Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Co bassetowi jest potrzebne... - Legowiska, kanapy w tym ortopedyczne

Fanfan z rodziną - Pią 26 Cze, 2009 17:03
Temat postu: Legowiska, kanapy w tym ortopedyczne
Fanio w łożu wygląda tak:

Jaga - Pią 26 Cze, 2009 20:15

No, my tez się zastanawiamy. Nasze niby jest OK, nawet niedawno wszywałam nowy zamek błyskawiczny, bo Arosek z Ardunią się nudzili, tylko było zasikane kilka razy i po prostu śmierdzi jak zaraza. A pranie niewiele pomaga :roll: .
Jaga - Pią 26 Cze, 2009 20:44

Ale z drugiej strony w opisie aukcji nie jest napisane, że całe wyrko jest ze skóry, więc raczej wątpię, żeby reklamacja była uwzględniona.
Zadałam pani pytanie mailem z czego jest spód, zobaczymy co odpowie.

madzialinka - Nie 27 Gru, 2009 19:28

Czy możecie podać mi wymiary legowiska na 2 bassety?

Dziś się trochę załamałam, bo jak podniosłam stare posłanie, to zaczął mi się sypać piach na podłogę - jak z klepsydry... Planuję zakup Fatty z ekoskóry. Mam nadzieję, że łatwiej będzie pozbyć się sierści, tylko nie chciałabym, żeby psie posłanie zawaliło mi pół salonu...

Madzik - Pon 28 Gru, 2009 18:48

Madzia,
ja chciałam kupić fatty, ale w końcu zamówiłam na allegro kanapę z ekoskóry

według mnie na dwa bassety starczy rozmiar pontonu 130x110

Ja moim czterem chciałam poczatkowo kupić jeden w rozmiarze 150x130, bo one i tak śpią na o połowę mniejszej powierzchni, ale chciałabym, zeby spały po królewsku.

Moje zmarszczuchy spią w takim wąskim "pokoiku" pomiędzy dwoma innymi - to takie wąskie na 130 cm "gardło" więc kupiłam im kanapę (130x110), żeby od ścian miały "odbojniki" i zamówię im jeszcze (tylko czekam na mniejszy rozmiar) ten ponton (130x110) - wtedy dwa się położą tu i dwa tam i bedzie spokój.

troublemaker - Sro 03 Lut, 2010 21:53

My mamy takie same. Duuuuuze!!! Krowka zadowolona. My tez. Jedyny problem, ze sie wyjmuje tylko poduszka ze srodka, jakby ze spodu. reszta zostaje i musialam prac recznie, bo do pralki sie nie miesci. A jest naprawde ogrooomne. I kolor strasznie puszcza tez, ale to pikus.
Wytrzymale bardzo, bo Krowka lubi kopac, drapac itd. na tym legowisku praktyczie nic nie widac.
Polecam. My mamy w rozmiarze bodajze 100x80x30 czy jakos tak.

Luna - Sro 03 Lut, 2010 21:59

No wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic 120/90. Maly ma juz 85cm dlugosci jak sie wyciagnie (nie liczac nog) :shock: a ma dopiero 4,5 miesiaca :shock: Niech troszku urosnie- choc to pewnie wieksze troszku bedzie , to giry za kanapa :~
Dorti - Sro 03 Lut, 2010 22:11

A ja już tylko kupuję fatty bo są ekstra.
I to nie dla mnie a dla sforki.
Uwielbiają te posłanka, bo one się pod nimi tak pięknie układają.
Tu jest link do ich strony http://sklep.fatty.pl/
Ja mam w ekoskórze.
Spokojnie mogę polecić :wink:

Miła od Gucia - Sro 03 Lut, 2010 22:15

guciol jest olbrzym a kanape ma 80 x 100 x 35 i jeszcze jest miejsce
http://www.sklep-pupil.pl/
Sklep Pupil

Miła od Gucia - Sro 03 Lut, 2010 22:16

przy okazji się pochwalimy Gustaw w tym sklepie jest w Galerii
www.sklep-pupil

Mirka - Sro 03 Lut, 2010 22:25

a my to wcale legowiska juz zadnego
nie mamy :cry: :cry: :~

madzialinka - Sro 03 Lut, 2010 22:25

Luna napisał/a:
No wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic 120/90. Maly ma juz 85cm dlugosci jak sie wyciagnie (nie liczac nog) :shock: a ma dopiero 4,5 miesiaca :shock: Niech troszku urosnie- choc to pewnie wieksze troszku bedzie , to giry za kanapa :~



Co do rozmiaru:
Rozmiarowo mieszczą się na 120x90 swobodnie 3 bassety i kot (właśnie śpią sobie :) ) I to w samym środku - burty są wolne. Wcześniej spały 2 bassety i podhalan i też miały luzy. Mam jeszcze inne posłanie z ekozamszu 80x60 i tu też 2 bassety się zmieszczą i kot, ale miejsca jest mało. Reasumując: 120x90 zawala mi pół salonu. Także myślę, że spokojnie możesz kupić o rozmiar mniejsze (np.100x80).

Co do materiału moim zdaniem najlepsza jest ekoskóra, bo łatwa w utrzymaniu czystości. Ja nie piorę psich posłań - raz do roku wiosną płuczę powleczenie w ogrodzie wężem. Codziennie za to odkurzam i stwierdzam, że najlepiej sierść usuwa się z ekozamszu.
Mam dokładnie takie (90x60)
http://allegro.pl/item910...rane_zamsz.html

To większe jest z kordury i wbija się w nie sierść. W porównaniu do "zamszu" muszę więcej namachać się szczotką od odkurzacza :) No i to z kordury już trochę wypłowiało.

A fatty to moje marzenie, niestety bardzo kosztowne. Jak już kiedyś kupię, to nie będę musiała codziennie psiego wyrka odkurzać :D

Miła od Gucia - Sro 03 Lut, 2010 22:26

może zajączek /już niedługo/ jakie legowisko przykuca do Waszego domu :?: :?: :?:
Luna - Sro 03 Lut, 2010 22:47

Miła od Gucia napisał/a:
guciol jest olbrzym a kanape ma 80 x 100 x 35 i jeszcze jest miejsce
http://www.sklep-pupil.pl...=produkt&id=346

Faktycznie bardzo ladne kanapy. Chyba sie zdecyduje na taka. Ja nie mam jakos wyczucia objetosci :mrgreen: Skoro starcza 100/80 to jeszcze lepiej. Mniej miejsca zajmie w mieszkaniu, a niedlugo sie przenosze do Danii i tez nie wiem jeszcze ile metrow bedzie. Sliczne kolorki legowisk, teraz dylemat ,jakie :~

Luna - Sro 03 Lut, 2010 22:51

madzialinka napisał/a:

Co do rozmiaru:
Rozmiarowo mieszczą się na 120x90 swobodnie 3 bassety i kot (właśnie śpią sobie :) ) I to w samym środku - burty są wolne. Wcześniej spały 2 bassety i podhalan i też miały luzy. Mam jeszcze inne posłanie z ekozamszu 80x60 i tu też 2 bassety się zmieszczą i kot, ale miejsca jest mało. Reasumując: 120x90 zawala mi pół salonu. Także myślę, że spokojnie możesz kupić o rozmiar mniejsze (np.100x80).

Co do materiału moim zdaniem najlepsza jest ekoskóra, bo łatwa w utrzymaniu czystości. Ja nie piorę psich posłań - raz do roku wiosną płuczę powleczenie w ogrodzie wężem. Codziennie za to odkurzam i stwierdzam, że najlepiej sierść usuwa się z ekozamszu.
Mam dokładnie takie (90x60)
http://allegro.pl/item910...rane_zamsz.html

To większe jest z kordury i wbija się w nie sierść. W porównaniu do "zamszu" muszę więcej namachać się szczotką od odkurzacza :) No i to z kordury już trochę wypłowiało.

A fatty to moje marzenie, niestety bardzo kosztowne. Jak już kiedyś kupię, to nie będę musiała codziennie psiego wyrka odkurzać :D

Dzieki Madzialinka za rade. 100/80 wystarczy- moze i moj kot kiedys podzieli kanape z Harleyem :smile: Jak narazie razem spia na moim lozku :~ Lozko co prawda wielkie ale jak sie w poprzek poloza to wcale nie jest latwo.

Dorti - Sro 03 Lut, 2010 23:04

Jedno z posłań ma wymiary 155x115 i ja je mam.
To jest dopiero kabaret.
Może to służyć za łózko dla gości.
Jak mi się uda to jutro zrobię fotki.
Tam wejdą 4 bassety i 1 tosa :razz:
Ale zostawiłam to posłanie chociaż miałam zamiar odesłać.
Teraz leży w salonie :roll: i mamy przez co skakać
ale latem, na ogród jak znalazł.
Drugie posłanie ma wymiary 105x85 i tam mieszczą się 3 bassetki lub 1 basset i 1 tosa :wink:
To narazie tyle.

Jaga - Czw 04 Lut, 2010 11:28

Mirka napisał/a:
a my to wcale legowiska juz zadnego
nie mamy :cry: :cry: :~

Bo Wy macie Bonusia :wink: :mrgreen:

Dorti - Czw 04 Lut, 2010 11:43

Zrobiłam fotki legowisk wraz z psami :grin:

to jest to największe posłanie









a to mniejsze



a tu Onycha na tym poprzednim


Luna - Czw 04 Lut, 2010 12:30

:shock: O ja! To ja faktycznie dalabym ciala kupujac to wielkie. Chyba bym z Harleyem na nim spala :mrgreen:
Joasika - Sro 07 Kwi, 2010 17:20

Zrobiłam Bercie kolejne legowisko.
Najpierw przedstawiam stare: :evil: :evil: :evil:


A teraz nowe : :mrgreen:

Ciekawe jak długo będzie takie czyste i...całe :twisted:

Miła od Gucia - Wto 01 Cze, 2010 10:50

Tak ja do kojczyka hi hi

Jedno legowisko w jednym pokoju, drugie nowe w drugim pokoju.
A mieszkanie ma aż dwa pokoje.

On ma więcej miejsc do spania niż my.

Luiza, ja zamawiałam rozmiar 4, wymiary 80 x100 x 30
i jeszcze ile ma miejsca Guciol, kolor sobie wybierasz sama.
http://www.zabanet.eu/ind...emart&Itemid=18

Batus - Wto 01 Cze, 2010 11:22

A ta ekoskóra wystarczająco gruba, żeby znieść basseci pazur ugniatający miejsce do spania?

Przeglądam fotki w tym wątku, czy możecie się podzielić swoimi spostrzeżeniami nt. legowisk, które kupiliście/kupiłyście ? :) Jak Wam się sprawdzają? Interesują mnie też zagadnienia kolorystyczne, ciekawa jestem np. jak się sprawdza kolor czerwony? Widać na nim brud, piach, ślinę?

Ja mam jasno-beżowe i najbardziej widać ślady brudnych łap po deszczu i brud wchodzący w pory ekoskóry. Za to śliny niet.
Może ten czerwony najbardziej uniwersalny?

Miła od Gucia - Wto 01 Cze, 2010 11:47

Cytat:
A ta ekoskóra wystarczająco gruba, żeby znieść basseci pazur ugniatający miejsce do spania?


Luiza na to pytanie odpowiem Ci za parę dni,
bo Gustaw nie zaśnie, jak nie nadrapie, nakręci się

Batus - Wto 01 Cze, 2010 11:49

Nasz kopie zupełnie jakby chciał się dostać do paneli przed snem :razz:
Mirka - Wto 01 Cze, 2010 13:00

ja sie nie wypowiadam bo w czerwonym legowisku Dusi
śpi maleńki kotek,więc jest jak nowe :roll: :lol:

Batus - Wto 01 Cze, 2010 13:18

A niech to, a właśnie na Ciebie Mirka liczyłam :razz:
Magda i Rudolf - Wto 01 Cze, 2010 13:21

Miła od Gucia napisał/a:
Cytat:
A ta ekoskóra wystarczająco gruba, żeby znieść basseci pazur ugniatający miejsce do spania?


Luiza na to pytanie odpowiem Ci za parę dni,
bo Gustaw nie zaśnie, jak nie nadrapie, nakręci się

Czyli Gucio tez drapie w poslanie przed snem?? Bo tylko ja myslalam ze moj tak ma, drapie , jeczy, kreci sie w kolko jak karuzela :mrgreen:

Miła od Gucia - Wto 01 Cze, 2010 13:28

Telewizor muszę podgłaśniać jak się szykuje do spania Gustaw, tak drapie, kreci się. Tak jak Luiza pisze, jakby do paneli się chciał dostać. Jak mi się uda to zrobię filmik.
Miła od Gucia - Wto 01 Cze, 2010 16:45

Już Was nie będę nudzić tym legowiskiem, ale Marek dziś zrobił zdjęcia w dzień. Dopiero widać te ładne kolory, a z bliska można zobaczyć fakturę ekoskóry.
Jestem bardzo zadowolona z tego posłania.










Batus - Wto 01 Cze, 2010 17:21

Ma bardzo fajne nowoczesne kolory! Jak można je wybrać na stronie internetowej?
No i wygląda na baaaardzo wygodne.

Miła od Gucia - Wto 01 Cze, 2010 17:27

Luiza wysłałam Ci pw
a kontaktować się można z
zabanet nick na naszym forum.

Piotr i Beno - Wto 01 Cze, 2010 17:38

Faktura jest rzeczywiście bardzo przyjemna.
Mam nadzieję, że to od Benia długo wytrzyma.
On nie ma tendencji do drapania. Kręci się wprawdzie w kółko
ale jak już musi to liże legowisko a nie drapie.

Dorti - Wto 01 Cze, 2010 17:47

To są bardzo fajne posłanka, dużo lepsze niż fatty.
Widziałam kolor czerwony to on ma fakturkę
brązowy, popielaty lub grafit, granatowy są gładkie.
Bardzo wygodne i moje psiury uwielbiają na nich spać.
Ja polecam bardzo, bardzo.
Moje psiuty nie drapią, chyba, że połozę na posłanie jakiś polarek
to wówczas jest szał przed ułożeniem się.


na moim mieszczą się 3 bassetki, ale ja mam największy rozmiar




Batus - Wto 01 Cze, 2010 17:59

Nie mogę jak one śpią te parówki! Bassety są tak giętkie, że zmieszczą się i w posłaniu yorka :)
Piotr i Beno - Wto 01 Cze, 2010 18:17

Toż to jedno zdjęcie wygląda jak ruszt grilla z trzema wielkimi Hot Dogami :razz:
Dorti - Wto 01 Cze, 2010 18:19

Piotr i Beno napisał/a:
Toż to jedno zdjęcie wygląda jak ruszt grilla z trzema wielkimi Hot Dogami :razz:


no teraz pękam ze śmiechu :mrgreen:

Batus - Wto 01 Cze, 2010 18:54

:lol: :lol: Takie big macki :)
besta - Wto 01 Cze, 2010 20:32

Dla mnie to foczki :mrgreen:
Dorti - Wto 01 Cze, 2010 20:55

Hej, hej
ale to są moje najpiękniejsze na świecie
bassecie suczki - baleronki :mrgreen:
Wszystko im opowiem
jak Wy tu je nazywacie :razz: :grin:

besta - Wto 01 Cze, 2010 21:02

A czy my co złego mówimy :mrgreen: :?: :mrgreen: :?:
Przecie to bardzo apetyczne sunie są :wink: :wink:

gocha - Wto 01 Cze, 2010 21:12

Foczki to brzmi ślicznie, ja do swoich też tak mówię :grin:
A baleroniki, paróweczki i kluseczki to najpiękniejsze bassecie określenia :wink: , powiedz im Dorota, a zobaczysz jeszcze będą się dopominały tych miłych słów :mrgreen:

zojka - Sro 02 Cze, 2010 06:36

Skonam z Wami :lol: :lol: :lol:
Asia i Basia - Sro 02 Cze, 2010 16:31

To nie moze byc, ze one tak szeregiem spia. Ty je chyba Dorotka pod narkoza tak ukladasz, albo pod jakim ziolem na serce, synchron pelny :lol:
Monka i Miro - Czw 03 Cze, 2010 14:24

Superaśne te zdjęcia :mrgreen: . Ale mają fajnie Wasze psiaki w towarzystwie innych... może ktoś namówi na zlocie mojego TZ na drugiego psa?? Ja z doga niemieckiego już do mopsa zeszłam, ale nic nie działa...
A wracając do tematu to ja się nie mogę zdecydować czy kupić posłanie w kształcie pontonu czy kanapy jak ma Gucio....
Kanapa fajnie wygląda i się fajnie w pokój wkomponuje ale czy będzie wystarczająco wygodna dla psa i nie będzie oparcie niepotrzebnie zabierać mu miejsca??

Miła od Gucia - Czw 03 Cze, 2010 14:37

Monka, właśnie z tym oparciem to jest tak w przypadku basseta, że to najważniejsze.
To na tym kładzie pysk, nie wiem dlaczego, ale lubi mieć łepek wyżej.

zobacz, to poprzednie legowisko




teraz ma po jednym w każdym pokoju
siok

Miła od Gucia - Pią 04 Cze, 2010 08:37

Nowa kanapa Benia




Magda i Rudolf - Pią 04 Cze, 2010 11:10

Super sa te poslanka, ale jak to czyscic :roll:
Tak sie zastanawiam tez nad kupnem takiego ale u mnie teraz jest materac ktory jest oblozony materialem na gumke ktory piore raz w tygodniu. Ja nie wiem ale moj Rudolf ma to poslanie upackane zawsze wiec pranie raz w tygodniu obowiazkowe. Jak dbac o higiene tego poslanka, czy ktos mi zdradzi? To mozna prac , chyba nie :roll: Czyscic?

Mirka - Pią 04 Cze, 2010 11:31

Madziu ja Dusi posłanie z ekoskóry
myję wilgotna szmatką nasączona
płynem do mycia naczyń i przecieram jeszcze raz
czystą wodą no i na koniec wycieram do sucha
ot i cała pielęgnacja :idea: :wink:

Batus - Pią 04 Cze, 2010 12:24

Ja posłanie z ekoskóry myję podobnie jak Mirka, tylko mleczkiem do czyszczenia. Ale też dwa razy je już prałam w pralce, wyjełam gąbki i na 30min. Nic się nie zniszczyło, ale tak zalecał producent tego mojego. No i codziennie odkurzam z piasku.
Magda i Rudolf - Pią 04 Cze, 2010 13:22

A to dobra wiadomosc, takze w sierpniu jak bede w Polsce to tez zafunduje mojemu takie spanko :mrgreen:
zabanet - Sob 05 Cze, 2010 09:45
Temat postu: jak czyścić?
Magda i Rudolf napisał/a:
Super sa te poslanka, ale jak to czyscic :roll:
Tak sie zastanawiam tez nad kupnem takiego ale u mnie teraz jest materac ktory jest oblozony materialem na gumke ktory piore raz w tygodniu. Ja nie wiem ale moj Rudolf ma to poslanie upackane zawsze wiec pranie raz w tygodniu obowiazkowe. Jak dbac o higiene tego poslanka, czy ktos mi zdradzi? To mozna prac , chyba nie :roll: Czyscic?


Witam wszystkich,
Na prośbę forumowiczów odpowiadam na pytanie.
Nasze posłanie z eko skóry można bez przeszkód prać w pralce w temperaturze 30 stopni ustawiając programator na pranie krótkie. Jest to eko skóra piorąca więc nic się nie stanie.
pozdrawiam Sebastian

Miła od Gucia - Pią 11 Cze, 2010 08:20

http://www.zabanet.eu/ind...id=53&Itemid=56

Gucio zadowolony klient i reklamuje naszą stronkę jednocześnie

Mirka - Pią 11 Cze, 2010 08:27

piękinie Gucio wygląda
musze takie kupić Bonusiowi
ale on pewnie by je zeżarł :cry:

Miła od Gucia - Pią 11 Cze, 2010 08:34

Mirka kup, bo taki "element" jak Bono musi się znaleźć w tej galerii zadowolonych klientów hi hi
Batus - Pią 11 Cze, 2010 15:40

Gucio najładniejszy :)
Asia i Basia - Pią 11 Cze, 2010 15:52

Slawny ten nasz Gucio :)
Figa na legowiskach spac nie chce, lubi podloge i kanape :) Przynioslam jej z piwnicy Basii kosz wiklinowy, bo ona w nim spac nie chciala, ale Figa nawet nie spojrzala, za to Baska zapalala nagle miloscia do koszyka i teraz ciagle go pilnuje. Zwariowane te psy :lol:

mariaw - Pią 11 Cze, 2010 16:55

A ja chciałam zakupic posłanko dla Oskara z firmy, która się reklamuje - zabanet.eu i nie udało się. Składam zamówienie do koszyka i dalej nic się nie dzieje, oczywiście wcześniej logując się. Usiłowałam się dodzwonic do obsługi klienta i nikt nie odbiera. Nie mam jak się z firmą skontaktowac,. Nawet wysłałam zapytanie i nic. Może Bogusiu podpowiesz mi jak to zrobiłaś, że przyjęto i zrealizowanoTwoje zamówienie? :roll: Ja nie pierwszy raz kupuję przez internet i nie mam z tym problemów.
Magda i Rudolf - Pią 11 Cze, 2010 18:07

Asia i Basia napisał/a:
Slawny ten nasz Gucio :)
Figa na legowiskach spac nie chce, lubi podloge i kanape :) Przynioslam jej z piwnicy Basii kosz wiklinowy, bo ona w nim spac nie chciala, ale Figa nawet nie spojrzala, za to Baska zapalala nagle miloscia do koszyka i teraz ciagle go pilnuje. Zwariowane te psy :lol:

Pewnie bala sie ze jej Figa capnie koszyczek :smile:

Miła od Gucia - Pią 18 Cze, 2010 20:36

Maniuś testuje nowe legowisko

zabanet - Sob 19 Cze, 2010 10:15
Temat postu: awaria serwera
Witam, informuję wszystkich zainteresowanych, że mamy awarie serwera - nie działa nam strona i maile w związku z tym nie dochodza do nas żadne wiadomosci niema tez możliwości dokonania zakupu przez stronę.
Jednocześnie informuję że nasi informatycy pracuję nad rozwiązaniem problemu.

Natomiast zamówienia można składać za pośrednictwem prywatnej wiadomości na forum lub przez komunikator GG numer: 16195091

Dorti - Sob 19 Cze, 2010 15:44

Wymiar wewnętrzny 60x80cm oczywiście pasuje na bassecie szczenię :grin:
Jak szczenie podrośnie to fundujemy mu większe legowisko :wink:
Pies musi mieć miejsce na rózne psie figury :mrgreen:
Posłanko bardzo ładne, śliczne są te w kratkę.
Gdybym miała jedno psisko w domu to pewnie bym mu takie kupiła
ale, że troszke ich u mnie jest to w grę wchodzą posłania tylko z ekoskóry :roll: :wink:

Paulinx - Sob 19 Cze, 2010 16:03

Hm no to jak się nadaje to kupię a potem się wymieni. ;) I hm jakie wymiary byłyby najlepsze dla dorosłego basseta? :)
Mirka - Sob 19 Cze, 2010 16:27

dla dorosłego basseta najlepsze jest łóżko :mrgreen: :razz:
Paulinx - Sob 19 Cze, 2010 16:33

To, że łóżko to oczywiste :D Ale wiesz mam taką małą cichą nadzieję, że może jednak będzie spał na swoim posłaniu ;p I zastanawiam się nad wymiarami ;p Albo najlepiej kupię mu kanapę. :D
Magda i Rudolf - Sob 19 Cze, 2010 17:19

To nie jest tak ze wszystkie bassety spia w lozku, moj spi na swoim materacu i nie pcha sie do lozka , nie probuje wchodzic nawet. Poprostu lubi swoje poslanie i tam mu najlepiej. To jest kwestia wychowania i przyzwyczajenia psa. Poprostu zabron mu wchodzic na lozko i badz konsekwentna, jak tak robilam .A jesli chodzi o wymiary to proponuje XXL :mrgreen:
Paulinx - Sob 19 Cze, 2010 18:01

No tak wiem, że basseta jak każdego innego psa da się nauczyć że na łóżko nie wolno. Myślę, że wystarczy cierpliwość i konsekwencja. Zastanawiam się tylko nad wymiarami ;)
domelcia - Sob 19 Cze, 2010 20:06

hehe z tym wchodzeniem na łóżko to faktycznie jest różnie, bo jak zabronisz to się bydlątko będzie pchało, jak będziesz zachęcać do wchodzenia to sobie poszuka czego innego bo przecież jak niezakazany owoc to po co :)
Cytat:

To nie jest tak ze wszystkie bassety spia w lozku, moj spi na swoim materacu i nie pcha sie do lozka


bo Rudi ma swój materacyk większy niż Madzi wyrko ;)

Miła od Gucia - Sob 19 Cze, 2010 20:21

dla Gucia kupowałam legowisko o wymiarach
80 x 100 x 30

Paulinx - Sob 19 Cze, 2010 21:39

Domelcia widzę, że masz ciekawe sposoby na nauczenie psa żeby "olewał" łóżko właściciela ;D
madzialinka - Sob 19 Cze, 2010 22:04

Ja mam jedno małe 80x60. Jak trzeba zmieszczą się tam 2 bassety i kot, ale jest bardzo bardzo ciasno. Na jednego basseta, a raczej moją niewielką suńkę, jest w sam raz.

Drugie jest ciut większe, chyba 100x90 i 3 zwierze spokojnie się w nim mieszczą (nie jest za ciasno ani za luźno) a posłanie nie zajmuje tak dużo miejsca.

Największe legowisko wywędrowało na zewnątrz, bo zawalało mi pół salonu 120x90 - swego czasu mieściły się na nim 2 bassety i podhalan :)

Poza tym mam jeszcze 2 materiałowe kosze, ale moim zdaniem taka forma i wykonanie wyrka dla basseta to porażka.

Najlepsze posłąnie jest to "średnie" - poza tym jest z ekoskóry i świetnie się czyści. W zasadzie nie muszę go nawet odkurzać, tylko strzepuję z sierści i piachu a od czasu do czasu przecieram wilgotną szmatką i wygląda jak nowe :) Pozostałe dwa są z materiału i ekozamszu i przy nich muszę trochę popracować, chociaż ekozamsz fajnie czyści się odkurzaczem.

Magda i Rudolf - Nie 20 Cze, 2010 10:32

domelcia napisał/a:

bo Rudi ma swój materacyk większy niż Madzi wyrko ;)

Domelcia , chyba cos a tym jest :mrgreen:
Ale tak na serio moj naprawde nie pcha sie do wyrka, mam bassia z innej planety :roll: :?:
Zmierzylam materac , 110 x 70, moj bassio jest z tych duzych
(40kg zywej wagi, dlugi bez ogona 1metr :mrgreen: ) i ten materac jest w sam raz, nie za duzy , nie za maly :smile:

Paulinx - Nie 20 Cze, 2010 12:02

To w takim razie wiem już jakiej wielkości posłania kupować w przyszłości. ;) Bo tak sobie myślę, że dla szczeniaka można w gruncie rzeczy kupić mniejsze troszkę, potem jak podrośnie wymienić. ;p Ewentualnie jak je pogryzie albo coś, bo to też możliwe. :D
Mirka - Nie 20 Cze, 2010 19:24

Paulinx napisał/a:
Bo tak sobie myślę, że dla szczeniaka można w gruncie rzeczy kupić mniejsze troszkę, potem jak podrośnie wymienić. ;p Ewentualnie jak je pogryzie albo coś, bo to też możliwe. :D


oj mozliwe mozliwe :mrgreen:

Batus - Nie 20 Cze, 2010 20:17

Nasz też nie sypia w łóżku, owszem zagląda czy wszyscy na swoich miejscach i wraca do siebie na posłanie - XL, nie pamiętam dokładnie, ale jedno z największych.
Miła od Gucia - Pon 21 Cze, 2010 08:34

ADELKA wyleguje się w swojej nowej kanapie


Joasika - Pon 21 Cze, 2010 20:19

Berta podobnież, jeno pazurami urządza :mrgreen:

Tak się zastanawiam, czy jej nie uspawać legowiska.... :roll:

zabanet - Pią 09 Lip, 2010 21:33

Informuję, że nasza stronka nareszcie śmiga bez problemów.
pozdrawiam

Miła od Gucia - Pią 09 Lip, 2010 21:35

to super,
na naszej klasie Gucia w legowisku widziano i są nowi chętni

Rogasowa - Wto 31 Sie, 2010 13:30

http://www.zabanet.eu/ind...emart&Itemid=18

mam problem z ta stroną.. bo niby z ponton ekoskóra jest niedostępny. ale w tym materiałowym mogę sobię wybrać opcję zeby bylo z eko.. jak to rozumiec.. :roll:

Miła od Gucia - Wto 31 Sie, 2010 13:39

Klikasz materiał
ekoskóra
potem klikasz ekoskóra kolor

Miła od Gucia - Wto 31 Sie, 2010 13:41

w razie problemów pisz
biuro@zabanet.eu

i od razu mów żeś od bassetów :lol: :lol:

domelcia - Wto 31 Sie, 2010 14:11

też miałam problem, ale w końcu się udało :)
i tak sięteraz zastanawiam, czy te zamówione przeze mnie pontony to stykną gabarytowo tym bassiorzycom i bassiorzemu :) ale większe mi się z boków łóżka nie zmieszczą, więc musi być jak jest. Przecież bassetom i tak najlepiej sie śpi jak im łeb zwisa poza legowisko ;)

aniapiotr - Wto 31 Sie, 2010 22:48

zamawiałam przez gg, inaczej się nie dało. ;/

ale dzięki temu mam całość w ekoskórze ;)

Miła od Gucia - Czw 14 Paź, 2010 07:34

W trakcie przenoszenia tematu, pousuwałam te posty w których linki do kanap, czy legowisk były już nieaktywne.
Wstawiajmy linki nazwy sklepu, te z allegro się dezaktualizują.
I oczywiście zdjęcie danej rzeczy.

Jagooda - Czw 14 Paź, 2010 14:14

Zamówiłam Bazylemu coś takiego http://www.gu-ciu.pl/images/pupil/l12.jpg w wymiarach 100 x 80... mam nadzieję. że dobrze się to legowisko sprawdzi. wytrzyma długo no bo to już wymiar pod dorosłego basseta a sam Bazyleusz nie wtranżoli tego od razu...aktualnie śpi na kocu z maskotką (około 60cm) teletubisia :oops: wtulony zawsze w nią jest że hejjj :) :)

Sklep Internetowy www.gu-ciu.pl

Miła od Gucia - Czw 14 Paź, 2010 19:49

Wklejajcie proszę zdjęcia i nazwy sklepu, ogólne.
Linki do konkretnych rzeczy, lada moment będą nieaktywne.

Miła od Gucia - Nie 24 Paź, 2010 19:24


To legowisko Luny rozmiary 110 x 90 x 30

Mamusia Fumfusi - Nie 14 Lis, 2010 18:35

Witam wszystkich milosnikow Bassetow :smile: Moja Fumfi wszyskie lozka jakie do tej pory miala rozszarpala w drobny mak(a miala ich sporo),w nocy spi z nami a w dzien wyleguje sie na sofie! Zastanawiam sie czy kupic jej kolejne poslanie czy moze juz zaprzestac przyuczania jaj do spania w jej poslaniu?
Miła od Gucia - Nie 14 Lis, 2010 18:38

Mamusia Fumfusi napisał/a:
w dzien wyleguje sie na sofie! Zastanawiam sie czy kupic jej kolejne poslanie czy moze juz zaprzestac przyuczania jaj do spania w jej poslaniu?


Może kup jej sofkę psią :lol:

Mamusia Fumfusi - Czw 18 Lis, 2010 19:39

Dzieki za rade tego jeszcze nie prubowalam chociaz nie sadze zeby poskutkowalo ,caly problem z moja fumfi polega na tym ze wydaje jej sie ze jest czlowiekiem i chce siedziec i wylegiwac sie tam gdzie domownicy :smile: Ale bede prubowac gdzies musi byc to idealne psie legowisko :smile:
Marynia - Pią 26 Lis, 2010 17:01

Chciałam kupić Goldzie legowisko na urodziny,w związku z tym zadzwoniłam na podany numer,usłyszałam że nie ma takiego numeru :sad: ,napisałam e-mail i do tej pory nie mam odpowiedzi :cry: Czy istnieje inny sposób dotarcia do nich :?:
Miła od Gucia - Pią 26 Lis, 2010 19:31

Chyba coś się tam dzieje nie tak.
Własnie w tej sprawie dzwoniła dziś do mnie Marzanna.
Zamówiła legowiska, zapłaciła i kontakt się urwał.
Marzanna sama napisze o tej sprawie.
Dziwne. Jeszcze nie tak dawno dla Balbinki zamawiałam legowisko. I doszło, wszystko było w porządku. Tym bardziej mnie to dziwi.

Marzanna - Czw 09 Gru, 2010 23:47

Ja w kwestii legowisk. Rzeczywiście dokładnie miesiąc temu 9.11.2010 zamówiłam dwa posłania takie większe, bassecie i zapłaciłam za nie przez internet. Po dwóch tygodniach zaniepokojona usiłowałam dowiedzieć się w firmie Żaba net co z moja przesyłką , ale niestety pomimo wielu telefonów i emaili raz jedynie udało mi się uzyskać telefoniczną informację, że legowiska wysłano i dziś , najpóźniej jutro je otrzymam. Nie przyszły , niestety i kontakt sie urwał. Uprzedziłam firmę, że żądam zwrotu pieniędzy i że zgłoszę sprawę jako wyłudzenie do prokuratury i dalej było zero kontaktu. I nagle po kolejnych dwóch tygodniach odezwał sie kurier i jednego dnia dowiózł mi pierwszą leżankę, drugiego drugą leżankę, a w tej drugiej przesyłce dosłano mi także dwie podusie w kształcie kości i do tego dwie małe psie podusie i kalendarz ścienny. A leżanki są naprawdę rewelacyjne. Do uprania, dzięki możliwości ściągnięcia obicia poprzez wszyte suwaki, ekstra podpórki pod pysio, i cieplutko w grzbiecik dzięki tapczanowemu wałeczkowi wzdłuż posłania. I chociaż tyle nerwów mnie kosztowała dostawa(łącznie z podejrzeniem o oszustwo) TO NAPRAWDĘ POLECAM!!
Miła od Gucia - Czw 09 Gru, 2010 23:51

W wolnej chwili prosimy o fotki baleronów w nowych legowiskach
Marzanna - Pią 10 Gru, 2010 00:21

da się zrobić, może jutro, w wolnej chwili...
zabanet - Pon 17 Sty, 2011 15:11
Temat postu: Brak kontaktu
Witam wszystkich po długiej nieobecności.
Przepraszam wszystkich za brak kontaktu ale było to związane z problemami rodzinnymi, a później z moim stanem zdrowia i kontrolą skarbową. Podczas mojej nieobecności w firmie pracownicy nie dawali rady z obsługa klientów.

Teraz wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.
Sebastian

Joasika - Nie 06 Lut, 2011 11:23

W końcu i na mnie trafiło z kupieniem legowisk z ekoskóry dla bestii... :twisted:

Wprawdzie Berta w pierwszym szoku, że zabrali jej ukochanego brudnego smrodka obdarowała nas figurką z brązu oraz nawodniła panele, ale po chwili już drapała legowisko sprawdzając, czy aby wygodne i...da się jakąś gąbeczkę ze środeczka wyszarpnąć.





Melania natomiast zainstalowała się natychmiast i jej ulubionym sposobem spania jest z podusią pod pycholem.


Serdecznie dziękuję firmie Żabanet za porady i pomoc.

Legowiska pierwsza klasa :mrgreen: :!:

domelcia - Nie 06 Lut, 2011 19:37

ja widzę :)

legowiska z żabanetu są napradę super....
zastanawiam się tylko, czy nie powinnaś wziąć większego?? :cool:
sdad369
te ses coś tam to Margola, muszę się z nią nieźle nawalczyć, żeby mi dała z kompa skorzystać... dziecko informatyków kurza stopa... :roll:

Joasika - Nie 06 Lut, 2011 19:52

domelcia napisał/a:
ja widzę :)

legowiska z żabanetu są napradę super....
zastanawiam się tylko, czy nie powinnaś wziąć większego?? :cool:
sdad369
te ses coś tam to Margola, muszę się z nią nieźle nawalczyć, żeby mi dała z kompa skorzystać... dziecko informatyków kurza stopa... :roll:


Kofana :!:

Przeanalizowałam temat z producentem i dlatego mam akurat takie "małe" legowisko :wink:

Choć nie ukrywam, że też się bałam, że za małę, ale jest ok - w każdym razie Berta nie narzeka :mrgreen: :wink:

VADER - Sro 23 Lut, 2011 21:37

dzisiejszy zakup 150x110 cm, póki co tylko Vader się przekonał:


poprzednie mniejsze było tylko dla Vadera:


ale Argos też się mieścił tylko ciasno:


4 spania: małe, większe, największe, narożnik a oni na podłodze:

madzialinka - Sro 23 Lut, 2011 21:54

A ja myślałąm, że moja parówy są rozpieszczone legowiskami, ale widzę że twoi mają o niebo lepiej :D

Moje dziewczyny we dwie potrafią spać na posłaniu 40x60, a na grzbiecie Enigmy jeszcze kot.

gocha - Sro 23 Lut, 2011 21:56

Mają duży wybór, pewnie będą korzystać kolejno, wedle upodobań i potrzeb :grin:
VADER - Sro 23 Lut, 2011 21:59

Też bym tak chciała, lecz Argos w ciasnym posłaniu jak śpi a Vader chce wejść to warczy na niego i z myślą o Vaderze to nowe posłanie:( nie żeby coś poważnego tylko Vader odpuszcza i trochę go wtedy szkoda
gocha - Sro 23 Lut, 2011 22:04

Będą spać razem, wszystko kwestia czasu i nastroju, tym bardziej, że wybór mają.
U mnie Mańka też warczy jak już zaśnie , a Ignaś się chce koło niej władować do gniazda, a miejsce przeciaż jest , bo posłania mam duże.
Ale z reguły śpią razem, "jaszczura" warczy tylko jak ma gorszy dzień, ona w ogóle jest zrzęda.Chłopaki się pogodzą.

VADER - Sro 23 Lut, 2011 22:13

Oby, oby, ale faktycznie masz rację, że to zależy od nastroju.
Ale jak jeden nie widzi na chwilę drugiego, inny krzaczek opryskują, weterynarz itp. to witają się ze sobą jakby się sto lat nie widzieli, a z nami ludźmi to potem albo wcale:)

gocha - Sro 23 Lut, 2011 22:17

Chyba wszystkie tak mają, u mnie jak jedno jest w domu , a drugie z podwórka wraca to ogony chcą się pourywać :grin: (ale już nie zaśmiecajmy "legowiskowego" wątku, bo się rozgadałyśmy nie na temat :lol:)
Asia i Stefan - Sro 06 Kwi, 2011 15:19

Specjaliści od bassecich legowisk!!!!
Pomóżcie, szukamy dla Stefcia legowiska, takiego już na stałe, bez wymieniania, jak nam urośnie.
Czy uważacie, że takie legowisko o tych wymiarach będzie wystarczające???
Będę baaaardzo wdzięczna za podpowiedzi tych bardziej doświadczonych :)


oto link z allegro


http://allegro.pl/legowis...1526167223.html

Miła od Gucia - Sro 06 Kwi, 2011 15:29

Ja uważam że 80 na 100 w zupełności wystarczy.
Gustaw ma nawet ciut mniejsze i spokojnie się wysypia i mieści.
Ładny kolor, podoba mi się.

Asia i Stefan - Sro 06 Kwi, 2011 15:39

Dzięki Ci Miła, zawsze jak mam jakieś pytanie Ty jesteś pierwszą, która spieszy z odpowiedzią i pomocą :)
Kolor też mi się bardzo podoba, będzie ze Stefcia umaszczeniem się również pięknie komponował, ale koleżanka z pracy dziś stwierdziła, że kolor brzydki, że jak to nazwała "sraczkowaty" i trochę zwątpiłam.... phi, nie zna się po prostu :P

Rogasowa - Sro 06 Kwi, 2011 16:03

Kolor piękny.. jak dla mnie to taka czekoladka.. hm.. może dziwne czekolady jem :shock:
Asia i Stefan - Sro 06 Kwi, 2011 16:23

Właśnie jej Twój wpis pokazałam, uśmiała się ;)
Dziękuję za poparcie mojego gustu, legowisko właśnie zamówione, robi się :) :) :)

Batus - Sro 06 Kwi, 2011 19:08

Kolor faktycznie piękny i praktyczny!!! My mamy jasny beżyk - brudzi się, wiadomo. Rozmiar ok. 130x90, zbliżony wymiar bo nie pamiętam a nie mam miarki, w każdym razie weszły by spokojnie dwa Batusy do niego. A on i tak albo sypia zwinięty w kulkę, albo tylko na krawędzi kładzie mordkę, a reszta leży poza kojcem.
Kala - Sro 06 Kwi, 2011 19:59

asia i maciej napisał/a:
Specjaliści od bassecich legowisk!!!!
Pomóżcie, szukamy dla Stefcia legowiska, takiego już na stałe, bez wymieniania, jak nam urośnie.
Czy uważacie, że takie legowisko o tych wymiarach będzie wystarczające???
Będę baaaardzo wdzięczna za podpowiedzi tych bardziej doświadczonych :)


oto link z allegro


http://allegro.pl/legowis...1526167223.html


hahahha wczoraj oglądałam te legowiska ;) ale raczej z myślą o Toli bo mój niedźwiadek najbardziej lubi leżeć na ziemi albo na swoim dry-bedzie :P tak więc bardzo się cieszę, że zadałaś to pytanie Asiu bo ja już pytać nie muszę ;)

Dorti - Sro 06 Kwi, 2011 20:59

Onyśka z Andziolem mają identyczną sofkę w identycznym kolorku :mrgreen:
Sprawdza się rewelacyjnie i polecam w 100% :wink:

Asia i Stefan - Czw 07 Kwi, 2011 11:54

Dziękuję Kochani, a w sumie Kochane za poparcie i porady. Karola odbiór u tego Pana z Poznia jest osobisty, wszystko robi na zamówienie, płatne dopiero po obejrzeniu i aprobacji przy odbiorze.
Legowisko potrzebne, bo Pancio stwierdził koniec tego dobrego, Klucha jeździć będzie w bagażniku, a mi serce pęka, że już nie ze mną, na kolanach, więc chociaż tak mu osłodzę tę nieprzyjemną zmianę :)

Marynia - Sro 13 Kwi, 2011 15:39

A nam dzisiaj pan listonosz przyniósł długo oczekiwany "Ponton"a razem z nim poduszeczkę i kość :mrgreen:

a panna popatrzyła i olała prezent :sad: i poszła spać na moją kanapę :mrgreen:
firmie ŻabaNet dziękujemy :lol:

Batus - Sro 13 Kwi, 2011 16:34

Bardzo ładny pontonik, a jaki to jest kolor bo tak sie błyszczy, że w sumie nie wiem?
Marynia - Sro 13 Kwi, 2011 18:28

Zamówiony kolor Alicante,kolor eko skóry Szary,ale mnie się wydaje ze jest czarny :?: :?: :?:
Batus - Sro 13 Kwi, 2011 23:01

Marynia napisał/a:
Zamówiony kolor Alicante,kolor eko skóry Szary,ale mnie się wydaje ze jest czarny :?: :?: :?:


No właśnie nie umiem do końca określić, dlatego spytałam, wygląda na stalowy, połyskujący trochę, elegancki :)

Joasika - Pią 15 Kwi, 2011 06:39

Super :!:

Ja, jako posiadaczka dwóch takich cudeniek mogę stanowczo stwierdzić, że to był bardzo dobry zakup :!:

Nie śmierdzą, nie brudzą się, nie namakają i - co najważniejsze - Berta nie potrafi w tym dziury wydrapać :!:

ania123 - Pon 30 Maj, 2011 14:06

czy ktos sie moze orientuje co sie dzieje z zabanetem?
czy moze pan Sebastian sobie zrobil jakies wakacje? :)
bo probuje sie z nimi skontaktowac od ostatniego czwartku, ale 0 odpowiedzi na gg, na maila, telefony tez nie dzialaja..

Dorti - Pon 30 Maj, 2011 16:24

Ostatni mój znajomy czekał na posłanie dla doga ponad miesiąc.
Ponieważ ja poleciłam firmę więc czułam sie w obowiązku zadziałać.
Z Panem Sebastianem nie ma żadnego kontaktu, również nie odpisuje na gg, telefon milczy jak zaklęty.
Udało mi sie złapać kogoś pod drugim nr gg, który jest podany na stronie.
Posłanie dotarło 2 dni póżniej.
Koszmar jakiś.

ania123 - Pon 30 Maj, 2011 16:36

ja zlozylam zamowienie 7 kwietnia, pieniadze doszly (potwierdzone na gg przez zabanet) kilka dni pozniej. 600 zl prawie razem z transportem do Norwegii, wiec to dosyc spore pieniazki dla mnie, no i troche zaczynam sie denerwowac ze nie mam z nimi kontaktu :)
na poczatku mielismy dobry kontakt, pytano mnie nawet czy nie ma problemu jezeli to chwile potrwa bo kompletowane sa kolory czy cos w tym stylu, ja powiedzialam ze oczywiscie ze nie ma problemu mi sie nie spieszy
w piatek ponad 3 tygodnie temu zapytalam na gg kiedy bedzie wyslana paczka, powiedziano mi ze w poniedzialek, czyli dokladnie 3 tygodnie temu w poniedzialek wszystko mialo zostac wyslane
ja nie mowie ze paczka nie zostala wyslana, bo bardzo mozliwe ze paczka idzie tyle czasu, to poczta w koncu :) wiec nie chodzi mi nawet o to ze paczki dalej nie ma, tylko probuje sie do nich dobic od ponad tygodnia zeby po prostu sie dowiedziec o numer przesylki, bo wtedy moge zadzwonic na poczte i zapytac gdzie sie znajduje w tej chwili bo juz sie troche niecierpliwie
no ale nie dostaje zadnej odpowiedzi i troche nie wiem co robic
czy czekac dalej, czy sie poddac i zamowic poslania z innego sklepu, bo juz za 2 tygodnie lece do Polski po pieseczka i bardzo chce miec poslania w domu jak mlody przyjedzie, zeby od poczatku mial swoje wlasne miejsce..

koluś - Pon 30 Maj, 2011 16:38

zastanawiam się nad zakupem posłania z ekoskóry dla Kolusia... bo obecny ponton nadaje się do wyrzucenia :evil:
jaki jest to rodzaj ekoskóry - coś w rodzaju skaju czy taka pożyłkowana jak na kanapy? no bo oczywiście względy estetyczne też się liczą (dla właścicieli oczywiście)... a jak z odpornością na pazury? Koluś nic nie wydrapuje w posłaniu, ale wiadomo pazury mają spore i czy przy układaniu się w posłaniu czegoś nie przedziurawi? czyszczenie podejrzewam łatwe - ale czy po przetarciu mokrą szmatką nie zostaje jednak psi smrodek (ja mam chyba manię prania Kolusiowych smrodków)? zachęca mnie właśnie to, że nie będzie trzeba prać i że nie będą się wbijać kłaki. oglądałam takie na allegro u sprzedawcy gu-ciu chyba - szyje takie w Poznaniu, ale nie mam kiedy jechać na drugi koniec miasta żeby obejrzeć - może ma ktoś posłanie od niego? ceny ma przystępne, nie wiem jak wykonanie (komentarze ma pozytywne). a jakie macie kolorki? na jasne chyba się nie skuszę, ale nie wiem czy na czarnym nie będzie bardziej widać kurzu?

Asia i Stefan - Pon 30 Maj, 2011 17:10

Domi więc my mamy to:

http://allegro.pl/legowis...1623506011.html

Pan nam zrobił na zamówienie, pojechaliśmy do niego, odbiór osobisty.Legowisko fajowe, nie drze się od pazurów, zmywam mokrymi chusteczkami, szybko sprawnie i pachnie :) Mieliśmy je ze sobą w sobotę w bagażniku, szkoda, że wcześniej nic nie mówiłaś, miałabyś na żywo do wglądu. Jednym słowem polecam, dobra inwestyacja :)

koluś - Pon 30 Maj, 2011 17:14

a szkoda, szkoda...

a macie z tej gładkiej skóry (pan mi pisał, że ta gładka jest odporniejsza) czy z tej pożyłkowanej? a całe posłanie jest z tej skóry i w jednym kolorze czy spód jest z czegoś innego? i jaki macie kolorek - ten brązowy ze zdjęcia?

Asia i Stefan - Pon 30 Maj, 2011 17:26

Mhm, żebym ja wiedziała co to pożyłkowana ;) Taka moim zdaniem niegładka. Spód jest z materiału, ale tylko od spodu, całe jest takie właśnie brązowe. I z tego co widzę, to na zdjęciu widać fakturę tej eko skóry. Stefan kocha kłaść głowę na tych oparciach i tak zasypiać, myślę, że za taką kasę warto je kupić
Dorti - Pon 30 Maj, 2011 17:42

Ja akurat zamawiałam posłania caluśkie w ekoskórze bo te z materiałem na spodzie u mnie się nie sprawdziły. Wszystko na tym materiale zostawało, czepiało się.
A tak mam spokój.
Myje wodą z płynem a raz na jakiś czas zdejmuję pokrowiec i piorę w pralce.
Faktura ekoskóry jest zależna od gatunku i rodzaju. Są gładkie i pożyłkowane ale sprawdzają sie oba.
Czarnego nie polecam bo absolutnie wszystko na nim widać.

koluś - Pon 30 Maj, 2011 17:50

skaj to taka zupełnie gładka, pożyłkowana to taka no nie wiem jak ci to wytłumaczyć - jak wierzch dłoni? a pamiętasz jakie jeszcze pan miał kolorki? a ten brąz to jaki odcień - ciemniejszy czy jaśniejszy? no bo mi się nie wszystko podoba... :razz: a miękkie jest? ale też nie za miękkie, żeby leżąc na posłaniu Koluś nie leżał na podłodze... ja raczej myślałam o tej wersji pontonowej bez tego wyższego oparcia z jednej strony. a jaki rozmiar kupiliście Stefciowi?

jak masz czas to zrób fotkę posłania z bliska żeby było widać fakturę skóry i wrzuć do tematu

a pod spodem możesz dodać zdjęcie Stefcia rozwalonego na posłaniu :razz: on jest taki pocieszny, nie mogłam się na niego napatrzeć w sobotę :lol:

Asia i Stefan - Pon 30 Maj, 2011 17:59

Domi jego zdjęcia na pontonie są w naszym temacie- Stefan z Poznania, my mamy raczej tę "pożyłkowaną" wersję. Pamiętam, że Pan miał wtedy akurat ten jeden kolor, bo my z oparciem chcieliśmy. Nie wiem jak się przedstawiają inne modele. Pan jest bardzo miły, dzwoniłam do niego kilka razy i nawet się spotkaliśmy, zaskakująco przystojny ;) Możesz go śmiało o wszystko powałkować. Jest w miarę miękkie, ale bez przesady. Wczoraj akurat na nim siedziałam z kompem na kolanach i Stefanem obok. Pies nie może na łóżko Pańci, to Pańcia do psa poszła :)
koluś - Pon 30 Maj, 2011 18:02

Dorti, dzięki za poradę. jeżeli będę zamawiać, to też chcę całe z ekoskóry. mamy w tej chwili ponton z poliestru i po niecałym roku użytkowania wygląda 3x gorzej niż zwykłe posłanie z IKEA po 3 latach... kupiliśmy w zeszłym roku na wystawie w Poznaniu od producenta i masakra! kłaki tak się wbijają, że ani w pralce, ani szorując szczotką odkurzacza za ch... tego nie usuniesz :evil: dodatkowo pokrowiec popękał cały od wewnątrz (ta gumowa część) i skrawki tego pcv czy czegoś takiego zwisają i utrudniają bardzo zapięcie po praniu...

a jaki masz kolorek?

koluś - Pon 30 Maj, 2011 18:04

no to zaraz zajrzę do tematu Stefcia :roll:
koluś - Pon 30 Maj, 2011 18:13

posłanie niczego sobie i Stefan bardzo zacnie na nim wygląda :mrgreen:
ale faktury skóry nie widzę :razz:
żartuję oczywiście, aż taka drobiazgowa nie jestem, ale muszę na własne oczy zobaczyć. i raczej całe ze skóry zamówię (żeby od spodu nie było materiału)

Dorti - Pon 30 Maj, 2011 19:54

koluś napisał/a:
Dorti, dzięki za poradę. jeżeli będę zamawiać, to też chcę całe z ekoskóry. mamy w tej chwili ponton z poliestru i po niecałym roku użytkowania wygląda 3x gorzej niż zwykłe posłanie z IKEA po 3 latach... kupiliśmy w zeszłym roku na wystawie w Poznaniu od producenta i masakra! kłaki tak się wbijają, że ani w pralce, ani szorując szczotką odkurzacza za ch... tego nie usuniesz :evil: dodatkowo pokrowiec popękał cały od wewnątrz (ta gumowa część) i skrawki tego pcv czy czegoś takiego zwisają i utrudniają bardzo zapięcie po praniu...

a jaki masz kolorek?


bordo, pomarańcz i brąz :grin:

koluś - Pon 20 Cze, 2011 17:22

Koluś został dzisiaj szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem nowego posłania typu ponton z czarnej ekoskóry, kolor czarny (raczej matowy niż błyszczący, połysk jest znikomy) z braku zdecydowania na inny kolor...wymiary zewnętrzne 100/80 okazały się zupełnie wystarczające. posłanie bardzo porządnie i starannie wykonane, jako gratis dodano poduszeczkę też z ekoskóry. wygląda całkiem elegancko :mrgreen: cena też przyzwoita, szybkie wykonanie i dostawa. posłanie zamówiłam na :arrow: Allegro od Gu-ciu i z czystym sumieniem polecam Pana - sam szyje te posłania w Poznaniu (jest możliwość obejrzenia czy odbioru osobistego) i odpowiada na miliony upierdliwych maili od niezdecydowanych klientek :lol: :razz: mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną postu za reklamę :?: ale myślę, że warto wymieniać się tego typu informacjami po ostatnio zamieszczanych sytuacjach z Żabanetem - a propos wyjaśniło się coś z tymi posłaniami Ania123?

jak się w końcu nauczę, to wkleję jakieś zdjęcie Kolusia na nowym wyrku - całkiem zacnie na nim wygląda :mrgreen:

Batus - Wto 21 Cze, 2011 08:27

koluś, a to posłanko jest z obu stron z ekoskóry? Wygląda bardzo pozytywnie i cena faktycznie atrakcyjna ...
koluś - Sro 22 Cze, 2011 08:50

Batus napisał/a:
koluś, a to posłanko jest z obu stron z ekoskóry? Wygląda bardzo pozytywnie i cena faktycznie atrakcyjna ...


ja zamówiłam całe z ekoskóry - dopłaciłam 11zł do tej ceny z Allegro, ale nie chciałam żadnego materiału na spodzie i pan bez problemu uszył całe z ekoskóry. naprawdę bardzo porządnie wykonane, starannie i jakoś tak zgrabnie, że wygląda całkiem elegancko i nie zagraca pomieszczenia. za ten "stary" (bo nawet roku nie ma) ponton z poliestru (nie wiem czy to ta kodura) zapłaciliśmy więcej, a nie powiem jak wygląda :evil: ja też długo się zastanawiałam czy kupować z ekoskóry, ale przeczytałam tyle pozytywnych opinii o tego typu posłaniach na forum i skusiła mnie wizja łatwego sprzątania (kłaki same spadają, wystarczy strzępnąć i przetrzeć wilgotną szmatką), że w końcu kupiłam...i żałuję że tak długo zwlekałam. polecam tego pana, bo widać, że przykłada się do swojej pracy, odpowiada na najgłupsze pytania :razz: bez problemu. no i szybka realizacja z przesyłką - pan szyje w Poznaniu, ale z braku czasu też nie pojechaliśmy odebrać osobiście.
jeżeli zastanawiasz się nad nowym posłaniem - polecam jak najbardziej. dla 1 basseta wymiar 100/80 w zupełności wystarczy i jeszcze jest miejsce. dopłaciłam jeszcze za dodatkową piankę, która została dołożona do posłania. ponton ma zamek z boku (taki dookoła) i na spodzie posłania przez środek (pewnie żeby wyjąć piankę). dla mnie najważniejsze, że nie będę musiała prać :lol: aa, i faktura skóry jest bardzo ładna - taka "pożyłkowana", a nie gładka jak skaj.

ania123 - Sro 29 Cze, 2011 12:52

przyszly do mnie wlasnie poslania od pana Grzegorza GUCIA
sa piekne, wszystko zrobione profesjonalnie, pan Grzes niesamowicie sympatyczny i pomocny, wiec polecam go z calego serca kazdemu :)
teraz tylko zobaczymy czy uda mi sie odzyskac pieniazki od zabanetu :P

madzialinka - Sro 29 Cze, 2011 14:04

Skorzystam z namiarów i też kupię to polecane przez was posłanie z allegro z dwustronnej ekoskóry. Największy ponton z materiału właśnie dogorywa na zewnątrz. Chyba, że uda mi się kupić tylko samo pokrycie, bo wypełnienie w sumie mam ok.
ania123 - Sro 29 Cze, 2011 14:15

madziu pamietaj tylko zeby panu powiedziec ze chcesz ekoskore z 2 stron bo ja zapomnialam najpiew a pozniej mi sie przypomnialo i drugi raz pan Grzes szyl mi te legowiska :p
Mirka - Pon 18 Lip, 2011 15:50

zobaczcie co znalazłam
jak ktos ma leniwego basseta to polecam :mrgreen:
http://www.zooplus.pl/sho...ek_kolka/227485

Joasika - Pon 18 Lip, 2011 15:56

Już sobie wyobrażam, jak się ten wózek rozjeżdża pod ciężarem naszych pupili :lol:
koluś - Pon 18 Lip, 2011 18:23

dobre :mrgreen: a basset tam się w ogóle zmieści?
Mirka - Pon 18 Lip, 2011 20:11

koluś napisał/a:
dobre :mrgreen: a basset tam się w ogóle zmieści?




e nie to chyba dla małego psa raczej :lol:
chociaż mój Bono chyba chętnie by się w takim wózeczku ulokował :lol:

Miła od Gucia - Pon 26 Wrz, 2011 09:58

Dyskusję dotyczącą zamówienia legowisk przez Anię123 i braku realizacji przez firmę Żabanet, po przyjęciu gotówki
przeniosłam do tematu
Komentarze, opinie o sprzedawcach

Miła od Gucia - Pon 26 Wrz, 2011 10:05

Legowiska zakupione w firmie "Gu-ciu"

Fred w nowym legowisku (kolory zestawione wedle upodobań)


i Norka
podobnie, kolory można sobie wybierać


ania123 - Pon 26 Wrz, 2011 11:09

nie pamietam czy juz to pisalam, ale rowniez z calego serca polecam wszystkim legowiska z tej firmy :) pan Grzes jest super sympatyczny i zawsze odpowiada na wszystkie pytania, zamowienie bylo zrealizowane szybko i profesjonalnie, jakosc legowisk swietna

ja mam bezowy ponton, bezowa kanape z brazowym oparciem i brazowy ponton, i upowiem tylko ze zdecydowanie polecam braz albo ciemniejsze kolory. bo przy 2 bassetach bezowy sie brudzi baaaardzo szybko, i wcale nie tak latwo ten caly brudek zmyc jak juz tam wejdzie w te pory w skorze :)

gkoti - Pon 26 Wrz, 2011 12:47

Ja również już jedną kanapę kupiłam wcześniej leniuszkowi-jeszcze przed Blaneczką- a teraz zamówiłam drugą, u Pana Grzesia właśnie, ale ja mam ciemne brązy, jest świetna. Teraz dałam jeszcze zrobić dól ze skóry również, bo wcześniejszą mam z materiałem. Firma godna polecenia naprawdę i nie jest droga. :wink:
eufrazyna - Wto 25 Paź, 2011 20:17

Patrzę na te z eko skóry i się zastanawiam co lepsze- 1 największe (zmieszczą sie moje 2 pasztety?!), czy dwa mniejsze osobne? Kto ma niech mi poradzi, dzięki :)
Dorti - Wto 25 Paź, 2011 20:49

eufrazyna napisał/a:
Patrzę na te z eko skóry i się zastanawiam co lepsze- 1 największe (zmieszczą sie moje 2 pasztety?!), czy dwa mniejsze osobne? Kto ma niech mi poradzi, dzięki :)


Aguś jedno posłanie. Nie ma sensu 2 mniejszych bo i tak będą spały razem na tym co się nie pomieszczą :wink:
Jedno duże :wink:

eufrazyna - Wto 25 Paź, 2011 21:13

Racja! Dzięki :)
gkoti - Sro 26 Paź, 2011 21:32

A u mnie to nie bardzo spanie razem wychodzi, wymieniają się kanapami, ale razem w domu nie chcą małpiszony spać, no....chyba, że na łóżeczku, z Pańcią, wtedy się nie kłócą tak bardzo, bo wiedzą, że wygonię oboje :wink: Każde śpi na jednym i w swój własny sposób :lol:
racuchkasz - Sro 09 Lis, 2011 16:54

zbliżają się święta i powoli trzeba pomyśleć o prezentach dla rodzinki, zastanawiam się nad legowiskiem z firmy gu-ciu materiał ekoskóra to wiadomo, przy naszych brudasach nic innego nie wchodzi w grę ale zastanawiam się nad rozmiarem :shock: Droopy ma 11 miesięcy i liczymy na to, że jeszcze trochę nam podrośnie :mrgreen: Pytanie do bardziej doświadczonych baseciarzy jaka wielkość będzie najbardziej odpowiednia :?:
Asia i Stefan - Sro 09 Lis, 2011 17:34

Ja mam z Gu-ciu, chyba byłam jedną z pierwszych, jak nie pierwszą, która zamawiała u tego miłego Pana. Weźcie koniecznie z ekoskórą od spodu też, mi się ten materiał drzeć zaczyna :( Stefan w niedzielę kończy rok i ma 100x80cm. Dokładnie takie, jak to:

http://allegro.pl/legowis...1917894574.html

Allegro: sprzedający : gu-ciu

Stef śpi w różnych pozycjach, ale zawsze ma wystarczająco miejsca i to oparcie bardzo się sprawdza :)

Miła od Gucia - Czw 10 Lis, 2011 08:37

DRY BED
Dziewczyny Kochane, napiszcie więcej o tych posłaniach.
Dorti Ty już masz doświadczenie, ja zaczęłam trochę czytać, o gęstościach włosa itd. itd.
Ale jednak już sprawdzone i polecone informacje najlepsze są.
Mirka ja Twoje się sprawdzają.
Ania123 pisałaś, że też masz takie.
Piszcie, jakie najlepiej zamawiać, gdzie, jakie są zalety
może parę fotek.
Nie ukrywam, że Guciowi mam ochotę takie cudo kupić.

Dorti - Czw 10 Lis, 2011 08:54

Miła ja nigdy nie zamawiałam przez internet, zawsze kupuję na wystawach bo zwyczajnie jest taniej. Muszę dotknąć i sprawdzić.
Widzę, że jak cena jest niższa to posłanie bardziej cienkie i takiego nie kupuję.
Rozmiar 150cmx100cm kosztuje ok 90-100zł, czasami są promocje i jak się kupuje 2 lub 3 płaci się taniej. Ale to najczęściej za granicą.
Generalnie posłania te są super do odchowu szczeniąt z uwagi na to, że siuśki przelatują na spód i taki psiak leży sobie w suchym.
Te z gumą są o tyle lepsze, że się nie przesuwają.
Swoje to ja przecinam na pół bo wówczas idealnie pasują do klatki i na posłania z ekoskóry.
Można prać w pralce w 30st, wirować i suszyć w suszarce bębnowej.
Kolory są cudowne ale nie w internecie. Na wystawach jest szał a ja się w to szaleństwo wbijam :mrgreen: Do tego wzory przeróżne, łapki są już oklepane. Bywają w kolorowe paski różnych szeokości, w serduszka, 2 kolory w jednym. Mogłabym tak wyliczać i wyliczać.
Zrobię fotki w ciągu dnia i wstawię.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to ja chętnie zakupię takowe na wystawie. Nie ma problemu.
Polecam je w 100 % i dla mnie są niezastąpione :wink:

Mirka - Czw 10 Lis, 2011 08:57

za radą Doroty teraz kupiłam wiekszy
wychodzi taniej i mozna z jednego zrobic dwa,
nie jestem znawca,ale z tego co widzę to psom
bardzo się lezenie na tych derkach,
Maksio do budki dostał dry bed podarowany przez Dorti
bordowy na gumie i musze powiedzieć że błyskawicznie
sie na nim ulokował,więc cos w tym jest :wink:
ja osobiscie kupiłam już jeden mniejszy 100x70
a wczoraj kupiłam 100x150
przeszukałam net i na allegro znalazłam najtaniej
http://allegro.pl/dry-bed...1916445707.html

szybka przesyłka :smile:

Mirka - Czw 10 Lis, 2011 09:02

i jeszcze jedno ten mniejszy juz mam w domu
dlatego mogłam go gatunkowo porownać
z tymi co mi Dorota przysłała,więc mogę napisać
że te na allegro do ktorych link podałam wyzej sa inentyczne jak ten bordowy ktory dostałam
od Dorti,więc Dorota tu może powiedzieć czy sa z tej wyzszej czy niższej pólki :wink:

Dorti - Czw 10 Lis, 2011 09:21

Moje i te co ma Mirka to są te grube :wink:
Jeszcze dodam, że te bez gumy są tańsze, również bardzo fajne :grin:

Mirka - Czw 10 Lis, 2011 10:45

Dorti napisał/a:
Moje i te co ma Mirka to są te grube :wink:
Jeszcze dodam, że te bez gumy są tańsze, również bardzo fajne :grin:



przyznaję sie bez bicia że własnie jeden z tych bez gumy przywłaszczył
sobie dziadek Borys :shock: ,wybrał sobie sam,wygladało to tak,
wyjełam je z reklamowek i rozłozyłam na podłodze żeby poogladac co to za cuda są,
a Borys obwachał wszystkie bardzo dokładnie i na jednym z nich zrobił trzy kołka w prawo i dwa w lewo po czym złozył swe stare kosci i nie chciał zejsć, wiec jest juz jego :wink:

Dorti - Czw 10 Lis, 2011 10:47


to już są połówki




tak wygląda w klatce


ten jest bez gumy




te już są starsze - popiel


brąz


tu przemycam szczęśliwą Lulcię :wink:








ten jest do prania :razz:

Dorti - Czw 10 Lis, 2011 10:49

Mirka napisał/a:
Dorti napisał/a:
Moje i te co ma Mirka to są te grube :wink:
Jeszcze dodam, że te bez gumy są tańsze, również bardzo fajne :grin:



przyznaję sie bez bicia że własnie jeden z tych bez gumy przywłaszczył
sobie dziadek Borys :shock: ,wybrał sobie sam,wygladało to tak,
wyjełam je z reklamowek i rozłozyłam na podłodze żeby poogladac co to za cuda są,
a Borys obwachał wszystkie bardzo dokładnie i na jednym z nich zrobił trzy kołka w prawo i dwa w lewo po czym złozył swe stare kosci i nie chciał zejsć, wiec jest juz jego :wink:


niech mu służy :wink:

Miła od Gucia - Czw 10 Lis, 2011 12:22

świetne są
po zdjęciach widać, że są milutkie w dotyku
i jakie piękne wzory - super

Dorti - Czw 10 Lis, 2011 12:25

Miła od Gucia napisał/a:
świetne są
po zdjęciach widać, że są milutkie w dotyku
i jakie piękne wzory - super


Bogusiu to są takie miśki, one zawsze miłe dla psa :grin:

FOSTER - Pią 11 Lis, 2011 18:05

nowe posłanie Fosterka




Miła od Gucia - Pią 11 Lis, 2011 18:34

ale super kanapę ma Foster, ful, wypas - i pięknie w niej wygląda :lol:
koluś - Pią 11 Lis, 2011 21:41

wygląda na bardzo wygodną, a skoro Foster wypróbował na wszystkie strony, to na pewno tak jest :mrgreen: super wzorek :lol:
gkoti - Sob 03 Gru, 2011 16:53

Ależ Guciowi dobrze , az mnie korci, żeby moim sprezentować takie na Mikołaja :wink:
Evika - Pią 16 Mar, 2012 07:22

hej ,do tej pory miałam pontony dla moich ,ale teraz tak myślę o kupieniu takiego z oparciem ,czy one z tego oparcia korzystają ???
Miła od Gucia - Pią 16 Mar, 2012 08:07

Evika napisał/a:
hej ,do tej pory miałam pontony dla moich ,ale teraz tak myślę o kupieniu takiego z oparciem ,czy one z tego oparcia korzystają ???


nie wiem jak inne bassiorki
ale Gucio juz sobie nie wyobraża legowiska bez oparcia :lol:





jak widać korzysta z oparcia :lol:

jabluszko520 - Pią 16 Mar, 2012 11:47

Tak, to prawda, nie tylko Gucio, bo Majka też wskakuje na sofę pochrapać sobie, tylko ze względu, że swoją cudną :mrgreen: łepetynkę na oparciu może położyć.
Gosia B - Pią 16 Mar, 2012 12:06

to oparcie to bardzo dobry pomysł..... Fredowi był wręcz konieczny.... nie spał inaczej jak z pysiem na wałeczku.... :mrgreen:
Asia i Basia - Pią 16 Mar, 2012 12:06

Bogusiu, podaj mi link prosze, jesli jeszcze masz, na takie legowisko jak ma Gucio.
Miła od Gucia - Pią 16 Mar, 2012 12:13

Asieńko
Gucia legowisko wykonała firma Żabanet

ale czytałaś jakie problemy z firmą miała Ania123 i Jacki i Marzanny

wiec nie śmieniem Ci polecać, nie wiem czy ta firma na dzis działa, i jak działa

natomiast identyczne robi Guciu :lol:
:lol:

i tę z czystym sumieniem polecam, u Pana gucia legowiska zamawiało wielu forumowiczów i my dla bassetów w potrzebie - pełne zadowolenie

http://allegro.pl/sklep/4802189_gu-ciu

acha, zamawiając, dodaj, że jest z forum bassetów
gdybym mogła ci w czymś pomóc przy zamówieniu - nie ma sprawy :lol:

ania123 - Pią 16 Mar, 2012 13:05

a moje nigdy nie uzywaja tego oparcia z psiej kanapy :)
Asia i Basia - Pią 16 Mar, 2012 13:08

Moje lubia oparcia, poduszki, damulki sa ;) Bogusiu, a na basiora to jaka wielkosc bym musiala miec?
ania123 - Pią 16 Mar, 2012 13:22

ale wlasnie to moze byc roznica miedzy poslaniami z zabanetu i gucia
moje tez lubia podusie, oparcia na zwyklych kanapach itd
ja mam w domu poslania z gucia (z ktorych jestem bardzo zadowolona!), ale widzialam tez na zywo poslania z zabanetu, i te z zabanetu sa duzo bardziej miekkie, oparcie rowniez maja wyzsze, szersze i bardziej miekkie
a te guciowe oparcie jest takie bardziej ubite i duzo wezsze, i tam nie za bardzo jest jak polozyc glowe, tak mi sie wydaje
nie mowie przez to ze te kanapy z gucia sa gorsze, bo jak napisalam ja jestem bardzo zadowolona z poslan :) ale mysle ze sa po prostu troche inne
pozniej jak wygrzebie aparat to zrobie zdjecie mojej kanapy, mysle ze bedzie widac duza roznica miedzy tym oparciem a tym zabanetowym

Gosia B - Pią 16 Mar, 2012 13:45

Dodam, że w Guciowym jest zamek błyskawiczny i można miękość bądź twardość dopasować.
koluś - Pią 16 Mar, 2012 13:58

no do tych posłań od Guciu też można dodatkową piankę dołożyć, ja tak zrobiłam, poprosiłam pana o to zaraz po złożeniu zamówienia. zamówiłam wielkość 100/80 i jest w zupełności wystarczająca na wylegiwanie się we wszystkie możliwe strony :mrgreen: nawet drugi basset by się zmieścił. potwierdzam również solidność Guciu, jakość i trwałość wykonania - posłanie ma chyba prawie rok i nie ma żadnego śladu po pazurach czy coś, łatwo się czyści na mokro i na sucho, nie trzeba rozbierać, prać i potem suszyć :twisted: polecam jeszcze zamówić całe posłanie ze skór - i wierzch i spód, to chyba dopłata rzędu 10zł, ale warto, wtedy to już zupełnie nie ma problemu z czyszczeniem. ja akurat zamówiłam ponton bez oparcia, ale dostaliśmy poduszeczkę w prezencie, na której Koluś sporadycznie się wyleguje :razz:
Miła od Gucia - Pią 30 Mar, 2012 19:05

Evikowe Szczęscia
na nowej kanapie

gkoti - Pią 30 Mar, 2012 21:10

Ale piękne łóżeczko-kanapka, ale jakie bassiorki rozanielone leżą :wink: widok taki kojący :lol:
FOSTER - Sro 04 Lip, 2012 12:05

Też się skusiłam ne legowiska od Guciu.
Kupiłam dla Fosterka i Inusi dwie sztuki + dry-bed.
Posłanka wspaniałe, tylko ten wymiar 100/80 ciut mikry dla Fosterka (kto go widział to wie, że chłopak jest ździebko wyrośnięty).
Bry-bed niestety zamówiłam zielony, dosyć ciemny i obrzydliwie łapie wszystkie kłaki i paprochy.
Ale psy zadowolone :grin:

jabluszko520 - Czw 11 Paź, 2012 18:07

Witajcie, zamierzam kupić kanapę od Gu-ciu z ekoskórki, napiszcie jak tam z jej trwałością?
http://allegro.pl/legowis...2678476432.html i czy dokupić tę dodatkową piankę: http://allegro.pl/dodatko...2635691521.html ???

ania123 - Czw 11 Paź, 2012 20:44

ja bym dokupila pianke
a poslania sprawdzaja sie u nas swietnie, tylko wez ciemny kolor :)

jabluszko520 - Czw 11 Paź, 2012 20:59

Jaki ma cel ta pianka? dodatkowo grzeje w pupę czy jak? :lol:
ania123 - Czw 11 Paź, 2012 21:54

ja nie wiem bo nie mam jak kupowalam to nie wiedzialam ze jest opcja pianki dodatkowej, ale wydaje mi sie ze to chodzi o to by poslanie bylo troche bardziej miekkie, bo te poslania sa dosyc cienkie
jabluszko520 - Czw 11 Paź, 2012 22:02

Dobra, to ja kupuję i doczekać się nie mogę :grin:
ania123 - Czw 11 Paź, 2012 22:16

super to naprawde fajne poslania

tylko jeszcze raz przypominam kup ciemny kolor :D bezowy wyglada pieknie pewnie ale naprawde 2 chwile i robi sie brudny, od lap brudnych od brzucha brudnego od jedzenia smierdziuchow na poslaniu, i wchodzi brud w te pory w skorze i naprawde trzeba szorowac mocno zeby to domyc

ja mam bezowe i brazowe poslania, na pewno brazowe tez sie brudza i brazowe tez przecieram dosyc czesto tak z zasady ale na brazowym w ogole nie widac tego, chociaz jak ciebie nie irytuje to ze te rowki w skorze beda ciemne za chwile to kupuj jasne :) ja jestem z tych ktorych wkurzaja takie rzeczy hehe wiec ja w przyszlosci na pewno tylko ciemne bede kupowala

jabluszko520 - Czw 11 Paź, 2012 22:28

oj irytują , dziękuję
wybrałam ciemny brąz dla mojego flejtucha
:smile:

ania123 - Czw 11 Paź, 2012 22:44

:) a wiesz ze itak trzeba bedzie polozyc kocyk jakis zeby pieskowi mieciutko bylo he he
koluś - Pią 12 Paź, 2012 09:01

Koluś ma posłanie również od Pana GUCIU, kolor czarny (bo się nie mogłam zdecydować), wymiar 100/80, całe wykonane z ekoskóry (i wierzch, i spód), żeby sierść się nie wbijała. warto wziąć dodatkową piankę, posłanie faktycznie jest dość cienkie, zawsze psu będzie bardziej miękko i dalej do podłogi. w wyniku użytkowania cieńszy zrobił się również ten boczny wałek, a obracam posłanie psu, żeby wyleżał wszystkie boki. niestety ale na naszym posłaniu po ponad roku użytkowania pojawiły się pęknięcia :( na tych 2 krótszych bokach, raczej nie od pazurów, bo Koluś nie ma tendencji do drapania w posłaniu, mniej więcej na środku każdego krótszego boku. wydaje mi się że posłanie po prostu popękało, ale że jest to posłanie psa, no to nie dam sobie ręki uciąć, że to nie od pazurów... oczywiście Pan Guciu zaproponował podszycie, ale z braku czasu podjechania na drugi koniec miasta, stwierdziłam że nie ma sensu, zresztą jakby to wyglądało, a są to pęknięcia tylko zewnętrzne (tzn. nie popękał ten materiał, którym podszyta jest skóra). mimo to uważam, że posłanie z ekoskóry to dobre rozwiązanie z tego względu, że łatwo takie posłanie utrzymać we względnej czystości :P a u tego Pana są przystępne ceny w porównaniu do innych sprzedawców.
jabluszko520 - Pią 12 Paź, 2012 12:35

ania123 napisał/a:
:) a wiesz ze itak trzeba bedzie polozyc kocyk jakis zeby pieskowi mieciutko bylo he he


tak wiem :)

koluś - Pią 12 Paź, 2012 12:38

wasze to chociaż chcą kocyki, bo Kolusia to zawsze jakoś za posłaniem wyląduje... :P
jabluszko520 - Pią 12 Paź, 2012 12:39

Kurczę, z tym pękaniem właśnie nie byłam pewna... mój Pan Mąż zdecydowanie próbował odradzić eko skórkę, ale tak mi się podoba. Cena trochę wysoka jak na kojo dla psa, zawsze miałam wiklinowe koszyki i poduchy do nich, ale poprzedni psiak mi pogryzł i zostałam z materacem...
zobaczymy jaki przyjdzie, oby wytrwał chociaż ze 2 lata... Majka nie drapie ani nie gryzie, więc taką mam cichą nadzieję, że wytrzyma :~

Miła od Gucia - Pią 12 Paź, 2012 12:56

Gosiu
Gustaw legowisko ma już 4,5 rok, jakoś tak
mam jasne kolory, niebieski i czerwony
zawsze na tym legowisku coś ma
od jakiego czasu drybeda, przecięłam na pół i mam na zmianę

trochę oplute są tylko boki, samo legowisko czyste, tylko odkurzam
od czasu do czasu przetrę ściereczka do eko.

jest naprawdę wygodne
nie wiem czy oglądałaś
http://forum.bassety.net/...r=asc&start=165

nasze adoptowane psiaki też, jak wiesz mają zmawiane legowiska w prezencie od nas u GUCIA.
Pytam nowych opiekunów jak się sprawdzają, są zadowoleni.

Czekam na fotkę Majeczki w nowym legowisku :lol:

Miła od Gucia - Pią 12 Paź, 2012 12:58

możesz z Panem Guciem kolorki dobierać, inne oparcie, inny spód
koluś - Pią 12 Paź, 2012 13:04

ja i tak myślę że warto zainwestować w takie posłanie - wcześniej kupiliśmy na wystawie ponton z materiału, taaaaaki miał być mocny, wytrzymały, można go było prać, nawet roku nie wytrzymał! wewnątrz pokrowca popękał cały materiał (ten gumowy spód), nie dopierał się, nie sposób było doczyścić z sierści odkurzaczem, a koszt ponad 100zł. więc wolę już z ekoskóry, przynajmniej nie mam problemu ze sprzątaniem - odkurzę, przetrę mokrą ścierką i gotowe. może akurat pechowo mi popękało. nie wiem. ale posłanie i tak polecam.
ania123 - Pią 12 Paź, 2012 13:05

nasze poslania maja prawie 1.5 roku a nie popekalo nic jeszcze
koluś - Pią 12 Paź, 2012 13:09

no i właśnie dlatego że nie wiem jak posłanie popękało, to złego słowa nie powiem :P
jabluszko520 - Pią 12 Paź, 2012 13:11

no to super, zdjęcie wstawię na pewno, bo bardzo się ciesze pomimo, że jeszcze nie przyszło hihi :lol: :lol:
koluś - Pią 12 Paź, 2012 13:21

u nas Koluś od razu się przystosował z materiałowego na skórę... nawet teraz zdarza mu się przez to mylić swoje posłanie ze skórzaną kanapą :mrgreen:
ania123 - Pią 12 Paź, 2012 13:53

koluś napisał/a:
u nas Koluś od razu się przystosował z materiałowego na skórę... nawet teraz zdarza mu się przez to mylić swoje posłanie ze skórzaną kanapą :mrgreen:


ha ha tak to na pewno dlatego probuje sie pakowac na kanape, bo mysli ze to jego poslanie :D

koluś - Pią 12 Paź, 2012 13:55

tak właśnie to sobie tłumaczę! :mrgreen:
jabluszko520 - Sob 20 Paź, 2012 14:43

Kanapę i sprzedającego polecamy :mrgreen:
zuza i gabi - Sob 20 Paź, 2012 18:15

No proszę jaka Majeczka zadowolona z nowego posłanka :grin:
Pięknie się dziewczynka prezentuje :grin: sama nabrałam ochoty na takie posłanko :wink:

koluś - Sob 20 Paź, 2012 18:38

Haha chyba następne Koluś też dostanie z oparciem! ;) fotka nadaje się na żywą reklamę :)
Asia i Basia - Sob 20 Paź, 2012 19:07

Super sa te poslania, u nas takich nie ma, tylko takie zwyczajne poduchy, albo wata wypelniane. Te sa super - te oparcie jest swietne dla basseta, nie wiem jak wasze, ale moje zawsze musza miec cos pod glowa - optymalne rozwiazanie.
jabluszko520 - Nie 21 Paź, 2012 09:54

Dla zainteresowanych:
LEGOWISKO PSA KOTA KANAPA 80/60 EKO SKÓRA KOLORY
(linka nie podaję , bo za chwilę Allegro przeniesie do archiwum, więc i tak będzie niedostępne)
sprzedawca: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4802189 gu-ciu
wymiar zew. 80 cm. długość / 60 cm. szerokość (jeśli macie bassety, więcej miejsca w pokoju i większe pokłady finansowe to bierzcie 100/80 ) :grin:
dodałam pozdrowienia od forumowiczów i paczuszka była u mnie niczym błyskawica :razz: :wink:

Asia i Basia - Wto 06 Lis, 2012 20:18

Coaz czesciej sie zastanawiam nad takim lozkiem


Joasika - Wto 06 Lis, 2012 20:24

Tiaaaaa....w końcu Pańcia musi mieć gdzie spać, jak pasztety całe łóżko zajmują :lol: :wink:
Magda i Rudolf - Wto 06 Lis, 2012 20:34

Ale super to lozko
jabluszko520 - Wto 06 Lis, 2012 21:08

Ale jest za...*/baardzo efektowne! :lol: Sama też bym chciała takie, bomba.
Batus - Wto 06 Lis, 2012 21:16

Pomysł rewelacyjny! Mam tylko pewne obawy co do zamiany miejsc, wszak basset rządzi się swoimi prawami ;) :lol:
Magda i Rudolf - Wto 06 Lis, 2012 21:18

Haha, ty sie Asia przygotuj ze to ty tam wyladujesz :mrgreen: :grin:
madziaa - Wto 06 Lis, 2012 22:01

Super to wyrko u mnie też by się przydało bo mnie moje gwiazdy w ścianę wgniatają a z bassetką walka o poduszkę jest spisana na niepowodzenie :)
Gorzej by było jak bym to ja musiała wchodzić po tych schodka i pać na boczku a laski opanowały by łóżko

julkarem - Sro 07 Lis, 2012 11:04

Rzeczywiście fajowe :)
zuza i gabi - Sro 07 Lis, 2012 15:41

Super to wyrko :grin: ale moje małpy i tak by przychodziły spać do mnie :evil:
Marynia - Sro 07 Lis, 2012 18:05

zuza i gabi napisał/a:
Super to wyrko :grin: ale moje małpy i tak by przychodziły spać do mnie :evil:


No właśnie,ja mam 1 małpę,która jest super kaloryferem :wink:

koluś - Czw 15 Lis, 2012 09:04

no i stało się, posłanie (ponton 100/80 cały z czarnej ekoskóry) zakupione na Allegro od Pana GU-CIU znowu popękało :twisted: moim zdaniem skóra popękała po prostu od użytkowania (widziałam już popękaną w ten sposób kanapę dla ludzi też z ekoskóry) - Koluś nie wydrapuje posłania, ani nie układa się w nim specjalnie długo, zresztą nasza kanapa też jest z ekoskóry, Koluś notorycznie na nią włazi i nie ma śladu, żadnych pęknięć...

nie wiem czy Pan rozpatrzy reklamację, jesteśmy umówieni na środę... posłanie kupiłam w lipcu 2011 z założeniem, że wytrzyma dłużej niż nieco ponad rok...

jabluszko520 - Czw 15 Lis, 2012 09:57

O kurczaki, powinien rozpatrzeć a jak nie to powiedz, że zrobisz mu taka antyreklamę :wink:
madziaa - Czw 15 Lis, 2012 10:07

postrasz bassetem jak nie uwzględni reklamacji :razz:
julkarem - Czw 15 Lis, 2012 10:09

dlatego ja nie kupiłam z ekoskóry, tylko z materiału i nie dzieje się absolutnie nic, a śpią na nim dwa basiory :)
koluś - Czw 15 Lis, 2012 12:08

ja w końcu zdecydowałam się na ekoskórę, bo poprzednie z materiału (chyba kodura) nie wytrzymało nawet roku i nie mogłam go w żaden sposób doczyścić, a to z ekoskóry jest łatwe do utrzymania w czystości. zobaczę co mi powie, tym razem jadę osobiście z posłaniem, to moje drugie zgłoszenie problemu - najpierw popękały boki, teraz ta środkowa część posłania:


(zdjęcie przedstawia 1 z tych krótszych boków)

oczywiście wielce prawdopodobne jest to, że będzie mi wmawiał, że to jednak od pazurów, no ale ja chyba znam swojego psa?

jabluszko520 - Czw 15 Lis, 2012 12:14

To raczej wygląda jakby popękała z "suchości". Jakby straciła swoją elastyczność, wyschła i popękała.
julkarem - Czw 15 Lis, 2012 12:17

Domi to ten Gu-ciu jest w Gorzowie? Jesli tak to musisz do mnie zachaczyć na kawkę bez dwóch zdań :mrgreen:
koluś - Czw 15 Lis, 2012 12:19

no właśnie, i dokładnie to próbowałam mu wytłumaczyć, ale chyba z marnym skutkiem. przecież on wie, że takie posłanie jest myte z racji swojego przeznaczenia,a przez to że jest użytkowane przez zwierzę no to nie nadaje się do konserwacji chemią (ja i tak chyba 2-3x zabezpieczyłam jakimś preparatem, a potem posłanie cały dzień wietrzało na dworze...)
koluś - Czw 15 Lis, 2012 12:20

Anitka, hehe, niestety Pan jest z Poznania ;) a na kawkę ja też zapraszam, drogę znasz :mrgreen: z tego co wiem byłaś niedawno w pobliżu? :( ale tym razem jeszcze Ci wybaczę ten nietakt :P
ania123 - Czw 15 Lis, 2012 12:21

ja mysle ze ten koles jest bardzo sympatyczny i sensowny, wydaje mi sie ze nie bedzie sie wykrecal bo wie ile klientow ma nowych dzieki pozytywnym opiniom tu na forum, nie warto psuc czegos takiego przez jedno poslanie?
to na zdjeciu faktycznie nie wyglada jak zniszczenia od pazurow

julkarem - Czw 15 Lis, 2012 12:21

koluś napisał/a:
Anitka, hehe, niestety Pan jest z Poznania ;) a na kawkę ja też zapraszam, drogę znasz :mrgreen: z tego co wiem byłaś niedawno w pobliżu? :( ale tym razem jeszcze Ci wybaczę ten nietakt :P



a no racja teraz widzę że gośc jest z PO, następna razą jestem pod Twoimi drzwiami :D
jescze będziesz mnie wyganiać :P

koluś - Czw 15 Lis, 2012 12:27

julkarem napisał/a:
koluś napisał/a:
Anitka, hehe, niestety Pan jest z Poznania ;) a na kawkę ja też zapraszam, drogę znasz :mrgreen: z tego co wiem byłaś niedawno w pobliżu? :( ale tym razem jeszcze Ci wybaczę ten nietakt :P



a no racja teraz widzę że gośc jest z PO, następna razą jestem pod Twoimi drzwiami :D
jescze będziesz mnie wyganiać :P


no właśnie Anita, no właśnie! :mrgreen: dzwoń i przyjeżdżaj! koniecznie z Julką i nawet z psiurami :mrgreen: no chyba że wykroi się jakaś impreza, to sama wiesz :mrgreen:

Anka, no ja mam nadzieję, że Pan jest "rozsądny" ;) i nie będzie się wdawał w zbędne dyskusje... hehe ani odsyłanie do rzeczoznawczy, co zasugerował... miałam odesłać posłanie (czyli kolejny koszt) i czekać na opinię (pewnie 2 tygodnie), a że będę w następnym tygodniu w tamtej okolicy, no to już podjadę, załatwię to "face to face" hehe ;)

jabluszko520 - Czw 15 Lis, 2012 12:55

Ja czyszczę chusteczkami od niemowlaczków do pupy ;)
gkoti - Czw 15 Lis, 2012 17:45

Moje od pana GU-ciu wytrzymało już 2 lata,. ale nowe, które kupiłam Blaneczce w ub roku Leniuszek przyłatwił drapaniem, zawsze drapał, a to mu się szczególnie spodobało, nawet zdjęcia nie robie, bo masakra, na razie to on na nim śpi, ale kupię kosze teraz :wink:
koluś - Czw 15 Lis, 2012 18:37

Koluś leży przeważnie na którymś z tych krótszych boków i tam właśnie są pęknięcia. On nigdy nie drapał w posłaniu ani na tym ani na poprzednich , ani nie układał się w nim godzinami. Poza tym myślę że gdyby drapał,to pękłby ten materiał pod skórą (ta jakby siateczka), a pęknięcia są tylko powierzchowne, od "wyrobienia się". Jestem tylko ciekawa czy nie będzie mi wmawiał,że to jednak od pazurów...
koluś - Sro 21 Lis, 2012 17:42

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie, pan GU-CIU szyje nowe posłanie dla Kolusia,byłoby juz dzisiaj,bo uszył,ale zapomniał,że miało być całe z ekoskóry,a nie tylko wierzch. Ogólnie wszystko miło i bezproblemowo,ale mówił że miał takie akcje że ktoś odsyłał używane i nawet nie wyczyszczone posłanie jako nowe :shock: oczywiście stare posłanie też nam zostawił,żeby Pimpek miał na czym spać przez tydzień. Mówił,że skóra mogła popękać też od kaloryfera który jest w pobliżu,ale posłanie nie nachodzi na kaloryfer i to nawe nie tymi bokami,które popękały.
gkoti - Sro 21 Lis, 2012 17:44

No to super, wiedziałam, że to solidna firma :wink:
jabluszko520 - Sro 21 Lis, 2012 18:34

Extra, nic tylko polecać takiego sprzedawcę :mrgreen:
madziaa - Czw 22 Lis, 2012 07:32

Super, znaczy się solidna firma
Marynia - Sob 05 Sty, 2013 16:24

Goldie do swego czasu zakupionego legowiska dostała poduszeczkę,która dzisiaj dostała ubranko ;)

ciekawa jestem czyja teraz ta poduszeczka będzie :?: :oops:

ania123 - Sob 05 Sty, 2013 16:37

Marynia napisał/a:

ciekawa jestem czyja teraz ta poduszeczka będzie :?: :oops:


Kapciucha. ;)

Miła od Gucia - Sob 16 Mar, 2013 19:12

Benio w legowisku firmy Gu-ciu


madziaa - Sob 16 Mar, 2013 19:28

łał ale ma wypasione legowisko hmm oj teraz to pewno nie będzie chciał go ani na chwile opuszczać będzie potrzebny nocnik :)
Super, rewelacyjne

jabluszko520 - Nie 17 Mar, 2013 08:28

naprawdę ładnie to wygląda, normalnie reklamować im go może :mrgreen:
Miła od Gucia - Czw 04 Wrz, 2014 08:59

podaję namiary na legowisko Flipki

http://sklep.fatty.pl/

Parametry:
wymiar zewnętrzny: 105 x 85 cm
wysokość: 20 cm

kolor sobie wybieramy z palety kolorów,
najlepiej e-mailem ustalić
jaki wymiar, kolor
bo nie wszystkie wymiary są na zdjęciach


http://sklep.fatty.pl/c/p...zwierzakow.html

ja wybrałam ten fason, ale w rozmiarze 105 x 85 cm i różowym kolorze




koszt 96 + 22 = 118

jabluszko520 - Pon 01 Gru, 2014 20:55

Ja również podaję namiary na Majkowe legowisko, materiał drobny sztruks, aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=4744222605 Sprzedający Ziomallz
•kolor złoty brąz
•wymiary 80cm x 60cm x 25cm - cena 61zł plus wysyłka 11zł
•wypełnione są tzw. sztucznym puchem
"Wypełnione są tzw. sztucznym puchem,
którym wypychane są kołdry i poduchy dla alergików.
Cechuje się on wspaniałymi właściwościami - nie traci sprężystości,
nie pochłania wody, nie zbija się, jest mięciutki i ciepły.

Można je bez problemu prać w temperaturze 30 stopni.
Można także, po odsunięciu zamka błyskawicznego, wyjąć gąbkę co umożliwi
łatwiejsze pranie :)

Legowiska są najwyższej jakości w 100%
produktem polskim ręcznie szytym :)

Są one wykonane z mocnego, zamszopodobnego materiału tapicerskiego
(głównie alkantara, ale też flok, mikrofaza, antara, welur i inne),
który od spodu jest podbity bawełną.
Bardzo odporny na zabrudzenia oraz pazury.
Solidnie uszyte wysokiej jakości mocnymi nićmi.
Legowiska mają wyjmowaną poduszkę, której można używać osobno :)

Do każdego legowiska dodaję GRATIS małą podusię :) "


RicoSB - Pon 08 Gru, 2014 13:23

a czy schodzi z tego sierść czy się wbija ?
jabluszko520 - Pon 08 Gru, 2014 20:58

RicoSB napisał/a:
a czy schodzi z tego sierść czy się wbija ?

sierść wytrzepuję lub zgarniam miotełką, ale odkurzaczem będzie wygodniej i szybciej, nawet jeśli coś zostanie to nie jest ona widoczna

gkoti - Pon 08 Gru, 2014 23:39

Ja również kupiłam takie samo lego wisko jedno, a drugie z alkantary, aby sprawdzić, które będzi elepsze ... i już żałuję tej alkantary- widać każdy kudeł, wbija się mocno, ciężko wytrzepac, plamki widac itp. a to ze sztruksu- rewelacja!!! bede miała chwilkę, wstawię fotki :)
Miła od Gucia - Czw 05 Lis, 2015 20:35

łóżko

bez pokrycia



z pokryciem

osobiście nie polecam tego nakrycia, lepiej drybedzik położyć, to jest cienkie sztuczne futerko



Maja ma rozmiar

Legowisko JAZZ FUSION rozmiar M - 90cm x 70cm x 6cm "M"
i stwierdzam, że jeszcze jeden basset by się zmieścił

https://sklep.doogi.eu/pl/p/Legowisko-JAZZ-FUSION-rozmiar-M-90cm-x-70cm-x-6cm/66

Graszka a dla Twoich Leniuszka i Blanki

tu masz "L"

https://sklep.doogi.eu/pl/c/JAZZ-FUSION/13

jabluszko520 - Czw 05 Lis, 2015 21:23

Miła ja jestem ciekawa tego legowiska, daj real fotki, chciałabym zobaczyć. :)
gkoti - Czw 05 Lis, 2015 21:54

Ja teraz to już "zglupsiałam" - czy wziąć 2 mniejsze, czy to największe dla dwójki...
Miła od Gucia - Czw 05 Lis, 2015 22:38

najlepiej wymierz centymetrem w domu miejsce gdzie byś postawiła, ale jak patrzę na swoje to Tobie L w zupelności na dwa wystarczy
Molly i Gosia - Nie 22 Lis, 2015 20:29
Temat postu: my zamowilysmy takie cudo zobaczymy jak sie sprawdzi
http://www.ebay.ie/itm/33...K%3AMEBIDX%3AIT
jabluszko520 - Nie 22 Lis, 2015 21:51
Temat postu: Re: my zamowilysmy takie cudo zobaczymy jak sie sprawdzi
daria i malgosia napisał/a:
http://www.ebay.ie/itm/330718431328?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=540101692061&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

proszę, nie wstawiajcie samych linków, one z czasem wygasają i nie wiadomo o co chodzi
wstawiamy- kopiujemy opis, zdjęcie i link pamiętajmy również, że jest to forum polsko-języczne, jeśli mamy tekst w obcym języku to go tłumaczymy na nasz, post musi byż zrozumiały dla wszystkich

Molly i Gosia - Nie 22 Lis, 2015 22:03
Temat postu: przepraszam zamawialam z niemieckiego e baya
Informacje, testy i promocje
Przejdź do treści
Dla psa
Więcej na temat:
Bestsellery
Porównanie
Doradca
XXL
Skóra ekologiczna
Rower
Szukaj:
BedDog SABA Legowisko 4w1 L do XXXL
Dog łóżka, pies łóżka XXL
BedDog 4w1 Legowisko SABA BedDog 4w1 pies łóżko jest jednym z najbardziej popularnych miejsc dla psów w sklepie Amazon, a wraz z 3,8 na 5 dobrą Kundenrezesion.

Czy korzystna cena 39,99 EUR przynosi również dobrą jakość z nim, dowiesz się w tym artykule




Treść
1 BedDog Łóżko Opis psa 4w1 SABA wyrobów
2 stabilność, odporność na zarysowania oraz zmywalność
3 Dostępne w różnych rozmiarach
4 Wniosek - BedDog 4w1 Legowisko SABA
5 BedDog SABA Legowisko 4w1 L do XXXL
6 Zalety
7 Wady
BedDog Łóżko Opis psa 4w1 SABA wyrobów
BedDog 4w1 Legowisko jest dostępny w czterech różnych rozmiarach od L do XXXL jest dla każdego psa do 65cm wysokości powrotem coś.

BedDog zapewnia jego dodatek łóżko psa we wszystkich rozmiarach i pięciu różnych kolorach, w tym beżowy, czarny, różowy, czerwony i zielony.



Warunki łóżka wykonana jest z Cordury materiału, a także jest odporny na wodę i nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz.

Stabilność, odporność na zarysowania oraz zmywalność
BedDog 4in1 psa łóżko dostarczane jest pakowane próżniowo i zapewnia, jak sama nazwa wskazuje, 4 warianty w łóżku psa. Zmiana warianty w dowolnym momencie poprzez obrót wewnętrzny pad pad i zewnętrzną.

Powierzchnia referencyjna jest wykonana z Cordury i dlatego jest łatwo zmywalna i wodoodporna. Pozwala to na łóżko pies może być stosowany na zewnątrz tak do nagrania w domu, ogrodzie lub wycieczek.

Kształt pozostaje relatywnie stabilny nawet po dłuższym okresie użytkowania, co powoduje brak efektu pamięci, który jest często krytykowany za niskie łóżka psa. Wypełnienie powierzchni nośnej i obręczy składa się z płatków powieści wypełnionej pianką, może to spowodować żadnych grudek.

Z obejmował dwie poduszki (18x18cm elegancki) są. Nie zawierają one watę lub polar.

Należy zauważyć, że zdejmowana pokrywa w XXL wariantu i XXXL jest bardzo duża i może być nieco problematyczna w konwencjonalnych podkładek. Ponadto, odniesienia nie jest szczególnie "szum". Jeśli pies we śnie przeniósł się często, co słychać wyraźnie. Tutaj, lekki sen jest zalecany dla osób, które łóżko pies nie musi być umieszczone bezpośrednio na własnym łóżku.

Dostępne w różnych rozmiarach
BedDog łóżko psa 4w1 L: 65 x 50 cm
BedDog 4in1 psa łóżko XL: 85 x 70 cm
BedDog 4in1 psa łóżko XXL: 110 x 80 cm
BedDog 4in1 psa łóżko XXXL: 150 x 120 cm
Wniosek - BedDog 4w1 Legowisko SABA

Bed SABA BedDog 4w1 Pies jest solidne i stylowe łóżko psa, który może być używany ze względu na odporność na zmywanie i wody na zewnątrz. Ze względu na materiał, który nie jest szczególnie "szum" jest łóżko pies dla osób z lekkim śnie mniej wskazane dla sypialni. Jeśli szukasz łóżku psa do salonu lub domu, ogrodzie, są dobrze poinformowani o tym łóżku psa. W cenie EUR 39.99 jest cena / wydajność wskaźnik w górę!

Molly i Gosia - Nie 22 Lis, 2015 22:05

jest to tlumaczenie z google wiec przepraszam za jakosc przetlumaczenia
jabluszko520 - Nie 22 Lis, 2015 22:06

daria i malgosia napisał/a:
jest to tlumaczenie z google wiec przepraszam za jakosc przetlumaczenia
nie szkodzi - dziękujemy :)
Molly i Gosia - Nie 22 Lis, 2015 22:21
Temat postu: co moge dodac
jest wodoodporne prac w pralce nie mozna recznie tak nie ma waty w srodku jestem narazie zadowolona jest jeszcze troche pogiete ale juz nabiera ksztaltu dodam ze jest chermetycznie zapakowane
Asia i Basia - Nie 22 Lis, 2015 22:35

Napisz pozniej jak Ci sie sprawdza, u nas w sklepach nie wiem czemu nie ma legowisk z ecoskory. I cena dosc przystepna jak na takie duze legowisko.
Molly i Gosia - Nie 22 Lis, 2015 22:42

musze przyznac ze Molly miala juz kilka spanek jest dosc wybredna to jej przypasowalo troche szelesci jak wchodzi ale ja sie polozylam w nim jest jak dla mnie super ja mam wersje XXL latwo schodza klaczki ;)
Molly i Gosia - Nie 22 Lis, 2015 22:45

XL
Molly i Gosia - Pon 23 Lis, 2015 13:35
Temat postu: jesli komus nie chce sie otworzyc ten link z e baya
wstawie koleny z amazon http://www.amazon.de/BedD...ASIN=B00BTAC6PW
Molly i Gosia - Wto 24 Lis, 2015 15:52
Temat postu: spanka
:yahoo
klusia - Pią 27 Lis, 2015 17:49

Jakie fajowe spanka :yahoo
madziaa - Wto 08 Gru, 2015 11:27

Kurcze ale fajowe to spanie, muszę sprawdzić może udało by się zamówić takie duże żeby obie moje laseczki mogły spać razem :)
RicoSB - Nie 10 Sty, 2016 00:25

my przez znajomą sobie zamówiliśmy u jej znajomej (która pracowała w jakiejś firmie) i nam uszyli. Dość fajne skórzane legowisko (kanapę) ale znacznie za duże. Fajnie uszyte mięciutkie i dość wygodne nawet dla mnie.

Miła od Gucia - Nie 10 Sty, 2016 12:08

no Furiacik, łoże królewskie teraz masz
faktycznie jeszcze jeden basset się zmieści (nic nie sugeruję :D )
bardzo ładne, fajnie dobrane kolorki i estetyczne

RicoSB - Pon 11 Sty, 2016 00:27

Sądzę, że trzy bassety by się zmieściły. Niestety małżonka uważa, że ten jeden to aż nad to. Oczywiście legowisko jest z eko skóry. Czerwony kocyk to nasza dodatkowa inwencja.
jabluszko520 - Pon 11 Sty, 2016 11:06

Piękne <3
jabluszko520 - Pon 09 Maj, 2016 16:10

Chcieliśmy się pochwalić nowym, wyczekiwanym prezentem urodzinowym :mrgreen: Zamówiliśmy nowe kojko, jednak tym razem jest to gruby- wręcz pękaty materac :D
Zamówienie indywidualne, szyty na wymiar : 85/70 cm. i tak jest olbrzymi jak dla jednego basseta, ten z aukcji spokojnie pomieści dwa :D
kolor pomarańcza
cena 89 + 15 kurier
(bardzo szybka dostawa i wykonanie towaru)

sprzedający: nunekela
link do aukcji : http://allegro.pl/show_item.php?item=6110222801
"KOMFORTOWE LEGOWISKO MATERAC 75x100x18cm WROCŁAW
FANTASTYCZNY POMYSŁ NA PREZENT !!!

!!! WYGODNE, MIĘSISTE LEGOWISKA Z PODUSZECZKĄ DLA TWOJEGO PSA !!!

Posłania dla PUPILA wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które są bardzo trwałe i proste w utrzymaniu czystości. Legowisko można rozpiąć za pomocą zamka i po wyciągnięciu wkładów wyprać w temperaturze 30 stopni.
NOWOŚĆ!!! LEGOWISKA WYPEŁNIONE SĄ GĄBKĄ, KTÓRA ZAPEWNIA CIEPŁO ORAZ WYGODĘ DLA TWOJEGO ULUBIEŃCA.
UWAGA !!! LEGOWISKO JEST W CAŁOŚCI ROZBIERALNE, CO DAJE PAŃSTWU KOMFORT PRANIA, SUSZENIA ORAZ MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLORU POKROWCA.
WYMIARY ZEWNĘTRZNE: ok. 75 cm x 100 cm.
GRUBOŚĆ: 18 cm. "
i cała masa kolorów do wyboru, nie mogliśmy się zdecydować, zależało nam jedynie żeby nie był to materiał wodoodporny ani ekoskóra :zly:

Zdjęcie z Majeczka, która "wpadła" w kojko i od razu jak za działaniem magicznego przycisku OF odleciała jest trochę niewyraźne za co przepraszamy :oops:


jak tylko będzie lepsze światło zrobimy inne :)

jabluszko520 - Pon 09 Maj, 2016 16:11

Stare kojko Majtuna przekazuje Toruńskiemu Schronisku. Jest w bardzo dobrym stanie, myślimy więc, że się przyda piesełkom <3 .
Miła od Gucia - Pon 09 Maj, 2016 20:12

super spanko, cudne
gkoti - Pon 09 Maj, 2016 22:30

Fajowe :) patrze, czy są mniejsze rozmiary- ale nie widze... jak z sierścią? trzyma sie na nim, czy można wytrzepać?
jabluszko520 - Wto 10 Maj, 2016 13:46

Nie ma mniejszych dlatego poprosiłam o indywidualny projekt, zmniejszyłam sobie trochę na zamówienie. co do sierści to nie wczepia się, ładnie się wytrzepuje - jednaj jest to duże kojo i trochę waży :P lepiej je odkurzyć
gkoti - Sro 11 Maj, 2016 22:11

to jaki masz rozmiar? ile zmniejszylaś? ja musze mieć 2 sztuki i muszą wejśc w jednym miejscu, jakie mam- pod oknem :)
gkoti - Sro 11 Maj, 2016 22:13

to jaki masz rozmiar? ile zmniejszylaś? ja musze mieć 2 sztuki i muszą wejśc w jednym miejscu, jakie mam- pod oknem :)

... juz widzę- 85/70... u mnie to na 80/60 byloby chyba w miarę

jabluszko520 - Czw 12 Maj, 2016 17:03

gkoti napisał/a:


... juz widzę- 85/70... u mnie to na 80/60 byloby chyba w miarę


tak, ja jednak mam trochę za duży, te 10cm mogłam zrobić mniejszy
( i tak maupa w nocy włazi nam do wyrka...)

e_kelma - Nie 03 Lip, 2016 19:34

http://olx.pl/oferta/drew...html#0ca566b72c
Co myślicie o takim legowisku jest piękne ale nie wiem czy funkcjonalne

Drewniana skrzyneczka - legowisko DOTTY duże

Miła od Gucia - Pon 04 Lip, 2016 06:54

powiem Ci, że gdybym nie kupiła wcześniej tego dla Filpy



skusiłabym się na to przedstawione przez Ciebie, choćby dlatego, że ma oparcia

moim zdaniem, te na nóżkach są super, podnosisz, odkurzasz
możesz swobodnie przestawiać

i pies ma takie poczucie, że wyżej leży, że to jego łóżeczko

Flipa bardzo lubi to swoje łoże, choć myślałam, że na twardym niewygodnie
a okazuje się, że jednak tak, ja jej na to kładę drybed
który oczywiście przed snem jest zmaglowany

madziaa - Pon 04 Lip, 2016 08:32

Drewniane legowisko jest super ale na przykład dla mojej Emi już by się nie nadawało bo niestety ma dziewczyna swoje lata i było by jej trudno do niego wejść :( także dla nas chyba bardziej by było odpowiednie takie legowisko jak Ty Miła kupiłaś swojej córci.
Ale wrażenie robi to trzeba przyznać

Aśka - Pon 04 Lip, 2016 09:25

kanapa i gryzak w jednym ;) u mnie drewno byłoby już obgryzione ;)
Miła od Gucia - Sro 03 Sie, 2016 21:07

Zobaczcie jakie fajne podusie, psie podusie - zakupiła Marzanna dla Agatki i Jacka
wymiar 100 x 70





a koszt to 20 zł i wykonanie porządne
są przeróżne rozmiary i kolory
mniejsze już po 10 zł

podaję link i stronę

Strona
http://alelegowiska.pl/pl/

firma: ALELEGOWISKA

http://alelegowiska.pl/pl/13-poduszki

zojka - Czw 04 Sie, 2016 08:24

Zamówiłam :D
Jeszcze na kocyk Filemon się skusiłam!

madziaa - Czw 04 Sie, 2016 08:54

ooo takie są super i Emi nie miała by problemu kłaść się :)
marzanna67999 - Czw 04 Sie, 2016 09:17

są naprawdę rewelacyjnie wykonane a cena 20 zł za tą dużą sama mówi za siebie :)
Miła od Gucia - Sob 01 Paź, 2016 14:31

tu inny kolor legowiska, jest ono dwustronne i środek wyciągany


taki kolor ma Flipa



bardzo je polubiła, uwielbia się wtulić i śpi


rozmiar 70 x 90

Miła od Gucia - Wto 03 Paź, 2017 09:19





allegro sprzedający: "dobrelegowiska"
wymiar Flipy legowiska XL 90/75

https://allegro.pl/uzytkownik/dobrelegowiska?order=m

Miła od Gucia - Sro 31 Sty, 2018 13:29

XXL LEGOWISKO ORTOPEDYCZNE, kanapa dla PSA, 120x80

Legowisko ORTOPEDYCZNE - MEDICO LUX - rozmiar XXL
Wymiary zewnętrzne:

Długość: 120 cm
Szerokość: 80 cm
Wysokość: 19 cm

Wymiary wewnętrzne:

Długość: 104 cm
Szerokość: 62 cm

Grubość materaca: 8 cm
Waga: ok. 3,0 kg


OPIS I CECHY PRODUKTU:

Właściwości ORTOPEDYCZNE - materac legowiska składa się z dwóch pianek: poliuretanowa (3) - 8 cm, oraz Visco z pamięcią kształtu (2) - 3 cm. Visco, dzięki swoim właściwością dopasowuje się do ciała zwierzęcia, dzięki czemu kręgosłup zachowuje linię prostą.
Idealny dla schorowanych i starych zwierząt.
Gwarantuje zdrowy sen i szybszą regenerację.
Pokrowiec na zamku błyskawicznym, ułatwiający czyszczenie legowiska,
Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny,
Łatwość w czyszczeniu - w większości przypadków wystarczy wilgotna ściereczka (rekomendowane czyszczenie ręczne).
Legowisko dwuczęściowe - materac wyjmowany, pokrowce ściągane - w razie potrzeby można zakupić inny.
Idealne do domu, do kojca, na balkon, na dwór w słoneczne dni.

Do produkcji użyto następujących tkanin:

Skóra ekologiczna (1) - do produkcji użyto dwóch rodzajów. Korpus wykonano z gładkiej eko skóry, materac z eko skóry przepikowanej ultradźwiękiem.
Włóknina polipropylenowa - tworzy podłogę,
Pianka Visco - Pianka z pamięcią kształtu, po naciśnięciu bardzo wolno wraca do swego pierwotnego kształtu - znajduje się w materacu.
Pianka poliuretanowa - znajduje się na bokach legowiska, oraz w materacu.


251,00 zł

hobbydog_pl

http://allegro.pl/xxl-leg...1MmExYTMyNGY%3D




ElenaJerry - Czw 01 Lut, 2018 20:03

czy juz zamowilas dla Flipy? :mrgreen:
Miła od Gucia - Czw 01 Lut, 2018 23:29

jak Ty mnie znasz :P
teraz jeszcze nie
ale na urodziny zrobie zrzutę rodzinną i Flipce kupimy, oczywiście jej urodziny 1 września, zawsze jej wypadają na zlocie :D

Miła od Gucia - Sob 22 Wrz, 2018 21:34

Klusia w legowisku ortopedycznym, wymiary 75 x 50
Miła od Gucia - Sro 23 Paź, 2019 21:11

ortopedyczne Matylda i Saharka
Proszę już się dziewczynki poukładały

Miła od Gucia - Sro 23 Paź, 2019 21:15

Basia 2 adopciaczka też takie ma










przemko121 - Sro 26 Lut, 2020 09:28

Mój ma w domu zrobioną drewnianą ramę, która wygląda po prostu jak buda w środku ma wyłożone legowisko, ja sam nie zrobię sobie takiej budy ale zamówiłem na wymiary pieska. Jak coś to http://stolarniawawer.pl/ super sprawę na wymiary robią.
przemko121 - Czw 27 Lut, 2020 08:49

Znalazłem jeszcze ludzi którzy robią blaty drewniane blaty drewniane specjalnie pod pieski niby znajomi polecają, ale czy się sprawdza? mam nadzieje po próbuje.
katrine - Pon 18 Kwi, 2022 13:29

Hej! Kiedy po raz pierwszy adoptowaliśmy naszą Bubę, była jeszcze szczeniakiem. Początkowo spała na kocu. Podczas gdy Buba nauczył się chodzić do toalety, koc trzeba było często zmieniać. Gdy piesek dorósł kupiliśmy jej legowisko K9 Ballistics Orthopaedic TUFF. To łóżko jest takie niesamowite. Przede wszystkim jest ortopedyczny, wykonany z pianki memory. Po drugie jest duży i wytrzymały. Po trzecie, jest wykonany z wodoodpornej tkaniny, która bardzo dobrze sprawdza się podczas „mokrych” wypadków. Cóż, nasza Buba ją kocha)
Miła od Gucia - Wto 19 Kwi, 2022 21:06

super, pozdrawiamy i niechaj się cudownie śpi Bubie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group