Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Co bassetowi jest potrzebne... - Wybieg dla psów

Rogasowa - Czw 22 Gru, 2011 00:36
Temat postu: Wybieg dla psów
Kochani, liczę na waszą pomoc.
Z przedmiotu "Planowanie urbanistyczne" mamy projekt wybranego placu, i ja postanowiłam zagospodarować mój teren na wybieg dla psów, i tutaj mam do was ogromną prośbę,
mianowicie co byście chcieli aby znalazło się w takim miejscu :)
Mam nadzieję że rozpiszecie się hojnie :)

tatar - Czw 22 Gru, 2011 09:28

Conajmniej ławeczka (może nawet z daszkiem), i zbiornik na qpy, fajnie gdyby teren był oświetlony, może popielniczka ?
Asia i Stefan - Czw 22 Gru, 2011 09:35

Dystybutor z workami na qpy, śmietnik, ławki dla właścicieli (z tym daszkiem to Tatar w 10 trafił), duuużo zielonej, soczystej trawy, dobrze zamykane wejście/wyjście. Teren powinien być obszerny i porządnie ogrodzony.
jabluszko520 - Czw 22 Gru, 2011 10:55

Asia i Stefan napisał/a:
Dystybutor z workami na qpy, śmietnik, ławki dla właścicieli (z tym daszkiem to Tatar w 10 trafił), duuużo zielonej, soczystej trawy, dobrze zamykane wejście/wyjście. Teren powinien być obszerny i porządnie ogrodzony.


Do tego parę drzewek, kawałek miejsca z piaseczkiem - takiego do kopania... sobie ...trochę... :oops:

ania123 - Czw 22 Gru, 2011 11:07

mysle ze wazne zeby ogrodzenie bylo wysokie, szczegolnie jezeli park bylby polozony gdzies pod lasem, wtedy wysokie ogrodzenie jest bardzo wazne zeby ludzie np z huskimi i innymi psami z silnym instynktem mogli tez je puszczac bez obawy ze przeskocza przez ogrodzenie i zwieja w las
Miła od Gucia - Czw 22 Gru, 2011 11:13

tatar napisał/a:
Conajmniej ławeczka (może nawet z daszkiem), i zbiornik na qpy, fajnie gdyby teren był oświetlony, może popielniczka ?


a telewizor ???

żartuję :lol:

ale coś w takim wydaniu mniejszym, skromniejszym
jeśli teren nie jest za duży

Rogasowa - Czw 22 Gru, 2011 14:50

Wieczorem postaram się wkleić wizualizacje co ja umiescilam na terenie :)
Rogasowa - Pią 23 Gru, 2011 00:34

Mam nadzieje ze fot sie dodała. Brakuje jeszcze oświetlenia ale oczywiscie będzie, oraz wieej bedzie takich zadaszonych "przystanków" jak ja to nazywam ;) Super Asiu pomysł z tymi automatami z workami :) Dodam że teren ma ok 4500m²
Batus - Pią 23 Gru, 2011 14:01

Masz fajny temat na zajęciach :) Ja bym dodała na pewno miejsce z piaskiem, takie do kopania dołków :)
Asia i Basia - Pią 23 Gru, 2011 22:38

Moge podpowiedziec jak jest na naszym placu - wiata (cos jakby pawilon, ale tylko zadaszony) z laweczkami, wlasciciele moga sobie tam siedziec i pogaduszki urzadzac przy kazdej pogodzie, koniecznie ogrodzenie, lawka co jakis czas, przyrzady do agility (mostki, rura, u nas betonowa obrecz super sie sprawdza, psy ja uwielbiaja). Mysle, ze psom to wystarczy w zupelnosi, byle wybieg duzy, trawa zielona i kumple do zabawy. Aha , nasz plac jest dosc dlugi, wiec ma po jednej stronie kilka wejsc. Po drugiej stronie natomiast dkilka drzew z jakas laweczka, zeby latem mozna bylo w cieniu posiedziec. I trzeba pamietac moze o jakims miejscu wodopoju, albo naturalny strumyk, sztuczny zbiornik, lub po prostu micha na wode.
Rogasowa - Wto 10 Sty, 2012 17:01
Temat postu: ;;;
Pokazujemy postepy;)
Rogasowa - Wto 10 Sty, 2012 19:12

Mam nadzieje ze teraz uda sie bez zablokowania dodac jeszcze jedną wizualizacje;)
Z góry bardzo przepraszam za jakość :(

tatar - Wto 10 Sty, 2012 19:21

Ta szeroko otwarta brama powinna być jakoś zamykana (pierwsza wizka).
Asia i Stefan - Sro 11 Sty, 2012 07:11

Bomba to wyszło! Już widzę Stefana jak się non stop w tym stawku tapla :D
jabluszko520 - Czw 12 Sty, 2012 13:23

Gratuluję! wyszło świetnie :grin:
Rogasowa - Czw 12 Sty, 2012 19:34

To jeszcze nie koniec kochani:) Oddanie projektu mam za 2tygodnie więc postaram się jeszcze dopieścić wybieg :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group