Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Co bassetowi jest potrzebne... - Opinie, komentarze o sprzedawcach

ania123 - Pią 10 Cze, 2011 13:40

jeszcze raz o zabanecie
podsumowujac - zamowienie zostalo zlozone 7 kwietnia, pieniazki doszly kilka dni pozniej
od okolo miesiaca nie ma z nimi ZADNEGO kontaktu, telefonu nikt nie odbiera, nikt nie odpowiada na maila, nikt nie odpowiada na gg (probuje 2 numery)
zaplacilam im prawie 600 zl, 400 zl za zamowienie i 180 zl za wysylke
czy jest cokolwiek co ja moge zrobic w tej sprawie? czy jedyne wyjscie to poddac sie, olac i zapomniec o tym ze jeszcze kiedys zobacze albo te poslania albo pieniadze?
czy ktos ma jakas rade jak postapic w takiej sytuacji?

koluś - Pią 10 Cze, 2011 13:48

Ania - wydaje mi się, że we wcześniejszych wątkach pojawiła się taka sytuacja, ale na szczęście udało się ją rozwiązać pozytywnie - poszperaj w temacie. a może ktoś mieszka w miejscowości, gdzie jest siedziba żabanet i mógłby sprawdzić co się dzieje. ja bym raczej nie odpuściła, bo to spora kwota, a pieniądze na ulicy nie leżą i na każdą złotówkę trzeba zapracować. daj znać co się okazało
ania123 - Pią 10 Cze, 2011 13:52

widzialam kolus ze to Dorti pisala o tej sytuacji, po miesiacu jej sie udalo dobic do kogos na gg i p oslanie przyszlo po 2 dniach, no ale do mnie sie nikt nie odzywa od miesiaca w ogole, a zamowienie zlozone ponad 2 miesiace temu...
nie znam nikogo z ustki, myslalam nawet zeby gdzies, na dogomanii np, zapytac ludzi z ustki czy ktos by sie tam wybral, ja zamowilam 3 poslania wiec ewentualnie moglabym poprosic zeby mi ta osoba wyslala 2 poslania a jedno zostawila sobie w ramach podziekowania, ale tez nie wiem czy oni by im te poslania wydali? no i co wtedy z tymi pieniedzmi ktore tez zaplacilam za przesylke, 180 zl? oddaliby te pieniadze zeby ta osoba ewentualnie miala za co je wyslac?
nie wiem, srednio w to wierze jezeli ludzie sie zachowuja w taki sposob, tez nie bardzo moge prosic kogos kogo nie znam zeby tam pojechal i ewentualnie zostal odprawiony z kwitkiem...

Dorti - Pią 10 Cze, 2011 13:53

Jak ruszałam sprawę posłania dla Doga kolegi to udało mi sie skontaktować pod tym nr gg 13208832
ania123 - Pią 10 Cze, 2011 13:55

dziekuje Dorti, to ten nr gg z ich strony do biura, jak rozmawialam z panem Sebastianem to tez przez ten numer, i jak wybieralam kolory, materialy itd, albo mialam jakies dziwne pytania w srodku nocy (bez podtekstow:) ) to zawsze sie odzywal, a teraz od miesiaca z e r o. na ten nr gg tez oczywiscie pisze, i na ten drugi z ich strony..
Dorti - Pią 10 Cze, 2011 14:00

ania123 napisał/a:
dziekuje Dorti, to ten nr gg z ich strony do biura, jak rozmawialam z panem Sebastianem to tez przez ten numer, i jak wybieralam kolory, materialy itd, albo mialam jakies dziwne pytania w srodku nocy (bez podtekstow:) ) to zawsze sie odzywal, a teraz od miesiaca z e r o. na ten nr gg tez oczywiscie pisze, i na ten drugi z ich strony..


szukaj kogoś z Ustki i nie odpuszczaj to jest stanowczo za duża kwota pieniędzy aby dać sobie spokój
ja im powiedziałam co o tym myślę, nie odzywali sie przez ponad m-c do kolegi, on nie wiedział co o tym myśleć, nie mógł sie z nimi skontaktować
mnie sie tłumaczyli, że to ekstra zamówienie bo największe i całe w ekoskórze itp itd
wyjaśniłam im co ja o tym sądzę i ile mnie interesują ich tłumaczenia a za 2 dni posłanie było tam gdzie być powinno

Magda i Rudolf - Pią 10 Cze, 2011 14:03

ania123 napisał/a:
jeszcze raz o zabanecie
podsumowujac - zamowienie zostalo zlozone 7 kwietnia, pieniazki doszly kilka dni pozniej
od okolo miesiaca nie ma z nimi ZADNEGO kontaktu, telefonu nikt nie odbiera, nikt nie odpowiada na maila, nikt nie odpowiada na gg (probuje 2 numery)
zaplacilam im prawie 600 zl, 400 zl za zamowienie i 180 zl za wysylke
czy jest cokolwiek co ja moge zrobic w tej sprawie? czy jedyne wyjscie to poddac sie, olac i zapomniec o tym ze jeszcze kiedys zobacze albo te poslania albo pieniadze?
czy ktos ma jakas rade jak postapic w takiej sytuacji?

Zostaje chyba tylko zgloszenie tego na policje, z tego co sie nie myle to bylo ich konto na allegro
http://allegro.pl/show_user.php?search=726456146
189 negatywow :~ i konto zawieszone!

Miła od Gucia - Pią 10 Cze, 2011 14:05

Wysłałam do Sebastiana informacje o z prośbą o pilny kontakt.
Skoro polecamy jego firmę na forum, takie sytuacje nie mogą mieć miejsca.Taka sytuacja była w przypadku Marzanny i Jacka, legowiska otrzymali po długim okresie oczekiwania z przeprosinami.

ania123 - Pią 10 Cze, 2011 14:07

Dorti, ja mam potwierdzenie zamowienia na mailu, razem z numerem zamowienia, mam maila gdzie pan Sebastian mi wyslal wszystkie dane do wyslania pieniedzy
nie mam na mailu potwierdzenia ze pieniadze doszly bo to bylo na gg a nie mam niestety archiwum gg
no ale mam to na koncie, jako wykonana transakcje na ich konto z opisem razem...
jezeli znalazlabym kogos z Ustki kto by tam podjechal, i umowila sie z ta osoba ze wtedy dostanie jedno poslanie za fatyge a mi wysle 2, to dadza tej osobie w ogole te poslania? jezeli bedzie miala wydrukowane potwierdzenie zamowienia i ewentualnie screena z mojego konta z tym ze pieniadze byly im wyslane..
no i myslisz ze wtedy by oddali tez te 180 zl ktore mialy byc na wyslanie tego do Norwegii?
jezeli nie to mi sie nie oplaca tego robic tak naprawde, 600 zl to jest duzo pieniedzy dla mnie, ale jezeli mialabym wyslac osobie ktora by to ewentualnie odebrala kolejne 180 zl na koszty wyslania paczki, do tego ponad 30 kosztow transkacji (tyle u mnie bank pobiera) no i dac tej osobie jedno poslanie za fatyge (bo inaczej sobie tego nie wyobrazam) to tak naprawde mi sie nie oplaca nawet :(

Miła od Gucia - Pią 10 Cze, 2011 14:09

tu Marzanna opisuje swoją "przygodę" z legowiskami z żabanet
http://forum.bassety.net/...ighlight=#76364

Także, ja też sprawę Twoich legowisk będę drążyć w żabanecie

ania123 - Pią 10 Cze, 2011 14:11

dziekuje bardzo wszystkim za rady i pomoc naprawde
ciekawe czy sie do kogos innego odezwa ;p
bo ja naprawde probuje od miesiaca, dzwonie po 2 razy na 2 numery telefonu (jeden ktory byl podany w mailu od nich, jeden ktory mi kolega jakos wyszperal przez google), maila napisalam do nich tak naprawde tylko raz, ale na gg pisze tez praktycznie codziennie na 2 numery, no wiem ze to dobre numery bo z obydwu sie do mnie wczesniej odzywali..

koluś - Pią 10 Cze, 2011 14:18

no to może ich postrasz na gg albo w mailu, że albo otrzymasz posłania/zwrot całej gotówki, albo policja... :evil:
ania123 - Pią 10 Cze, 2011 14:20

o mam jednak archiwum na gg, bylam pewna ze nie mam ;p
czyli ewentualnie mam potwierdzenie od pana Sebastiana ze pieniadze doszly, 580 zl, 13 kwietnia. i tego samego dnia zapytano mnie czy nie ma problemu jezeli wysla poslania na poczatku nastepnego tygodnia, bo costam costam, ja powiedzialam ze nie ma zadnego problemu, podziekowano mi za wyrozumialosc
13 kwietnia dokladnie to bylo, pozniej jeszcze o ile sie nie myle zapytano mnie czy moze to potrwac jeszcze chwile bo kompletuja kolory, czy cos takiego, ja powiedzialam znow ze nie ma najmniejszego problemu
mi po prostu zalezalo zeby poslania doszly do konca tego tygodnia tak naprawde, bo odbieram Kapciucha z Polski w nastepnym tygodniu i bardzo chcialam zeby mial juz wlasne poslanie jak przyjedzie

ania123 - Pią 10 Cze, 2011 14:21

glupio mi to pisac wszystko tak naprawde, bo pan Sebastian byl baardzo sympatyczny za kazdym razem jak rozmawialismy i polubilam go, ale naprawde mimo dobijania sie do nich codziennie od miesiaca na rozne sposoby nie ma z nimi zadnego kontaktu, 13 kwietnia doszly do nich pieniadze...
koluś - Pią 10 Cze, 2011 14:28

ja w takiej sytuacji bym się raczej nie zastanawiała...jeżeli prawie od 2mcy nie ma z tym panem kontaktu, to jest to co najmniej dziwne i jednoznaczne...
ania123 - Pią 10 Cze, 2011 14:34

nie nie nie od 2 miesiecy, 2 miesiace temu ( 13 kwietnia dokladnie) doszly do nich moje pieniazki :)
kontaktu nie ma od prawie miesiaca
kontakt ostatni z panem Sebastianem byl 6 maja, byl to piatek, wtedy dostalam wiadomosc ze wszystko jest skompletowane i bedzie paczka wyslana w poniedzialek.
19 maja napisalam na gg z pytaniem czy moga mi podac numer przesylki bo chcialabym zadzwonic na poczte i dowiedziec sie gdzie sie teraz przesylka znajduje, odpisal mi ktos inny chyba, nie pan Sebastian, ze maja jakies zamieszanie z kurierem, i ze za jakas godzinke sie do mnie odezwa i podadza numer przesylki
nie odezwali sie, i od tego momentu nie ma z nimi zadnego kontaktu wlasnie
czyli troche mniej niz miesiac, ale mimo wszystko zdecydowanie za dlugo

koluś - Pią 10 Cze, 2011 14:42

to i tak jest coś nie tak! jakby się wielce przejmowali sytuacją, to oni próbowaliby nawiązać kontakt i wyjaśnić sytuację, czyli przeprosić za opóźnienie - chociaż po taki czasie co komu po przeprosinach. może zadzwoń na policję i zapytaj co w takiej sytuacji, jeżeli nikomu z forumowiczów nie uda się z nimi skontaktować/podejść do firmy.i daj znać co się udało ustalić. albo sprawdź na ich stronie internetowej z jaką firmą kurierską pracują, zadzwoń do tej firmy, powiedz jaka jest sytuacja i czy przyjmowali jakieś paczki od żabanetu w maju (wtedy kiedy miała niby wyjść do ciebie)-ale nie wiem czy się uda bez nr przesyłki.
ania123 - Pią 10 Cze, 2011 14:44

kolus ja mieszkam w Norwegii i oni to mieli wyslac poczta polska, priorytetowa paczke
mysle ze poczekam kilka dni i zobaczymy czy moze odezwa sie do Bogumily, a jezeli nie to sprobuje sie skontaktowac z rzecznikiem praw konsumenta

koluś - Pią 10 Cze, 2011 14:52

oj, sorki, jakoś nie doczytałam :oops: ale nie odpuszczaj.jak nikomu się nie uda,zgłoś sprawę na policji.
ania123 - Wto 28 Cze, 2011 12:09

z poslaniami nic sie nie wyjasnilo, nadal zadnego kontaktu a minely juz prawie 3 miesiace odkad zlozylam zamowienie, wiec bede probowala to teraz zalatwic przez rzecznika praw konsumenta (tak mi poradzila znajoma ktora tak cos kiedys zalatwiala)
Miła od Gucia - Wto 28 Cze, 2011 12:20

Tak, nie odzywają się.
Ja też wysłałam e-maile ze skargą i gg i nadal cisza. Telefonów też nie odbierają.

Miła od Gucia - Sro 29 Cze, 2011 14:07

Muszą Ci oddać pieniądze Aniu, żabanet nie wywiązał się z umowy.
Pisz i działaj.

ania123 - Sro 29 Cze, 2011 17:33

wyslalam wlasnie do zabanetu takiego maila:
Witam
Ostatni raz prosze o pilne wyjasnienine niesfinalizowanej przez Panstwa tansakcji. Chodzi mi o zamowienie nr 216 z dnia 7 kwietnia dotyczace zakupu 3 legowisk i 2 poduszek dla psow. Jestem w posiadaniu potwierdzenia ze przelew o wysokosci 580 zl dotarl do Panstwa przed 13 kwietnia. Paczka miala zostac wyslana w poniedzialek 8 maja, jednak po tym terminie zadna proba kontaktu z Panstwem mailowo, telefonicznie i przez gadu-gadu w celu wyjasnienia faktu ze przesylka nadal do mnie nie dotarla nie doszla do skutku, z powodu braku jakiejkolwiek odpowiedzi z Panstwa strony. Jezeli do dnia 8 lipca nadal bedziecie Panstwo unikac kontaktu, sprawa zostanie oddana do rzecznika praw konsumenta, ktory bedzie dzialal w moim imieniu i na drodze sadowej dochodzil moich praw. W zwiazku z tym ze od momentu zlozenia przeze mnie zamowienia minely prawie 3 miesiace, nie jestem juz zainteresowana towarem ktory zostal zamowiony, i zadam natychmiastowego zwrotu poniesionych przeze mnie kosztow w kwocie 580 zl.
Pozdrawiam serdecznie i licze na to ze szybko ustosunkujecie sie panstwo do powyzszego listu
Anna Bil-Jaruzelska

na oba adresy mailowe, biuro@zabanet.eu oraz info@zabanet.eu
ciekawe tylko czy w ogole dojda do nich te maile skoro strona www.zabanet.eu juz nie dziala i dziala tylko adres www.zabanet.pll
c

ania123 - Sro 29 Cze, 2011 17:43

tak jak myslalam, dostalam przed chwila maile zwrotne, zaden z ich adresow mailowych nie dziala
ktos ma pomysl co teraz? :)

Magda i Rudolf - Sro 29 Cze, 2011 19:02

To jest tak jak na allegro, zostaje ci tylko zgloszenie tego na policje, nie mam innego pomyslu na to :roll:
Miła od Gucia - Sro 29 Cze, 2011 19:57

wyślij jeszcze na adres pocztowy, listem poleconym
Dorti - Sro 29 Cze, 2011 20:02

Możesz też iść u siebie na policję i zgłosić wyłudzenie przy zakupach internetowych.
ania123 - Sro 29 Cze, 2011 20:05

dziekuje za rady
ja sprobuje jutro zadzwonic do rzecznika praw konsumenta, wyjasnie krotko o co chodzi i zapytam co z tym robic, mozliwe ze bede mogla im wyslac ta dokumentacje jaka mam i oni sie tym juz zajma, no mam nadzieje ze sie obejdzie bez chodzenia na policje, skladania zawiadomien itd, bo pewnie by mi sie wtedy odechcialo to robic i bym olala ;p
zobaczymy co jutro powiedza i napisze tu na forum co i jak :)

koluś - Sro 29 Cze, 2011 21:42

ja też jestem zdania że trzeba sprawę zgłosić na policję. to nie zaszkodzi, a może przyspieszy rozwiązanie problemu. a zapytać na policji co w takiej sytuacji zawsze można. daj znać co udało się załatwić
ania123 - Czw 30 Cze, 2011 13:20

rozmawialam z rzecznikiem konsumenta, bardzo sympatyczna babeczka powiedziala ze mam im wyslac to co tu wkleilam poczta, tak jak poradzila Milka, i dac im jakis termin na ustosunkowanie sie do tego
jezeli sie nie odezwa to wtedy musze sie skontaktowac z rzecznikiem praw konsumenta tam gdzie mieszkam, ale w zwiazku z tym ze mieszkam w Norwegii to moge to probowac zalatwic z pomoca mamy, podac wtedy jej adres (Bialystok) i zalatwiac to przez tamten oddzial
wtedy bede musiala napisac list wyjasniajacy co i jak, oraz dolaczyc wszystko co mam odnosnie sprawy (gadu-gadu, maile, i wyciag z konta gdzie jest pokazane ze wyslalam pieniadze na ich konto)
wiec bedzie to pewnie trwalo i trwalo i trwaalo
;)

koluś - Czw 30 Cze, 2011 21:29

no to życzę jak najszybszego rozwiązania sprawy :!: i daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała...
ania123 - Sro 24 Sie, 2011 11:05

20 lipca zabanet skontaktowal sie z pania Bogusia i poprosil o kontakt do mnie. napisalam do nich maila na adres ktory dostalam od pani Bogusi, po czym dostalam od nich maila, nie wiem czy mozna wklejac tresc prywatnej korespondencji wiec napisze w skrocie: przepraszaja bardzo, ale mieli problemy finansowe, do tego padl im komputer, jest im przykro i padlo 'jakies fatum', no i prosza o moj numer konta aby wyslac mi pieniadze
odpisalam im krotko podajac numer konta i wszystkie dane potrzebne do przelewu, w odpowiedzi przyszlo pytanie czy taki 'krutki' numer konta, odpisalam ze tak
od tego momentu, czyli miesiac, znow nie ma z nimi zadnego kontaktu, nie musze oczywiscie nawet dodawac ze pieniedzy rowniez nie dostalam
skonczyla mi sie juz cierpliwosc, mam ich totalnie dosc, wiec wlasnie wyslalam takiego maila (moze powinnam byla to napisac w troche innym tonie ale bylam naprawde zdenerwowana)

'witam
w zwiazku ze nie mozna sie z panstwem dogadac w zaden sposob, zawiadamiam niniejszym ze jezeli pieniadze do 15 wrzesnia nie pojawia sie na moim koncie, sprawa zostanie zgloszona do rzecznika praw konsumenta, z ktorym jestem w kontakcie od dluzszego czasu.
z takimi dowodami jakie mam (maile od panstwa, potwierdzenie na gadu-gadu kiedy doszly pieniadze i w jakiej kwocie, wielokrotne przekladanie przez panstwa daty wyslania paczki, no i ostatni mail w ktorym zostala mi wytlumaczona wasza 'trudna sytuacja' i zostalam zapytana o numer konta do zwrotu pieniedzy), ani rzecznik z ktorym jestem w kontakcie ani ja nie mamy watpliwosci ze pieniadze bedziecie musieli mi oddac.
jako dokumentacja zostana uzyte rowniez wszystkie maile wymienione miedzy panstwem a pania Bogumila Rychwalska, jak i wszystkie negatywne posty i komentarze na wasz temat z forum.bassety.net.
dodam rowniez ze jezeli do 15 wrzesnia pieniedzy na moim koncie nie bedzie i bede zmuszona zalatwiac ta sprawe przez rzecznika praw konsumenta, to zaloze tematy o zabanecie i o tym w jaki sposob traktujecie klientow, z cala dokumentacja jaka mam, na dogomanii oraz kazdym innym forum o psach w Polsce, abyscie juz nigdy nikogo nie oszukali i nie potraktowali w taki sposob
Anna Bil-Jaruzelska'

napisalam ze wykorzystam wszystkie posty z forum o nich, tez troche mnie poniosly emocje bo nie wiem czy moge cos takiego zrobic, ale jezeli nie moge to oczywiscie tego nie zrobie, wtedy moze po prostu opisze jak wygladalo wysylanie przez nich poslan do znajomych Dorti i do chyba 2 innych osob z forum

koluś - Czw 25 Sie, 2011 16:53

ja myślę, że to całkiem "grzeczny" mail w tej sytuacji... i faktycznie, jeśli do tego 15 września nie dostaniesz kaski na konto, zadziałaj ostrzej przez urząd konsumenta i/lub przez policję
Miła od Gucia - Pon 26 Wrz, 2011 10:56

Do tej pory sprawa Ani123 w sprawie zamówionych legowisk nie została wyjaśniona.
Żabanet nie wywiązał się ze zlecenia, po przyjęciu wpłaty.

ania123 - Pon 26 Wrz, 2011 12:06

mozliwe ze sprawa sie wyjasnia, ale juz kilka razy wczesniej tak myslalam, wiec poczekam az to bedzie w 100% pewne i wtedy napisze co i jak :)
ania123 - Pon 26 Wrz, 2011 14:44

albo napisze o co chodzi w kilku slowach. po rozmowach z zabanetem uzgodnilismy ze jednak zamiast zwrotu pieniedzy oni uszyja poslania i wysla je do zaprzyjaznionej hodowli (mojej zaprzyjaznionej, nie ich :) ). powiedziano mi ze pierwsza paczka byla wyslana w piatek (nie doszla jeszcze), jedna jest wyslana dzis, a ostatnia bedzie wyslana jutro. napisze tutaj jak wszystkie paczki dojda ;)
ania123 - Pią 07 Paź, 2011 13:01

no i sprawa sie zakonczyla
nie bede opisywala wszystkiego od poczatku bo mozna to przeczytac we wczesniejszych postach, ale wczoraj ostatnia paczka z poslaniami doszla do mojej znajomej

po tym jak wyslalam do zabanetu tego maila ktorego wklejalam tutaj (o oddaniu sprawy do rzecznika praw konsumenta) w koncu sie do mnie odezwano (po miesiacach ciszy), blagajac abym rozlozyla na raty splate tych 580zl. najpierw sie na to zgodzilam, pozniej zaproponowalam ze zamiast splacania w ratach moga mi oddac cala sume przed swietami bozego narodzenia. ale pozniej pomyslalam ze raczej nie wierze w to ze pieniadze zostana mi zwrocone mimo wszystko, wiec zaproponowalam aby jednak zabanet zrobil te poslania, i wyslal je do zaprzyjaznionej hodowli, wtedy przynajmniej pieski beda mialy fajne lozka. zamowienie zostalo wyslane w 3 paczkach, wczoraj doszla ostatnia.

czyli podsumowujac, poslania doszly po ponad pol roku od zlozenia zamowienia, w tym czasie byl kilkumiesieczny brak kontaktu ze strony zabanetu, pozniej tlumaczenia (nie mowie stanowczo ze klamstwa, ale ja osobiscie w nie nie wierze) - pod tytulem wyjazd za granice, problemy finansowe (bo poslania juz na samym poczatku byly zrobione, ale zabraklo im pieniedzy na wyslanie paczek do Norwegii), zepsucie sie komputera firmowego (wiec nie mozna bylo sie ze mna skontaktowac), pobyt w szpitalu (ktos inny a nie szef zabanetu pisal do mnie z ich numeru gadu-gadu) itd.

kosztowalo mnie to wiele nerwow, teraz sprawa jest juz zakonczona, ale osobiscie zdecydowanie nie polecam zakupow w zabanecie.

wiem ze wlasciciel zabanetu ma konto na forum wiec moze napisac jak sprawa wygladala z jego strony, no ale z mojej strony wygladalo to dokladnie tak jak napisalam, i na wszystko mam potwierdzenie w mailach i na gg

koluś - Pią 07 Paź, 2011 13:04

fajnie, że sprawa w końcu się zakończyła, według mnie jakby im bardzo zależało na polubownym załatwieniu sprawy, skończyłaby się o wiele wcześniej, a wykrętów żabanetu lepiej nie komentować. fajnie też że mogłaś sobie pozwolić na obdarowanie innych psiaków posłaniami - na pewno docenią :mrgreen:
gkoti - Sob 08 Paź, 2011 10:45

Ja natomiast chcę tu pochwalić firmę Gu-Ciu, już gdzieś tu pisałam- kontakt ze sprzedającym super, mailowo, telefonicznie, zawsze reaguje pozytywnie na nasze ''zachcianki'' :wink: bardzo dobrze wykonane kanapy, super materiał, bardzo szybka realizacja. Oby więcej takich producentów było :wink:
ania123 - Sob 08 Paź, 2011 11:00

zgadzam sie z Graszka:)
juz tez o tym pisalam w innym temacie, ale BARDZO polecam firme Gu-ciu :)

koluś - Sob 08 Paź, 2011 13:25

popieram i polecam Gu-ciu w 100% ze mną to się pan dopiero umordował jak zamawiałam posłanie :razz: i dał radę :mrgreen: a jakość i wykonanie bardzo dobre, szybka realizacja
anita - Czw 01 Gru, 2011 14:44

witajcie wszyscy użytkownicy!
nie mogę sobie darować, że dużo wcześniej Was nie szukałam...
zabanet...
niestety, to nie tylko firma, ale jej wlasciciel jest nieodpowoedzalny i nieslowny. piszecie o kwotach rzedu kilkuset zlotych, szukacie kogos z ustki. ja jestem z ustki i niestety mam z nim rowniez problemy. jego dlugi u mnie siegaja lilku tysiecy!!! i tez problemy z komputerami, wypadki samochodowe, a ilu ludzi z rodziny trzeba bylo pochowac! typowa wloska rodzina, liczna jak sama ustka...
wystrzegajcie sie tej firmy i ostrzegajcie innych. to kretacze, nawet jesli wydaja sie mili...[b]

Miła od Gucia - Pią 16 Mar, 2012 12:15

http://www.dogomania.pl/t...-uwa%C5%BCajcie
jabluszko520 - Pon 19 Mar, 2012 15:26

ło matko, co za lektura
kupujcie tylko z zaufanych sklepów i najlepiej za pobraniem - nie stracicie pieniędzy tylko ewentualnie czas... szok

Evika - Sro 28 Mar, 2012 07:38

Hej, zamówiłam ponton z GU-CIU ! wymarzyłam sobie skórzany pomarańczowo- brązowy i powiem tak - firma baardzo solidna ,błyskawicznie zrobione i przyslane, no i ta jakość , Numerus od razu kołami na niej - bardzo mu przypadła, nie mówiąc o całej reszcie,która tez tam leżakuje, aha ,zamówiłam rozmiar xxl- zmieszczą się 2 a nawet 3 bassiory.Tak więc,jeżeli ktoś ma wątpliwości w temacie spania dla swojego zwierza ,to warto zainwestować i zamówić u p.Grzegorza. POLECAM!!
Miła od Gucia - Sro 28 Mar, 2012 07:52

Ewcia, niestety :lol: , tu trzeba dowodu zdjęciowego na pokrycie twoich słów :lol: :lol: :lol:

Można polecać, miło się z Panem "Guciu" koresponduje, i spełnia wszelkie kaprysy kolorystyczne :lol:

koluś - Czw 29 Mar, 2012 10:43

no właśnie, ja też poproszę o fotę jak na nowym posłaniu wylegują się nawet 3 bassety! :razz: :mrgreen:
Tmo98t - Sob 31 Gru, 2016 10:08

według mnie to jest ogromne dziwne

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group