Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Spotkania i Zloty - Spotkanie w Toruniu

madziaa - Czw 11 Paź, 2012 08:46
Temat postu: Spotkanie w Toruniu
Może ma ktoś ochotę na spacer z bassecikiem ?
Asia i Basia - Czw 11 Paź, 2012 10:59

O, ja mam, ale Torun niestety chwilowo daleko, szkoda. Mamy kilku basseciarzy z Torunia, moze sie zglosza. Fajnie, ze znow jestes na Forum :)
madziaa - Pią 12 Paź, 2012 08:07

obiecuje, że się poprawie i będę zaglądać co dzień :)
A co do spaceru póki co cisza i pozostaje mojej Bassetce towarzystwo wrednej spanielki :razz:

madziaa - Wto 16 Paź, 2012 11:18

widzę, że cały Piernikowy Gród śpi tylko jak te Wasze kochane psiaki sobie radzą jak na spacerki nie chcecie chodzić :)
jabluszko520 - Wto 16 Paź, 2012 12:14

Zostaje im podwórko (Majka i tak wychodzi na 5 min i wyje, że do domu chce) :wink: :lol: :lol: :lol: Leje i zimno... brrr, obiecujemy się zgłosić latem :D
madziaa - Wto 16 Paź, 2012 12:27

Zobaczymy zobaczymy :) Moja też tak ma siku i do domu na łóżko
madziaa - Sro 26 Lut, 2014 09:24

Odświeżam :) może teraz ktoś reflektuje na spotkanie :)
jabluszko520 - Sro 26 Lut, 2014 20:41

Spróbuję pomęczyć męża co by mnie (nas) dowiózł na miejsce spotkania, także może i by coś z tego wyszło :lol:
jabluszko520 - Pon 29 Gru, 2014 21:27

Dzięki za pyszna kawusię, zdjęć nie mam niestety ale było fajnie :mrgreen: :lol: Może następnym razem uda się razem z Majką wpaść, byleby pogoda była lepsza :cmok:
madziaa - Pon 29 Gru, 2014 21:59

Zapraszam u mnie skromnie jak to w jaskini ale zapraszam serdecznie uwielbiam gości :) A i zdjęcia się znajdą oj się działo Gosiaczek ma cudowna rodzinę, mąż Daniel patrz na To nasza Jabłuszko jak w obraz a synów to ma takich grzecznych i przystojnych ze SZOK. Była też jedną mała wredna, pyskat moja siostra SZOK diabła bym się spodziewała a nie Lacoty dziękuję. Mam ciężki czas teraz i takie odwiedziny dają dużo energii, dziękuję jeszcze raz i zapraszam serdecznie
Miła od Gucia - Pon 29 Gru, 2014 22:03

:brawo: :serce: :aniol:
madziaa - Pon 29 Gru, 2014 22:07

Brałaś udział kochana moja w spisku ale z Tobą Miła rozprawie się jak zawitam do Gorzowa bój się bój mój Aniele
jabluszko520 - Pon 29 Gru, 2014 22:18





Madzia, Lacota bardzo miło mi się z Wami gaworzyło, czekam na następną okazję :tanczy: teraz u mnie?

gkoti - Wto 30 Gru, 2014 00:02

Jak się ładnie dziciaczki pobawili :tanczy: :brawo:
Lacota - Wto 30 Gru, 2014 09:56

Ja też bardzo się cieszę, że mogłam się z Wami znowu spotkać.
Potwierdzam słowa Madzi. Rodzinka Gosi jest niesamowita. Uwielbiam Błażeja, który mnie zaskakuje za każdym razem. Taki wygadany, mądry malec.
No a Madzia hmm :P siostrę mam tylko jedną przecież więc...
Madziu mam nadzieję, że jeszcze wiele razy Cię zaskoczę, ale zawsze pozytywnie.
To ja dziękuję :cmok:
A zamiast diabła to Ty się zawsze mnie spodziewaj. Diabeł jest zawsze pare kroków za mną. Nie nadąża biedak hehe.

A Miłej się nie odgrażaj Madziu. Lepiej Jej podziękuj, ja już Jej podziękowałam.
A z tego co pamiętam do Miłej jedziemy razem, więc co tu teksty wstawiasz, że
niby Ty jedziesz????


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group