Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Ambulatorium - CYCUCHY guz listwy mlecznej !!!

Molly i Gosia - Pon 04 Kwi, 2016 22:59
Temat postu: CYCUCHY guz listwy mlecznej !!!
miesiac temu Molly miala ropomacicze dwa tygodnie po operacji ciaze urojona po ktorej zostal guzek wielkosci grochu na dzien dzisiejszy podwoil swoja wielkosc bylam z nia dzisiaj u weta wrocilam bardzo zmartwiona poniewaz powiedzial ze jesli powiekszy sie przez kolejne trzy tygodnie Molly przejdzie kolejna operacje usuniecia litwy mlecznej . jesli pozostanie takiej wielkosci trzeba obserwowac . mam nadzieje ze sie nie powiekszy i ze nie jest to nic zlosliwego do tego powrot w czwartek na kuracje uszna . choc jestem pelna nadzjeji podlamalam sie to moje dziecko i mam straszne wyrzuty ze jej nie wysterylizowalam (strasznie sie balam o nia ) :(
RicoSB - Pon 04 Kwi, 2016 23:01

nie ma już co patrzyć w przeszłość i gdybać. Teraz ważne jest aby psiakowi przekazywać uśmiechy i pozytywną energie. My razem z Furiatem i całą naszą rodzinką (niewielką) przesyłamy właśnie takie ciepło
Miła od Gucia - Pon 04 Kwi, 2016 23:04

Marzanny Agatka miała usuwaną listwę mleczną
napisz do niej

Molly i Gosia - Pon 04 Kwi, 2016 23:09

Mila ja pamietam ze Marzeny Agatka miala ja usowana tylko nie wiem czy przyczyna u niej nie bylo to ze ona nia ciagnela po ziemi po szczenietach
Miła od Gucia - Wto 05 Kwi, 2016 09:12

tak tak było jak piszesz, dokładnie
marzanna67999 - Sro 06 Kwi, 2016 20:45

Wiesz, powiem tak. Ja podeszłam do usunięcia obu listw mlecznych u Agatki tak jak Angelina Jolie do usunięcia swoich piersi, profilaktycznie. Ja oprócz tego, że Agatka ciągnęła je po ziemi bałam się również po tylu jej porodach i karmieniach ( pseudohodowla), że będzie miała guzy. Zrobiłam to również zapobiegawczo, zależało mi aby wyeliminować w przyszłości nowotwór. Nowotwór listwy mlecznej jest często występującym nowotworem u suczek także i tutaj wypowiem swoje zdanie : ja nie czekałabym i zrobiłabym biopsję a potem już w zależności od wyniku. Jedyną obawą jaką miałam w stosunku do Agatki to narkoza. Jest to poważna operacja i dość długa więc narkoza sama w sobie jest niebezpieczna. Agatka na przestrzeni kilku miesięcy miała usunięte dwie listwy mleczne. Pozdrawiam
Jeśli masz pytania zadzwoń
609 44 33 65

Molly i Gosia - Czw 07 Kwi, 2016 11:39

dziekuje Marzeno !!! mam nadzieje i wierze ze nie jest to nic nie dobrego . jak na razie nie rosnie i nie jest duze jeden jest mniejszy od grochu drugi obok jest wiekszy niewiele od grochu .wet powiedzial ze jesli urosnie przez trzy tygodnie beda jej usowac narazie sprawdzam i trzymam kciuki .
Molly i Gosia - Nie 17 Lip, 2016 22:20

od operacji minelo 5 ec miesiecy guzki pozostaja bez zmian doszedl kolejny . sa to gruczolaki lekarz mowi ze poki nie zmieniaja wielkosci nie bola i nie zmieniaja koloru nie ruszac . Molly nie zmienila zachowania wiec pozostaje to kontrolowac :yahoo
Miła od Gucia - Wto 19 Lip, 2016 23:27

buziaki dla Was
obserować pozostaje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group