Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Co bassetowi jest potrzebne... - Płotki, bramki, zabezpieczenia

zuza i gabi - Nie 31 Paź, 2010 11:53
Temat postu: Płotki, bramki, zabezpieczenia
czy ktoś może wie gdzie można kupić taki ala płocik,który wstawia się w futrynę w drzwiach,tak aby psiak nie wchodził tam gdzie nie powinien :grin: czy u nas wogóle ktoś coś takiego robi :?:
Miła od Gucia - Nie 31 Paź, 2010 12:02

gdzieś jest o tym założony temat, potem poszperam.
Chyba Luiza Batus o tym pisała.

Agataw - Nie 31 Paź, 2010 13:16

Są na allegro w dziale "dla dzieci":

http://allegro.pl/bramka-...1299675663.html

http://allegro.pl/bramka-...1298576856.html

madzialinka - Nie 31 Paź, 2010 13:23

Ja mam furtki rozporowe firmy Lindab. Jak wpiszesz w google to powinno coś wyskoczyć na ten temat.
Batus - Nie 31 Paź, 2010 13:26

Ja mam bramkę zamykaną jak drzwi, zrezygnowałam z rozporowej bo skakaliśmy w domu jak przez płotki ;)
Poszukam tego tematu, daj mi chwilę...

acha, kupoiona w leroi merlin

Batus - Nie 31 Paź, 2010 14:18

Tu link z fotkami do naszej bramki, str.10, bo jakoś nie pamiętam gdzie była o tym dokładnie mowa...

http://forum.bassety.net/...r=asc&start=135

Odgradzamy pokój duży od przedpokoju, zwłaszcza kiedy wychodzimy z domu. No i jak goście przyjdą i chcą się gdzieś szybko ewakuować przed obślinionym, skaczącym napalonym na zabawę potworem :shock:
Czasem też mam złudę czystej podłogi przez chwilę ;) Generalnie przydała się...Utrzymuje ciężar psich łap bez problemu, mimo że wygląda na delikatną. W Ikei są też bramki...i w OBI i w Castoramie...

zuza i gabi - Nie 31 Paź, 2010 16:58

dziękuje za informacje,muszę zakupić taki płotek,bo tak dalej być nie może :sad:
gocha - Nie 31 Paź, 2010 20:49

Aneta, a co się zmieniło, że potrzebujesz bramkę i "tak dalej być nie może" ???
zuza i gabi - Nie 31 Paź, 2010 21:30

Muszę zakupić taką bramkę,bo już nie daję rady z Gagi,wciąga wszystko co popadnie jak odkurzacz,znów dzisiaj się dostała do kuwety kota,mimo to,że stoi wysoko wlazła małpa na krzesło i zrzuciła wszystko,cały pokoik był w żwirku,nie wiem ile tego wciągneła,jak by tego było mało zezarła ulotki z marketów,jak wróciłam z cmentarza to byłam w szoku,a ona jak nigdy nic,jezcze pyskowała na mnie,że ją wyzywam.Teraz leży do góry kołami z wielkim brzucholem :shock:
gocha - Nie 31 Paź, 2010 22:10

No to faktycznie, bramka powinna być.Ale ona chyba wcześniej tak Ci nie psociła ?
Może zostawiaj jej jakieś zajęcie na czas wyjścia, kość, gryzak jakiś, tylko czy możesz im tak w stadzie dać, bo ja jak daję kości to staram się uważać, bo kość cenna rzecz i zadyma od samego spojrzenia może być. Ale może u Ciebie inaczej i można by ją czymś zająć.

zuza i gabi - Pon 01 Lis, 2010 09:09

Gosia gabi taka jest o małego tylko z przerwami :sad: to co ona już miała w żaden pies chyba nie miał,skarpetki,majtki,rajstopy,gąbki,pieniądze,przecież w zeszłym roku połkneła wielki kamień i groziła jej operacja,ale na szczęscie dostała w pore zastrzyki i pomogło,musiałam cały ogródek wyzbierać z kamieni :~ zabawki też muszę kupować tylko w dużych rozmiarach i odpadają pluszaki bo rozrywa i wyjada zawartość,żal mi zuzki i fiony bo one uwielbiają pluszaki,ale co mam zrobić :wink: gryzaki też tylko duże i tylko jedzą jak jestem w domu bo gabi potrafi zabrac z pyska innej,ona tu żądzi :lol: gabi to kochana sunia,ale ma właśnie taką jedną wadę i co zrobić :grin:
FOSTER - Nie 05 Gru, 2010 18:12

A ja poszukuję zabezpieczenia na kuchenkę gazową - dzisiaj Foster ściągnął z kuchenki gorącą patelnię z bigosem.
Widziałam takie w Ikea, ale są jakieś takie pancerne :~ . więc szukam dalej.
Może ktoś coś takiego widział? :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group