Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Spotkania i Zloty - Spotkanie w Szczecinie

madziaa - Sro 21 Sie, 2013 21:27
Temat postu: Spotkanie w Szczecinie
Przepraszam, że dopiero teraz ale już naprawiam swój błąd :) Byłam na Zlocie Żaglowców w Szczecinie i spotkała mnie cudna niespodzianka :) Pewnego poranka odbieram telefon i kobieta o miłym głosie proponuje spotkanie z możliwością wymiziania basseta kurcze nie jednego dwóch. Jak bym mogła nie skorzystać a takiej okazji. Umówiłyśmy się na spotkanie szkoda, że nikt tego nie uwiecznił mojej miny jak zobaczyłam Tych cudnych dwóch przystojniaków ochhh to był miód na moje stęsknione serducho :) Proszę pokaże Wam trochę z naszego cudnego spotkania

Dwaj cudni panowie


Co tam wcinasz ? Daj trochę


Miziania nie mogło zabraknąć najpierw odważył się wpaść w ręce torunianki Prezes


A teraz dopadłam i Ciapka


Emila pańcia Prezesa rozpieszczała chłopaków


Ciężko było złapać chłopaków razem bo bardzo ruchliwi, super się dogadują, bawili się że aż miło było patrzeć ale udało się choć po części Ich przytrzymać


Ciapek spragniony


Ciapek i Marta w oddali :)


Bardzo Wam kochani dziękuje, że mogłam Was poznać. Dziękuje za grilla przyjęliście mnie jak swoją, czułam się u Was jak w domku, jesteście cudowni. Myślę, że dobrze mnie zrozumiecie jesteście prawdziwi basseciarze, otwarci, cudowni i bardzo bardzo gościnni, dziękuje że mogłam spędzić z Wami czas i oczywiście zapraszam do Torunia :)

Miła od Gucia - Sro 21 Sie, 2013 21:37

cudownie
Madziu, ja już 10 lat jestem w tej "Rodzinie"
to cudowni ludzie,jak to się dzieje ?? bassety nas zaczarowują, tyle znajomości, spotkań, przyjaźni., pomocy

super spotkanie
prawda i nie odczułaś że dopiero co zawierasz znajomość,
czujesz jakbyś znała ludzi całe lata i to jest piękne

madziaa - Sro 21 Sie, 2013 21:41

Dokładnie Bogusiu, miałam wrażenie że znamy się kupę lat :) Cieszę się, że Marta do mnie zadzwoniła i obiecuję, że teraz jak będę tylko w Szczecinie od razu sama się odezwę. Cudni ludzie na prawdę, byłam z koleżanką która nie ma basseta ale jak zobaczyła chłopaków to się zakochała. Jeszcze raz dziękuje że mogłam być z Wami kochani
gkoti - Czw 22 Sie, 2013 08:54

Cudne spotkanko :wink: No właśnie, tak to jest w rodzinach basseciarzy, hihi :wink: Nic dodać, nic ująć!!!
jabluszko520 - Czw 22 Sie, 2013 09:55

Ale niespodzianka, super spotkanko. Zazdraszczamy :mrgreen: :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group