshack....raz1017p.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 19:21



Uploaded with ImageShack.us


Kocham tą moją Tolcie :grin:

Miła od Gucia - Nie 19 Cze, 2011 19:31

O, gości miałas, opowiadaj, jak Twoje dziewczyny przyjęły gości
zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 19:32

Ciotka nie przeginaj,wiem że mnie uwielbiasz ale zgodziłem się tylko ma jedną fotkę :wink:



Uploaded with ImageShack.us

Kala - Nie 19 Cze, 2011 19:40

moim parówkom dziewczynki Anety bardzo przypadły do gustu ;) w szczególności Fionka :D Platonowi najbardziej podobały się jej owłosione uszka hiihii Ale dziewcze charakterne i nie dało sobie w kaszę dmuchać :twisted:

Bardzo dziękujemy za gościnę!

zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 19:43

Karokinka relaksuje Gabrysie :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us

Tak mi rób Karolinko,tak mi dobrze :mrgreen:

zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 20:08

Zuzia i Fionka wybrały sobie Macieja :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 20:19

Tak ten wujek głaskał,że się poddałam :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Nie 19 Cze, 2011 20:26

Pożegnalne obwąchiwanie :wink:


Uploaded with ImageShack.us

julkarem - Nie 19 Cze, 2011 20:44

ale świetne spotkanko, widzę że bardzo udane. Tą Zuzę coś ciągnęło do wujka Macieja :mrgreen: hi hi
julkarem - Nie 19 Cze, 2011 20:45

zuza i gabi napisał/a:
Karokinka relaksuje Gabrysie :mrgreen:

[url=http://img814.images...018.jpg]Obrazek[/URL]

Uploaded with ImageShack.us

Tak mi rób Karolinko,tak mi dobrze :mrgreen:



No tak to one kochają najbardziej :wink:

zuza i gabi - Pon 20 Cze, 2011 09:12

Tolinka tak smutno patrzyła,chyba nie miała jeszcze jechać :grin:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Pon 20 Cze, 2011 09:23

Karolinko dziękuję za odwiedziny,było bardzo miło mi Was gościś :grin:
Wpadajcie jak najczęściej :grin:

Muszę przyznać,że jestem zaskoczona zachowaniem mojej Gabrysi
przyjeła Paltona i Tolę bardzo dobrze,chyba nawet Platon jej się spodobał
bo za nim biegała :mrgreen: dopiero póżnie włączył jej się instynkt
macierzyński i zaczeła mnie pilnować :mrgreen:

Batus - Pon 20 Cze, 2011 23:11

Jakie fajne spotkanko, miło popatrzeć na zdjecia :)
watla - Wto 21 Cze, 2011 07:37

Zazdroszczę fajnego spotkania.Chyba kiedyś muszę się wprosić na kawę aby poznać te trzy łobuzice.
Joasika - Wto 21 Cze, 2011 07:42

Ech...tak się ludziska spotykają i spotykają...a ja na Śląsku mieszkam, gdzie wyraźny deficyt na bassety i ich właścicieli :roll:
zuza i gabi - Wto 21 Cze, 2011 07:59

watla napisał/a:
Zazdroszczę fajnego spotkania.Chyba kiedyś muszę się wprosić na kawę aby poznać te trzy łobuzice.


Gosiu zapraszam serdecznie :grin:

Asia i Stefan - Wto 21 Cze, 2011 08:55

Słyszałam, że spotkanie się odbyło, ale dopiero teraz widzę foto-relację. Super, że się tak gościlliście, psiaki na pewno przeszczęśliwe wróciły :) Obiecuję, że kiedyś też ze Stefankiem zajrzymy!
Kala - Wto 21 Cze, 2011 08:58

tak spotkanko pomimo obaw (Aneta nastraszyła nas Gabrysią) wypadło bardzo pomyślnie :D Jeszcze raz Anetko dziekujemy za gościnę! Dziewczynki są super :) szcególnie za serce ujęła mnie mała Fionka... te wielkie "kocie" oczy :roll:
zuza i gabi - Czw 23 Cze, 2011 18:53

To nie basset,ale pozwole sobie ją tu wkleić.
Zobaczcie sami co Ja przygarnęłam,co to ma być :?:
nie wiem co ona sobie robi,ale beszczelnie jeszcze język na Fione wywaliła :grin:


Uploaded with ImageShack.us

Mirka - Czw 23 Cze, 2011 19:36

hihihihi Aneta moja kotka też tak siada :shock:
zuza i gabi - Czw 23 Cze, 2011 20:02

Mirka napisał/a:
hihihihi Aneta moja kotka też tak siada :shock:


Mirka to mi ulżyło ,bo już myślałam,że z Nią coś nie tak po sterylce :grin:

watla - Czw 23 Cze, 2011 23:10

Myślę że ona jogę trenuje :razz:
Joasika - Pon 27 Cze, 2011 21:21

No wiecie co :!:

Ewidentnie widać, że to kung-fu - Styl Pijanego Kota :lol: :!:

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 06:49

Wczoraj w odwiedziny przyjechała do nas Tola od "Karoliny"
wstawiam kilka zdjęć,Tolka jest naprawdę urocza :grin:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 06:54

Odwiedził nas także mały miłośnik zwierząt Sewerynek :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 07:01

Fajnie tu jest,kiedy chcę to wchodzę do domu a kiedy nie chcę to wychodzę sobie z niego,
w moim domku tego nie mam :grin:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 07:06

Spałam dzisiaj z ciocią i Fionką,o dziwo Fionka nie wyemigrowała z łoża :mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 07:12

Oj coś się w kuchni dzieje,pora wstać będzie śniadanko :grin:

szczególnie mi to Fionki smakuje :razz:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 07:16

Gabi uważa,że jest tu najważniejsza,i mizianki tylko jej się należą :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 07:25

Pańcia mówiła,że jestem jej słoneczkiem,kruszynka itd.a teraz co lata za Tolą :evil:



Uploaded with ImageShack.us

Mirka - Sob 16 Lip, 2011 08:56

oj Aneta jak Ci na wakacje moją trójcę podrzucę
to dopiero będą fotki :mrgreen: :lol:


a tak poważnie bardzo żałuję że taka kochana ciotka nie mieszka bliżej :cry:

Miła od Gucia - Sob 16 Lip, 2011 10:27

Faktycznie Mirka, masz rację, Anetka będzie naszą "przystanią" dla psiaków.
W tak dobre ręce, Gucia spokojnie bym powierzyła.
Fajne fotki i superowe opisy.

zuza i gabi - Sob 16 Lip, 2011 10:36

Miłka uwierzę jak przywieziesz Gucia :mrgreen:
julkarem - Sob 16 Lip, 2011 12:05

ja przywiozę Jogiego do Gabrysi :mrgreen:
Kala - Nie 17 Lip, 2011 12:47

łomatko! ktoś mi tu uczy psiaka spania w łóżku :roll: oj ciotka, ciotka
Cieszę się, że moja mała księżniczka była grzeczna :) Niby 1.5 dnia a jak się za nią stęskniliśmy! a jak ona za nami hiihii radości co niemiara :D

watla - Pon 18 Lip, 2011 12:11

Fajne wakacje Tola miała u Was. I jaka zadowolona i Ciotka pewnie też
Miła od Gucia - Wto 02 Sie, 2011 21:55

Miłka


proszę o podanie do stołu

eufrazyna - Wto 02 Sie, 2011 21:57

Super foteczka :) Kiciula ma swietny usmiech :)
Mirka - Sro 03 Sie, 2011 10:13

Miłka ma bassecie nawyki :shock: :lol:
zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:09
Temat postu: pieszczoty,przytulanki i buziaczki
Nasza pańcia dziś uciekła nam z domu dwa razy,w związku z tym domagałyśmy się popołudniowych pieszczot :wink:

Ja oczywiście z jęzorkiem musiałam być pierwsza :wink:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:12

a ja druga,jak wejdę na pańcie to nikt się więcej nie dopcha :grin:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:20

No i oczywiście ja,mini basset na bateryjkę,jak zacznę lizać to tak długo,aż do wyczerpania
bateryjek :mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us

zojka - Wto 16 Sie, 2011 19:22

Znaczy to taka kara za ucieczki? :lol:
zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:22

No a teraz przytulanki :wink:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:25



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:27



Uploaded with ImageShack.us

asiunia194 - Wto 16 Sie, 2011 19:29

Jakie spojrzenie:) ostatnie zdjęcie super:)
zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:30

Pańcia a mnie kochasz :?:


Uploaded with ImageShack.us

julkarem - Wto 16 Sie, 2011 19:31

ale sesje strzeliłaś z tymi psiurkami :mrgreen:
julkarem - Wto 16 Sie, 2011 19:31

słodkie mordki :mrgreen:
zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:33



Uploaded with ImageShack.us

zojka - Wto 16 Sie, 2011 19:33

I co Pańcia, kochasz?

Fantastyczne zdjęcie!!!

Miła od Gucia - Wto 16 Sie, 2011 19:37

tyle mordek do całowania, ja przy jednym nie nadążam :lol:
Śliczne wyglądacie

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:39



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:43



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:48

zojka napisał/a:
I co Pańcia, kochasz?

Fantastyczne zdjęcie!!!


Kocham Zojeczko nad życie :grin:

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:50

Miła od Gucia napisał/a:
tyle mordek do całowania, ja przy jednym nie nadążam :lol:
Śliczne wyglądacie


Dziękuję Miłka za miłe słowa :grin:

Gdzieś tu mam dubelek,jeśli mogę prosić o wykasowanie :grin:

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:54

No i zobaczcie sami w co mnie ubrała :evil:
zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 19:55



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 20:00

obudziłem się pańcia,mnie też proszę pomiziać :mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Wto 16 Sie, 2011 20:10

A ja mam karę,bo nasiusiałam na psie posłanie :roll:


Uploaded with ImageShack.us

Mirka - Wto 16 Sie, 2011 20:48

biedulkę przywiązali za karę :wink: :wink:

piekne fotki Anetko
widzę że miłość ludzko-psia kwitnie :wink:

Joasika - Wto 16 Sie, 2011 21:51

Piękne te foteczki, takie ciepłe, rodzinne, pełne miłości.... :oops:

Mam pytanko w sprawie tych bateryjek: że niby komu się wyczerpują pierwsze :?:

Piesiowi czy Pańci... :?: :mrgreen:

eufrazyna - Wto 16 Sie, 2011 22:05

Fajne foteczki ) A ten szary kiciulek, to ma mine pt."I cholera, nie zaluje!!!" :mrgreen:
zuza i gabi - Sro 17 Sie, 2011 05:34

Joasika napisał/a:
Piękne te foteczki, takie ciepłe, rodzinne, pełne miłości.... :oops:

Mam pytanko w sprawie tych bateryjek: że niby komu się wyczerpują pierwsze :?:

Piesiowi czy Pańci... :?: :mrgreen:


Fionce Joasika,fionce :grin:

Asia i Stefan - Sro 17 Sie, 2011 07:16

No się wreszcie doczekaliśmy fotek z Wami w roli głównej. Każde Twoje "dziecię" dotało swoją porcję miziania, bardzo sprawiedliwie :) Strasznie mi się kocię zdjęcia z kosza podoba, ta mina jest rozbrajająca :D
troublemaker - Sro 17 Sie, 2011 10:40

Jakie cieple sa wasze zdjecia :) Pelne milosci i zapatrzenia w Pania :)
zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 12:49

A mnie dziś wzieło na naleśniki z serkiem waniliowym :grin:
jak zwykle podczas pieczenia miałam towarzystwo :mrgreen:

zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 12:51



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 12:54

oczywiście dziewczynki też dostały papu razem z kawką :grin:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 12:57

no to gotowi do startu :mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 13:00



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 13:06

Gabi pierwsze rzuciła się na kawę,przecież naleśnik poczeka :mrgreen:
Zuza tak szybko połknęła,że nawet nie zauważyłam kiedy :mrgreen:

Psiaki najedzone i podłoga umyta :grin:


Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 13:09

Fionka uciekła z naleśnikiem na dywanik,żeby jej przegubowce nie zwinęły spod noska :mrgreen:

Marynia - Sob 20 Sie, 2011 13:16

No ja bym do takich smakołyków wystartowała z prędkością światła :mrgreen:
zuza i gabi - Sob 20 Sie, 2011 13:18

Marynia napisał/a:
No ja bym do takich smakołyków wystartowała z prędkością światła :mrgreen:


Maryniu zapraszam,naleśniczki jeszcze są :mrgreen:

Marynia - Sob 20 Sie, 2011 13:22

Z przyjemnością,ale jestem u brata w Katowicach,a on jest super "kucharz"i dzisiaj też cos dobrego szykuje :wink:
eufrazyna - Sob 20 Sie, 2011 14:00

Wariatka, no wariatka :mrgreen: !
Mirka - Sob 20 Sie, 2011 14:25

Aneta :shock: Ty jesteś niemozliwa :mrgreen: :mrgreen:
fotki suuuuuperrrrr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Miła od Gucia - Sob 20 Sie, 2011 15:19

ale artystka,
jacie, ale się uśmiałam
dobre, dobre :lol: :lol: :lol:

Asia i Stefan - Nie 21 Sie, 2011 22:31

Jesteś niemożliwa :) tak się tu wszyscy staracie, że aż w głowę zachodzę co ja Stefowi na 1-wsze urodziny mam wymyślić, skoro na zwykły niedzielny obiadek Zuza takie pyszności serwuje :)
Lutex - Pon 22 Sie, 2011 13:54

hihi ale sie usmialam - to im dobrze zrobilas :)
julkarem - Pon 22 Sie, 2011 18:07

matko nieźle to wymyśliłaś :mrgreen:
mychaNora - Pon 22 Sie, 2011 18:59

No nie mogę :mrgreen: kawusia z "ciasteczkiem". Świetny pomysł :!:
zuza i gabi - Sob 08 Paź, 2011 12:32
Temat postu: Przyłapana na gorącym uczynku.
Dziś rano po śniadanku strasznie mi się nudziło,Zuza i Fiona znów poszły spać a ja myślałam
czym by się tu zająć,i zauważyłam go wisiał sobie na kuchence taki piękny zielony,muszę
przyznać,że zielonych jeszcze nie jadłam,korzystając z okazji,że pańcia coś robi w łazience
podeszłam i z ciągnęłam go,zaniosłam na dywanik i kombinowałam z której strony można
by go zjeść i na te moje zmagania weszła pańcia,oj mówię Wam czego to się nie nasłuchałam,jaka to ja nie dobra jestem,że jestem jakaś Fe,że mnie do schronu odda a nawet
że mi budę na ogrodzie postawi i dostanę eksmisję,ha ha już to widzę po godzinie by po mnie
przyleciała,obcałowała,przepraszała,i miziała,już to znam nie raz to przerabiałyśmy :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 08 Paź, 2011 12:37

No ale jakaś kara musiała być,i wylądowałam na ogrodzie :grin:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Sob 08 Paź, 2011 12:41

Zuzia jest zawsze przy mnie w trudnych momentach,choć to moja siostra,to muszę przyznać,że nie zawsze jestem dla niej miła :sad:



Uploaded with ImageShack.us

Marynia - Sob 08 Paź, 2011 16:52

Ale one są cudne,a fe pańcia nie wolno karać niuńki :wink:
julkarem - Sob 08 Paź, 2011 17:21

jak jej jeść nie dałaś to je ręcznik,chociaż coś :mrgreen:
Miła od Gucia - Sob 08 Paź, 2011 20:40

Anetka,
ja nie mogę pojąć dla czego Gabi wszystko pożera ?
rękawiczki, ściereczki
jak Ty przy niej musisz uważać, wszystko chować
no czort jeden - materiałozjadacz
a nie tylko, bo przecież pumeks też dorwała
dlaczego ona to robi, przecież to niedobre

zuza i gabi - Nie 09 Paź, 2011 21:16
Temat postu: Mała agentaka Miłka
Uczę się siedzieć jak dwunożni,ale nie jest to najwygodniejsza pozycja :grin:



Uploaded with ImageShack.us

mychaNora - Nie 09 Paź, 2011 21:18

O jaaaaaaaaaaa!!!!!! Nie wiem, dlaczego koty tak siadają czasem ale jest to przekomiczne :mrgreen:
Asia i Stefan - Nie 09 Paź, 2011 21:19

Aneta, ale Ci się fotkę udało strzelić...wymiękłam :)
Joasika - Nie 09 Paź, 2011 21:33

Bossska fota z tym kotem :lol:

A na środku ma takie rozsunięte futerko, jakby go sobie łapkami układał.

No nie mogę - może on se chciał opalić to miejsce, bo jakieś blade takie... :?: :lol:

Miła od Gucia - Nie 09 Paź, 2011 22:11

jak się nie mylę to Miłka :shock:
zuza i gabi - Nie 09 Paź, 2011 22:13

Miła od Gucia napisał/a:
jak się nie mylę to Miłka :shock:


Nie mylisz się Miłka :grin: To Miłka :mrgreen:

moni - Pon 10 Paź, 2011 10:47

Ale super fotka,ja swoja Miske nie moge tak fikusnie upolować :lol: :lol: :lol:
gkoti - Pon 10 Paź, 2011 16:21

To najbardziej fotogeniczna kociczka, jaką widziałam :lol:
zuza i gabi - Pon 10 Paź, 2011 17:40
Temat postu: Gabi znów broi
Jeszcze ciepłe zdjęcie,wyszłam dosłownie na 3min a Gabi już szukała okazji żeby coś pozreć,
ja już nie mam na nią śił :sad:

Co ja mam z nią zrobić :?: :cry:



Uploaded with ImageShack.us

zuza i gabi - Pon 10 Paź, 2011 17:45



Uploaded with ImageShack.us

Miła od Gucia - Pon 10 Paź, 2011 19:22

Jak ona tam wlazła,
nie pożarła nic ???

zuza i gabi - Pon 10 Paź, 2011 19:46

Miła od Gucia napisał/a:
Jak ona tam wlazła,
nie pożarła nic ???


Najpierw wlazła na krzesło i dalej na stół :sad:

Nie miała co pozreć,na szczęście leżał tylko parasol :sad:

moni - Pon 10 Paź, 2011 20:07

Spryciara. Zdolne te nasze psinki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gkoti - Pon 10 Paź, 2011 22:25

moni napisał/a:
Spryciara. Zdolne te nasze psinki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


To mało powiedziane :wink: Toż to czysta abrakadabra :lol:

zojka - Wto 11 Paź, 2011 07:08

I z tego powodu w moim domku niemal wszystko jest pochowane :mrgreen:
Kiedy coś postawię wyżej to do boju wkracza Kota Balbina :roll: :lol:

Akrobatka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Miła od Gucia - Wto 11 Paź, 2011 11:18

a co parasolka jej nie pasowała ???? :lol: :lol: :lol:
zuza i gabi - Wto 11 Paź, 2011 15:27

Miła od Gucia napisał/a:
a co parasolka jej nie pasowała ???? :lol: :lol: :lol:


Miłka może i pasowała,ale ja weszłam do domu :grin:
Szczęście,że dupskiem nie siedziała na laptopie,bo już kiedyś się tak zdarzyło :grin:

koluś - Wto 11 Paź, 2011 16:55

Anetka, Ty to się właśnie ciesz, że za laptopa się nie zabrała ;) a poza tym pomóż psince zejść, migusiem, co by nie spadła :mrgreen:

a tak poważnie, może pomyśl nad jakąś klateczką jak ciebie nie ma?

zdolne te Twoje bestie ;)

mychaNora - Wto 11 Paź, 2011 20:13
Temat postu: Re: Gabi znów broi
zuza i gabi napisał/a:
Jeszcze ciepłe zdjęcie,wyszłam dosłownie na 3min a Gabi już szukała okazji żeby coś pozreć,
ja już nie mam na nią śił :sad:

Co ja mam z nią zrobić :?: :cry:


Anetko!! Najprościej postaw stół do góry nogami :mrgreen: . Ciekawe jak ona na to zareaguje
Albo zostaw jakieś bułeczki, smakołyczki, chrupeczki gdzieś niżej :mrgreen: - Gabi nie będzie szukać nic na stole :mrgreen: - pozdrawiam

watla - Wto 11 Paź, 2011 21:13

Pomyślałam sobie że pewnie Chilon powiedział jej na uszko jak się na stoły włazi :mrgreen:
Joasika - Sro 12 Paź, 2011 07:54

watla napisał/a:
Pomyślałam sobie że pewnie Chilon powiedział jej na uszko jak się na stoły włazi :mrgreen:


Ja to samo pomyślałam - obejrzała sobie jego zdjęcia i wycyrklowała rzutem podłużnym na stół :lol:

Na szczęście nasza Berta posiada nadwagę w okolicach ogona :mrgreen:

Jeno moja niedawno kupiona komoda ma takie dziwne podłużne rysy odkąd pewnej nocy zniknęła babka nieopatrznie tam przez moją skromną osobę pozostawiona.

Berta twierdzi, że nie widziała żadnego złodzieja, bo spała :mrgreen:

Miła od Gucia - Czw 08 Gru, 2011 10:22

Aneta, Miłka jest obłędna, zresztą drugie kocię również
ja wstawiam fotki, a Ty proszę opisz

chociaż co tu opisywać :lol: zdjęcia mówią same za siebie :lol:




















Dorti - Czw 08 Gru, 2011 10:46

6 fotka - troszku się wstawiłam :mrgreen: - rozwaliła mnie :grin:
i jeszcze 2 zdjęcie, te wystające łapy :roll: :grin:
Obłędna jest :wink:

Asia i Stefan - Czw 08 Gru, 2011 10:58

2, 3, 4 wow, piękne focie, piękne kocię, obyda kocie są pikne, muszę je kiedyś osobiście wymiziać!
Mirka - Czw 08 Gru, 2011 11:46

koty to wspaniaøe zwierzeta :lol:


a mnie sie cos wydaje że moja ruda Tola,
wyrasta na rudego Tolka :shock:

Dorti - Czw 08 Gru, 2011 12:45

Mirka napisał/a:
koty to wspaniaøe zwierzeta :lol:


a mnie sie cos wydaje że moja ruda Tola,
wyrasta na rudego Tolka :shock:


Sorki, ze nie w temacie :wink:
ale moja mama jednego kota miała o imieniu Suden a okazał się Sudenicą :mrgreen:
a obecny był Maciusiem i trza go było przerobić na Melę :razz:

zuza i gabi - Czw 08 Gru, 2011 18:54

Gabi przeniosła się piętro wyżej,co to dziewcze jeszcze wymyśli :shock:



Uploaded with ImageShack.us

koluś - Czw 08 Gru, 2011 18:57

ja to jestem ciekawa jak tam to posłanie wtargała :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
zuza i gabi - Czw 08 Gru, 2011 19:21

koluś napisał/a:
ja to jestem ciekawa jak tam to posłanie wtargała :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:


No posłaniu leżał sobie kotek,bo lubi się wygrzewać koło pieca,a Gabrycha mu się dziś tam władowała,ja rano zerkam z kuchni do pokoju i widzę Zuza i Fiona leżą na kanapie a paskudy
nie ma,wchodzę do pokoju i oczom nie wierzę :mrgreen:

Miła od Gucia - Czw 08 Gru, 2011 19:23

Zuza, kiedyś się nie ogarniesz w tej ferajnie :lol:
ania123 - Czw 08 Gru, 2011 20:28

heheh ale kombinatorka :D
koluś - Pią 09 Gru, 2011 08:36

trochę mnie uspokoiłaś, bo już myślałam, że małpa nie może za sieie :mrgreen:
julkarem - Pią 09 Gru, 2011 09:00

:shock:
domelcia - Pią 09 Gru, 2011 13:25

Oj Gaba, żebyś tylko nie miała "łowieckich snów" bo start za zwierzyną z takiej wysokości może zaboleć... aparatka jest :D
mychaNora - Wto 13 Gru, 2011 18:32

Mój Dino uwielbia skakanie po parapetach, meblach itp ale on ma uzasadnienie - wychował się z kotem :!: :!:
zuza i gabi - Czw 08 Mar, 2012 18:33

Moi kochani w związku z tym,że Facebook dziś mi szwankuje pragnę z tego miejsca podziękować Wam za pamięć i życzenia :grin:

Jeszcze raz dziękuje :grin:

Miła od Gucia - Pon 19 Mar, 2012 22:52

zabawa w pociąg
resztę komentarza zostawiam Anecie :lol: bo się wstydam :oops:


zuza i gabi - Pon 19 Mar, 2012 22:57

Ja też się wstydam :oops:żeby takie rzeczy robiły i to jeszcze na moim tapczanie :shock:
Miła od Gucia - Pon 19 Mar, 2012 23:00

jeszcze koty Miłki do kompletu brakuje :lol: :lol: :lol:
Joasika - Pon 19 Mar, 2012 23:24

Łooooooooooooo............... :oops:
lora - Pon 19 Mar, 2012 23:29

Czy te czarnule (tak jak moja Lorka :wink: :-) nie mają białej końcówki ogona :?:

Patent ze spaniem na pięterku -rewelacyjny. Przecież nie od dziś wiadomo, że od podłogi "ciągnie" :mrgreen:

Miła od Gucia - Nie 20 Maj, 2012 23:09




gkoti - Pon 21 Maj, 2012 07:54

Ale ich zmogło, normalnie wszystko palcki :lol: jaki fajny widok :lol:
Joasika - Pon 21 Maj, 2012 09:31

Aaaaaaleeeee..... :mrgreen:

Kot wymiata :!: Że nie wspomnę o pozostałej grupie :lol:

I po co moje tak nie śpią :?: No po co :?:

Marynia - Pon 21 Maj, 2012 16:05

Ale cudowna ekipa :mrgreen:
julkarem - Wto 22 Maj, 2012 10:34

:mrgreen: :mrgreen: :shock:
Kala - Wto 22 Maj, 2012 13:14

ech te upały ;)
eufrazyna - Wto 22 Maj, 2012 19:27

Aaaaaaaaaaa...ale fajne foty :)
BASSiBAWARIA - Wto 22 Maj, 2012 19:56

ha ha
ale fajne flaki....

mam gdzies podobne zdechlaki,musze poszukac i zapodac na ruszt :lol:

Miła od Gucia - Nie 22 Lip, 2012 14:50

jak te dziewczyny się kochają
czy to Zuza czy Gabi ???


zuza i gabi - Nie 22 Lip, 2012 21:12

To mój psi anioł Gabrysia :grin:
gkoti - Nie 22 Lip, 2012 23:15

A jakie oczko bassecie zapatrzone w Pańcię i uśmiechniete, szczęśliwe :wink: O Pańci już nie powiem, że zapatrzona w CUD :wink:
eufrazyna - Pon 23 Lip, 2012 11:34

Fajne zdjecia :)
BASSiBAWARIA - Pon 23 Lip, 2012 18:06

gkoti-to niezapatrzone oczko bassecie a posokowcowe :razz:

:mrgreen: :shock: :grin:

gkoti - Pon 23 Lip, 2012 23:05

:lol: :lol: :lol:
Miła od Gucia - Nie 29 Lip, 2012 15:45

siostrzyczki
która jest która ???

Marynia - Nie 29 Lip, 2012 16:56

Obie piękne choć przyznam,że je nie rozróżniam :mrgreen:
besta - Nie 29 Lip, 2012 17:04

Marynia napisał/a:
Obie piękne choć przyznam,że je nie rozróżniam :mrgreen:


Ja też nie :mrgreen:

Joasika - Nie 29 Lip, 2012 17:57

besta napisał/a:
Marynia napisał/a:
Obie piękne choć przyznam,że je nie rozróżniam :mrgreen:


Ja też nie :mrgreen:


No to jest nas trzy :mrgreen:

Ale śliczne obie :mrgreen: :!:

julkarem - Nie 29 Lip, 2012 20:06

Zuza z lewej Gabi z prawej ;)
zuza i gabi - Nie 29 Lip, 2012 21:40

julkarem napisał/a:
Zuza z lewej Gabi z prawej ;)


Brawo Anitka :grin: znasz już je tak dobrze,że w ciemnościach byś je rozpoznała :mrgreen:

Miła od Gucia - Sob 20 Paź, 2012 22:45






Joasika - Nie 21 Paź, 2012 10:03

Kot obłędny z tym znaczkiem :lol:

A baby w pościeli wyglądają wielce gustownie :mrgreen:

Marynia - Nie 21 Paź, 2012 10:36

Wszystkie twoje zwierzaczki są cudne,ale uwielbiam te dwie czarnule :mrgreen:
julkarem - Pon 22 Paź, 2012 13:25

Fajne fotki, a pościel też fajowa :D :D :wink:
Patka - Pon 22 Paź, 2012 16:19

Piękniochy :lol:
zuza i gabi - Pon 22 Paź, 2012 19:28

No cóż mam począć nie potrafię tym moim małpom niczego odmówić,ja wstaję one się kładą :grin: już tak ostatnio się zastanawiałam,czy nie zainwestować w łóżko piętrowe,one na dole będą spały a ja na górze :mrgreen:
Joasika - Pon 22 Paź, 2012 19:29

zuza i gabi napisał/a:
No cóż mam począć nie potrafię tym moim małpom niczego odmówić,ja wstaję one się kładą :grin: już tak ostatnio się zastanawiałam,czy nie zainwestować w łóżko piętrowe,one na dole będą spały a ja na górze :mrgreen:


Hihihi...zapomnij :!: Będą lazły po drabince do Ciebie na górę :lol: :lol: :lol:

gkoti - Wto 23 Paź, 2012 09:10

Ale poranna sjesta pół rodzinna...widok super, ale jak pozują , po prostu cwaniactwo :wink:
Miła od Gucia - Sob 10 Lis, 2012 19:42








Marynia - Sob 10 Lis, 2012 21:03

Fajne fotki,a na nich same fajne kobietki :mrgreen: fajowy zwierzyniec tylko pozazdrościć :lol:
zuza i gabi - Sob 10 Lis, 2012 21:26

Dziś z wizytą wpadła do nas Anitka z Julką :grin:
dziewczynki pchały się do miziania,tylko Fionka pilnowała pańci żeby jej ciocia Anitka nie zabrała :mrgreen:

Anitka dziękuję za miłe spotkanie :grin:

madziaa - Sob 10 Lis, 2012 22:21

ale super zdjęcia no no fajnie miałyście tylko pozazdrościć
Joasika - Sob 10 Lis, 2012 23:44

Spotkanie na szczycie :mrgreen:

A kota Wam język śmiała pokazać :?: :lol:

zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:17

cd.
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:19

cd:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:22

cd:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:25

cd:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:28

cd:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:30

cd:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:32

cd: :grin:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:34

cd:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 08:43

cd:
zojka - Nie 11 Lis, 2012 09:58

Lubiem takie spotkania!!
Bardzo lubiem!

Widać jak Wam było dobrze!
A psiurom!!
Sama rozkosz :grin:

madziaa - Nie 11 Lis, 2012 10:45

ile szczęścia na tych zdjęciach :)
gkoti - Nie 11 Lis, 2012 13:17

Ale macie fajowo :wink:
ania123 - Nie 11 Lis, 2012 13:18

suuuuuper!!!
Miła od Gucia - Nie 11 Lis, 2012 15:48

ale Wam dobrze, tylko głasków, uśmiechów, super relacja
a zdjęcia piękne :lol:

domelcia - Nie 11 Lis, 2012 20:01

bijcie, zabijcie ja dalej nie wiem jak dziewczyny rozróżnić!! one są jak ksero!
Marynia - Nie 11 Lis, 2012 21:15

domelcia napisał/a:
bijcie, zabijcie ja dalej nie wiem jak dziewczyny rozróżnić!! one są jak ksero!


ja mam to samo,ale i tak uwielbiam je obie :mrgreen:

zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 22:31

Miłka :grin:
zuza i gabi - Nie 11 Lis, 2012 22:33

Miłka :grin:
Miła od Gucia - Nie 11 Lis, 2012 22:43

ha ha dobre, ksero, ja też nie rozróżniam

Miłka oczko puszcza, i co zjadła cukierasy ?

madziaa - Pon 12 Lis, 2012 01:41

kicia lubi cukierki, pocieszna kicia
Batus - Pon 12 Lis, 2012 15:47

Jakie fajne kobitki na zdjęciach, miło Was zobaczyć :) Fajne spotkanie :)
zuza i gabi - Pią 28 Gru, 2012 19:51

Jest :!: w końcu dotarł mój wymarzony sweterek dla Fioneczki od Maryni :mrgreen:

Ale Fionka nie do końca jest zachwycona,wręcz boi się sweterka i chowa się pod krzesło :grin:

zuza i gabi - Pią 28 Gru, 2012 19:54

Tak będę siedzieć i się nie ruszę dopóki mi tego nie zdejmiesz :grin:
zuza i gabi - Pią 28 Gru, 2012 19:57

będę się tak długo kulać,aż to coś ze mnie nie zejdzie :mrgreen:
zuza i gabi - Pią 28 Gru, 2012 19:59

Dziewczyny nie odchodzcie pomóżcie mi to zdjąć :grin:
zuza i gabi - Pią 28 Gru, 2012 20:07

Tak Pańcia bardzo śmieszne,śmiej się śmiej,zrobisz mi obciach na całej wiosce :grin:
ciekawe dlaczego Zuza i Gabi nie mają takich sweterków :evil: :mrgreen:

zuza i gabi - Pią 28 Gru, 2012 20:09

Maryniu bardzo dziękujemy :grin:
jabluszko520 - Pią 28 Gru, 2012 20:25

Ha ha świetna relacja :lol:
pieseczkowi będzie teraz cieplutko w brzusio :grin:

Miła od Gucia - Pią 28 Gru, 2012 20:28

Teraz już Fionka nie zmarznie
super wygląda, na ostatnim zdjęciu jaka zła :lol: :lol:
Maryniu
patent na sweterki opanowałaś. Ile już nadziergałaś ???

madziaa - Pią 28 Gru, 2012 21:16

jakie jajca ale wygląda jak by na prawdę zła była haha moja chętnie ubiera a Marynia to nasz skarb Ona i Jej rączki trzeba będzie pomyśleć i chyba Je wysoko ubezpieczyć bo na prawdę są cudne i tworzą przeurocze kubraczki dla naszych skarbów
Marynia - Sob 29 Gru, 2012 10:28

Miła od Gucia napisał/a:

Maryniu
patent na sweterki opanowałaś. Ile już nadziergałaś ???


Jeszcze 2 i przerwa :wink: teraz ćwiczę robienie skarpetek bo już dawno nie robiłam i zapomniałam,a komuś kolorową skarpetę obiecałam :mrgreen:

Miła od Gucia - Sro 06 Mar, 2013 14:04

Przedsmak urodzin Pańci
:lol: :lol: :lol:














jabluszko520 - Sro 06 Mar, 2013 14:25

aaaaaa jakie smakowitości :razz:
i ja się nie dziwię, że piesy prawie by obrus ściągnęły hihi :grin:

idę na kawę, bo normalnie jak zobaczyłam twój kubek to poczułam jej zapach :razz: :mrgreen:

julkarem - Sro 06 Mar, 2013 14:28

no ładnie i mnie tam nie było, nie zaprosiłaś mnie :( :(
Lutex - Sro 06 Mar, 2013 14:52

haha ale smaka Pancia narobila, rozumiem, ze po jedzeniu bylo juz tylko slodkie lenistwo do gory brzuchami :mrgreen:
zuza i gabi - Sro 06 Mar, 2013 14:53

Hi hi imprezka była super :grin: nie ma to jak obchodzić urodzinki z piesami i kotami :mrgreen:

Anita masz jeszcze czas,wpadaj zapraszam :grin:

madziaa - Sro 06 Mar, 2013 16:16

ciacho wygląda pysznie ale wiesz co kochana hmm psiaki to masz cudne boże jakie słodkie mordki i kicie cudne proszę wyściskać skarby ode mnie :)
BASSiBAWARIA - Czw 07 Mar, 2013 16:03

Towarzystwo nietrywialne :lol:

po prostu rozbałowane na maxa i udane :mrgreen:

zojka - Czw 07 Mar, 2013 20:05

Uśmiałam się jak bąk :mrgreen:

Mając takie towarzystwo człowiek nigdy nie będzie sam!

Patka - Czw 07 Mar, 2013 20:09

Pojadły. pompiły, pośpiewały..... to odpoczywają :mrgreen:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 21:54
Temat postu: Odwiedzinki
Dziś w odwiedzini wpadła do Nas Alicja "BASIBAWARIA"

Ala zakochana w Fionce :wink:

Miła od Gucia - Nie 31 Mar, 2013 21:55

Zdrajczyni bassetów :lol: :lol: :lol:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 21:56

:wink:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 21:58

Bassetki też były wymiziane :wink:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 22:01

:wink:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 22:03

:wink:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 22:06

moje słoneczko :wink:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 22:08

:wink:
zuza i gabi - Nie 31 Mar, 2013 22:11

Dziękuję Ala za odwiedziny i że byłaś ze mną tych trudnych chwilach :wink:
Joasika - Pon 01 Kwi, 2013 22:28

Ale fajowe spotkanie :!: :mrgreen:

Ala - a na Śląsku też by się przydały jakieś odwiedziny :mrgreen:

U nas też trzy piesiory i koooooooot, i ryyyyyybkaaaaa i żaaaaaabaaaaaa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

madziaa - Wto 02 Kwi, 2013 10:24

ooo ale miałyście fajne święta dziewczyny ale zazdroszczę :) Buziaki pozdrawiam gorąco
zuza i gabi - Pią 30 Sie, 2013 21:13

Tak moje dziewczynki bawią się w pociąg :grin:
Joasika - Pią 30 Sie, 2013 22:38

:oops: :oops: :oops: :mrgreen:
Asia i Basia - Pią 30 Sie, 2013 23:04

:lol:
gkoti - Sob 31 Sie, 2013 09:14

:mrgreen: :mrgreen:
zosia15 - Sob 31 Sie, 2013 09:49

Ta fota wygrywa :mrgreen: :lol:
moni - Sob 31 Sie, 2013 11:27

Ale super :lol: :lol: :lol:
Patka - Sob 31 Sie, 2013 19:28

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jabluszko520 - Nie 01 Wrz, 2013 20:39

hahaha! dobre, miłej zabawy laski :lol: :lol: :lol:
zuza i gabi - Sro 04 Wrz, 2013 21:40

http://www.youtube.com/watch?v=W_Jc2Ffa79w
madziaa - Sro 04 Wrz, 2013 21:48

Ale masz wesoło Anetka super masz te dziewczyny :) Super, że udało Ci się wsadzić film teraz proszę o więcej :)
Miła od Gucia - Sro 04 Wrz, 2013 22:05

a jeszcze kotów nie widać hi hi
Marynia - Czw 05 Wrz, 2013 08:58

Śliczna gromadka,dawaj więcej :mrgreen:
zosia15 - Czw 05 Wrz, 2013 09:52

Anetko ja Ci mowiłam ostatnio że cudowne masz psiaki?ekipa świetna :)
zuza i gabi - Nie 06 Paź, 2013 08:26

Jemy jajeczka :grin:

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Miła od Gucia - Nie 06 Paź, 2013 14:30

no nie wytrzymam
wmłóciły ze skorupką
Fionka to sobie chociaż obrała jajeczko

Joasika - Nie 06 Paź, 2013 14:39

Chrupki miały :lol:
Marynia - Nie 06 Paź, 2013 14:57

Pochłonęły szybko i jeszcze by chciały :wink:
madziaa - Pon 07 Paź, 2013 08:31

Super będę teraz zbierać skorupki dla Was :) rewelacja
zuza i gabi - Wto 15 Paź, 2013 20:55

Od małej Miłki dla dużej Miłki :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=cKgJgReQyLE

Miła od Gucia - Wto 15 Paź, 2013 21:32

moja słodka, dziękuję :lol:
gkoti - Wto 15 Paź, 2013 22:37

Jaka ona śliczniutka :) kocham kotki, ale moje maupy by zamęczyły, szczegolnie Blaneczka :)
jabluszko520 - Wto 15 Paź, 2013 22:57

kochaniutka ♥♥♥
madziaa - Sro 16 Paź, 2013 08:10

Pięknotka :)
zuza i gabi - Pon 09 Gru, 2013 21:28
Temat postu: Koszmar
Zuza po sterylce ma wszystko w nosie :grin:
Fiona i Gabi mają cieczki,zobaczcie co się dzieje,ja chyba oszaleje :cry:

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

moni - Wto 10 Gru, 2013 10:52

Współczuję i zyczę wytrwałóści.Jedyny plus to że obie w jednym czasie maja cieczkę :lol: :lol: :lol:
zuza i gabi - Czw 12 Gru, 2013 16:37

moni napisał/a:
Współczuję i zyczę wytrwałóści.Jedyny plus to że obie w jednym czasie maja cieczkę :lol: :lol: :lol:


może gdyby miały w innym czasie było by spokojniej :sad: ja jestem wykończona a sąsiedzi mnie chyba eksmitują :cry:

gkoti - Czw 12 Gru, 2013 16:55

Biedna Gabrysia- jak ona sie męczy Skarbulek :sad:
Joasika - Czw 12 Gru, 2013 20:11

To ja przesyłam dużo pozytywnej energii i ocean spokoju dla Ciebie i sąsiadów, żeby udało Wam się przetrwać ten trudny czas. :mrgreen:
Miła od Gucia - Czw 12 Gru, 2013 23:40

Zuziu i jak, już się choć ciut uspokoiły ???
Ty to się masz

madziaa - Pią 13 Gru, 2013 08:37

zobaczę w domu co się tam u Was dzieje bo w pracy mi zablokowali oglądanie filmów skandal normalnie !
zuza i gabi - Nie 27 Kwi, 2014 11:54

Tak moje panny witały wczorajszego gościa :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=jFS3kji4uyI

zuza i gabi - Nie 27 Kwi, 2014 12:43

Wieczorna toaleta Miłki :wink: Pańcia odczep się :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=QGqGPoO_OQE

gkoti - Nie 27 Kwi, 2014 13:37

Anetko- cudne masz te swoje czarnuszkowe panienki, a mała wśród nich jak rodzynek wygląda, a jakie zadowolone, szczęśliwe :)
A Miłka to jak dama na włościach... tez mi sie marzy kotek, ale teraz jeszcze nie...

Miła od Gucia - Nie 27 Kwi, 2014 16:00

Jakie radosne psiory, jak witają serdecznie
cudne te Twoje dziewczynki

Miłka jest urocza, tylko nie rozumiem, dlaczego ty jej przeszkadzasz ???

zuza i gabi - Wto 29 Kwi, 2014 18:02

Przyszło legowisko Gucia :sad: musiało swoje odstać,aż zdecydowałam się je rozpakować :sad:
zuza i gabi - Wto 29 Kwi, 2014 18:04

Jest piękne
zuza i gabi - Wto 29 Kwi, 2014 18:16

Chyba coś czuły :sad:

https://www.youtube.com/watch?v=Ou_PRpJ0Ec4

Marynia - Wto 29 Kwi, 2014 19:48

Dziewczyny są przecudne :lol:
jabluszko520 - Wto 29 Kwi, 2014 21:43

Same mokre noski zostały na legowisku, hihi, dziewczynki są śliczne, takie błyszczące :*
Widzę, że ewidentnie coś czuły, nie mogły przestać wąchać. Guciu, kochanie, przesyłasz pewnie teraz swoje buziole dla panienek ♥

gkoti - Wto 29 Kwi, 2014 21:51

Rzeczywiście coś wyczuły, Guciolek czuwa kochany :) sliczne panienki masz Anetko- ja ich nie rozpoznaje, oprócz Fionki- małego rodzyneczka :)
marzanna67999 - Wto 29 Kwi, 2014 22:02

Czarne bassety, cudo !!! Ewidentnie czuły dobry duch Gucia :)
zuza i gabi - Wto 29 Kwi, 2014 22:13

Nadal podchodzą i obwąchują,kładą się na chwilkę i odchodzą,a mi smutno jak patrzę na posłanko,bardzo smutno :sad:
zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 20:11
Temat postu: Odwiedziny
Dziś w nasze skromne progi zawitała Bogusia :yahoo

I zaczeły się głaskanka i mizianka :buha:

Gabi z zazdrości powarkiwała na Zuzkę :shock:

zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 20:20

wszystkie chciały się poprzytulać,ale Gabi była czujna :buha:
zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 20:34

pieszczot cd. :D
zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 20:51

Ale tego,że moja mała koteczka Miłka poszła się pomiziać,to się nie spodziewałam,zazwyczaj chowa się przed obcymi ;)

jednak swój ciągnie do swojego :buha:

zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 20:56

No proszę wciąż jej mało było ;)
zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 20:59

:D
Miła od Gucia - Pon 16 Cze, 2014 21:07











bezwstydna Miłka


one są tak zakochane w Pańci, że aż się wierzyć nie chce, nie odstępują Anetki

Miła od Gucia - Pon 16 Cze, 2014 21:10

Zuza dziękuję
że choć chwilę mogłam pomiziać te cudne psiaczki i koty
cieszę się, że się spotkałyśmy
nic nie było planowane, a wyszło
Atmosfera w domu Zuzy niesamowita
one wszystkie koty i psy lgną do niej, bez przerwy, krok w krok za Zuzą
i tylko patrzą, gdzie idzie, po co idzie
jak one ją kochają, to aż bije z tych czworonogów
Miło było się spotkać - dzięki

zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 21:13

Gabi nie odpuszcza,chce być blisko Bogusi :D

A pozoztałe dziewczyny chyba odpusciły :(

Gabi ty wstrętna wiedzmo :bije:

zuza i gabi - Pon 16 Cze, 2014 21:45

Dziękuję Bogusiu za miłe spotkanie :D
choć mineło kilka lat,teraz mogę powiedzieć,że jedno z moich marzeń się spełniło :cmok:

A Miłeczka wypatrywała,gdzie ta ciocia od głaskania uciekła :mur:

Magdaa - Pon 16 Cze, 2014 21:54

Super spotkanie zazdroszczę ! A Miłka do Miłki ciągnęła.
Joasika - Pon 16 Cze, 2014 22:55

Ale bombowe spotkanko :!:

I tyle zwierza do miziania :mrgreen: :yahoo

Tylko czemu mnie zawsze omijacie w odwiedzinach... :shock:

gkoti - Pon 16 Cze, 2014 23:14

No to się dziewczynki ucieszyły na gości w domu :) ciocia wygłaskała na wszystkie możliwe sposoby. Anetko- slicznie już wyglądasz, mam nadzieje, że tak też i sie czujesz :cmok:
jabluszko520 - Wto 17 Cze, 2014 08:44

Ale super spotkanko, wszystkie pięknie wyglądacie :) pozdrawiamy :)
Lacota - Czw 19 Cze, 2014 15:54

No to Indyki wyjątkowego gościa miały.
Super :D

madziaa - Czw 26 Cze, 2014 11:21

Super, uwielbiam takie spotkania :mrgreen:
zuza i gabi - Pią 11 Lip, 2014 16:08

Muszę się Wam pochwalić moim podopiecznym :D

Oto słodki Gremlinek :serce:

Prawie jak Tekla Moniki"Lacoty" :haha:


https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

jabluszko520 - Pią 11 Lip, 2014 17:54

buldożek francuski?
zuza i gabi - Pią 11 Lip, 2014 18:14

Tak,buldożek francuski,jest przekochany,cały czas by się całował :mrgreen:
jabluszko520 - Pią 11 Lip, 2014 19:38

zuza i gabi napisał/a:
Tak,buldożek francuski,jest przekochany,cały czas by się całował :mrgreen:


one tak mają, w rodzinie u mnie są te buldożki, strasznie całuśne :lol: i wydają niesamowite odgłosy, a poczekaj i zobacz jak śmiesznie charczy jak się zmęczy albo jak mu gorąco, hihi

gkoti - Sob 12 Lip, 2014 10:59

Jest śliczny ;) u mnie jest taki sam, identyczny, roczny, gdy spotkamy sie na spacerkach- to z Blanką szału dostają, ona pada wykończona po ich rewolucjach i wyścigach :mrgreen: a on biega za nią, gania i podgryza z tyłu cały czas, a ona ma radochę, Leniuszek to statecznie obwącha i idzie swoim torem :yahoo
Miła od Gucia - Sro 16 Lip, 2014 17:30

a jak "dziewczynki" zareagowały Zuziu ? na nowego gościa
zuza i gabi - Sro 16 Lip, 2014 22:52

Miła od Gucia napisał/a:
a jak "dziewczynki" zareagowały Zuziu ? na nowego gościa



Bogusiu dziewczynki jeszcze nie poznały Gremlinka,filmik nagrany był u niego w domku ;)

Miła od Gucia - Pią 30 Sty, 2015 20:38

500,00 GABI Przelew na Gabinet Weterynaryjny PLUTO w Poznaniu. Wsparcie od forum nasze bassety na leczenie i sterylizację Gabi "zuza i gabi".
jabluszko520 - Sob 31 Sty, 2015 19:56

Dziś ostatni stycznia i jak tam ma się psinka? Jest już "po"?
Miła od Gucia - Pon 09 Lut, 2015 12:25

Gabi w klinice, dziś operacja
Gabi "odjeżdża"

trzymajmy kciuki i łapki,
Zuza będzie dobrze

Neit - Pon 09 Lut, 2015 13:28

Trzymamy!
Zdrowiej szybko Malutka :cmok:

jabluszko520 - Pon 09 Lut, 2015 14:05

szybkiego powrotu do zdrowia
Marynia - Pon 09 Lut, 2015 17:08

Gabi jest już w domku,zdrowiej malutka :serce:
gkoti - Pon 09 Lut, 2015 17:46

Zdróweczka maleńka :serce:
Magdaa - Pon 09 Lut, 2015 18:14

Zdrówka :serce: :serce: :serce:
Miła od Gucia - Pon 09 Lut, 2015 19:29

Aneta nie ma dostępu do netu
wszystkim dziękuję z całego serca za wsparcie
dzisiejsza trudna noc przed nią.
Gabi odpoczywa po zabiegu sterylizacji

Miła od Gucia - Pon 09 Lut, 2015 19:30

Zuza leży przy niej

Trzymajcie się dziewczyny, Gabi życzymy powrotu do zdrowia

marzanna67999 - Pon 09 Lut, 2015 19:37

coś niesamowitego jak Zuza czeka przy Gabi. Tak jak Jacek czekał przy Agatce.
Zdrowiej maleńka, trzymamy kciuki :serce: :serce: :serce:

Joasika - Wto 10 Lut, 2015 20:39

Zdrowiej szybciutko, maleńka :serce:
madziaa - Wto 10 Lut, 2015 23:39

Trzymaj się kruszyno, zdrówka Ci życzę :serce:
jabluszko520 - Sro 11 Lut, 2015 21:28

i co jest lepiej? jak się czuje malutka? :serce:
gkoti - Czw 12 Lut, 2015 22:46

Zuziu- Gabi zaraz będzie z tobą biegać, poopowiadaj jej - co tam sie działo, jak spała ;) zdróweczka dziewczynki kochane i dla waszej Pańci też, bo przeżywa na pewno :serce:
madziaa - Pią 13 Lut, 2015 08:36

Laski co tam u Was ?
zuza i gabi - Sob 14 Lut, 2015 16:57

Witam Was kochani,korzystając z uprzejmości koleżanki mogę parę słów napisać o Gabi ;)

Z Gabrysią wszystko w porządku pierwsza noc po operacji upłynęła bardzo spokojnie,była bardzo grzeczna przespała prawie całą noc,pozostałe dni również płyną bardzo ładnie,Gabi ładnie je i zaczyna kombinować jak tu przechytrzyć panią i wskoczyć na kanapę :buha:ranka ładnie się goi,w przyszłym tygodniu zdejmujemy szwy ;)

Bardzo chciałam Wam podziękować za wsparcie :serce:

Miła od Gucia - Sob 14 Lut, 2015 20:59

brzusio kochany, ucałuj :cmok:
Miła od Gucia - Sob 14 Lut, 2015 21:00

i jeszcze
marzanna67999 - Nie 15 Lut, 2015 12:08

ojoj maleństwo kochane. I brzuniu jaki biedniutki. Całuski, całuski ślemy
Neit - Nie 15 Lut, 2015 19:56

Biedactwo :cmok:
ElenaJerry - Nie 15 Lut, 2015 20:23

Wierzę, że wszystko będzie dobrze :serce: , pocałunki dziewczynce :cmok:
Miła od Gucia - Nie 06 Wrz, 2015 14:37

wstawiam w imieniu Zuzy i Gabi

Gabi jest po operacji jelita cienkiego






moni - Nie 06 Wrz, 2015 17:18

CZarnulko zdrowiej...Anetko a Tobie duzo siły w opiece nad Gabi <3 <3 <3
gkoti - Nie 06 Wrz, 2015 20:19

Wierze, że już dzisiaj lepiej Gabuniu, zdrowiej Skarbie <3
Magdaa - Nie 06 Wrz, 2015 20:38

Zdrowiej kochana ! <3
jabluszko520 - Pon 07 Wrz, 2015 09:37

Zdrówka! <3
Lacota - Pon 07 Wrz, 2015 12:06

Łoj, ale Wam się przytrafiło.
Ufam, że najtrudniejszy czas już za Wami.
Aneta uściskaj Szczylka ode mnie.
Dużo zdrowia :cmok: :cmok: :cmok:

zuza i gabi - Pon 07 Wrz, 2015 23:24

Dziękuję w imieniu Gabrysi to miłe,że pamiętacie,słowa otuchy są nam teraz bardzo potrzebne,Gabrysia jeszcze słabiutka,nózki jeszcze nie chcą dupci za bardzo nosić,niskie ciśnienie,żyły się pochowały trudności z wprowadzeniem wenflonu,a jak się już udało to po chwili ucieka,jest jeszcze na kroplówkach które podaję w domu,jej waga to 21kg w tydzień schudła 8 kg,mimo podawania trzech kropówek dziennie umierała smiercią głodową,wierzę w to bardzo,że dojdzie do siebie i wyzdrowieje,dziś już dostała łyżkę karmy weterynaryjnej,czekam i modlę się żeby nie zwymiotowała. :(
Patka - Pon 07 Wrz, 2015 23:45

MOCNO, MOCNO trzymamy kciuki !!! <3
jabluszko520 - Wto 08 Wrz, 2015 08:57

o cholebcia, trzymaj się , trzymaj, wcinaj powoli jedzonko, pańcia zadba o ciebie ale musisz być silna <3
zuza i gabi - Pią 11 Wrz, 2015 15:45

Proszę Was o trzymanie nadal kciuków,Gabi dziś przy zdjęciu szwów wypadły jelita,znów jest na stole,jest mi bardzo zle,chodzę po mieszkaniu i płaczę,czegoś takiego nie widziałam i ten jej przerażliwe wycie z bólu :( :(
RicoSB - Pią 11 Wrz, 2015 16:17

ojejku bidulka. Trzymamy mocno kciuki cała rodzinką!
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży

Joasika - Pią 11 Wrz, 2015 19:43

Jak Gabi? Zabieg się udał?

Wybudziła się już dziewczynka?

jabluszko520 - Pią 11 Wrz, 2015 22:20

jejku trzymamy kciuki, daj znać jak się czuje teraz <3
Asia i Basia - Sob 12 Wrz, 2015 11:03

Fidze tez wypadly, powkladali, pozszywali i jest cacy,nie denerwuj sie.
ElenaJerry - Sob 12 Wrz, 2015 12:58

ojejku, bidulka, co za komplikacja :( trzymamy kciuki, wysylamy pozitiwna energie, musi juz byc lepiej.
Zdarza sie, choc rzadko, ale zdarza. Wazne ze by jelita byli w dobrom stanie, to najwaznejsze, jesli tylko ten brzuszek-rana sie nezgoila dobrze, to dla tego zdarzylo sie, ale jesli cos Gabi jadla, nie wymiotowala i jesli nawet kupky zrobila juz od pierwszego zabiegu, to chyba ten brzuszek zagoi sie. myslimy o Gabi, trzymajcie sie. <3

Miła od Gucia - Sob 12 Wrz, 2015 16:14

Zuziu tak mi przykro
wysyłam moc dobrej energii i Aniołki
trzymajcie się
ściskam Was
<3

zuza i gabi - Sob 12 Wrz, 2015 17:34

U Gabi w środku jelitka goją się ładnie,już mogła jeść małe ilości jedzenia zmiksowane na papkę,puściły fałdy brzuszne,moim zdanie nie powinno się zakładać szwów rozpuszczalnych takiemu cięzkiemu psu,tylko normalne,tym bardziej że to nie ratlerek tylko basset,jak musiałam wyjść to wyła i szczekała,przepona pracowała i może to spowodowało,że szwy puściły,sama nie wiem co o tym myśleć,teraz jest mocno pozszywana,dopiero za trzy tygodnie do wyjęcia szwów idzie,jest bardzo słaba duzo spi,chodzę i zaglądam czy oddycha bo wczoraj mimo to,że była przykryta,była zimna jak lód,nawet jej łapki masowałam żeby miała lepsze krążenie.Mam nadzieję,że wyjdzie z tego bez żadnych dalszych komplikacji.
gkoti - Sob 12 Wrz, 2015 23:04

Anetko- trzymam kciuki za Was kochane, zobaczysz- ona jest silna, da rade, wszystko się ułoży, będzie zdrowa dziewczynka, najgorsze już za nią <3 <3 <3
RicoSB - Nie 13 Wrz, 2015 02:27

ojejku ciężko się czyta takie rzeczy. Trzymajcie się!
Joasika - Nie 13 Wrz, 2015 11:28

Będzie dobrze :mrgreen:

Przesyłam mnóstwo ozdrowieńczych wibracji dla dziewczynki <3 :cmok:

Miła od Gucia - Nie 13 Wrz, 2015 19:15

Gabi zdrowiej Kochana
Zuziu, cierpliwości
Jak patrzę na to legowisko, to łezka w oku się kręci
cieszę się że dobrze służy

jabluszko520 - Pon 14 Wrz, 2015 15:35

Zuzka, będzie dobrze :cmok: :cmok: :cmok:
Neit - Pon 14 Wrz, 2015 16:15

Proszę minie nie straszyć :nio:
Ja jestem wątła i słabego zdrowia. ;)

Buziaki w nochalka i zdrowiej szybciutko :cmok:

zuza i gabi - Pon 14 Wrz, 2015 16:39

Jak to się mówi.Lekarz leczy,ale Pan Bóg decyduje :( :( :(
BASSiBAWARIA - Pon 14 Wrz, 2015 17:23

Również 3mamy kciuki.

Musi być dobrze,będzie.

Zdrówka dla dzięcieliny <3

Pomodlimy się za Was <3

jabluszko520 - Pon 14 Wrz, 2015 20:29

zuza i gabi napisał/a:
Jak to się mówi.Lekarz leczy,ale Pan Bóg decyduje :( :( :(

przestań, bo czarne chmury nas najdą...

gkoti - Pon 14 Wrz, 2015 20:54

Kochana dziewczynka- będzie dobrze, zdrowiej Skarbie <3 <3 <3
zuza i gabi - Pią 18 Wrz, 2015 20:36

jabluszko520 napisał/a:
Zuzka, będzie dobrze :cmok: :cmok: :cmok:


Chyba Tak,będzie dobrze,a nawet za dobrze,bo już węszy pod drzewkami co by tutaj znów przekąsić :( jak ja mam tą diablice upilnować :roll:

jabluszko520 - Pią 18 Wrz, 2015 21:33

zuza i gabi napisał/a:
jabluszko520 napisał/a:
Zuzka, będzie dobrze :cmok: :cmok: :cmok:


Chyba Tak,będzie dobrze,a nawet za dobrze,bo już węszy pod drzewkami co by tutaj znów przekąsić :( jak ja mam tą diablice upilnować :roll:

:yahoo :tanczy:

gkoti - Pią 18 Wrz, 2015 21:58

No to zdrowieje :cmok: :tanczy: <3 <3
Joasika - Nie 20 Wrz, 2015 10:41

Widomy znak, że wraca do pełnego zdrowia :yahoo
klusia - Pon 21 Wrz, 2015 10:36

I jak zdrówko? Mam wielką nadzieję że dochodzi do siebie dziewczynka!!!! Trzymam kciuki i łapki z Klusią :cmok: :cmok:
zuza i gabi - Pon 21 Wrz, 2015 18:39

klusia napisał/a:
I jak zdrówko? Mam wielką nadzieję że dochodzi do siebie dziewczynka!!!! Trzymam kciuki i łapki z Klusią :cmok: :cmok:


Dziekujemy za trzymanie łapek :cmok:

Z Gabrysią to tak różnie bywa,apetyt ma nie powiem,ale jednego dnia ma więcej energi a nastepnego nie chce nawet wyjść za potrzebą do tego stopnia,że muszę na siłę ją wyciągać,cały czas by spała oczywiście jeżeli obok jestem,bo gdy tylko się oddalę z jej pola widzenia to zaczyna wyć,dodatkowo doszedł problem z łapką.

klusia - Pon 21 Wrz, 2015 21:27

mam nadzueję że się poprawi wszystko,ja wiem jak człowiek cierpi gdy piesek choruje :( ((((( sama niedawno przeżywałam operację Klusi, Wierzę że wszystko dojdzie do poprawy, Całuski od Kluski <3 :cmok: :cmok:
zuza i gabi - Pon 21 Wrz, 2015 22:11

klusia napisał/a:
mam nadzueję że się poprawi wszystko,ja wiem jak człowiek cierpi gdy piesek choruje :( ((((( sama niedawno przeżywałam operację Klusi, Wierzę że wszystko dojdzie do poprawy, Całuski od Kluski <3 :cmok: :cmok:



Dziękujemy za całuski i również przesyłamy całuski dla Klusi i jej Pańci <3 :cmok: :cmok:

klusia - Wto 22 Wrz, 2015 16:46

Wzajemnie :yahoo :cmok: <3 <3
Lacota - Pią 02 Paź, 2015 12:50

Aneta, jak Gabrysia się ma?
Wróciła w pełni do zdrowia?

zuza i gabi - Pią 02 Paź, 2015 20:57

Lacota napisał/a:
Aneta, jak Gabrysia się ma?
Wróciła w pełni do zdrowia?


Rana po ponownym założeniu szwów,nadal się nie zrosła,ach nawet nie wiem co napisać jestem załamana,straciłam nadzieje,że będzie dobrze :(

Neit - Pią 02 Paź, 2015 22:02

Czemu to się nie zrasta? Ona to skubie albo coś? Biedactwo :(
jabluszko520 - Pią 02 Paź, 2015 23:16

Jejuś, potrzebujecie może jakiejś pomocy?
Lacota - Sob 03 Paź, 2015 10:26

Jejku. Nie takich wieści się spodziewałam.
Jak dobrze liczę mija 20 dni od ponownego założenia szwów.
Podobno czasem tak się zdarza i wcale nie musi oznaczać niczego złego.
Wiem, że jest Ci ciężko, ale napisz proszę co mówi lekarz.
Wyściskaj Szczyla ode mnie mooooocno :cmok:

ElenaJerry - Sob 03 Paź, 2015 11:32

Anetko, jesli rana nie zrosla, to chyba cos nie tak, moze tam jakas infekcja, lub cos, nie wiem, tez jestem ciekawa co weterynarz o tym sadzi. Ja polecam z wlasnego doswiadczenia przykladanie opatrunkow z riwanolem, przeciwzapalnie i regeneracyjnie i antisepticznie dziala, na take gojenie komplikowanie. ale moze potrzebne jest kroic tej rany ponownie i usunac jakies nie witalnie czesci skory, wiesz tak ponownie zrobic zupelnie nowej rany, no to juz radikalne, ale jak potrzebne, to lepiej tak, bo dlugy okres nie gojenia czy infekcji chronicznej tez bardzo zmeczuje i powoduje komplikacje.

przykro mi biedulky, pa, trzymam kciuki <3

zuza i gabi - Pon 05 Paź, 2015 22:06

jabluszko520 napisał/a:
Jejuś, potrzebujecie może jakiejś pomocy?


Zwracam się z prozbą,gdyby ktoś z Was miał już niepotrzebne ubranko po sterylce swojej suni to byłabym bardzo wdzięczna,to co nosi Gabryska służyło jej po sterylizacji,ale teraz po już miesięcznym noszeniu zużyło się,sznureczki się tak powyciągały,że zawiązując je mocniej uciskaja łapki Gabi i robią się jej rany,próbowałam zrobić ubranko z koszulek bawełnianych,ale to nie zdaje na dłuższą metę rezultatu,gdy wychodzę z domu zakładam jej fartuszek bo jestem pewna,że z niej nie spadnie i nie dobierze się do rany :( Wiec gdyby ktoś miał i już nie potrzebował to byłabym bardzo wdzięczna.

Miła od Gucia - Pon 05 Paź, 2015 22:15

halo halo, kto ma fartuszek pooperacyjny ?????
klusia - Pon 05 Paź, 2015 23:38

ja dałam Elenie fartuszek po Klusi,może już go wykorzystali i mogłaby go przesłać, było to już ponad miesiąc temu bo na zlocie. Elenko, co z fartuszkiem?
ElenaJerry - Wto 06 Paź, 2015 01:37

musze zapytac, bo nie wiem, Bella meszkala w domku tymczasowym i m tez ten fartuszek zanioslam i to 30 km od mojego meskania, ale juz ona powinna byc w domku stalym, musze o tym zapytac. moze fartuszek nadal wykorzystali tez inne sunieczky, bo wlasnie pani, ktora naszla ten domek tymczasowi i staly tez ratuje wiele psow i mozliwe ze wykorzysta ten fartuszek nadal. zapytam i jesli jescie bedzie do dispozicii to oczywiscie przesle <3
jabluszko520 - Wto 06 Paź, 2015 07:59

Halo, kto ma jeszcze zbędny fartuszek, w razie, gdyby Elena nie dała rady przesłać tamtego?
klusia - Wto 06 Paź, 2015 11:58

stop stop stop,na wczoraj potrzebuję adres do Zuzy i Gabi ponieważ jutro Basia od FIONKI prześle dwa fartuszki bo ma !!!!!!!!!!!!!! Mój nr 502700577 proszę przesłać mi sms z adresem to ja od razu zadzwonię do Basi podam adres i jutro Basia wyśle !!!!!!! czekam
ElenaJerry - Wto 06 Paź, 2015 18:36

to dobrze jesli sa fartuszky bo ten co miala Bella niestety troche trudno otrzymac, naprawde nadal jest wykorzystany dla wiecej pieskow w potrzebie i jak mowilam, nie zupelnie w mojej miejcowosci, wiec jakys czas to by wymagalo dostac fartuszek. Dla mnie- jesli jest potrzebne- latwiejsze jest zakupic nowy fartuszek, znalaznam na necie sklep gdzie sprzedawaja i chyba dla Jerrego tez zakupie, bo pies drapie sie i walczymy z malasseja, fartuszek nam sie przyda.
Jesli bedzie niezbedne, ja zakupie i przeszle tez dla Zuza i Gabi, chyba jednak kupie dwa na wszelki wypadek, ze by miac rezerwe.

zuza i gabi - Sro 07 Paź, 2015 19:26

Bardzo dziękuję za szybką reakcję,fartuszki są już w drodze ;)

Po tak długim czasie,już tak się przyzwyczaiłam do widoku Gabi w fartuszku,że nie wyobrażam sobie jej bez odzienia :roll:

klusia - Czw 08 Paź, 2015 00:36

Basia wczoraj już wysłała fartuszki dla Gabi :yahoo cieszę się ze te po mojej Klusi też jeszcze sa potrzebne :tanczy:
jabluszko520 - Czw 08 Paź, 2015 09:40

super :tanczy: :brawo:
Miła od Gucia - Pon 08 Paź, 2018 12:20

Dziewczynki Kochane
wszystkiego najlepszego
dużo zdrówka
11 lat to piękny basseci wiek

HEKSA - Pon 08 Paź, 2018 14:14

Wszystkiego naj... życzy Biba :cmok:
ŁucjaLuna - Pon 08 Paź, 2018 17:04

Wszystkiego co najlepsze dla dziewczyn śle przystojniak Canto :cmok: <3
zuza i gabi - Pon 08 Paź, 2018 19:15

Dziekujemy za pamięć i życzenia ;) <3
Miła od Gucia - Sro 10 Paź, 2018 22:04

Zuzowe dziewczynki
gkoti - Czw 11 Paź, 2018 18:31

<3 <3 <3 zdróweczka Kochane
Miła od Gucia - Czw 06 Maj, 2021 00:52

Żegnaj Gabi

Anetko utulamy Cię

zuza i gabi - Czw 06 Maj, 2021 06:19

:( <3 <3 <3
madziaa - Pią 07 Maj, 2021 15:37

Wiem jaka pustka zostaje w sercu, trzymaj się Aneta
Biegaj kruszynko niedługo się zobaczymy

Miła od Gucia - Sob 08 Maj, 2021 22:42

oj boli, boli
my to wiemy prawda ?

madziaa - Nie 09 Maj, 2021 00:43

Oj tak to ból który nigdy nie zniknie, to ból który rozrywa od środka, to najgorsze co nas spotyka odejście przyjaciela
Joasika - Nie 09 Maj, 2021 21:18

Anetko, tulam Cię moooocnoooo.... <3 <3 <3
Żadne słowa nie ukoją żalu po stracie....

zuza i gabi - Pon 10 Maj, 2021 07:50

Straszna pustka w domu,zawsze coś się działo,jak jedna wychodziła na ogród to druga wracała,teraz straszna cisza,jakby żadnego psa nie było.Zuza bardzo mało aktywna.Przychodzą wyrzuty sumienia czy podjełam dobrą decyzje,z jednej strony wiem,że tak nie chciałam,żeby cierpiała w bólu przez mój egoizm,ale gdzieś tam w środku coś mi mówi,że mogłam jeszcze poczekać.W dniu uśpiena byłam na silnych lekach uspokajających,żeby to przetrwać i być przy niej do końca,nie chciała żeby czuła mój ból,ale już od następnego dnia wszystkie emocje puściły,jest straszy ból tęsknota,nie mogę się odnalezć w domu.Mówi się,że psy to zwierzeta stadne Gabi taka nie była,raczej psem do towarzystwa,kochała swojego człowieka,to przy nim chciała być jak najbliżej.Moje miziania,tulenia jej,były dla niej najważniejsze,chodzila za mną krok w krok.Zuza i Fiona były zawsze na drugim planie.Była bardzo lojalną i kochającą dziewczynką.Zuza to coś innego,to piesek stadny,dla niej liczyło się stado,dlatego teraz bardzo ciężko znosi to,że nie ma swojego stada.Widzę w jej oczkach ogromny smutek,na początku widziałam nawet łzy.Muszę zmuszać ją do jedzenia bo odmawia posiłków,spi tylko na miejscu Gabi,martwię się o nią,płacze jak muhttp://forum.bassety.ne...icon_cry.gifszę wyjść,zrobiła się apatyczna,to nie ta Zuzia którą znałam.Ktoś mi kiedyś powiedział,że jak jedna odejdzie,to po niej zaraz druga,mam nadzieję,że to nie nastąpi i jeszcze pobędziemy razem :( Wiem,że Gabi odeszła fizycznie,ale jej duszyczka jest z nami i dowodem jest na to mój jeden z kotów.
madziaa - Sro 12 Maj, 2021 23:39

Wiem kochana, że Ci ciężko znam ten ból miałam podmiot bna przylepe Jaffcie i choć Emi kochałam to ta miłość do Rudej była inna.
Znam Cię kochana i wiem, że skoro podjęłaś taka decyzję, skoro pozwoliłaś jej odejsc to nie było innej możliwości. Zrobiłaś wszystko co mogłaś, kochała, dbałaś o nią bardziej niż dbasz o siebie bo to dziewczyny są dla Ciebie najważniejsze, choć jej już nie ma ciałem to pamiętaj że zawsze będzie blisko Ciebie.
Trzymaj się kochana sercem jestem z Tobą

Miła od Gucia - Wto 17 Sie, 2021 22:18

Żegnaj Zuziu, żegnaj, odeszłaś do Gabi do Fioneczki
Zuziu Anetko tak nam przykro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group