Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Spotkania i Zloty - XII Międzynarodowy Zlot Bassetów Lipiny 2016

madziaa - Sro 02 Mar, 2016 14:41
Temat postu: XII Międzynarodowy Zlot Bassetów Lipiny 2016
TERMIN ZLOTU 9-10-11 września 2016 r.

Piątek - 09 września 2016
przyjazd i zakwaterowanie
pod wieczór, ognisko, będziemy piekli kiełbaski, przywozimy je ze sobą

Sobota 10 września
13-14 obiad
to już dzień pełen emocji i wrażeń od rana, nagrody, aukcja i wszystko u góry pod parasolami.
Pod wieczór będziemy się gościć także u góry
i grill we własnym zakresie
będziemy grillować sami, to co sobie przywieziemy

Naczynia jednorazowe (talerzyki, sztućce, kubeczki), zakupią organizatorzy zlotu.
Kto może, prosimy żeby zabrał ze sobą grilla i węgiel.

Niedziela 11 września
pobudkaaaaaa po sobotnim spotkaniu
a potem wspólny długi spacer, wychodzimy poza teren ośrodka
12-13 obiad
i powoli się pakujemy i ze smutkiem rozstajemy




Zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl
Telefon: Madzia 691 148 367
i podajemy:

Nick forumowy, imię i nazwisko uczestnika zlotu:
osobno dzieci, wiek (do 7 lat nie płacimy za nocleg):
psy: rasa, imię:
czas pobytu:
obiad (przewidziany w sobotę i niedzielę):
e-mail:
telefon:
czy posiadamy indentyfikator z lat ubiegłych
skąd wyjeżdżamy:
(są osoby bez samochodów, będziemy pomagać)

Link do ośrodka, tam jest mapka
http://www.lipiny.org.pl/kontakt.html

``````````````
Pełen pobyt dla 1 osoby to: piątek, sobota, niedziela – 2x35 zł noclegi, 2 x 20 zł obiady = 110 zł

Do ceny obiadków dodana jest 1 złotówka pieniążki te będą przeznaczone na sprawy organizacyjne zlotu, a także na zapłacenie za zakup drzewa na ognisko.
Wszystkie domki są wyposażone w lodówki, czajniki, jedno palnikowe kuchenki, sztućce, talerze. Brak garnków i patelni.
Dodatkową opłata za prąd zgodnie z odczytem licznika, który jest w każdym domku.


Za psy nie wnosimy żadnych opłat. Przypominam o aktualnych szczepieniach, proszę pamiętać o książeczkach psiaków.
Woreczki na nieczystości po psach zapewnia organizator, woreczki będą na terenie całego ośrodka dostępne.


Wpłacamy do dnia 10 sierpnia 2016 za cały pobyt
w tym roku nie ma zaliczek tym razem płacimy od razu całość mam nadzieje, że zrozumiecie tak będzie ławie ze względów organizacyjnych.

Uwaga: w tamtym roku się sprawdziło na zlocie będzie dostępna i widoczna SKARBONKA, dla tych co to lubią "brzydkie słowa", przeklinajcie do woli


Deklarując wyjazd na zlot oświadczacie jednocześnie Państwo, że jesteście ubezpieczeniu od następstw od nieszczęśliwych wypadków.

```````````````````````````````````
Dojazd do Lipin

Ośrodek Wypoczynkowo - Szkoleniowy LIPINY
w Lipinach nad jeziorem Mąkolno
Zapraszamy na:
Plenery, Biwaki, Zielone Szkoły, Kolonie, Imprezy Firmowe, Wypoczynek Indywidualny
(63) 27-22-901
(63) 27-15-027

Kierować się na Siedliska (nie na Kolonia Lipiny), w Mąkolnie kierujemy się na Siedliska i tak jest najłatwiej tam trafić.
SIEDLISKA, pow. koniński, woj. wojew. wielkopolskie, gmina Sompolno, a stąd już kawałek do Ośrodka w Lipinach

Lipiny, kolski, wielkopolskie, Polska

Lipiny
ośrodek nad jeziorem Mąkolno

Gdzie są Lipiny...
namiary GPS:
N52°20'05.64
E18°34'27.19










UCZESTNICY XII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
LIPINY 09-10-11 września 2016

1. "Mela" /Darek, Beata?, Łukasz?/ MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
2. "klusia" /Beata, Zuzia/ /KLUSIA/, 2 noclegi, obiady - zapłacone 110 zł
3. "Paulina" /Paulina, Damian, Oleńka/ FRED/ 4 noclegi, obiadów / - zapłacone 200 zł
4. „MychaNora”, „Adam B” / Gosia, Agnieszka, Adam, Kasia/ NORCIA, maltańczyk Batman, Lalek,kandelbery Zuna / 10 noclegów, 6 obiadów / (od czwartku) - zapłacone 470 zł
5. "Neit" /Ania i Jacek/ /ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) - zapłacone 210 zł
6. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) -zapłacone 290 zł
7. „Madzia” / Madzia, Marcin / EMI, spanielka Jaffa / 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) - zapłacone 290 zł
8. "Magdaa" /Magda, Jasiu, Julka/, /BASKO/ 6 noclegi, 6 obiadów - zapłacone 330 zł
9. „Besta” /Dagmara, Kinga, Tomasz/ BESTA, GEENA/ 3 noclegi, 6 obiady - zapłacone 225 zł
10."sungari"/Ewelina, Marcin,Piotr/ Diana/ 9 noclegi, 6 obiady(od czwartku) - zapłacone 435 zł
11."ElenaJerry" /Elena, Karlo/ JERRY, Tara/ 4 noclegów, 4 obiadów - zapłacone 220 zł
12."e_kelma" /Edyta, Zbyszko/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady - zapłacone 150 zł
13. „Asia i Stefan” / Asia, Mateusz / 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
14. „Mufka i Dynka/ Donata,/ MUFKA, wyżeł Dynka/ 3 noclegi, 2 obiady/ (od czwartku) - zapłacone 145 zł
15. "ciapek" /Marta/, /CIAPEK/, 2 noclegi, 2 obiady - zapłacone 110 zł
16. "Remus" / Iwona, Remigiusz/ WALKER/ 4 noclegów - zapłacone 140 zł
17. „BASSiBAWARIA" /Alicja/ BASS ,Franek/ 3 noclegów, 2obiady (od czwartku) 145 zł
18. "Kasandra" / Kasandra, Ewa, Irek,Jagoda / BRUTUS / 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
19. "Joy" /Zuza/ ROCHE/ 2 noclegi - zapłacone 70 zł
20. „"Ramazan"/Roma, Sebek/ LAYLA, TEDI, BILBO / 4 noclegów, 4 obiadów - zapłacono 220 zł
21. Alicja, Joanna/ ROZYNA/ 4 noclegi, 4 obiady - 220 zł
22."AnitaOdLeosi" ?Anita, Paweł, Oluś/LEOSIA/ 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł

ŁucjaLuna - Sro 02 Mar, 2016 18:05

Rozumiem, ze termin już jest ostateczny. Nam we wrześniu nie pasuje, daleko od nas na dwa dni, a urlopu we wrześniu nie będę mieć . Szkoda.
Evika - Sro 02 Mar, 2016 22:07

my też nie będziemy ...... a tak się nastawialiśmy......... :mur:
BASSiBAWARIA - Sro 02 Mar, 2016 22:17

Jak będziemy zdrowi to obecność Bassa z mamą w każdym terminie <3
Mufka Dynka Miecio - Czw 03 Mar, 2016 12:03

melduję obecność w stałym składzie 2+1 (bo ja to tylko dodatek do piesiów) :yahoo
Neit - Czw 03 Mar, 2016 13:56

My możliwe, że też będziemy. Chyba.
ElenaJerry - Czw 03 Mar, 2016 16:26

Jesli nic waznego nie sie skomplikuje w zyciu, to my tez mamy ochoty i plany przijezdziac....tylko mysle, ze i Tara dala by juz sobie rady...wiec...mozliwe ze bedziemy z dwomi pieskami.
Neit - Czw 03 Mar, 2016 17:02

Pewnie, że da radę. Tylko ją naucz szczekać po polsku :buha:
mela - Nie 06 Mar, 2016 09:42

Halo witajcie Basseciaki. Tu Mela i jej najlepszy na całym świecie kolegunio Darek.Właśnie się dowiedzieliśmy o zzzlocie i się natychmiast zgłaszamy na ochotnika na ten szalony zlot.
Miła od Gucia - Nie 06 Mar, 2016 12:58

Pakuj się Melka, pakuj
i zabierz całą Rodzinę w tym roku



Miła od Gucia - Nie 06 Mar, 2016 12:59


Tutti Frutti - Czw 10 Mar, 2016 20:25

Tutki Frutki i Coffi też się zgłaszają... :tanczy:
RicoSB - Pon 02 Maj, 2016 07:29

witam
Mam takie pytanie, ilu osobowe są te domki? Znaczy jakie są opcje do wyboru :) ?

Miła od Gucia - Pon 02 Maj, 2016 08:38

http://www.lipiny.org.pl/domki.html

domki i pokoje w brdach są 2, 4, 6 osobowe
wszystko zależy od tego ile osób jedzie
jeśli Rodzin jest tyle co domków, to każdy ma swój lokal
jeśli jest nas więcej
mieszkamy wspólnie

Miła od Gucia - Nie 08 Maj, 2016 12:55

dobra trzeba się zapisać, bo miejsc zabraknie :D

"Miła od Gucia" Miła, Marek, /FLIPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku)

Neit - Nie 08 Maj, 2016 13:04

Ja chce bez obiadów, czyli co? Doliczyć po złotówce od osoby za dzień?



"Neit", "lindebg"/Ania i Jacek/Zonda/6 noclegów (jak Miła od czwartku/bez obiadów.

Nie prowadzę konkursów, żeby to było jasne. Odmawiam stanowczo :nio:

Joy - Nie 08 Maj, 2016 13:39

Ja pojadę jak mnie ktoś zabierze ze sobą po drodze, bez psa. Mogę podjechać pociągiem gdziekolwiek, najchętniej Szczecin lub Poznań. Chyba, że ktoś jedzie z Trójmiasta, ale wątpię ;) . Długość pobytu dostosuję do tej osoby. Zapiszę się, jak takowa osoba się znajdzie.
Miła od Gucia - Nie 08 Maj, 2016 14:06

Zuziu, jak to bez psa ?
Joy - Nie 08 Maj, 2016 14:45

Nie chcę ryzykować, że Rocherowi coś się stanie z kręgosłupem od chodzenia po schodach i biegania całe dnie ;) Mógłby być tylko na smyczy, ale to żadna frajda ani dla niego, ani dla mnie, więc zostanie w domu :) .
Magdaa - Nie 08 Maj, 2016 17:37

U nas tradycyjnie : Magdaa : Magda , Jasiu , Julka od piątku do niedzieli z obiadami.
Jedyną przeszkodą może być nowa szkoła Jasia ,ale na początku lipca będziemy wiedzieć gdzie się dostanie .

Tutti Frutti - Nie 08 Maj, 2016 19:07

"Tutti Frutti" Maciek, Jola, Tutti I Coffi od piątku do niedzieli i po 3 obiady
madziaa - Pon 09 Maj, 2016 11:58

Kochani jestem na szkoleniu do piątku także jak tylko wrócę pojawi się od razu lista osób które się już zapisały a trochę maili już dostałam ":) Wszystko mam zanotowane jak wrócę wyślę do osób które się zgłosiły wiadomość zwrotną :)
Gorąco pozdrawiam

madziaa - Sob 14 Maj, 2016 11:48

Kochani lista już jest na liście są osoby które wysłały mi maila :) Mam prośbę do tych Was którzy tu się zgłosiliście abyście mogli przesłać mi to na pocztę (zgłoszenie) ułatwi mi to bardzo prowadzenie zlotu od strony papierkowej
jabluszko520 - Sob 14 Maj, 2016 21:25

madziaa napisał/a:
Kochani lista już jest, na liście są osoby które wysłały mi maila :) Mam prośbę do tych Was którzy tu się zgłosiliście, abyście mogli przesłać mi to na pocztę (zgłoszenie), ułatwi mi to bardzo prowadzenie zlotu od strony papierkowej.


Przypominamy,
zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl

mela - Nie 22 Maj, 2016 09:36

Witam tu Mela. W tym roku jedzie ze mną oprócz mojego kumpla Darusia Bajka tj:Berneński pies pasterski,która z nami mieszka i jest członiem naszego zwariowanego stada.Madzia ty ją do nas dolicz.pozdrawiam Melusia od Darusia
Miła od Gucia - Nie 22 Maj, 2016 11:38

o, super
Neit - Wto 24 Maj, 2016 09:34

Tak sobie patrzę na ta listę uczestników i widzę, że to już doroczna tradycja się robi, że mi mój nick przekręcają :P

NEIT a nie NETI !!!

Hrabia Dron - Nie 12 Cze, 2016 10:12

:( Boguniu nas nie będzie ale wsparcie finansowe dla zlotu oczywiście :cmok: tak.
klusia - Nie 12 Cze, 2016 22:54

bardzo szkoda Pani Krysiu :( ((( Miałam taką nadzieje że się zobaczymy
madziaa - Pon 13 Cze, 2016 07:01

Neit napisał/a:
Tak sobie patrzę na ta listę uczestników i widzę, że to już doroczna tradycja się robi, że mi mój nick przekręcają :P

NEIT a nie NETI !!!


Ups przepraszam :oops:

madziaa - Czw 16 Cze, 2016 07:38

Lista zaktualizowana, gdybyście zauważali jakiś błąd to proszę od razu piszcie do mnie na pw :) od razu będzie poprawiać.
Za chwile roześlę osobą zgłoszonym na ZLOT numer konta abyście mogli spokojnie wpłacać pieniążki

madziaa - Pią 17 Cze, 2016 10:57

Kochani tak jak w zeszłym roku zbieramy zakrętki :)

Na ubiegłorocznym Zlocie bardzo dużo ich zebraliśmy dzięki temu dołożyliśmy swoją cegiełkę do bardzo fajnego projektu :) mam nadzieje, że w tym roku uda nam się zebrać nakrętek jeszcze więcej

klusia - Wto 21 Cze, 2016 23:08

Madzia, ja teraz zbieram zakrętki, makulaturę i sprzedaje to a pieniążki które dostaje wysyłam na pieski !!! Są to małe pieniążki ale zawsze cos, z Biedronki dają mi cynk kiedy mogę zabierać ulotki już niepotrzebne to ja je szybko zabieram i sprzedaje, dziś miałam 109 kg ulotek !!! Nie mam swojej kasy to chociaż tak pomagam zwierzakom w potrzebie !!! A Ciapkowa zbiera puszki :) )))) Także na zlot już nie przywiozę tylu zakrętek co w tamtym roku :) ))))
Neit - Sro 22 Cze, 2016 09:23

Ta, jak zakrętki to jesteśmy tacy fajni i w ogóle, a jak chcemy zostać do poniedziałku to już tacy fajni nie jesteśmy, co? :P
e_kelma - Sro 22 Cze, 2016 22:31

Joy napisał/a:
Ja pojadę jak mnie ktoś zabierze ze sobą po drodze, bez psa. Mogę podjechać pociągiem gdziekolwiek, najchętniej Szczecin lub Poznań. Chyba, że ktoś jedzie z Trójmiasta, ale wątpię ;) . Długość pobytu dostosuję do tej osoby. Zapiszę się, jak takowa osoba się znajdzie.

Jeżeli nadal nie masz transportu to ja z mężem jedziemy tylko we dwójkę z Poznania więc możemy cię zabrać my jedziemy w sobotę i zostajemy do niedzieli

mychaNora - Pią 24 Cze, 2016 07:20

Magdalena tak obiecywała, że my to już jesteśmy tam na 100 %. A na liście .... :evil:
Wobec powyższego Aga, Adam, MychaNora oraz Batman, Zuna i Norcia - od czwartku do niedzieli z obiadami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To ile to jest???

Joy - Pią 24 Cze, 2016 14:21

e_kelma - odezwę się bliżej terminu, bo na ten moment nie wiem czy mi się wszystko nie pozmienia. Ale dziękuję za zainteresowanie, będę pamiętać :kwiat:
e_kelma - Pią 24 Cze, 2016 14:26

Ok jakby co to propozycja aktualna :kwiat:
mela - Sro 29 Cze, 2016 06:41

Halo jest tam kto? długo jeszcze do tego spotkania z tymi Bassetami,bo ja już się nie mogę doczekać Chodzę tak po podwórku z kąta w kąt i się nudzę.A mój kolegunio Daruś też się nudzi.A to konto co jest podane to można jakąś kasiorke na nie wpłacić dla Bassetów albo jako sponsor albo na pomoc,bo mam wolną stówkę to bym wraz z Darusiem i Bajką nasz wpłaciła.pozdrawiam Melusia najładniejsza Bassetka na całym świecie.
Miła od Gucia - Sro 29 Cze, 2016 06:57

w sprawie kasy szybko się odzywam :P :P :P

jasne, że możesz zostać darczyńcą zlotu - mile widziane, konto bez zmian
bo mamy parę pomysłów na prezenty w tym roku

dzięki i do zobaczenia na zlocie
cieszę się, że Was wyściskam
Melka łapa od Flipy

Katarzyna - Pon 01 Sie, 2016 19:12

Na licytację na zlocie, przygotowałam koszulki :) Są ręcznie malowane :) Koszulek jest pięć, mam nadzieję, że znajdą się chętni do zakupu by wesprzeć "Nasze Bassety" :D

Poproszę Bogusię bo znów nie mogę dodać zdjęć :/

Miła od Gucia - Pon 01 Sie, 2016 20:26

jasne jasne już wstawiam
najpierw wstawię obrazki naklejki na paznokcie Mufki i Dynki


Miła od Gucia - Pon 01 Sie, 2016 20:27

a teraz Koszulki od Kasi
Kasiu dizękujemyyy
fajne są
podobają mi się









gkoti - Pon 01 Sie, 2016 21:23

Piękne :)
RicoSB - Pon 01 Sie, 2016 21:26

paznokcie to w zasadzie nie moje klimaty, ale super te naklejki. Koszulki to po prostu bomba!
Katarzyna - Pon 01 Sie, 2016 22:42

Dziękuję Bogusiu za fotki <3
Joy - Wto 02 Sie, 2016 19:18

Poszedł email, jednak jedziemy z Rocherem :)
madziaa - Sro 03 Sie, 2016 08:04

Super wiadomości mam nadzieje, że zabierzesz aparat to Cię wykorzystam :) Pewno nie tylko mi marzy się sesja robiona Twoim aparatem
madziaa - Sro 03 Sie, 2016 08:16

Jeszcze jedno kochani pamiętajcie zbieramy nakrętki :)

A jeśli macie w domu jakieś puszki po piwie, napojach to też możecie przywieźć jest pomysł by je spieniężyć na szczytny cel. Na zlocie będą specjalne worki na puszki :)

Joy - Sro 03 Sie, 2016 08:36

A pieniądze gdzie przelewać, bo nie mogę znaleźć? :lol:

Aparat oczywiście zabieram, i to ten nowy, z którym o wieeeele lepiej mi się pracuje :mrgreen:

madziaa - Sro 03 Sie, 2016 12:00

Joy napisał/a:
A pieniądze gdzie przelewać, bo nie mogę znaleźć? :lol:



Wysłałam Ci maila z numerem konta :)

e_kelma - Nie 07 Sie, 2016 17:32

A w sobotę o której najlepiej się zjawić?
Joy - Nie 07 Sie, 2016 19:14

Niektórzy już od ósmej się snują, a inni to dopiero o 11-12 wypełzają :D Ale do obiadu (13, 14?) już wszyscy są nogach i chyba dopiero po nim zaczyna się licytacja, a wtedy zdecydowanie warto być ;)
Neit - Nie 07 Sie, 2016 22:10

Licytacja przecież przed obiadem zawsze była, tak gdzieś 10-11 się zaczynała.
Joy - Nie 07 Sie, 2016 22:18

Stąd to "chyba", ale w takim razie się myliłam. Nigdy tego nie wiem, bo nigdy mnie nie ma na początku xD
Miła od Gucia - Nie 07 Sie, 2016 23:00

Około 11.oo jest powitanie i rozdanie "gadżetów zlotowych"
uczestnikom zlotu

to trochę trwa

jeśli zdążymy przed obiadem
rozpoczniemy przed

jeśli nie, to po obiedzie się rozpoczyna licytacja

madziaa - Pon 08 Sie, 2016 08:13

Dokładnie nic nas przecież nie goni, mamy dużo czasu a licytacja to nie tylko sprzedaż to super zabaw, prawdziwe szaleństwo.

Najlepiej zjawić się jak najwcześniej żeby potem nie żałować że zabrakło czasu by wszystkich poznać, wyściskać wszystkie bassety i inne pesinki :)

Adam B - Sob 27 Sie, 2016 22:11

Teraz tak sobie uświadomiłem,że więcej psów niż ludzi u Nas w aucie jedzie ;) Wygodnie będzie nie to tamto :P
madziaa - Pon 29 Sie, 2016 09:25

Kochani potrzebuje pomocy, potrzebny jest transport z Trzcianki (okolice Piły) na zlot dla Pani Alicji z bassetem suczką, nazywa się - Rozyna. Czy ma ktoś możliwość zabrania Pani z pieskiem? Możecie jakoś pomoc w dotarciu na zlot?
Miła od Gucia - Pon 29 Sie, 2016 10:30

Madziu napisałaś też na fejsie w wydarzeniu zlotu
może ktoś się znajdzie

prosimy o pomoc

:kwiat:

madziaa - Pon 29 Sie, 2016 11:04

Już napisałam :)
Joy - Pon 29 Sie, 2016 11:16

Madziu, moja wpłata doszła?
gkoti - Pon 29 Sie, 2016 11:58

Joy napisał/a:
Madziu, moja wpłata doszła?


Moja wplata tez chyba się zapodziała :)

madziaa - Pon 29 Sie, 2016 12:29

Doszły dziewczyny doszły muszę w końcu siąść i uzupełnić także spokojnie moje życie ostatnio się przewraca do góry nogami dlatego mam takie tyły wybaczcie, postaram się to jak najszybciej uzupełnić
Joy - Pon 29 Sie, 2016 13:00

Spoko, nic się nie stało :)
Miła od Gucia - Pią 02 Wrz, 2016 21:30

1. "Mela" /Darek, Beata?, Łukasz?/ MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
2. "klusia" /Beata, Zuzia/ /KLUSIA/, 2 noclegi, obiady - zapłacone 110 zł
3. "Paulina" /Paulina, Arek, Oleńka/ FRED/ 4 noclegi, obiadów / 220 zł
4. „MychaNora”, „Adam B” / Gosia, Agnieszka, Adam, / NORCIA, maltańczyk Batman, kandelbery Zuna / 9 noclegów, 6 obiadów / (od czwartku) 435 zł
5. "Neit" /Ania i Jacek/ /ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) - zapłacone 210 zł
6. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) 290 zł
7. „Madzia” / Madzia, Marcin / EMI, spanielka Jaffa / 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) - zapłacone 290 zł
8. "Magdaa" /Magda, Jasiu, Julka/, /BASKO/ 9 noclegi, 6 obiadów 435 zł
9. „Besta” /Dagmara, Marek/ BESTA, GEENA/ 4 noclegi, 4 obiady 220 zł
10."sungari"/Ewelina, Marcin/ KORA, Diana/ 4 noclegi, 4 obiady 220zł
11."ElenaJerry" /Elena, Karlo/ JERRY, Tara/ 4 noclegów, 4 obiadów - zapłacone 220 zł
12."e_kelma" /Edyta, Zbyszko/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady - zapłacone 150 zł
13. „Asia i Stefan” / Asia, Mateusz / 4 noclegi, 4 obiady 220 zł
14. „Mufka i Dynka/ Donata,/ MUFKA, wyżeł Dynka/ 3 noclegi, 2 obiady/ (od czwartku) - zapłacone 145 zł
15. "ciapek" /Marta/, /CIAPEK/, 2 noclegi 70 zł
16. "Remus" / Iwona, Remigiusz/ WALKER/ 4 noclegów - zapłacone 140 zł
17. „BASSiBAWARIA" /Alicja/ BASS ,Franek/ 3 noclegów, 2obiady (od czwartku) 145 zł
18. „Gkoti” /Grażyna, Jurek/ BLANKA, LENIUSZEK/ 4 noclegi, 4 obiady 220 zł
19. "Kasandra" / Kasandra, Ewa, Irek,Jagoda / BRUTUS / 4 noclegi, 4 obiady 220 zł
20. "Joy" /Zuza/ ROCHE/ 2 noclegi 70 zł

`````````````````````````````````````

Kochani czy to wszyscy uczestnicy

zaczynamy robić listy na konkursy dla bassetów
umieścimy te psiory, jak wyżej lista

będziemy robić także listy na gadżety

czy to na pewno ostateczny skład ????

i będziemy domki przydzielać

czy jest ktoś kto się jeszcze nie zapisał

`````````````````````````````````
Madziu czy moje pieniążki dotarły, wpłaciłam całość.

Miła od Gucia - Nie 04 Wrz, 2016 21:05

Jeśli ktoś planuje przyjazd tylko na dwa dni czy też tylko w sobotę

prosimy o zgłoszenie tego Madzi
chcemy Was także ująć na listy do gadżetów i pasy do konkursów

ja wiem, że w sobotę planuje przyjazd

Madzia z Tofikiem

Patka z Birmą i Emmą też tylko na sobotę (jeśli nie zmieniła planów)

Hrabia Dron planują przyjazd

Alina z Bogdanem także

Madziu, to tyle co ja wiem

madziaa - Nie 04 Wrz, 2016 21:08

Bardzo dziękuję Miła :)
Mufka Dynka Miecio - Nie 04 Wrz, 2016 22:09

a czemuż to Tatarów nigdzie nie widzę???
znów będzie niespodzianka?

madziaa - Pon 05 Wrz, 2016 06:46

Próbowałam to ustalić ale chyba w tym roku mają inne plany i nie będzie Ich wcale :( :( :( :(
madziaa - Pon 05 Wrz, 2016 06:49

Wkleję tu jeszcze raz, żebyście wszyscy mogli sobie zobaczyć, może jeszcze ktoś się chce dopisać ?
Wszystko się zgadza ? Wczoraj do kilku osób dzwoniłam z listy niestety bez powodzenia, dlatego dziś czekam na telefony od Was albo wieczorkiem będę znowu atakować :mrgreen:


UCZESTNICY XII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
LIPINY 09-10-11 września 2016

1. "Mela" /Darek, Beata?, Łukasz?/ MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
2. "klusia" /Beata, Zuzia/ /KLUSIA/, 2 noclegi, obiady - zapłacone 110 zł
3. "Paulina" /Paulina, Damian, Oleńka/ FRED/ 4 noclegi, obiadów / - zapłacone 200 zł
4. „MychaNora”, „Adam B” / Gosia, Agnieszka, Adam, Kasia/ NORCIA, maltańczyk Batman, Lalek,kandelbery Zuna / 10 noclegów, 6 obiadów / (od czwartku) - zapłacone 470 zł
5. "Neit" /Ania i Jacek/ /ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) - zapłacone 210 zł
6. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) -zapłacone 290 zł
7. „Madzia” / Madzia, Marcin / EMI, spanielka Jaffa / 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) - zapłacone 290 zł
8. "Magdaa" /Magda, Jasiu, Julka/, /BASKO/ 6 noclegi, 6 obiadów - 330 zł
9. „Besta” /Dagmara, Marek/ BESTA, GEENA/ 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
10."sungari"/Ewelina, Marcin,Piotr/ Diana/ 9 noclegi, 6 obiady(od czwartku) 435 zł (zapłacono 290 zł)
11."ElenaJerry" /Elena, Karlo/ JERRY, Tara/ 4 noclegów, 4 obiadów - zapłacone 220 zł
12."e_kelma" /Edyta, Zbyszko/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady - zapłacone 150 zł
13. „Asia i Stefan” / Asia, Mateusz / 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
14. „Mufka i Dynka/ Donata,/ MUFKA, wyżeł Dynka/ 3 noclegi, 2 obiady/ (od czwartku) - zapłacone 145 zł
15. "ciapek" /Marta/, /CIAPEK/, 2 noclegi, 2 obiady - zapłacone 110 zł
16. "Remus" / Iwona, Remigiusz/ WALKER/ 4 noclegów - zapłacone 140 zł
17. „BASSiBAWARIA" /Alicja/ BASS ,Franek/ 3 noclegów, 2obiady (od czwartku) 145 zł
18. "Kasandra" / Kasandra, Ewa, Irek,Jagoda / BRUTUS / 4 noclegi, 4 obiady - zapłacone 220 zł
19. "Joy" /Zuza/ ROCHE/ 2 noclegi - zapłacone 70 zł
20. "Ramazan"/Roma, Sebek, Olimpia/ LAYLA, TEDI, BILBO / 6 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) - 330 zł (zapłacono 220 zł)
21. Alicja, Joanna/ ROZYNA/ 4 noclegi, 4 obiady - 220 zł

Neit - Pon 05 Wrz, 2016 15:03

Alinka z Arturem, Bertą i Florcią to przyjadą na pewno na więcej niż jeden dzień. Oni zostali w Sielpi i stamtąd będą jechali tylko nie byli zdecydowani czy w czwartek czy w piątek (bo jakość ośrodka w Sielpi a Lipinach to jak Niebo a Ziemia).
Miła od Gucia - Pon 05 Wrz, 2016 20:47

Neit napisał/a:
Alinka z Arturem, Bertą i Florcią to przyjadą na pewno na więcej niż jeden dzień. Oni zostali w Sielpi i stamtąd będą jechali tylko nie byli zdecydowani czy w czwartek czy w piątek (bo jakość ośrodka w Sielpi a Lipinach to jak Niebo a Ziemia).


zapraszam

http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5363

Katarzyna - Wto 06 Wrz, 2016 18:12

Przyjeżdżamy w odwiedziny, w sobotę 4 osoby (Aneta od Gabi i Zuzy, Agnieszka od Otisa, Bartosz i Katarzyna z Poznania) + oczywiście labrador Otis :)
madziaa - Sro 07 Wrz, 2016 06:24

super :)
Alina z Bogdanem - Czw 08 Wrz, 2016 09:04

My przyjedziemy jednak jutro, być może w trójkę + 2 bassetki; czekamy w Sielpi na decyzję Dominika, który właśnie w tym momencie pisze egzamin w Krakowie.
ElenaJerry - Czw 08 Wrz, 2016 10:39

A Lacota gdzie? a Joasika? a Marynia? :(
No i oczywiscie Marzanna od Jacka i Agatky chyba tez nie bedzie :(

niestety :( , wiec.... pozdrawiam dziewczyny :cmok:

jednak baaardzo sie ciesze :yahoo

Marynia - Czw 08 Wrz, 2016 10:56

ElenaJerry napisał/a:
A Lacota gdzie? a Joasika? a Marynia? :(
No i oczywiscie Marzanna od Jacka i Agatky chyba tez nie bedzie :(

niestety :( , wiec.... pozdrawiam dziewczyny :cmok:

jednak baaardzo sie ciesze :yahoo


Ja Elenko 9 IX mam wizytę u endokrynologa w Opolu,czekam na nią od roku,jeśli zrezygnowałabym z niej to trzeba czekać kolejny rok,poza tym jestem lekko potłuczona,mam chore kolano i żebra :( pozdrawiam serdecznie,całuski dla Was <3

watla - Czw 08 Wrz, 2016 16:41

Nas też nie będzie. Nawet na sobotę nie damy rady. Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy mega udanej zabawy.
Lacota - Czw 08 Wrz, 2016 18:06

ElenaJerry napisał/a:
A Lacota gdzie? a Joasika? a Marynia? :(
No i oczywiscie Marzanna od Jacka i Agatky chyba tez nie bedzie :(

niestety :( , wiec.... pozdrawiam dziewczyny :cmok:

jednak baaardzo sie ciesze :yahoo


A Lacota to w Ciemnogrodzie zostaje z całą Ekipą.
Jednak myślami jesteśmy z Wami.
Bawcie się dobrze.
Również pozdrawiamy Eleno :cmok:

gkoti - Czw 08 Wrz, 2016 19:21

Bawcie się pieknie, kochajcie, całujcie nasze wszystkie bassiorki i nie tylko...
szkoda, że musiałam w ostatniej chwili zrezygnować...

Asia i Basia - Czw 08 Wrz, 2016 20:00

Udanego zlotu wszystkim, bawcie sie dobrze :tanczy:
RicoSB - Czw 08 Wrz, 2016 20:43

Nie zapomnijcie o dużej ilości zdjęć, dla tych, których nie ma!!!!! CZEKAMY!!
zojka - Pią 09 Wrz, 2016 06:01

RicoSB napisał/a:
Nie zapomnijcie o dużej ilości zdjęć, dla tych, których nie ma!!!!! CZEKAMY!!

I dla tych, którzy zazdraszczają :mrgreen:
Bawcie się dobrze!

Evika - Pią 09 Wrz, 2016 16:06

pozdrowienia dla wszystkich czworonożnych i ich ludziów na Zlocie ! bawcie się, szalejcie !!
RicoSB - Pią 09 Wrz, 2016 21:31

Furiat się bardzo smuci, że nie może być z wami :(

madziaa - Wto 20 Wrz, 2016 10:30

Kochani niestety wszystko co dobre szybko się kończy :(
Przepraszam że to zestawienie dopiero teraz ale zmieniam miejsce zamieszkania i ta przeprowadzka tak mnie pochłoneła.
Proszę to zestawienie z XII Międzynaroowego Zlotu Bassetów
Po ostatecznej weryfikacji listy w zlocie XII uczestniczyli:

Osoby dorosłe : 56 osób

Dzieci/latorośl : 7

Psy BASSETY : 28 sztuk kłapouchów

Inne pieski : 9

i jeden kotek Kulka

RODZIN : 30

Trzeba podkreślić, iż nasz zlot robi się co raz bardziej międzynarodowy w tym roku prócz naszej kochanej Eleny i Karola, Jerrego i Tary ze Słowacji mieliśmy również gości z Belgii Asie, Grzegorza. Obie rodziny obiecały iż za rok się widzimy :D

Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc przy organizacji, najbardziej oczywiście Miłej to moja największa ostoja, moje największe wsparcie dzięki Niej uczę się jak organizacja tak wyjątkowego wydarzenia powinna wyglądać.
Chciłam Was też bardzo przeprosić za wszelkie niedociągnięcia, za to że nie wszystko wyglądało tak jak powinno hmm proszę wybaczcie. Z mojej czy nie mojej winy ale bardzo Was przepraszam.
Ci którzy byli na zlocie wiedzą, że to był ostatni zlot w Lipinach dlatego proszę pomóżcie znaleźć inne miejsce dla nas i naszych skarbów.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystkie ciepłe słowa, za wsparcie, za to że byliście i mam nadzieje do zobaczenia za rok w większym gronie i już bez żadnych wpadek z mojej strony
Buziaki

klusia - Pią 23 Wrz, 2016 20:17

<3 <3 <3 <3 Madza wszystko było THE BEST !!!!!!!!! To właściciele nas niefajnie potraktowali !!!
e_kelma - Pią 23 Wrz, 2016 20:35

Klusia ma rację. Ja byłam pierwszy raz na zlocie i wszystko mi się podobało licytacje, konkursy ludzie bardzo mili jedyne co mnie raziło to widoczne złośliwe podejście właścicieli ośrodka wręcz ich zła wola.
Klarcia - Pią 23 Wrz, 2016 21:52

Ja też byłam pierwszy raz na zlocie i bardzo bardzo mi się podobało. Przesympatyczni ludzie,super organizacja i najzabawniejsze psy .Maskotka basseta że Słowacji jest teraz ukochaną przytulanka mojej wnuczki i mieszka z nią w Holandii.Magda jeszcze raz dziękuję i już zapisuje się na następny zlot.Pozdrawionka dla wszystkich Agata

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group