Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Spotkania i Zloty - A może by tak spotkanie BASSECIKÓW z Wrocławia i okolic???

Remus - Wto 02 Mar, 2010 09:34
Temat postu: A może by tak spotkanie BASSECIKÓW z Wrocławia i okolic???
Witam, z tej strony Walker:)
Proponuję spotkanko wszystkim bassecikom z Wrocławia i okolic. Czy znajdzie się ktoś chętny, żeby się lepiej poznać?:) Czekam na wszelkie propozycje.

lacinka - Wto 02 Mar, 2010 09:48

Bajzel wraz z "Panciami" jest chętny. Coś ostatnio nie wyszedł nam wspólny spacer :cry: Mam nadzieję, że teraz się uda.
Jest ktoś jeszcze chętny???

Joasika - Wto 02 Mar, 2010 10:46

No...My dość daleko mieszkamy, bo w okolicach Raciborza, Chałupek, ale jakby jakoś rozsądnie się dało dojechać i w odpowiednim czasie, to czemu nie..?? :mrgreen:
Remus - Wto 02 Mar, 2010 11:27

No to myślę, że nie powinno być żadnego problemu, bo możemy wszystko między sobą dograć tak, aby każdemu z nas pasowało a im więcej nas tym lepiej:) W końcu chodzi głównie o to, żeby nasze Kłapouchy się poznały i razem pohasały:)
Marynia - Wto 02 Mar, 2010 17:04

My mamy trochę bliżej niż Joasika :lol: ,może też byśmy się wybrały :!:
zojka - Wto 02 Mar, 2010 20:16

Gadać kiedy!!
Może dziecię na przeszpiegi wyślę, bo bassety na Mazurach przebywają :) ale dziecię już wrocławskie mocno :mrgreen:

Franciszek - Wto 02 Mar, 2010 22:04

My też mamy trochę bliżej :lol:
troublemaker - Wto 02 Mar, 2010 22:55

My czesto bywamy we Wroclawiu w weekendy. Jesli weekend a my akurat bedziemy to bardzo chetnie.
Akurat chyba teraz bedziemy wiec dajcie znac czy ktos chetny.

lacinka - Sro 03 Mar, 2010 08:00

Ale się cieszę, że się spotkamy! :lol:
Co myślicie o spotkaniu 12-14.03.2010 lub też 19-21.03.2010 ?????? Oczywiście to tylko propozycja :)

Joasika - Sro 03 Mar, 2010 09:37

Hmmm....muszę w mężusiowy grafik zajrzeć.... :roll:
Jednakowoż nie wiem, czy finansowo dalibyśmy rady przyjechać na całe trzy dni :roll:
A jak tam we Wrocku z noclegiem???
Macie jakieś konkretne (czyt.: tanie i gdzie można z psem) noclegi namierzone?

lacinka - Sro 03 Mar, 2010 10:15

Hmmm... powiem szczerze, że nie wiem jak z noclegiem (zwłaszcza z psem)...

Daty które podałam, są orientacyjne. Możemy równie dobrze spotkać się tylko w jakimś jednym dniu :mrgreen:

troublemaker - Sro 03 Mar, 2010 10:22

Moge wam poradzic hotel Etap we Wroclawiu. Z psem mozna jak najbardziej. Koszt noclegu to 120 zl + 20 zl pies.
Sa 2 hotele, my za zwyczaj spimy na ul. Wyscigowej. Bardzo fajnie, czysto i milo. I dookola troche zieleni wiec Krowa czuje sie tam swietnie.
Nie wiem czy jeszcze jest ta promocja, bo byla zima, ze jak sie robi rezerwacje przez internet na stronie accor.com to trzecia noc jest gratis.

Marynia - Sro 03 Mar, 2010 19:35

Ja raczej myślałam o jednodniowym wypadzie sobota lub niedziela,jeśli o mnie chodzi przyszły tydzień nie wchodzi w grę-(Goldie ma cieczkę :sad:)myślę też,że warto poczekać na ładną pogodę.

Franciszku a może pomyśleliśmy też o jakimś spotkanku w Opolu(np.Turawa),chyba trochę bassetów się znajdzie,poza tym z Wrocławia blisko,z Katowic też :lol:

troublemaker - Czw 04 Mar, 2010 10:17

My bedziemy we Wroclawiu w ten weekend wiec jesliby ktos byl chetny na spacer w sobote, to z przyjemnoscia. My bedziemy na poludniu, ale mozemy dojechac w sumie w kazda czesc Wroclawia.
Joasika - Czw 04 Mar, 2010 10:22

Marynia napisał/a:
Ja raczej myślałam o jednodniowym wypadzie sobota lub niedziela,jeśli o mnie chodzi przyszły tydzień nie wchodzi w grę-(Goldie ma cieczkę :sad:)myślę też,że warto poczekać na ładną pogodę.

Franciszku a może pomyśleliśmy też o jakimś spotkanku w Opolu(np.Turawa),chyba trochę bassetów się znajdzie,poza tym z Wrocławia blisko,z Katowic też :lol:


No ja jestem za jednodniowym spotkankiem :)
A jakby jeszcze było w Opolu, to już byłby dla nas szczyt szczęścia!!! :mrgreen: :mrgreen:
Popieram pomysł spotkania, jak się ociepli :mrgreen:
A w ten weekend nam nie pasuje, bo mężuś do pracy w sobotę i niedzielę na południe zapyla :cry:

lacinka - Czw 04 Mar, 2010 10:24

troublemaker napisał/a:
My bedziemy we Wroclawiu w ten weekend wiec jesliby ktos byl chetny na spacer w sobote, to z przyjemnoscia. My bedziemy na poludniu, ale mozemy dojechac w sumie w kazda czesc Wroclawia.



Kurcze, akurat my w ten weekend wyjeżdżamy :sad:
Ale mam prośbę. Jak będziecie następnym razem, to proszę dajcie znać. Z chęcią byśmy się spotkali :wink:

troublemaker - Czw 04 Mar, 2010 11:03

lacinka napisał/a:
troublemaker napisał/a:
My bedziemy we Wroclawiu w ten weekend wiec jesliby ktos byl chetny na spacer w sobote, to z przyjemnoscia. My bedziemy na poludniu, ale mozemy dojechac w sumie w kazda czesc Wroclawia.



Kurcze, akurat my w ten weekend wyjeżdżamy :sad:
Ale mam prośbę. Jak będziecie następnym razem, to proszę dajcie znać. Z chęcią byśmy się spotkali :wink:


Jasne :) My dosc czesto bywamy we Wroclawiu w weekendy. Sadze, ze nastepnym razem co prawda dopiero po Swietach, bo jade w trase i bede po calej Polsce, ale bez Krowki.

Remus - Pon 08 Mar, 2010 13:44

Witam Wszystkich
Nam pasuje sobota 13.03. Kwestia jeszcze tylko znalezc jakies fajne miejsce na spacerek.

Joasika - Pon 08 Mar, 2010 13:57

Remus napisał/a:
Witam Wszystkich
Nam pasuje sobota 13.03. Kwestia jeszcze tylko znalezc jakies fajne miejsce na spacerek.


Raaanyyy....a ja muszę akurat w tę sobotę okna teściowej umyć (chora kobiecina).
A gdzież by był ten zjazd?? W Opolu??

lacinka - Pon 08 Mar, 2010 14:19

Remus napisał/a:
Witam Wszystkich
Nam pasuje sobota 13.03. Kwestia jeszcze tylko znalezc jakies fajne miejsce na spacerek.


Nam pasuje również ten termin. Co do miejsca to nie mam pojęcia gdzie byłoby fajnie...

Remus - Pon 08 Mar, 2010 20:13

Spotkanko to raczej we Wrocławiu... Myslalem o tym, zeby sie spotkac na spacerek w tym duzym parku na Kozanowie, na przeciwko tego czerwonego kościoła. Mogloby tam byc??? Jeszcze tylko kwestia dogadania godzinki, ale to juz nie problem :)
lacinka - Wto 09 Mar, 2010 07:33

Remus napisał/a:
Spotkanko to raczej we Wrocławiu... Myslalem o tym, zeby sie spotkac na spacerek w tym duzym parku na Kozanowie, na przeciwko tego czerwonego kościoła. Mogloby tam byc??? Jeszcze tylko kwestia dogadania godzinki, ale to juz nie problem :)



Super :lol:

Miła od Gucia - Wto 09 Mar, 2010 07:53

Ale Wam zazdroszczę, super, szkoda, że tak daleko od nas.
Zróbcie dużo fotek ze spotkania
i życzę Wam wesołej zabawy

Takie spotkania są bardzo fajne, ja kiedyś robiłam w Gorzowie mini zlot bassetów z okolic i Gorzowa.

zrobiliśmy sobie przemarsz przez Centrum Gorzowa, a była to niedziela po kościele.

Asia zobacz tam, z tyłu z wózkiem to Marta. a po prawej Leoś z tatą Marty

Remus - Czw 11 Mar, 2010 13:42

No to teraz tylko ustalmy godzine i konkretne miejsce zbiorki w tym parku no i zapraszamy wszystkich posiadaczy i milosnikow KŁAPOUCHÓW :mrgreen: Ma ktos jakies sugestie lub propozycje bo weekend zapasem
Joasika - Czw 11 Mar, 2010 13:58

Niestety, ja odpadam :cry:
Muszę jechać te okna myć, a jak we Wrocławiu spotkanko, to nie dam rady dobić, bo to jednak trochę daleko :cry: :cry:

zojka - Czw 11 Mar, 2010 20:07

Weronka bardzo chętnie spotkałaby się z Wami :lol:
Może?

Remus - Czw 11 Mar, 2010 20:32

Wszyscy są bardzo mile widziani:) Im nas wiecej tym lepiej. Ja myslalem, ze mozna by sie spotkac w tym parku na ten spacerek tak np na 12...? Bo weekend tuż tuż a żadnych propozycji nie ma...
zojka - Czw 11 Mar, 2010 20:38

Aż włączyłam zumi.pl i sprawdziłam gdzie to jest ...

Kurce, piękny ten Wrocław. Wiem, czemu Weronka tak go pokochała...
Bardzo poproszę o konkretne namiary. Samo południe i owszem ... park ...i?

Remus - Pią 12 Mar, 2010 08:24

Czy to oznacza ze na jutrzejsze spotkanie z osob mogacych sie spotkac sa tylko My z Walkerem i jedna fanka Klapouchow :?: :?: :?: No bo jesli nie ma wiecej chetnych to obawiam sie ze trzeba bedzie przelozyc nasz zlocik na inny termin zeby pozostalym chetnym tez pasowalo...No chyba ze jeszcze dzis ktos sie zglosi ze bedzie.....A jesli chodzi o konkrety to mysle ze dobrym miejscem do spotkania w tym parku byl by ten plac zabaw zabaw na przeciwko kosciola.... nawet jesli w ten weekend nie dojdzie do spotkania to postaramy sie w przyszly weekend...
lacinka - Pią 12 Mar, 2010 09:50

Ostatnio byłam zabiegana i nie miałam czasu by wejść na forum.

My oczywiście chcemy się spotkać :mrgreen: i mam nadzieję, że dojdzie do spotkania... Godzina nam jak najbardziej odpowiada. Natomiast co do miejsca, to może lepiej byłoby się spotkać na parkingu przed Halą Orbita ??? Myślę, że nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem miejsca. Oczywiście to tylko propozycja :grin:

Remus - Pią 12 Mar, 2010 10:32

:mrgreen: no to w takim razie ustalamy zlot na SOBOTE GODZ. 12:00 parking przed orbita :grin: sa juz conajmniej 2 pieski z obstawa i jedna milosniczka bez czyli spotykamy sie :mrgreen: WSZYSTKICH POZOSTALYCH TEZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY Z PIESKAMI LUB BEZ
lacinka - Pią 12 Mar, 2010 10:36

już nie mogę się doczekać........ :mrgreen:
zojka - Pią 12 Mar, 2010 13:04

Oki :)
wszystko przekażę dziecku

Zdjęcia będą, prawda?

lacinka - Pią 12 Mar, 2010 13:21

zojka napisał/a:
Oki :)
wszystko przekażę dziecku

Zdjęcia będą, prawda?


Pewnie, że będą! Specjalnie z dedykacją dla Ciebie Zojeczko :wink:

zojka - Pią 12 Mar, 2010 13:25

łomatko!!

Dzięki :)
Zazdraszczam spotkania. Nie dość, że będziecie razem, to jeszcze zobaczysz Weronkę ....
Ja widziałam ją ostatnio, gdy w domu była choinka ....w 2009 ....

Remus - Sob 13 Mar, 2010 21:30

Uważam dzisiejsze spotkanko w 100% za udane. Pieski się poznały, świetnie wybawiły :mrgreen: A co najważniejsze nawet się okazało, że i naszego Walkerka da się po jakimś czasie rozruszać.
gocha - Sob 13 Mar, 2010 21:37

A foteczki gdzie :shock: :?:
zojka - Sob 13 Mar, 2010 21:42

Słyszałam identyczną opinię przez telefon :mrgreen:

A na zdjęcia czekam!!!

Joasika - Pon 15 Mar, 2010 13:27

Jejku, ale żałuję, że nie mogliśmy przyjechać :cry:
A tu nie dość,że mycie okien było, to jeszcze szwagier znienacka urodziny odprawiał :cool:
Wstawcie chociaż foteczki, żebym widziała, co straciłam.

lacinka - Pon 15 Mar, 2010 14:27

My także mieliśmy imprezę w weekend, dlatego są takie opóźnienia z zamieszczeniem zdjęć. Obiecuję,że jak wrócę dziś z pracy to wstawię.
lacinka - Pon 15 Mar, 2010 19:32

Tak jak obiecałam, specjalnie z dedykacją dla Zojki, jak i reszty forumowiczów zamieszczam link do strony ze zdjęciami :grin:

http://picasaweb.google.p...ocAw_13032010r#

zojka - Pon 15 Mar, 2010 20:07

lacinka napisał/a:
Tak jak obiecałam, specjalnie z dedykacją dla Zojki, jak i reszty forumowiczów zamieszczam link do strony ze zdjęciami :grin:

http://picasaweb.google.p...ocAw_13032010r#


Dzięki :!: :!: :!: :!:
Jak żałuję, że nas tam nie było :cry: Zdjęcia cudowne. Szczególnie te z gałęzią :)
W ogóle udało Wam się uchwycić całe bractwo w ruchu.
A Bajzel jak zmężniał!!!
I Walker pod koniec sesji zdjęciowej galopował ze wszystkimi:grin:
I bokser się wyszalał.

Jeszcze raz dzięki.

gocha - Pon 15 Mar, 2010 20:17

Śliczne zdjęcia a szczególnie z gałęzią i bokserkiem :grin:
Miła od Gucia - Pon 15 Mar, 2010 23:18

Ale świetne fotki, wspaniałe spotkanie, psiaki wyszalały się.
Jak się szybko klika na zdjęcia jako slaydy, to normalnie jakbym filmik oglądała.
Weronika, powiem wszystko Tośce i Rufkowi.

Remus - Sro 19 Mar, 2014 21:52

Czy są jakieś bassety z Wrocławia i okolic chętne na spotkanie i spacerek z Walkerem? Tak sobie myślimy, że można by się spotkać w jakiś ładny dzień. Co Wy na to? Są jacyś chętni???
Miła od Gucia - Czw 20 Mar, 2014 08:00

o super pomysł

choć ja zajrzałam to z aktywnych użytkowników jest Volarius

no chyba, że są osoby z okolic a nie wpisały miejscowości

Remusku przepraszam, przy okazji wykorzystam wątek

Kochani wpisujcie przy rejestracji miejscowość, dla nas ważne szczególnie przy adopcjach, jak musimy szukać pomocy w danej okolicy.

Magdaa - Nie 23 Mar, 2014 20:12

Ja do Wrocławia mam bliżej nieco niż do Poznania ,ale i tak na spacerek za daleko -70km.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group