Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Zwierzęta w potrzebie - Biała Podlaska, schronisko, wszystko o ...pomocy,wsparciu

paulinazarebska - Pon 23 Maj, 2011 09:55
Temat postu: Biała Podlaska, schronisko, wszystko o ...pomocy,wsparciu
Śleputek trafił do schroniska 06. 09. 2002r jako młody piesek. Niestety już wtedy był niewidomy. Najprawdopodobniej jego kalectwo sprawiło, że nikt nie zdecydował się go adoptować. Doczekał w schronisku starości. Mieszka teraz w azylku dla staruszków. Jest niezwykle wesołym i energicznym psiakiem. Biega radośnie jakby nic sobie nie robił z braku wzroku. Doskonale nauczył się posługować innymi zmysłami. Jako jedyny ze staruszków chodzi na spacerki. Biegnie do każdego człowieka i wspina się na nogi prosząc o pieszczoty. Stał się niekwestionowanym przywódcą swoich kolegów z kojca. Czy staruszek jeszcze spotka człowieka, który zechce ofiarować mu dom?
Kontakt z wolontariuszką: 609118027






Miła od Gucia - Pon 23 Maj, 2011 10:13

Życzę mu, aby ktoś go adoptował.
Joasika - Pon 23 Maj, 2011 10:18

Bidulek jeden :cry:
gkoti - Pon 23 Maj, 2011 21:22

Człowiek chciałby pomóc wielu pieskom, niestety... trudno czasami dobrać słowa. Życzę mu również wielu chwil radości i dalej tej pogody jego psinkowego życia :wink:
paulinazarebska - Sro 25 Maj, 2011 12:16

Śleputek pozdrawia :grin:


może ktoś chciałby dać mu ds :?: :?:

paulinazarebska - Nie 12 Cze, 2011 19:22

nowe zdjęcia chłopaka :mrgreen:







Miła od Gucia - Nie 12 Cze, 2011 20:10

a to fikuśnik jeden, na ostatnim zdjęciu pokazał co potrafi :lol:
gkoti - Nie 12 Cze, 2011 21:18

Fajnie, że się chłopak umie cieszyć :lol: Prawdziwy pies, pociągnie i się wytarza :lol: :lol:
paulinazarebska - Pon 13 Cze, 2011 10:21

pozwolę sobie napisać na wątku Chińczyka(tak jest też nazywany :wink: ) o kolejnej bidzie -wczoraj zadzwonił do mnie p.kierownik z prośbą o pomoc -oczywiście finansową :cry: straż miejska przywiozła sunię,którego potrącił autobus -ma połamaną miednicę,właścicieli suni nie chcą oddać,bardzo ją kochają,ale finansowo mają ciężko (4 dzieci i tylko jedno z rodziców pracuje) kierownik powiedział,że będą leczyć sunię na koszt schroniska,ale jak wiadomo u nas też tego brakuje.. :cry: Czy ktoś byłby chętny do nawet najmniejszych wpłat?



Magda i Rudolf - Pon 13 Cze, 2011 14:15

Paulina, numer konta?
paulinazarebska - Pon 13 Cze, 2011 19:08

Magda i Rudolf napisał/a:
Paulina, numer konta?
'

dzięki bardzo Madziu :lol: już wysyłam na pw

gkoti - Pon 13 Cze, 2011 20:05

Mnie też podaj konto :oops: , bo wykasowałam jakoś :oops:
Mirka - Sro 15 Cze, 2011 08:37

przelew ze wsparciem poszedł
paulinazarebska - Sro 15 Cze, 2011 10:54

właśnie wróciłam ze schroniska,bo musiałam też zawieść psiaka :sad: -widziałam się z Chińczykiem jak zwykle bardzo radosny i uśmiechnięty pychol :mrgreen: potem wstawię zdjęcia

Już jak wracałam przywiezione zostały 3 szczeniaki w dramatycznym stanie :evil: w przemoczonym,ledwo trzymającym się pudełku,zarobaczone i zapchlone,czarnuszek walczy o życie-można powiedzieć,że praktycznie umiera :twisted: Szkoda mi słów na niektóryh ludzi..

eufrazyna - Czw 16 Cze, 2011 22:05

My wczoraj z BuBim u weta byliśmy i wychodząc spotkaliśmy się z ludźmi, którzy przywieźli małego 5 tyg.szczeniaczka. Taka łaciata kuleczka podobna do bernardyna...suczka.
Znaleźli karton w śmietniku, na 5 szczeniaków tylko ją udało się uratować. Na szczęście ci ludzie przywieźli pieska ratować i dali mu dom. Ale łapy opadają, prawda? Psy do śmietnika wrzucić, zamknąć klapę i pozamiatane :evil:

gkoti - Pon 20 Cze, 2011 17:37

Pieniążki poszły dla suni i na schronisko :wink:
koluś - Pon 20 Cze, 2011 18:01

eufrazyna napisał/a:
My wczoraj z BuBim u weta byliśmy i wychodząc spotkaliśmy się z ludźmi, którzy przywieźli małego 5 tyg.szczeniaczka. Taka łaciata kuleczka podobna do bernardyna...suczka.
Znaleźli karton w śmietniku, na 5 szczeniaków tylko ją udało się uratować. Na szczęście ci ludzie przywieźli pieska ratować i dali mu dom. Ale łapy opadają, prawda? Psy do śmietnika wrzucić, zamknąć klapę i pozamiatane :evil:


cieszę się, że chociaż jeden piesek przeżył i ma szansę na kochający dom i w ogóle na życie
ja to się tylko zastanawiam dlaczego władze nadal zastanawiają się nad zaostrzeniem kar za znęcanie się nad zwierzętami - przecież to się nie dzieje tylko ostatnio, tylko od zawsze, a może ostatnio jest tylko troszkę bardziej nagłośnione, ale co z tego? nie wiem czy widzieliście reportaż ekspresu reporterów z tego roku (nie wiem może sprzed 2-3 miesięcy) o znęcaniu się nad psami - ja się poryczałam i prawie zwymiotowałam, ale jakoś obejrzałam do końca. jak tak można? ostatnio w dzień dobry tvn czy w tym dwójkowym programie porannym był reportaż o jednym z oprawców z tego reportażu ekspresu reporterów - chciałoby się powiedzieć śmiech na sali, ale raczej ryczeć się chce z bezsilności i ludzkiej głupoty, okrutności - nie wiem czy dojdzie do wyroku. jak dla mnie kara powinna być taka sama jak za dokonanie zbrodni na człowieku...

Jacek - Wto 21 Cze, 2011 16:30

Paulina, wysyłamy na Twoje konto coś dla bidulek.
paulinazarebska - Wto 21 Cze, 2011 17:11

Jacek napisał/a:
Paulina, wysyłamy na Twoje konto coś dla bidulek.


dobrze,dziękuje bardzo w imieniu bidulków :grin:

gkoti - Sro 06 Lip, 2011 23:24

A co tam słychać Paulinko u tej biednej suni, no i u Śleputka?
paulinazarebska - Czw 07 Lip, 2011 09:38

gkoti napisał/a:
A co tam słychać Paulinko u tej biednej suni, no i u Śleputka?


u Śleputka wszystko ok -jak zawsze radosny :smile: brakuje tylko domku..a u tej suni pieniążków :!: :!: tym bardziej,że jest kolejna bida sparaliżowana,po wypadku -na szczęście jest już lepiej :mrgreen:
kopiuję z dogo
Malutka jest malutka i drobna,taka trochę...ja wiem....ratlerkowata,pinczerkowata czy nie wiem co...
Na pewno do niedawna była domowym psiakiem,bardzo garnie się do człowieka,wyciąga szyjkę,kiedy się ją głaszcze,pięknie słucha.Do schronu trafiła po wypadku.Teoretycznie-do eutanazji,bo jakiś tam krąg w kręgosłupie zmiażdżony,tylne łapiny i dupka -bezwładne,przewidywany koszt skomplikowanego leczenia na "dzień dobry" to ok.2 tysiące złotych...




kochani na tamtą sunię przelałam na konto schroniska 250zł -bardzo Wam dziękuje,teraz jeśli jeszcze możecie :oops: :oops: na tą,to będzie fajnie

gkoti - Czw 07 Lip, 2011 12:38

Ojej, tyle tej biedy jest u psiaczków, bidulki :oops:
Już podsyłam kaski trochę.

paulinazarebska - Czw 07 Lip, 2011 13:04

gkoti napisał/a:
Ojej, tyle tej biedy jest u psiaczków, bidulki :oops:
Już podsyłam kaski trochę.


bardzo dziękuje,może ktoś ma jakieś rzeczy na bazarek -najlepiej chyba ciuszki :?:

Joasika - Czw 07 Lip, 2011 14:15

Paulinko!

Ja mam trochę ciuchów, bo schudłam ostatnio, więc mogę dać, ale musiałabyś poczekać do mojego urlopu, bo prędzej nie dam rady :oops:

paulinazarebska - Czw 07 Lip, 2011 14:23

Joasika napisał/a:
Paulinko!

Ja mam trochę ciuchów, bo schudłam ostatnio, więc mogę dać, ale musiałabyś poczekać do mojego urlopu, bo prędzej nie dam rady :oops:


super :lol: Asiu nie ma sprawy -poczekam ile będzie trzeba :wink:

Magda i Rudolf - Sob 09 Lip, 2011 11:10

Jak dzialaja te bazarki?czy to trzeba samemu wystawiac i sie tym zajmowac?czy wystarczy przekazac rzeczy na bazarek? Pytam bo nie mam czasu sie tym zajmowac a fajnych rzeczy mialabym sporo do oddania :grin:
paulinazarebska - Sob 09 Lip, 2011 13:59

Magda i Rudolf napisał/a:
Jak dzialaja te bazarki?czy to trzeba samemu wystawiac i sie tym zajmowac?czy wystarczy przekazac rzeczy na bazarek? Pytam bo nie mam czasu sie tym zajmowac a fajnych rzeczy mialabym sporo do oddania :grin:


Madziu jakbyś coś miała,to mogłabyś mi tylko wysłać rzeczy,a ja się tym zajme :smile:

Magda i Rudolf - Sob 09 Lip, 2011 16:05

Mam duzo fajnych rzeczy niektore nawet nowe :grin:
Podaj mi twoj adres na pw :grin:

julkarem - Sob 09 Lip, 2011 20:19

a ja nawet nie wiedzialam,bo ostatnio robilam porzadki i wyrzucilam do koszy dla Czerwonego Krzyza chyba z 6 worków ciuchów:(
koluś - Nie 10 Lip, 2011 12:14

to jest świetny pomysł - ja przez ostatnie pół roku zrobiłam duże czystki w szafie, wydałam lub opchnęłam na allegro wiele fajnych, często firmowych ubrań w bdb stanie lub nowych kupionych w szale wyprzedaży :oops: ale jak będę robić porządki następnym razem, to odłożę ciuszki na szczytny cel :!: pogadam też z siostrą,żeby odkładała.
paulinazarebska - Sro 31 Sie, 2011 09:23

w piątek odwiedziłam w schronisku Śleputka :grin: jakie to kochane psisko,daje tyle radości.. :mrgreen:



julkarem - Sro 31 Sie, 2011 11:04

kochany Śleputek :wink:
Miła od Gucia - Pią 06 Lip, 2012 14:13

a co słychać u Śleputka ??
paulinazarebska - Pon 16 Lip, 2012 19:52

Śleputek dalej czeka na domek! długo mnie teraz nie było w schronisku,ale niedługo planuję się wybrać i zabrać Śleputka -Fredzia na spacerek :mrgreen:
julkarem - Czw 13 Wrz, 2012 20:20
Temat postu: Głosowanie na Schronisko w Białej-Podlasce
Jeśli macie ochotę to zagłosujcie. W linku podane są wszystkie szczegóły. Myślę że każdy może pomóc, tym bardziej że to nic nie kosztuje tylko klikamy :)
Dzięki.

http://www.dogomania.pl/f...a-wrzesie%C5%84

gkoti - Czw 13 Wrz, 2012 20:23

Ale dlaczego mi pokazuje, że nie mogę głosować w tej sondzie, przecież jeszcze nie glosowałam teraz, wczoraj już próbowałam i nic :~
julkarem - Czw 13 Wrz, 2012 20:23

Trzeba sie tam zarejestrować
gkoti - Czw 13 Wrz, 2012 20:35

Właśnie jestem już zarejestrowana dawno
julkarem - Czw 13 Wrz, 2012 20:39

hmm dowiem sie czemu tak jest, bo ja tez nie moge mimo zarejestrowania :(
julkarem - Pią 14 Wrz, 2012 13:59

Trzeba sie zarejestrowac na dogomani i wtedy wyskoczy ankieta sama. Ja juz to zrobilam i oddałam głos :)
Miła od Gucia - Pią 14 Wrz, 2012 14:21

zagłosowałam
oto wyniki z teraz

Ta ankiet zakończy się w 16-09-2012 o 18:41

Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
49 15.65%

Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
126 40.26%

Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
138 44.09%

julkarem - Pią 14 Wrz, 2012 14:36

Super dzięki :) pomóżmy oby Schronisko w Białej Podlasce wygrało :)
Jest nadzieja że się uda :)

paulinazarebska - Pią 14 Wrz, 2012 16:53

dziękuje serdecznie za głosy i proszę o jeszcze! wierzę,że uda nam się wygrać :mrgreen:
paulinazarebska - Sob 15 Wrz, 2012 19:56

kopiuję dogomani



Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
56 14.40%

Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
161 41.39%

Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
172 44.22%


nie jest źle,ale też nie jest dobrze! głosowanie na dogo do jutra,kto jeszcze nie oddał na nas głosu to bardzo proszę!!

paulinazarebska - Pon 17 Wrz, 2012 14:17

jesteśmy oficjalnym kandydatem dogomani i miau na krakvecie :mrgreen: :mrgreen:

teraz bardzo proszę o głosiki tu http://www.krakvet.pl/for...hp?f=18&t=15746

julkarem - Pon 17 Wrz, 2012 14:21

Głos oddany :)
paulinazarebska - Pon 17 Wrz, 2012 21:43

julkarem napisał/a:
Głos oddany :)
'
dla niewiedzących jeszcze,wkleję instrukcję głosowania na krakvecie,bo trochę się zmieniło
i błagam o rozsyłanie,o głosy!! może znajomi...

1. wchodzisz na stronę http://www.krakvet.pl/forum
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji
i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
8.wybierasz wątek "Poznajmy się"
:arrow: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 51ee6e7637
i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie

9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2012”
:arrow: http://www.krakvet.pl/for...hp?f=18&t=15746
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 3 (trzecią) - schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej , klikasz pod ankietą „wyślij”.
11. Podajesz nr telefonu komórkowego ( dziewięciocyfrowy), smsem dostajesz kod weryfikacyjny, który wpisujesz i zatwierdzasz oddanie głosu..

Joasika - Pon 17 Wrz, 2012 21:51

Mój głos też już doliczony :mrgreen: :mrgreen:
paulinazarebska - Pon 17 Wrz, 2012 22:32

Joasika napisał/a:
Mój głos też już doliczony :mrgreen: :mrgreen:


dziękuje w imieniu psiaków i proszę o jeszcze :!: :!:

gkoti - Pon 17 Wrz, 2012 22:49

U mnie drugi głos oddany, 37%, 63
gkoti - Pon 17 Wrz, 2012 22:53

I następny, 37%, 64 :wink:
paulinazarebska - Sro 19 Wrz, 2012 00:02

jeśli ktoś jeszcze nie głosował,bardzo bardzo proszę!!!!!
rozsyłajcie komu możecie

Mo - Czw 20 Wrz, 2012 20:53

O super, jest temat o głosowaniu na Białą Podlaską. Ja również gorąco zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu Krakvet. www.krakvet.pl.
paulinazarebska - Sob 22 Wrz, 2012 16:30

zapraszam na wydarzenie na FB http://www.facebook.com/events/146561425486160/

rozsyłajcie,udostępniajcie,a przede wszystkim głosujcie na nas!!!!

Mo - Nie 23 Wrz, 2012 13:54

Dokładna instrukcja głosowania.

Wspólny kandydat Dogo i Miau przegrywa na KV.

GŁ0SUJCIE NA BIAŁĄ PODLASKĄ - TAM CZEKA PONAD 350 PSÓW.

Znajdźcie chwilkę czasu i zagłosujcie w ankiecie, która może pomóc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Białej Podlaskiej zdobyć karmę na zimę. Wystarczy parę minut, a ponad 350 psich ogonów zamerda w podziękowaniu
Wystarczy się zarejestrować i oddać swój głos. Jest to zupełnie bezpłatne.
Nie bądźmy obojętni...

INSTRUKCJA JAK GŁOSOWAĆ W KV
1. wchodzisz na stronę http://www.krakvet.pl/forum

2. wciskasz link Rejestracja

3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję

4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji
i wciskasz"wyślij"

5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link

6. logujesz się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło

7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"

8.wybierasz wątek "Poznajmy się"
:arrow: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 51ee6e7637
i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie

9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2012”
:arrow: http://www.krakvet.pl/for...hp?f=18&t=15746

10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 3 (trzecią) - schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej , klikasz pod ankietą „wyślij”.

11. Podajesz nr telefonu komórkowego ( dziewięciocyfrowy), smsem dostajesz kod weryfikacyjny, który wpisujesz i zatwierdzasz oddanie głosu..SMS jest darmowy!

paulinazarebska - Pon 24 Wrz, 2012 10:47

bardzo prosimy o głosy!

Jeśli w domu jest jeden komputer i zmienne IP, to można zagłosować tyle razy ile osób korzysta z komputera/łącza.
Oczywiście każda osoba ma JEDNO konto na KV, wykorzystuje JEDEN nr telefonu i GŁOSUJE RAZ !

paulinazarebska - Pon 08 Paź, 2012 11:19

niestety wrześniowe głosowanie się nie udało :cry: ale jak to się mówi -trudno!
paulinazarebska - Wto 09 Paź, 2012 12:22

kochani basseciarze! zbliża się zima - mamy 350 psów i na dzień dzisiejszy 20 kotów a co za tym idzie,ogromne potrzeby! zwłaszcza przed zimą :cry: :cry:
chcemy zrobić m.i. ogrzewanie w boksie szczeniaczkowym a przede wszystkim zaopatrzyć się w jedzenie dla naszych podopiecznych
jeśli ktoś mógłby wesprzeć finansowo piszcie tu lub na mojego e-maila

paulinazarebska - Wto 23 Paź, 2012 10:51

nikt nie zagląda ...podrzucę psiaki!
paulinazarebska - Czw 06 Gru, 2012 09:55

przypomnę post wyżej - może ktoś będzie mógł nam wesprzeć :oops:

http://www.facebook.com/p...377145259026889

jabluszko520 - Czw 06 Gru, 2012 09:58

przypominaj, przypominaj, zima idzie kochani, jeśli ktoś jest w stanie pomóc, to proszę

__________
ja np. nie mam faceb. więc może skopiuj treść w skrócie, aby każdy wiedział o co chodzi

paulinazarebska - Czw 06 Gru, 2012 10:18

jabluszko520 napisał/a:
przypominaj, przypominaj, zima idzie kochani, jeśli ktoś jest w stanie pomóc, to proszę

__________
ja np. nie mam faceb. więc może skopiuj treść w skrócie, aby każdy wiedział o co chodzi


wkleiłam dla Was nasz filmik :wink: a nie wiem jak to zrobić,żeby każdy obejrzał ...?

koluś - Czw 06 Gru, 2012 10:23

próbowałam wejść na ten link na fb i udostępnić, ale pokazuje mi się komunikat, że strona niedostępna?
paulinazarebska - Czw 06 Gru, 2012 10:56

teraz powinien zobaczyć każdy :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=OjlyNgEIj7A
jabluszko520 - Czw 06 Gru, 2012 11:24

:cry:
bardzo mnie boli jak patrze na te zwierzaki, zza krat

kochani, jak ktoś ma może leżeć na strychu niepotrzebne kołdry, koce, poduchy, miski po waszych pupilach to pomóżcie, zobaczcie jak te zwierzęta będą marzły... róbcie paczki, wysyłajcie lub kontaktujcie się z Pauliną

no i udostępniajcie, niech jak najwięcej osób usłyszy o tym schronisku

paulinazarebska - Czw 06 Gru, 2012 11:29

jeśli ktoś mógłby wspomóc finansowo,niewielką kwotą 10,20,- proszę pisać na pw
dla nas to mało,ale dla nich to bardzo dużo :cry:

julkarem - Czw 06 Gru, 2012 11:31

daje filmik na fb
koluś - Czw 06 Gru, 2012 11:59

ja również udostępniłam filmik!
paulinazarebska - Czw 06 Gru, 2012 12:02

koluś napisał/a:
ja również udostępniłam filmik!


dziękuje :lol:

paulinazarebska - Czw 03 Sty, 2013 21:55

kochani ten oto psiak - Śleputek po ponad 10 latach spędzonych w schronisku we wtorek wyruszy po swoje nowe,lepsze życie do nowego domku!!!!
szukałam mu domku,ale nie sądziłam,że znajdę mu aż w Anglii :shock:



może ktoś chciałby się dorzucić do transportu :?:

madziaa - Czw 03 Sty, 2013 21:59

Na prawdę szczęściarz jedzie do Anglii? Super, że znalazł dom rewelacja oby o Niego dbali.
Niestety nie mogę pomóc styczeń jest straszny:( przykro mi

paulinazarebska - Czw 03 Sty, 2013 22:03

madziaa napisał/a:
Na prawdę szczęściarz jedzie do Anglii? Super, że znalazł dom rewelacja oby o Niego dbali.
Niestety nie mogę pomóc styczeń jest straszny:( przykro mi


taaak! domek bardzo odpowiedzialny,Śleputek będzie miał na prawdę dobre warunki :grin:

madziaa - Czw 03 Sty, 2013 22:14

super bardzo się cieszę, przykro że nie mogę pomóc.
Mam nadzieje, że jak będzie w domku to pochwali się jak Mu tam, będę czekać na zdjęcia i oby Mu się dobrze już wiodło, dużo szczęścia Slepotku

paulinazarebska - Czw 03 Sty, 2013 22:16

madziaa napisał/a:
super bardzo się cieszę, przykro że nie mogę pomóc.
Mam nadzieje, że jak będzie w domku to pochwali się jak Mu tam, będę czekać na zdjęcia i oby Mu się dobrze już wiodło, dużo szczęścia Slepotku


oczywiście! ale zmiana planów,wyjazd Ślepaczka w niedzielę

madziaa - Czw 03 Sty, 2013 22:19

bomba dwa dni szybciej, :P dwa dni wcześniej będzie kochany rewelacja
gkoti - Czw 03 Sty, 2013 22:37

Śleputku- i tobie się w koncu poszczęściło, super, bądź szczęśliwy i radosny :wink:
julkarem - Pią 04 Sty, 2013 10:47

Super chłopak rozpoczął nowy rok :)
koluś - Pią 04 Sty, 2013 12:24

ooo, i to jest dobra wiadomość! powodzenia Śleputku!
paulinazarebska - Nie 06 Sty, 2013 16:46

i się stało :mrgreen:
Śleputek dzisiaj opuścił schron i swoich azylowych przyjaciół... tyle lat ...

....Śleputek - kurcze! co oni ze mną robią, mówią mi żebym się nie denerwował, bo odjeżdżam do domu stałego!!! ale, co to jest ten dom stały??? nie mam pojęcia, później mam już umówioną wizytę w salonie u psiego fryzjera! a ja nie wiem po co!? wsadzają mnie do jakiejś machiny i chyba jadę, ciężko mi powiedzieć, bo nie widzę, ale ogólnie nie jest źle!!!!! trzymajcie kciuki za mnie....


gkoti - Nie 06 Sty, 2013 17:25

Trzymamy kciuki Śleputku, na pewno będzie to szczęśliwy domek dla ciebie :wink:
madziaa - Nie 06 Sty, 2013 18:04

oj trzymamy trzymamy Ślepku obowiązkowo daj znać jak CI w nowym własnym domku, dużo miłości kochany
Miła od Gucia - Nie 06 Sty, 2013 19:07

takie wieści mobilizują, powodzenia pieseczku
jabluszko520 - Nie 06 Sty, 2013 19:50

super! powodzenia pieseczku!
paulinazarebska - Nie 06 Sty, 2013 19:51

Miła od Gucia napisał/a:
takie wieści mobilizują, powodzenia pieseczku


i to jak! zawsze trzeba wierzyć,że się uda,tylko na to potrzeba czasu :mrgreen:

paulinazarebska - Pon 07 Sty, 2013 12:15

skoro nasz Śleputek dostał szansę na nowe życie,to może jeszcze znajdzie tą szansę Lisek - również niewidomy,bardzo kochany psiak!

jabluszko520 - Pon 07 Sty, 2013 12:57

trzymam kciukasy aby i mu się udało
madziaa - Pon 07 Sty, 2013 21:44

oby właśnie tak było, oby i Jemu się udało
gkoti - Pon 07 Sty, 2013 21:52

Byłoby tez super, trzymamy kciuki moooooooooocno za Liska :wink:
paulinazarebska - Wto 15 Sty, 2013 22:04

kolejna ofiara takich "ludzi"...Sunia w typie labradora,prawdopodobnie po wypadku i z uszkodzoną miednicą.Jest z nią źle bardzo ,szukam dla niej pomocy! W schronisku dostała na imię Colina :cry:




jabluszko520 - Wto 15 Sty, 2013 22:18

:cry: no nie mogę...jaka chudzina ...
gkoti - Wto 15 Sty, 2013 22:21

Biedna....... :cry:
koluś - Sro 16 Sty, 2013 10:57

:cry: mi się to po prostu w głowie nie mieści... jak tak można...
Miła od Gucia - Czw 17 Sty, 2013 09:48

paulinazarebska napisał/a:
kolejna ofiara takich "ludzi"...Sunia w typie labradora,prawdopodobnie po wypadku i z uszkodzoną miednicą.Jest z nią źle bardzo ,szukam dla niej pomocy! W schronisku dostała na imię Colina :cry:

Obrazek

Obrazek



dawno nie wspieraliśmy

wprawdzie na koncie mamy 5 zł i 20 dolarów

ja deklaruję 20 zł na Colinkę
dzis wpłacę na konto bassecie
jeśli ktoś chciałby dołączyć to też proszę na konto bassecie
i wyślemy zbiorowo na Colinkę

trzymaj się psicko :lol:

paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 10:19




gkoti - Czw 17 Sty, 2013 10:48

Miła od Gucia napisał/a:
paulinazarebska napisał/a:
kolejna ofiara takich "ludzi"...Sunia w typie labradora,prawdopodobnie po wypadku i z uszkodzoną miednicą.Jest z nią źle bardzo ,szukam dla niej pomocy! W schronisku dostała na imię Colina :cry:

Obrazek

Obrazek



dawno nie wspieraliśmy

wprawdzie na koncie mamy 5 zł i 20 dolarów

ja deklaruję 20 zł na Colinkę
dzis wpłacę na konto bassecie
jeśli ktoś chciałby dołączyć to też proszę na konto bassecie
i wyślemy zbiorowo na Colinkę

trzymaj się psicko :lol:


Za kilka dni tez z chęcią się dolożę :wink:

Magda i Rudolf - Czw 17 Sty, 2013 11:42

zaraz wysle na bassecie :cry:
paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 11:53

w takim stanie trafiła niedawno do schroniska.Zabiedzona,wychudzona do granic możliwości,zziębnięta.Mimo takiego stanu-niechętnie je,zaczęła też gorączkować.Została zawieziona do weta-jednego,drugiego,trzeciego...Zrobiono jej badania krwi-okazało się,że NIC w jej organizmie nie działa prawidłowo,żaden organ.Poza tym zachodziło podejrzenie,że Misia jest w ciąży,więc zapadła decyzja o operacji ,by można było zobaczyć,co się z nią właściwie dzieje.Okazało się,że sucz nie ma w brzuszku szczeniaków,za to przeżyła prawdopodobnie wypadek i ma uszkodzoną miednicę.Chodzi,ale nie wypróżnia się sama,więc wszystko to,co powinna wydalać ,coraz bardziej ją "zapycha"...:( Jak jej pomóc? Schroniska nie stać na poważne leczenie suni,więc-co? Eutanazja?:(


za wszystkie wpłaty na Misię będziemy ogromnie wdzięczni!!!!!

jabluszko520 - Czw 17 Sty, 2013 11:56

:cry: :cry: :cry:
jezusiu....

madziaa - Czw 17 Sty, 2013 11:58

boje się tu wchodzić do tego działu :( biedna sunia :cry: :cry: :cry:
Mam nadzieje, że jednak do tego nie dojdzie i znajdziecie sposób by Jej pomóc

paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 12:16

madziaa napisał/a:
boje się tu wchodzić do tego działu :( biedna sunia :cry: :cry: :cry:
Mam nadzieje, że jednak do tego nie dojdzie i znajdziecie sposób by Jej pomóc


na pewno! nie zostawimy Misi! owszem nasze schronisko jest biedne - bardzo biedne :cry: nie ma pieniędzy,sponsorów ... ale trafiające tu psy nie głodują,w miarę możliwości dostają opiekę wet i mają tymczasowe schronienie,stajemy na głowach,żeby choć troszkę dać tym psiakom prawdziwy dom

madziaa - Czw 17 Sty, 2013 12:35

jak tylko trochę stanę na nogi obiecuje że pomogę, ściskam Was tam wszystkich mocno kochani jesteście że się tak troszczycie o Te biedactwa
gkoti - Czw 17 Sty, 2013 14:34

:cry: :cry: :cry:
paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 15:38

sunia jest w drodze do lecznicy w Kąkolewnicy - najbliżej,mają tam sprzęt do diagnostyki,jest szpital i są tam chirurdzy - moja kotka była tam sterylizowana, Misia miała krwotok z odbytu :sad: :cry:

więcej napiszę potem

jabluszko520 - Czw 17 Sty, 2013 17:12

... :cry: ...
pisz, czekamy co z nią

koluś - Czw 17 Sty, 2013 17:20

nie wiem co napisać, ciężko nawet pomyśleć o tym co ten biedny pies przeszedł :(
Batus - Czw 17 Sty, 2013 17:52

Tragedia, biedna sunia :( Wiem, być może to niepopularny pogląd, ale piszesz że jest tyle uszkodzeń wewnętrznych narządów, nie wiem, czy czasem nie lepiej ulżyć cierpieniom niż prowadzić tzw. uporczywą terapię. Życzę z całego serca, aby badania i wyniki były jak najlepsze dla niej, żal tylko że zwierzę zostaje doprowadzone do takiego stanu przez ludzi i musi się tak męczyć, patrzeć ciężko a co dopiero zmagać się z tym na żywo :(
madziaa - Czw 17 Sty, 2013 18:01

biedna kruszyna :cry: hmm pisz proszę co u Niej czekamy na wieści
paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 18:58

Misia już po wizycie,została bardzo dokładnie obejrzana,osłuchana i wygłaskana przez konsylium złożone z trzech lekarzy,w tym,oczywiście,szefa (chirurga,zresztą),a potem przyszedł czas na badania:najpierw prześwietlenie,później-krew-morfologia i biochemia.Okazało się,że usg robić nie trzeba ,bo wszystko stało się jasne...Za moment wstawię skany badań,ale żebyście się nie denerwowali napiszę jedynie,że krwawienie (malutkie) to prawdopodobnie kikut po sterylce ,bo z jelit -na pewno nie!:)


paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 19:05


jabluszko520 - Czw 17 Sty, 2013 19:51

Stare złamania? Miała zmasakrowaną miednice i tak z tym poprzedni właściciel ją zostawił?
a ktoś może przetłumaczyć wyniki na nasze?

julkarem - Czw 17 Sty, 2013 20:31

ja nie mogę tego czytac, bosze ukaż osoby odpowiedzialne za ten czyn :( jak tak można :(
paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 20:39

z Misią nie jest źle!! czekamy teraz na biochemię i resztę ...
po tym wszystkim Misia zasługuje na wspaniały,lepszy dom

ludzi na tym świecie chyba już nie zmienimy :sad: dlatego czasami wolę psy niż ludzi :evil:

jabluszko520 - Czw 17 Sty, 2013 20:41

paulinazarebska napisał/a:
dlatego czasami wolę psy niż ludzi :evil:


może i to zastanawiające jest ale ja też....

gkoti - Czw 17 Sty, 2013 21:38

Biedna sunieczka, teraz może będzie już lepiej, pod opieką zacznie się poprawiać, musi....och...człowiekowi słów brakuje...

...a ja wierzę w ludzi, bo właśnie tacy jak Wy, w schroniskach, wszyscy, którzy pomagają zwierzętom- dają mi nadzieję i wiarę...bo tu jest miłość i serducho wieeeeeelkie :wink: szacunek wielki dla waszej ciężkiej pracy i miłości do tych zwierzaczków

madziaa - Czw 17 Sty, 2013 21:55

Tak ale niestety takich jak my tu dla których piesek jest przyjacielem, towarzyszem życia jest ciągle za mało, hmm ja bym mogła za kata robić jak ktoś krzywdzi zwierze. Najważniejsze, że sunia trafiła do Was kochana a Wy o Nią tak dbacie, oby znalazł się szybko kochający dom należy Jej się to
paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 22:00

no,niestety takich ludzi jak my - jest za mało! dla większości ludzi jest TYLKO pies

a domek znajdziemy dla Misi wspaniały :mrgreen:

madziaa - Czw 17 Sty, 2013 22:03

wierze Ci kochana wierze :) aaa i przypominam jak będziesz wiedzieć coś o Naszym emigrancie Ślepotku to napisz proszę jestem ciekawa jak Mu tak w nowym domku czy dbają i mocno mocno Go kochają :)
Miła od Gucia - Czw 17 Sty, 2013 22:08

na konto bassecie wpływają pieniążki
wesprzemy Colinkę

paulinazarebska - Czw 17 Sty, 2013 22:14



a u naszego Ślepusia - Fredzia wszystko w porządku!! wydzwaniam do jego Pani,bo jakoś tak się do tego psiaka przywiązałam i strasznie się o niego martwię - chociaż ostatnio jego "tymczasowa Pani" mnie uspokoiła! Śleputek już śmiga po schodach jak petarda :mrgreen: zwinnie i szybciutko,garnie się do łóżka ... mam obiecane zdjęcia i czekam i czekam,bo Pani jest ograniczona czasowo - prowadzi salon dla psiaków i jest inspektorem TOZ w Białymstoku
Fredzio był już w weta,zbadany,zdrowy,zaszczepiony,zachipowany i czeka na wyjazd!

madziaa - Czw 17 Sty, 2013 22:16

Wychudzona ale jaka piękna oj koniecznie dobry kochany domek dla Niej!!
Cieszę się, że u Niego dobrze no i na te foteczki też czekam :)

Miła od Gucia - Pon 21 Sty, 2013 23:22

pora wysłać pieniążki
jaką kwotę mam przelać ?

gkoti - Wto 22 Sty, 2013 09:15

Bogusiu, no nie wiem, na ile nam rachunki pozwalają, 100-150?
Miła od Gucia - Wto 22 Sty, 2013 09:55

sprawdziłam konto są jeszcze wpłaty, wieczorem wyślę 150 zł.
madziaa - Wto 22 Sty, 2013 10:00

myślę, że to dobra kwota, popieram Was dziewczyny :)
Miła od Gucia - Wto 22 Sty, 2013 14:48

Paulina

sprawdz dane, proszę
dziś pójdzie przelew

Biała Podlaska - Azyl Schronisko dla bezdomnych zwierząt
ul. Olszowa 4
Biała Podlaska
tel./fax: (083) 344 51 37

79 8025 0007 0015 8307 2000 0010

darowizna dla COLINKI od "Nasze Bassety www.forum.bassety.net

Miła od Gucia - Sro 23 Sty, 2013 22:08

Dziś pieniążki - 150 zł - zostały wysłane.
paulinazarebska - Sro 23 Sty, 2013 22:21

kochani! w imieniu Collinki - Misi bardzo Wam dziękuje za wsparcie suni :mrgreen: :mrgreen:
jeśli pieniążki dojdą,potwierdzę,będę pilnować i oczywiście informować co u dziewczyny :smile:

madziaa - Sro 23 Sty, 2013 22:27

obowiązkowo czekamy na wieści co u suni dobrego słychać
paulinazarebska - Czw 24 Sty, 2013 17:28



Misia szuka choćby domku tymczasowego,może ktoś z bassecarzy.... :wink:

zuza i gabi - Czw 24 Sty, 2013 20:14

Jaka biedna :cry: :cry: kurcze gdybym nie pracowała zaraz bym ją zabrała,uwielbiam labradorki :sad:
madziaa - Czw 24 Sty, 2013 20:50

biedula i jaka smutna hmm oby się szybko znalazł ktoś kto Ją pokocha
paulinazarebska - Czw 24 Sty, 2013 23:10

domek jest bardzo potrzebny Misi,dobry i odpowiedzialny,tylko czy znajdzie się taka osoba :?:

Misia nie trzyma moczu i kału,nie wypróżnia się normalnie,ponieważ ma uszkodzony kręgosłup ,trzeba jej amputować ogon :cry:

madziaa - Czw 24 Sty, 2013 23:12

o matko :( :cry: :cry:
paulinazarebska - Czw 24 Sty, 2013 23:17

madziaa napisał/a:
o matko :( :cry: :cry:


ma jeszcze umówioną wizytę,chyba w poniedziałek do dr Sterny w Warszawie i zobaczymy ....

paulinazarebska - Czw 24 Sty, 2013 23:23

na konto schroniska dotarły pieniążki od Was (150,-) - dziękuje!
jabluszko520 - Czw 24 Sty, 2013 23:24

paulinazarebska napisał/a:
domek jest bardzo potrzebny Misi,dobry i odpowiedzialny,tylko czy znajdzie się taka osoba :?:

Misia nie trzyma moczu i kału,nie wypróżnia się normalnie,ponieważ ma uszkodzony kręgosłup ,trzeba jej amputować ogon :cry:


jezusiu :cry:

Miła od Gucia - Pią 25 Sty, 2013 09:22

Paulinka
to Twoje rejony
miej na uwadze
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5004

bądź czujna, może gdzieś go zobaczysz, nawet jak z kimś by był, to pytaj, czy znaleziony

paulinazarebska - Pią 25 Sty, 2013 12:06

Miła od Gucia napisał/a:
Paulinka
to Twoje rejony
miej na uwadze
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5004

bądź czujna, może gdzieś go zobaczysz, nawet jak z kimś by był, to pytaj, czy znaleziony


będę udostępniać,wkleję też na nasz schroniskowy fb :wink:

Miła od Gucia - Pią 25 Sty, 2013 12:45

bardzo dziękujemy :lol:
paulinazarebska - Wto 29 Sty, 2013 19:21

wieści o Misi nie są dobre :cry:

Jutro Misia wraca z kliniki do schroniska ..Do izolatki,czyli do ciasnego pomieszczenia za kratami i bez naturalnego światła...Wizja eutanazji jest w jej przypadku jak najbardziej realna ,ponieważ również doktor Sterna powiedział,że kalectwo Miśki jest podstawą do jej uśpienia...I nie chodzi tu o to,że psica jakoś specjalnie cierpi,po prostu-nie można jej w żaden sposób pomóc i ...mamy pat! Największym dramatem całej tej sytuacji jest to ,że Misia w żadnym wypadku nie sprawia wrażenia psa,który chciałby się już za ten Tęczowy Most wybrać! Psica biega,skacze,poszczekuje tubalnym głosem,jest ciekawa świata ,pogodna,żywiołowa! kocha jeść i lgnie do człowieka

jabluszko520 - Wto 29 Sty, 2013 19:22

o matko, katastrofa...
madziaa - Wto 29 Sty, 2013 20:59

:cry: :cry: makabra
Miła od Gucia - Wto 29 Sty, 2013 21:59

Paulinko
czy nie ma możliwości umieszczenia Misi w jakim gabinecie może, no nie wiem
może w pomieszczeniu pracowniczym - wyjątkowo :cry:

gkoti - Wto 29 Sty, 2013 22:19

O matko, takich wieści to się nie spodziewałam... :cry: ale dlaczego do izolatki ???w czym to ma jej pomóc???jeżeli jest taka żywiolowa, to znaczy, że może funkcjonować, pomimo swojego kalectwa? przecież je i zachowuje się normalnie...nie rozumiem juz teraz nic........ :cry:
paulinazarebska - Wto 29 Sty, 2013 22:59

jutro zadzwonię jeszcze do schroniska i porozmawiam o Misi,tak bardzo chciałabym jej znaleźć domek ....
julkarem - Sro 30 Sty, 2013 14:21

ale ona bidulka jezu :cry: :cry:
paulinazarebska - Czw 31 Sty, 2013 13:20





i już w samochodzie,w drodze do schroniska



niestety Misia zostanie już takim "pieluszkowym" psiakiem,nie da się nic zrobić :cry:

ale teraz wiadomość z dt Fredzia - Śleputka
jutro o 3 w nocy opuszcza nas na zawsze i wyjeżdża do Londynu :shock: troszkę obawiam się jak on się tam zaklimatyzuje,jak zniesie tą podróż,ale wierze,że będzie wszystko ok!

jabluszko520 - Czw 31 Sty, 2013 13:26

no patrz, świat zwiedzi , powodzenia mu życzę, oby czuł się tam dobrze
gkoti - Czw 31 Sty, 2013 16:32

Ale co z nią dalej?będzie mieszkała w izolatce? Wcześniej o tym wspominałaś...

Śliczna dziewczynka, takie ładne, mądre oczka...tak mi jej szkoda...a nie boli to jej? A jak z trawieniem?

dobrze, że Śleputek ma taki domek, drogę przetrzyma, kochają go, skoro az tam zabierają :wink:

Magda i Rudolf - Czw 31 Sty, 2013 16:48

No wlasnie, ale co z ta sunia? nie ma szans na dom tymczasowy? taki sliczny pies :cry:
Jaka jest sytuacja tej suni?

paulinazarebska - Czw 31 Sty, 2013 17:44

ogólnie Misia wcale nie wygląda na chorego psa! jest wesoła,lubi spacerki,skacze ... ale uraz kręgosłupa jest nieodwracalny,Misia nie ma kontroli nad wydalaniem swoich potrzeb,trudno będzie znaleźć jej dt,a już o ds nie wspomnę,ona wymaga opieki 24h
gkoti - Czw 31 Sty, 2013 22:27

Ja to rozumiem, tylko interesuje mnie, to co napisałaś, że do izolatki...uśpienie....na fb nie widziałam takich wzmianek :cry: przecież ona chce żyć, wiem, że trudno w schronisku takiego pieska utrzymać, ale ...ach...
paulinazarebska - Pią 01 Lut, 2013 00:13

gkoti napisał/a:
Ja to rozumiem, tylko interesuje mnie, to co napisałaś, że do izolatki...uśpienie....na fb nie widziałam takich wzmianek :cry: przecież ona chce żyć, wiem, że trudno w schronisku takiego pieska utrzymać, ale ...ach...


wszystko praktycznie kopiowałam z fb ... uśpiona nie zostanie na pewno! bo my psiaków nie poddajemy eutanazji,dlaczego do izolatki hmm ... nie wiem,ale się dowiem!

Miła od Gucia - Sro 13 Lut, 2013 21:44

Witam wieczorkiem
Ja z krótkim wyjaśnieniem, dotyczącym informacji, jakie otrzymujecie poprzez serwer forum Nasze Bassety od wolontariuszki Schroniska Białej Podlaskiej o nicku „paulinazarebska”.
W imieniu Pauliny i administracji forum przepraszam, tego typu prośby o wsparcie poprzez serwer nie będą już miały miejsca. Wszelkie prośby o wsparcie psów ze Schroniska w Białej Podlaskiej, będą umieszczane oficjalnie w tym temacie.
Ze Schroniskiem współpracujemy od lat, i chcemy pomagać, i jak wynika z postów zawartych w temacie, pomagamy. Jednak nie każdy musi, i nie każdy chce otrzymywać tego typu prośby, i to Administracja uszanuje.

A więc dla uściślenia podaję adres strony

http://www.bialapodlaska-schronisko.pl/pl/

i numer konta schroniska, dla zainteresowanych - wsparciem – osób.

Schronisko dla Zwierząt w Białej Podlaskiej „AZYL”
Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej
ul. Moniuszki 10
21-500 Biała Podlaska
Nr konta bankowego:
79 8025 0007 0015 8307 2000 0010

paulinazarebska - Sro 13 Lut, 2013 23:18

z góry bardzo bardzo przepraszam :oops: zdaje sobie sprawę,że nie każdy ma na coś takiego ochotę i już nie będę - obiecuje! ( jednak to jest czasami silniejsze ode mnie,bo robię to dla psiaków :mrgreen: ) ale rozumiem i obiecuję poprawę,tym bardziej,że i tak zawsze mogę na Was liczyć!
Miła od Gucia - Sro 13 Lut, 2013 23:21

dlatego proszę Paulinko
wszelkie prośby o pomoc
zamieszczaj tu, w tym temacie

paulinazarebska - Sro 13 Lut, 2013 23:25




Lisek dzisiaj został uśpiony :cry: :cry: od kilku dni przebywał w izolatce,z dnia na dzień było z nim bardzo źle - nie jadł,nie pił ... prawdopodobnie nowotwór :cry: psiak cierpiał i dzisiaj pomogliśmy mu przejść za TM :sad:

paulinazarebska - Sro 13 Lut, 2013 23:32

http://allegro.pl/aukcja-...3029393801.html

AUKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ PSIAKÓW W SCHRONISKU W BIAŁEJ PODLASKIEJ



Aukcja ma na celu zebranie funduszy na schroniskowe psiaki,które przebywają w Białej Podlaskiej,koszt cegiełki to tylko 5,- dla nas to mało,ale dla tych zwierzaków to bardzo dużo!



Obecnie w bialskim schronisku przebywa 350 psów i kilkadziesiąt kotów,zwierzaki są podrzucane pod schronisko,przywiązywane do drzew,często trafiają do nas psiaki po wypadkach itp schronisko nie ma sponsorów,sytuacja finansowa jest bardzo ciężka,dlatego bardzo prosimy o zakup cegiełki,to tylko 5,-


Schronisko dla zwierząt "Azyl"


79 8025 0007 0015 8307 2000 0010

z dopiskiem " cegiełka " 21-500 Biała Podlaska

Za wszystko z góry serdecznie dziękujemy,w imieniu naszych podopiecznych

madziaa - Sro 13 Lut, 2013 23:53

boże, bardzo przykra informacja :( hmm jedyny plus to taki że Lisek już nie cierpi :cry:
paulinazarebska - Sro 13 Lut, 2013 23:58

madziaa napisał/a:
boże, bardzo przykra informacja :( hmm jedyny plus to taki że Lisek już nie cierpi :cry:


a w marcu miałby szansę na domek :cry: niestety nie udało mu się :cry:

dzisiaj miał już napuchnięty brzuszek,nie reagował już na nic,zresztą zobaczcie :cry:

julkarem - Czw 14 Lut, 2013 08:38

:cry: :cry: :cry: :cry:
koluś - Czw 14 Lut, 2013 09:36

:(
paulinazarebska - Czw 14 Lut, 2013 09:47


gkoti - Czw 14 Lut, 2013 09:50

:cry: :cry: :cry:
paulinazarebska - Czw 14 Lut, 2013 10:00

a teraz troszkę o naszej Misi,kopiuję z fb

Zgłosił się do nas dr Ireneusz Niemywski z lecznicy Alma-Wet w Józefosławiu, który jest bardzo zainteresowany przypadkiem naszej Misi i zaproponował, że weźmie do siebie naszą dziewczynkę na ok. 2 tygodnie, przyjrzy się dokładnie jej przypadkowi i spróbuje usprawnić jej nerwy na tyle, na ile się da, by w jak największym stopniu przywrócić Misiuni sprawność!!! Sunia jeszcze w tym tygodniu pojedzie do tej kliniki :) )) O kosztach na razie pan doktor nie chciał rozmawiać, powiedział tylko, że Misia będzie mieszkała w domku, w ciepełku, z dostępem do podwórka, także będzie miała swobodę. Oczywiście nadal będziemy szukać dla niej domku
Misia jedzie 18.02.03 (poniedziałek)

madziaa - Czw 14 Lut, 2013 10:05

o no to dobrze może faktycznie uda się Jej pomóc no i pożyje w domku to pewno też Misi dobrze zrobi :)
julkarem - Czw 14 Lut, 2013 10:07

paulinazarebska napisał/a:
Obrazek




Oczywiscie poszlo choc 1% odemnie ;)

koluś - Czw 14 Lut, 2013 10:09

ode mnie też pójdzie, jak tylko pit dostanę! :)
Magda i Rudolf - Czw 14 Lut, 2013 10:10

Ale sie ciesze, moze i do Misi los sie usmiechnie
paulinazarebska - Czw 14 Lut, 2013 10:12

Magda i Rudolf napisał/a:
Ale sie ciesze, moze i do Misi los sie usmiechnie


trzymamy kciuki za Misię,może jest dla niej szansa :mrgreen:

paulinazarebska - Czw 14 Lut, 2013 10:15




julkarem - Czw 14 Lut, 2013 12:07

paulinazarebska napisał/a:
z góry bardzo bardzo przepraszam :oops: zdaje sobie sprawę,że nie każdy ma na coś takiego ochotę i już nie będę - obiecuje! ( jednak to jest czasami silniejsze ode mnie,bo robię to dla psiaków :mrgreen: ) ale rozumiem i obiecuję poprawę,tym bardziej,że i tak zawsze mogę na Was liczyć!


Nie ma chyba za co przepraszać bo bez przesady to nie żadne przestępstwo :D
Mi maile w konkretnym i tak cennym celu nie przeszkadzają ;)

watla - Czw 14 Lut, 2013 13:24

Mi też nie przeszkadzało.W końcu szczytny cel i obrotna wolontariuszka.
paulinazarebska - Czw 14 Lut, 2013 15:07

watla napisał/a:
Mi też nie przeszkadzało.W końcu szczytny cel i obrotna wolontariuszka.


:mrgreen: :mrgreen:

gkoti - Czw 14 Lut, 2013 17:36

Misi musi się udac, jest śliczna, kochana, tyle przeszła
julkarem - Sro 06 Mar, 2013 11:48

Jesli ktoś ma ochotę na pomoc to zapraszam!

http://allegro.pl/aukcja-...3079741731.html

paulinazarebska - Wto 12 Mar, 2013 22:26

dostałam dzisiaj tel od wolontariuszki ze schroniska w Warszawie z taką prośbą

Sunia sznaucer olbrzymi pilnie szuka dobrego domu,ma 6 lat, została
odebrana osobie przez którą była bita, dlatego wymaga delikatnego
traktowania i zajmie jej trochę czasu, żeby zaufać człowiekowi.
W tej chwili jest pod opieką starszej osoby, która jest schorowana i nie
ma możliwości dalej tej opieki sprawować.
Pilnie potrzebujemy troskliwego domu, opiekunów, którzy rozumieją
psychikę psa po przejściach i będą umieli stopniowo budować z psem
relację opartą na zaufaniu

sunia prawdopodobnie w sobotę jedzie do wspaniałego dt :smile: ale niestety nie jest ona wysterylizowana i zbieramy na ten cel,nie jest to baset,ale myślę,że mogłaby liczyć na Wasze dobre serducha :oops: ? strasznie mi jej żal,taka przerażona ...





jeśli są chętne osoby wspomóc sunię,poproszę o pw

julkarem - Sro 13 Mar, 2013 09:12

prosze usunac ten mój post, pomyłka
Miła od Gucia - Sro 13 Mar, 2013 14:53

paulinazarebska napisał/a:


jeśli są chętne osoby wspomóc sunię,poproszę o pw


Paulina z całym szacunkiem dla Twoje działalnoiści,
ale jeśli prosisz o wspracie poprzez nasze forum, proszę podać oficjalnie numer konta, fundację, czy schronisko na które można wysłać pieniądze, aby ową sznaucerkę wesprzeć.
Nasi forumowicze jeśli chcą indywidualnie wesprzeć, winni to wiedzieć.

Znasz mnie, i wiesz, że w sprawach finansowych jestem nieugięta
dla mnie wszystko musi być jasne i oficjalne
jeśli - oczywiście - jest prowadzona działalność poprzez nasz forum, możemy o takie dane prosić.

Wspieram sunię całym sercem i trzymam kciuki za nią.

Miła od Gucia - Sro 13 Mar, 2013 22:48

tu jest temat sunieczki na f-ku

https://www.facebook.com/...06088123&type=1

Miła od Gucia - Sro 13 Mar, 2013 23:29

Myślę, że możemy się podzielić bassecim wsparciem
i na konto "Sznaucery do adopcji"
z przeznaczeniem na pomoc Belli
przeznaczyć 50 zł.
Co Wy na to ?

julkarem - Czw 14 Mar, 2013 12:28

Jasne że TAK
madziaa - Czw 14 Mar, 2013 12:29

też jestem za :)
Miła od Gucia - Czw 14 Mar, 2013 14:35

napisałam w temacie Belli na f-bku w Waszym imieniu
-------------------------

Bogumiła Rychwalska
Na loss Belli zawróciła naszą uwagę Paulina Zarębska. Dlatego Miłośnicy Bassetów "Nasze Bassety"c chcą choć skromnie (50 zł) Bellę wesprzeć. Proszę o podanie numeru konta, na które przelać pieniążki z przeznaczeniem na wsparcie dla Belii.

Lubię to! · Odpowiedz · około godziny temu

Sznaucery do adopcji
Bardzo dziękuję - ponieważ nie zbieram pieniędzy na żadnego psa dopóki nie jest pod moją opieką to podam nr konta dopiero jak już sunia będzie u nas ok?

Nie lubię · Odpowiedz · 1 · 34 minut(y) temu

Bogumiła Rychwalska ok, to czekamy i pozdrawiamy

jabluszko520 - Czw 14 Mar, 2013 14:38

super
madziaa - Czw 14 Mar, 2013 15:05

:lol:
gkoti - Czw 14 Mar, 2013 17:25

:wink:
zuza i gabi - Czw 14 Mar, 2013 17:37

:wink:
paulinazarebska - Czw 14 Mar, 2013 18:51

dziękuje Wam pięknie w imieniu suczynki :mrgreen:
paulinazarebska - Pon 18 Mar, 2013 09:29

zainteresowanych dalszym losem suczynki w dt zapraszam na jej wątek http://www.dogomania.pl/f...A-i-BATUMI-w-DS

jest prześliczna :mrgreen:

Miła od Gucia - Wto 19 Mar, 2013 14:20

pieniążki na wsparcie dla sznaucerki Belli -wysłane 50 zł
jabluszko520 - Wto 19 Mar, 2013 17:59

super :grin:
paulinazarebska - Wto 19 Mar, 2013 18:09

to już suczydło ma razem 100,- (ja też dzisiaj przelałam) :mrgreen:
dziękuje w jej imieniu!

madziaa - Wto 19 Mar, 2013 18:30

Super :-)
paulinazarebska - Pią 22 Mar, 2013 18:45

doszła Wasza wpłata na Bellę :mrgreen: :mrgreen:
Miła od Gucia - Pią 22 Mar, 2013 21:06

tak, tu też mamy potwierdzenie
Dzisiaj
18:38
Sznaucery do adopcji

Witaj! Dziękuję za wpłate dla Belli - czy mam gdzieś potwierdzic na Waszym forum?

madziaa - Sob 23 Mar, 2013 13:32

:)
paulinazarebska - Wto 26 Mar, 2013 12:49

kochani,może ktoś mógłby pomóc w transporcie Lusi - znalazł się dla niej domek aż w Szczecinie! a Lusia jest w woj lubelskim,nie jest to nasza bialska dziewczyna - działam też u mnie w Stowarzyszeniu :wink:


Miła od Gucia - Wto 26 Mar, 2013 13:04

wrzuciłam też do tematu transportu
może, akurat :lol:
napisz jeszcze skąd, dokladnie

paulinazarebska - Wto 26 Mar, 2013 13:08

Miła od Gucia napisał/a:
wrzuciłam też do tematu transportu
może, akurat :lol:
napisz jeszcze skąd, dokladnie


dziękuje! Lusia jest obecnie w Czemiernikach (tak jak pisałam woj.lubelskie) jutro ma sterylkę i jeśli wszystko się uda to mogłaby pojechać w sobotę
my ewentualnie możemy ją dowieźć do Lublin/Warszawa a nowy domek jest w stanie ją odebrać nawet z Poznania

paulinazarebska - Sro 27 Mar, 2013 23:10

na razie cała akcja jest odwołana :cry: zapraszam na wątek Lusi http://www.dogomania.pl/f...%BCe-suni/page2
koluś - Czw 28 Mar, 2013 07:41

jak mając jakiekolwiek zwierzęta w domu czy obejściu można trzymać trutki itp. w łatwo dostępnym miejscu??? obojętnie czy jest to dom stały czy tymczasowy... szkoda psa, mam nadzieję, że wyjdzie z tego (szanse są, ale nie pozostanie to bez wpływu na organizm :( )
jabluszko520 - Czw 28 Mar, 2013 07:42

Ja pierniczę :evil: liczę, że trudna była stara i już nie była taka silna.....nie chcę myśleć w ogóle jak ten piesek musi cierpieć...
koluś - Czw 28 Mar, 2013 07:45

jak widać nieodpowiedzialność ludzka nie zna granic ehhh... dla mnie pewne rzeczy są oczywiste :roll: szkoda tylko że pies cierpi :(
gkoti - Czw 28 Mar, 2013 14:27

koluś napisał/a:
jak mając jakiekolwiek zwierzęta w domu czy obejściu można trzymać trutki itp. w łatwo dostępnym miejscu??? obojętnie czy jest to dom stały czy tymczasowy... szkoda psa, mam nadzieję, że wyjdzie z tego (szanse są, ale nie pozostanie to bez wpływu na organizm :( )


Normalnie jakaś niewydarzona historia!!!!!!!!! I jeszcze zdziwienie :shock: Ludzie, więcej wyobraźni!!! :~ :~ :~ taka trutka to i na byku odcisneła znamie, bo to TRUTKA!!!

paulinazarebska - Czw 28 Mar, 2013 15:52

z Lusią jest - na razie i mam nadzieje,że tak zostanie! dobrze,zjadła i dostała leki :mrgreen:
jabluszko520 - Pią 07 Cze, 2013 22:46

Co słychać u Belli i Lusi?
paulinazarebska - Wto 16 Lip, 2013 17:03

kochani w imieniu Pumy - naszej schroniskowej,jednak już adoptowanej kotki i jej opiekunki proszę o wsparcie! wczoraj dostałam tel od p.prezes schroniska z taką prośbą,ponieważ Puma ma domek piszemy otwarcie o tym,bo nie chcemy nikogo oszukiwać,jednak mamy ogromną nadzieje,że basseciarze,chociaż skromnie wesprą kociaka

Mam prośbe do ludzi wielkiego serca. Moi drodzy kilka miesięcy temu przygarnełam ze schroniska kociaka, urzekł mnie swoimi zielonymi oczkami i czarną sierścią, z tego tez tytułu wabi się on Puma. Miesiące które spędzaliśmy razem z kotkiem były piękne, wstawałam do szkoły kociak mnie budził, wracałam czekał pod bramą, a gdy szliśmy spać kładł się obok mnie i zasypiał. Uwielbiał wskakiwac na parapet i ogladac to co dzieje się na zawnątrz, jednak teraz boje się że jeśli nie uzbieram potrzebnych pieniędzy nie uratuję łapki Pumy. Kotek jest bardzo pocieszny, zawsze gdy czuje, że coś złego się dzieje, gdy nie mam humoru, gdy płaczę wskakiwał mi na kolana, tak jakby chciał mnie pocieszyć. Teraz jednakże przeżył wypadek samochodowy w wyniku którego ma powaznie złamana łapkę i pękniętą przepuklinę. Mam ogroną prosbę o wsparcie finansowe, nie stać mnie na te 2 operację, a bardzo zależy mi na zyciu i zdrowiu Pumy, gdyby Państwo mogli mi pomów w uzbieraniu pieniędzy uratowalibyśmy mu życie. Proszę o pomoc. Dominika




Puma obecnie jest w lecznicy w Kąkolewnicy,prawdopodobnie jutro czeka ją operacja
czekamy na zdjęcia jeszcze z lecznicy po przygotowaniu Pumy do operacji - żeby być po prostu wiarygodnym i pokazać w jakim jest stanie,koszt ratowania łapki to ok 600,- schroniska nie stać na takie wsparcie więc nieśmiało gorąco prosimy o pomoc! przede wszystkim czy Puma mogłaby liczyć na Wasze wsparcie?

paulinazarebska - Pon 16 Gru, 2013 13:41

w listopadzie się nie udało,ale my się nie poddajemy i w grudniu walczymy dalej! schroniskowce pięknie proszą o głos!

http://www.krakvet.pl/for...hp?f=18&t=17207 poz 9


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group