Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Spotkania i Zloty - XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko '17

madziaa - Wto 04 Kwi, 2017 18:32
Temat postu: XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko '17
XIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT BASSETÓW "NASZE BASSETY" KARPICKO 2017

W tym roku moi kochani spotykamy się w Ośrodku wypoczynkowym "JELONEK"
( proszę tu macie link do strony http://www.jelonek.eu/jelonek/ )

TERMIN ZLOTU 1-2-3 września 2017 r.

Piątek - 01 września 2017
przyjazd i zakwaterowanie
pod wieczór biesiadny grill pod wiatą na wolnym powietrzu (wszystko będzie zapewnione)

Sobota 2 września
13-14 obiad
to już dzień pełen emocji i wrażeń od rana, nagrody, aukcja i wszystko u góry pod parasolami.
Pod wieczór będziemy się gościć także przy grillu (tego dnia we własnym zakresie będziemy grillować sami, to co sobie przywieziemy)

Naczynia jednorazowe (talerzyki, sztućce, kubeczki), zakupią organizatorzy zlotu.
Kto może, prosimy żeby zabrał ze sobą grilla i węgiel.

Niedziela 3 września
pobudkaaaaaa po sobotnim spotkaniu
a potem wspólny długi spacer, wychodzimy poza teren ośrodka
12-13 obiad
i powoli się pakujemy i ze smutkiem rozstajemy

Zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl
Telefon: Madzia 691 148 367
i podajemy:

Nick forumowy, imię i nazwisko uczestnika zlotu:
osobno dzieci, wiek (dzieci do lat 2 pobyt gratis, od 2 do 7 lat płacimy 20 zł za nocleg):
psy: rasa, imię:
czas pobytu:
obiad (przewidziany w sobotę i niedzielę):
e-mail:
telefon:
czy posiadamy indentyfikator z lat ubiegłych
skąd wyjeżdżamy:
(są osoby bez samochodów, będziemy pomagać)


``````````````
Pełen pobyt dla 1 osoby to: piątek, sobota, niedziela - 125 zł (w cenie 2 noclegi, 2 obiady, biesiadowanie)

Dodatkowa opłata za psy jest jednorazowa opłata, jeden piesek 10 zl za pobyt, dwa lub więcej piesków 15zł.


Przy zakwaterowaniu pobierana będzie kaucję zwrotną w kwocie 50 zł od domku, która będzie zwrócona przy wyjeździe. Chodzi o pozostawienie czystego domku ,zwracamy uwagę aby podczas pobytu piesków ,nie było sierści na łóżkach ,wersalce. Jeśli taka będzie to pobierzemy opłatę za pranie.
WSZYSCY ZABIERAMY POSZEWKI NA POŚCIEL NA ZLOT.

Wszystkie domki są wyposażone w lodówki, czajniki, dwu palnikowe kuchenki, sztućce, talerze.


Przypominam o aktualnych szczepieniach, proszę pamiętać o książeczkach psiaków.
Woreczki na nieczystości po psach zapewnia organizator, woreczki będą na terenie całego ośrodka dostępne.


Wpłacamy do dnia 31 lipca 2017 za cały pobyt .
w tym roku nie ma zaliczek tym razem płacimy od razu całość mam nadzieje, że zrozumiecie tak będzie ławie ze względów organizacyjnych.

Uwaga: w tamtym roku się sprawdziło na zlocie będzie dostępna i widoczna SKARBONKA, dla tych co to lubią "brzydkie słowa", przeklinajcie do woli


Deklarując wyjazd na zlot oświadczacie jednocześnie Państwo, że jesteście ubezpieczeniu od następstw od nieszczęśliwych wypadków



Dojazd do Ośrodka
Ośrodek wypoczynkowy "JELONEK"
64-200 Wolsztyn Karpicko ul.Wczasowa 75
tel 61 283 06 42 kom. 603 364 367
Namiary GPS
N: 52° 8' 14"
E: 16° 8' 7"

Jak co roku odbędzie się „darowanie“ na rzecz bassetów potrzebie.
Będą przygotowane gadżety zlotowe, jak zwykle, coś nowego niespodzianki.
Wiemy, że opaski i długopisy zrobiły furorę, dlatego dokonamy domówienia identycznych.
W sprawach darowizn na gadżety zlotowe proszę o kontakt z Miłą, dla tych którzy chcą zostać „darczyńcą zlotowym“.

Do zobaczenia:

Organizatorzy Zlotu:

Madziaa – 691 148 367
Donata – 693 456 124
Miła – 694 409 059


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

UCZESTNICY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
KARPICKO 01-02-03 września 2017


1. „Tutti frutti” /Maciek, Jola/TUTKA/4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
2. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
3. „Mufka i Dynka”/Donata, Krzysztof /MUFKA i Dynka, MIECIU/ - 6 noclegi, i 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 335 zł
4. „Andrzej”/Andrzej, Jolanta/TEQUILA,FRED/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
5. „Neit” /Ania, Jacek/ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) – do zapłacenie 274 zł
6. "Magdaa” /Magdalena, Julia/BASKO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
7. „ElenaJerry” /Elena, Karol/JERRY, Tara/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
8. „besta-Daga” /Daga/GOLD GRACE, BESTA, Camaro/– tylko sobota
9. „Asia i Stefan” /Asia, Mateusz, Bartek /STEFAN, Diora/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacone 153 zł
10. „Anna Tomek„/Anna, Tomek, Jakub/FOCUS/ - 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
11. „ŁucjaLuna” /Beata, Jakub/CANTO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
12. „Mela” /Darek, Beata/MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
13. Psie Ranczo Gralewo/2 osoby/2 pieski/ 2 noclegi, 4 obiady
14. „Klusia” /Beata/ KLUSIA/ 2 noclegi, 1 obiad – do zapłacenia 121 zł
15. „Hrabia Dron /Krystyna, Irek/ Dron/ 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 302 zł
16. „e_kelma” /Edyta, Zbyszek/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 190 zł
17. „MychaNora” /Małgorzata, Agnieszka/NORA, Batman, Laluś/ 6 noclegów, 4 obiadów (od czwartku) - do zapłacenia 335 zł
18. /Dona, Bartek, Adaś, Henryk/Dynia/ - do zapłacenia 14 zł sobota
19. „Igusia” /Dorota, Jarosław/Iga/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
20. Kornela557/ Marcelina, Aneta /FAŁDZIA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
21. „Jacek” /Marzanna, Jacek/KLUCHA, BAJKA, GINES, AMBROZY, Kapsel/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
22. „ufo87pl” /Sandra, Michał/TEKLA, RABIA/ 4 noclegów, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
23. „arturirl” /Aneta, Artur/FILIP, SNOOPY/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
24. „kasandra” /Kasandra, Irek, Ewa, Elżbieta/BRUTUS/ 8 noclegi, 8 obiady – do zapłacenia 510 zł
25. „AdamB” /Adam, Katarzyna/Zuna/ 4 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 3300 zł
26. „sungari” /Piotr, Ewelina, Marcin, /Diana, KORA, Mała/ 9 noclegów, 6 obiadów(od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
27. „Evika” /Ewa, Darek/CODY, CANDY, FOSTER, DIGGY / 6 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 335 zł
28. „Katarzyna” /Katarzyna, Ewa, Krzysztof/Tola, Bunia, Luka/ 9 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
29. „ciapek” /Marta/CIAPEK/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 170 zł
30. „RicoSB” /Artur, Sylwia, Aurora /FURIAT/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
31. „IgorInka” /Ludmiła /IGOR, INKA vel AGATA/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 175 zł
32. „watla” /Małgosia, Maciej, Przemek, Olek, Marta, Mikołaj, Max/Pascal, CHILLI/ 7 obiady – do zapłacenia 98 zł - sobota
33. "Patka"/Patrycja /EMMA, BIRMA/ - sobota
34. /Alicja, Monika/ROZYNA/ 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 250 zł
35. /Joanna, Grzegorz/Sasia/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
36. /Agnieszka z córką Zuzia,mama /Otis/ - sobota
37. /Małgorzata, Julia/COOKIE/2 obiady(sobota)– do zapłacenia 28 zł
38. /Marcelina, Aleksandra/TOSIA/ 4 noclegi, 4 obiady– do zapłacenia 260 zł
39. /Ksenia, Ryszard/MARCEL, WINSTON/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
40. „Alina z Bogdanem„/Alina, Artur/BERTA, FLORCIA/ - 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
41. „Fifulec2„/Remi, Kasia, Amelia, Matylda/ATOS/4 obiady (sobota) – do zapłacenia 56 zł
42. /Łukasz,Katarzyna /LUCJAN/– do zapłacenia 48 zł
43. Tonia,Żenia 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 98 zł

Kwoty podane do zapłacenia zawierają już jednorazową opłatę za pobyt pieska

Neit - Wto 04 Kwi, 2017 18:40

A można od czwartku jak w poprzednie lata?
Oraz jaka cena bez obiadów bo ja nie chcę.

A w ogóle to kogoś porąbało z tą kaucją :P Przecież oczywiste, że jak pies to sierść będzie wiec ta cena to ściema i od razu trzeba doliczać :P

Link źle działa, jakiś nawias się dokleił.

PS. W tym samym czasie Zlot w Sielpi więc niektórzy będą mieli dylemat.

madziaa - Wto 04 Kwi, 2017 18:52

Jak najbardziej można przyjechać wcześniej jednak wyjazd musi być w niedziele bo od poniedziałku ośrodek jest zajęty.

Aniu tu jasno Pan powiedział, że pieski nie mogą spać w ich pościeli i na łóżkach nie może być sierści dlatego jeśli wiecie że Wasze psiaki śpią to albo trzeba zabrać własne powłoczki albo liczyć się ze stratą części kaucji.

Jeśli chodzi o pobyt bez obiadków napisz to wyraźnie w zgłoszeniu to w mailu zwrotny odpisze Ci koszty

PS. Link już został poprawiony

Neit - Wto 04 Kwi, 2017 18:57

Fajnie, że w czwartek można, to już się robi przecież tradycja :D

Posprawdzam te identyfikatory itp czy mamy i wyślę maila. Ale na pewno nasz trójka będzie :)

Oczywiście już się nie możemy doczekać :D

Magdaa - Wto 04 Kwi, 2017 19:46

My w tym roku w kobiecym składzie plus oczywiście Basko,który sypia w łóżku, więc pościel weźmiemy swoją. Miejsce nam super pasuje, po drugiej stronie jeziora spędziłam wiele dziecięcych wakacji.
Neit - Wto 04 Kwi, 2017 19:50

Zonda na pewno się zmartwi, że Twój syn nie przyjedzie bo ma wyraźnie słabość do niego ;) Na szczęście Twoją córkę też uwielbia :)

Mąż się mnie zapytał czy w ogóle jest coś takiego jak nieśpiący w łóżku basset :buha:

ŁucjaLuna - Wto 04 Kwi, 2017 19:52

Jeżeli to jest koło Wolsztyna to my chyba przyjedziemy, bo mamy 1h 30 min drogi. Ja w piątek 1 września pracuję do południa, a potem w końcu może ruszymy Was wszystkich poznać osobiście :yahoo . No i Canto po 3 latach zobaczy pierwszego basseta.
Neit - Wto 04 Kwi, 2017 20:00

ŁucjaLuna napisał/a:
Jeżeli to jest koło Wolsztyna to my chyba przyjedziemy, bo mamy 1h 30 min drogi. Ja w piątek 1 września pracuję do południa, a potem w końcu może ruszymy Was wszystkich poznać osobiście :yahoo . No i Canto po 3 latach zobaczy pierwszego basseta.


Tylko uważaj. To uzależnia :zly:

ŁucjaLuna - Wto 04 Kwi, 2017 20:03

Ja się od Was uzależniłam 3 lata temu, jak tu trafiłam....i dobrze mi z tym :yahoo
Neit - Wto 04 Kwi, 2017 20:08

Ale po Zlocie to Ci całkiem odbije, gwarantowane :haha:
Miła od Gucia - Wto 04 Kwi, 2017 21:02

:haha: :haha: :haha:

mój pierwszy zlot, który zorganizowałam z Krzysiem odbył się w 2005 roku w lipcu, było prawie 100 osób i tak mi zostało do dziś :D :D





Neit - Wto 04 Kwi, 2017 21:09

Miła przecież wiadomo nie od dziś, że szaleństwo jest zaraźliwe :haha:
RicoSB - Sro 05 Kwi, 2017 12:38

my się postaramy przyjechać, ale to dopiero będziemy wiedzieć co i jak na początku lipca, bo nie wiemy jak to wszystko będzie u nas wyglądać :)
Co do kaucji to faktycznie troszkę śmiesznie. Chyba na wszelki wypadek lepiej zabrać ze sobą odkurzacz :D

małgosia - Sro 05 Kwi, 2017 18:19

Ja z czterema ? To chyba dwa odkurzacze zabiorę i od soboty zacznę sprzątać :oo: A tak na poważnie, mam nadzieję , że się wybierzemy. Bardzo bym chciała.
RicoSB - Sro 05 Kwi, 2017 20:29

z Poznania to rzut beretem :)
madziaa - Czw 06 Kwi, 2017 14:14

Super pierwsze rodziny już się zapisują na Zlot :yahoo :brawo:
Jak co roku lista uczestników zlotu jest widoczna w u dołu pierwszego posta, aby było Wam i mi łatwiej od razu przy Waszym zgłoszeniu wpisuje kwotę jaka jest do zapłaty za cały zlot + opłata za naszych milusińskich :)
Numer konta na który możecie dokonywać wpłat będzie podany w mailu zwrotnym :)
Gdyby ktoś miał jakieś pytania śmiało pytajcie

ElenaJerry - Czw 06 Kwi, 2017 18:28

Ja tez sie baaardzo ciesze na wszystkich ktorych juz mialam szczescie spotkac na zlotach....naprawde jestem uzalezniona. Biedny Karol ciagle polski nie rozumie, jednak wie ze bedziemy :buha:
Neit - Czw 06 Kwi, 2017 19:01

ElenaJerry napisał/a:
Ja tez sie baaardzo ciesze na wszystkich ktorych juz mialam szczescie spotkac na zlotach....naprawde jestem uzalezniona. Biedny Karol ciagle polski nie rozumie, jednak wie ze bedziemy :buha:


Czyli już wiem że muszę wziąć dużo przysmaczków, bo Twoje psiaki na pewno wpadną w odwiedziny do cioci Ani :yahoo

Mufka Dynka Miecio - Pią 07 Kwi, 2017 19:48

:yahoo :yahoo :yahoo

a ja już robię zapasy na zlot!
zgłaszam się w powiększonym składzie:
Mufka i Dynka oczywiście mnie zabiorą, ale jeszcze planuję zabrać moje WNUSIE Babę i Yagę oraz psipsiółkę Abrę - oczywiście z ich człowiekami w ilości 4 sztuk :D

Madziu wysłałam maila

Kochani oczekiwanie na zlot i spotkanie z Wami, to chyba jedyny upływ czasu, który mnie cieszy <3

madziaa - Sro 12 Kwi, 2017 10:22

Przypominam w pierwszym poście podana jest lista rodzin które się zgłosiły wraz z kwotami do zapłacenia za pobyt na Zlocie. Kwota podana jest wraz z opłatą za naszych milusińskich.
Po otrzymaniu od Was maila ze zgłoszeniem na Zlot odsyłam Wam kochani maila zwrotnego z numerem konta i kwotą :)

Oczywiście gdybyście mieli jakieś wątpliwości albo pytania czekam na maila lub telefon będziemy wyjaśniać, poprawiać ewentualne błędy

madziaa - Wto 18 Kwi, 2017 20:19

Kochani ja cały czas czekam na Wasze zgłoszenia na zlot! No proszę usiąść do kompa i wysłać mi maila :)
ŁucjaLuna - Pon 24 Kwi, 2017 07:52

No i decyzja zapadła w naszej rodzince. Jedziemy. Wysłaliśmy maila z danymi. Już się cieszymy, że Was wszystkich w końcu osobiście poznamy, no i Canto pozna tyle bassetów <3
Miła od Gucia - Pon 24 Kwi, 2017 07:56

:yahoo :yahoo :yahoo
mela - Sro 26 Kwi, 2017 16:10

A mnie jeszcze na listę Madzia nie dała.Mela smutna ja zzzzzzzzłły Bajka nie wie o co chodzi,Jak przybędziemy na zlot to się poskarżymy komu trzeba
mela - Sro 26 Kwi, 2017 16:17

A tak to w ogóle to się cieszymy z Melcią na ten zlot i gęby nam się śmieją aż miło na nas patrzeć. Bogusia ty mi daj umówiony znak sygnał czy tobie mogę przesłać jakąś stówkę na organizację zlotu lub jako sponsor albo co tam wymyślisz, a wiem ,że ty zawsze cos wydumasz.
klusia - Sro 26 Kwi, 2017 22:14

U mnie na razie kiepsko z kasą :( ((((( Ale jak coś zdobędę to od razu się wpiszę
ŁucjaLuna - Czw 27 Kwi, 2017 17:48

Klusia a my bardzo chcemy poznać Cię na żywo...zdjęcie nadal wisi :cmok:
madziaa - Czw 27 Kwi, 2017 20:09

Daruś Ty pieniaczu już jesteś na liście :buha: :haha:
ŁucjaLuna - Czw 27 Kwi, 2017 20:15

Może głupie pytanie, ale...pieniądze za zlot na "bassecie konto" wpłacamy ?
madziaa - Czw 27 Kwi, 2017 20:25

Żadne pytanie nie jest głupie :) Nie pieniążki wysyłamy na podane w mailu zwrotnym konto. Dziś wysyłałam zaległe maile także już powinnaś mieć informację na poczcie, jeśli będą jakieś pytania dzwoń, pisz zawsze chętnie pomogę, odpowiem
ŁucjaLuna - Pią 28 Kwi, 2017 06:19

Dziękuję, bo my w sprawie zlotu to zupełne "świeżaki" :/
madziaa - Pią 28 Kwi, 2017 12:02

Dlatego służę pomocą jak czegoś nie wiesz pisz dzwoń :)
Miła od Gucia - Pią 28 Kwi, 2017 12:33

<3 <3 <3
madziaa - Wto 02 Maj, 2017 17:19

Przypominamy się :-) Dalej czekam na maile z Waszymi zapisami na zlot.
Jeśli ktoś jest już na liście a nie dostał jakimś "cudem" maila zwrotnego z numerem konta proszę dajcie znać bym mogła naprawić swoje przeoczenie :)

Zapisujcie się kochani to będzie wyjątkowy Zlot w pięknym miejscu

klusia - Wto 02 Maj, 2017 22:00

No to ja się zapisuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kasę nawet pożyczę ale muszę być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
madziaa - Sro 03 Maj, 2017 10:32

No to kochana wysyłaj maila na adres madziaa.dr@wp.pl i zaraz będziesz wpisana na listę zlotowa :)
ŁucjaLuna - Sro 03 Maj, 2017 11:32

Klusia , Cantuś oszaleje ze szczęścia, że spotkają się nos w nos :yahoo
Miła od Gucia - Pią 05 Maj, 2017 20:55

W tym roku postanowiliśmy zaprosić na zlot naszych Przyjaciół, z Psiego Rancza w Gralewie

https://www.facebook.com/...380218/?fref=ts

niektórym z Was już znanych z rozmów dotyczących rad przy bassetach.

Będziemy mieli okazję skorzystać z wiedzy dotyczącej:
- podstawowych zasad w pracy z psem agresywnym, lękowym, nieposłusznym
- strategii przetrwania u psów
- sposobów żywienia
- roli socjalizacji w życiu społecznym psa
- komunikacji z psem
a także będzie możliwość skorzystania z indywidualnych zabiegów rehabilitacyjnych - masaż, akupresura, akupunktura.

Neit - Pią 05 Maj, 2017 21:36

Mila, szkoleniowców chcesz na basseci zlot zaprosić? Przecież oni się załamią jak zobaczą taką zgraję cudaków, jakiejś nerwicy się nabawią, rzucą zawód i przeprowadzą się do Tybetu albo coś :haha:
Miła od Gucia - Pią 05 Maj, 2017 21:46

odpowiednio uprzedziłam :D :D :D :D
także nie będzie żadnych narzucanych spotkań,

Magdaa - Sob 06 Maj, 2017 14:21

Super <3
ŁucjaLuna - Sob 06 Maj, 2017 15:33

Już się cieszę na spotkanie ze specjalistami, może coś mi poradzą
Miła od Gucia - Sob 06 Maj, 2017 22:14

KOMUNIKAT dot. transportu.

Kto może z TRZCIANKI zabrać na zlot bassetkę ROZYNĘ i Jej Pańcię.

ŁucjaLuna - Nie 07 Maj, 2017 13:21

Miła zajrzyj w maila, please
Klarcia - Wto 09 Maj, 2017 13:10

Kurcze trochę daleko .Mamy prawie 300 km , ale zrobię wszystko żeby przyjechać i tym razem na wszystkie dni Zlotu.Pozdrawiam Agata
Miła od Gucia - Wto 09 Maj, 2017 19:43

super Agatko zapraszamy
madziaa - Wto 09 Maj, 2017 21:23

Oj Agata dacie radę :) Będzie super także musicie przyjechać zresztą rok temu obiecalas więc nie ma kombinowania wysyłaj maila zapisuje się i będzie rewelacyjnie
Hrabia Dron - Pon 15 Maj, 2017 10:31

Zlot w Sielpi jest 7,8 i 9 wrzesień więc nie będzie problemu :D
Miła od Gucia - Wto 16 Maj, 2017 21:12

Żeby nie zakłócać tematu zapisówna zlot i ważnych sprawach organizacyjnych
na pogaduszki zapraszam
tutaj


Lużne rozmowy, Darczyńcy Zlotu

madziaa - Nie 04 Cze, 2017 21:43

No ludziska zapisujemy się :) czekam na maile :)
RicoSB - Nie 04 Cze, 2017 22:07

my ciągle czekamy z decyzją :)
ElenaJerry - Pon 05 Cze, 2017 20:16

hej Artur, ja tak pragne poznac Furiata, mam nadzieje ze sie uda :pa:
ŁucjaLuna - Wto 06 Cze, 2017 17:06

Oj, ja też bardzo :D
owadomorek - Nie 11 Cze, 2017 13:08

ElenaJerry napisał/a:
Ja tez sie baaardzo ciesze na wszystkich ktorych juz mialam szczescie spotkac na zlotach....naprawde jestem uzalezniona. Biedny Karol ciagle polski nie rozumie, jednak wie ze bedziemy :buha:


Elena, no błagam, źle się rozmawiało przy koniaku? :D chyba nie narzekał, dogadali się z Adamem idealnie :buha:

ElenaJerry - Nie 11 Cze, 2017 20:55

taaak Madziu, dziswlasnieotej rozmowenaszej mowilam z Lacota, opowiadalam jej zena pierwszym zlocie spotkalismysi interesujaca porozmawiali, przy rozmowie Karol korzystal z tlumaczenia za pomocy koniaku....super to dzialalo, ciesze sie jesli okazja sie powtorzy.papa :pa:
gkoti - Pon 12 Cze, 2017 17:13

My raczej nie dojedziemy- jeśli już, to tylko w sb wtedy, ale damy znać... spodziewamy się w tym czasie wniusia ( już trzeci :) i raczej będziemy w Hamburgu, ale to się okaże na "ostatni gwizdek" :)
Miła od Gucia - Pon 12 Cze, 2017 20:22

gkoti napisał/a:
My raczej nie dojedziemy- jeśli już, to tylko w sb wtedy, ale damy znać... spodziewamy się w tym czasie wniusia ( już trzeci :) i raczej będziemy w Hamburgu, ale to się okaże na "ostatni gwizdek" :)


Nie, nie zgadzam się
do zobaczenia na zlocie

ElenaJerry - Pon 12 Cze, 2017 20:28

A ja jescie Grazke nie zapoznalam. i chcialabym.
gkoti - Pon 12 Cze, 2017 20:43

Miła od Gucia napisał/a:
gkoti napisał/a:
My raczej nie dojedziemy- jeśli już, to tylko w sb wtedy, ale damy znać... spodziewamy się w tym czasie wniusia ( już trzeci :) i raczej będziemy w Hamburgu, ale to się okaże na "ostatni gwizdek" :)


Nie, nie zgadzam się
do zobaczenia na zlocie


Bardzo będę się starała... zrobimy co możemy :)

madziaa - Wto 13 Cze, 2017 11:58

Grazka tak nie może być, musicie być!
Mufka Dynka Miecio - Sro 14 Cze, 2017 09:14

A czemu na liście obecności nie ma jeszcze Filozofów (Marzanny i Jacka) i Evki z Darkiem????
Igusia - Czw 15 Cze, 2017 18:06

Wysłałam zgłoszenie meilem i czekam na odpowiedź ;)
Miła od Gucia - Czw 15 Cze, 2017 22:14

Igusia napisał/a:
Wysłałam zgłoszenie meilem i czekam na odpowiedź ;)

ale się cieszę, że jedziecie
<3

Jacek - Sro 21 Cze, 2017 09:42

Wydział Filozofii zgłasza się na zlot.
Mail został wysłany.
Do zobaczenia :yahoo

Miła od Gucia - Czw 22 Cze, 2017 08:45

<3 :yahoo :cmok: :cmok: :pa:
bez słów :D

Evika - Pią 23 Cze, 2017 21:18

wywołani- chcemy bardzo być na zlocie -ale jeszcze trzyma mnie praca- będę wiedzieć na 100 procent po 10.07
Mufka Dynka Miecio - Pon 26 Cze, 2017 20:57

:tanczy: Evka! Wydział Filozofii!
Już nie mogę się doczekać 😊

ufo87pl - Wto 27 Cze, 2017 10:53

Tekla oraz Rabia meldują się na zlocie :)
madziaa - Wto 27 Cze, 2017 15:09

Lista zlotowa uaktualniona czekam na osoby które się jeszcze zastanawiają, piszcie będzie super zabawa
Miła od Gucia - Sro 28 Cze, 2017 09:00

ale super

na dziś 24 Rodziny widzę

wykaz w pierwszym poście na pierwszej stronie tego tematu :D

no to jeszcze Kochani zapisujcie się, bo jest 40 domków
każda Rodzina dostanie swój domek - prawda Madziu ??? :D

madziaa - Sro 28 Cze, 2017 17:24

Tak kochana dokładnie oj będzie się działo aż Wam zazdroszczę kochani. Mamy jeszcze miejsce także czekam na maile, pamiętajcie moi drodzy zapisy i zapłata za zlot do końca lipca
Neit - Sro 28 Cze, 2017 18:02

Ja poproszę domek z dużą lodówką i dużym łóżkiem :buha:

Madziaa Ciebie nie będzie, że zazdrościsz?

madziaa - Sro 28 Cze, 2017 22:37

To jeszcze nic pewnego bo nie wiem kiedy córeczka postanowi przyjść na świat. Na pewno nie będziemy na całym zlocie może choć na jeden dzień się uda do Was zajrzeć. Hmm także odpoczniecie sobie tą najglosniejsza będzie daleko w domu ojjj ciężko będzie bo prawda jest taka że na zlot czekam cały rok no ale niestety czasem nie ma się wyboru
Evika - Pią 07 Lip, 2017 19:19

Jedziemy na Zlot, mail poszedł. Będziemy od czwartku !! :yahoo
Miła od Gucia - Pią 07 Lip, 2017 19:28

superrrr
Neit - Pią 07 Lip, 2017 20:51

Evika napisał/a:
Jedziemy na Zlot, mail poszedł. Będziemy od czwartku !! :yahoo

Ciekawe czy się znowu w drodze spotkamy :mrgreen:

Evika - Pią 07 Lip, 2017 20:52

:yahoo :P
Magdaa - Nie 09 Lip, 2017 07:26

Cieszę się bardzo :yahoo
ŁucjaLuna - Nie 09 Lip, 2017 08:10

A my pierwszy raz i będziemy musieli wracać w niedzielę rano :( . Plany były inne, ale cóż.
Neit - Nie 09 Lip, 2017 18:10

ŁucjaLuna napisał/a:
A my pierwszy raz i będziemy musieli wracać w niedzielę rano :( . Plany były inne, ale cóż.

Zawsze lepiej na trochę niż wcale. Chociaż i tak zawsze za krótko i żal wyjeżdżać.

ElenaJerry - Czw 13 Lip, 2017 10:46

ŁucjaLuna napisał/a:
A my pierwszy raz i będziemy musieli wracać w niedzielę rano :( . Plany były inne, ale cóż.


my zawsze /dwa razy/ w piatek podwieczor przyjezdziamy i w niedziele rano wracamy bo mamy za daleko, ale warto. Ciesze sie na Canto....przystojniak na pewno :mrgreen:

ŁucjaLuna - Czw 13 Lip, 2017 20:07

Dziękuję Eleno za miłe słowa. Ja się cieszę, że Canto w końcu spotka bassety po 3 latach. Od kiedy widział swoją mamę, nie spotkał basseta. A tu czeka nas całe mnóstwo bassecich dzieci :yahoo
Katarzyna - Pon 17 Lip, 2017 09:06

Zgłaszam się na zlot :) , e-mail wysłany...
RicoSB - Pią 21 Lip, 2017 21:23

Przepraszam ze pytam. Może gdzieś było napisane, ale nie widziałem. Ile rodzin mieszka w jednym domku? Chodzi mi o to czy są domki jednorodzinne?
Miła od Gucia - Pią 21 Lip, 2017 22:44

Madzia tak ustaliła, że każda Rodzina będzie mieszkała sama. Jedna Rodzina, jeden domek.
ElenaJerry - Nie 23 Lip, 2017 19:13

RicoSB napisał/a:
Przepraszam ze pytam. Może gdzieś było napisane, ale nie widziałem. Ile rodzin mieszka w jednym domku? Chodzi mi o to czy są domki jednorodzinne?


czy jest nadzieja zapoznac osobiscie Furka przystojnego fotogenicznego ?

RicoSB - Nie 23 Lip, 2017 21:39

właśnie trwa weryfikacja oferty przez Dziewczyny :) Jak będziemy to na 100% bardzo głośni będziemy :)
RicoSB - Nie 23 Lip, 2017 21:42

jeszcze mam pytanie. Jak wygląda sprawa toalety? Czy jest coś takiego w domku?
Miła od Gucia - Pon 24 Lip, 2017 08:04

toaleta jest w domku, jest także brodzik i mini kuchnia
RicoSB - Pon 24 Lip, 2017 16:37

później już doczytałem :) Mamy jeszcze tydzień na zastanowienie i będziemy bardzo intensywnie myśleć :)
RicoSB - Pią 28 Lip, 2017 12:24

kiedy dostanie się informacje z nr konta na który trzeba wpłacić kasę?
Miła od Gucia - Pią 28 Lip, 2017 12:57

Madzia Ci odpisze,
wiesz ona teraz za dwoje "robi" hi hi
Madzia pokaż się grubasku :D

RicoSB - Nie 30 Lip, 2017 16:40

no to nie pozostaje mi nic innego ja tylko czekać.... :)
ElenaJerry - Pon 31 Lip, 2017 17:02

Madziu odpisz Rico bo ja chce Furiata osobiscie poznac😉
Miła od Gucia - Pon 31 Lip, 2017 20:11

ElenaJerry napisał/a:
Madziu odpisz Rico bo ja chce Furiata osobiscie poznac😉


:haha: :buha: :haha:
odpisze odpisze, dziś z Madzią telefonicznie rozmawiałam, nawet rozmawiałyśmy, żeby Rikowi dac domek z dala od "krzykaczy" ze względu na małą Aurorkę

madziaa - Pon 31 Lip, 2017 20:58

Spokojnie odpisze przepraszam ale jestem jak walen wyrzucony na brzeg i tak jakoś ostatnio wolno działam ale spokojnie jutro z rana włączę kompa i wyślę namiar w mailu zwrotnym z numerem konta i dopisze wszystkiech także spokojnie. Domki na Was czekają także nic się martwić nie musicie.


Kochani ja się bardziej martwię o zapominalskich którzy się jeszcze nie zapisali :-( Proszę jeśli wiecie że ktoś miał się zapisać i nie uczynił jeszcze tego proszę pogoncie żeby się zapisywali.

Aaa i proszę również o informację jeśli ktoś wybiera się tylko na sobotę. Mamy dla każdej rodziny drobne fanty dlatego musimy wiedzieć kto będzie i ile tych drobiazgów przygotować.

RicoSB - Pon 31 Lip, 2017 21:51

akurat aurorka ma w nosie szczekanie, ale jej płacze mogą przeszkadzać innym :)
CZekam na nr konta i robię przelew:) Mam nadzieję, że jak zapłacę trochę później to nie będzie kłopotu
Ps Rozumie delikatną ociężałość :D

My czekamy na majla:
<--- może już przyszedł?

<--- jeszcze nie ma :(

Neit - Pon 31 Lip, 2017 22:05

Miła od Gucia napisał/a:
ElenaJerry napisał/a:
Madziu odpisz Rico bo ja chce Furiata osobiscie poznac😉


:haha: :buha: :haha:
odpisze odpisze, dziś z Madzią telefonicznie rozmawiałam, nawet rozmawiałyśmy, żeby Rikowi dac domek z dala od "krzykaczy" ze względu na małą Aurorkę



I z dala ode mnie bo ja mam bardzo małą tolerancję na płaczące dzieci :D Ale za to dziamgające piesy mi nie przeszkadzają :D

RicoSB - Pon 31 Lip, 2017 22:44

Neit napisał/a:


I z dala ode mnie bo ja mam bardzo małą tolerancję na płaczące dzieci :D Ale za to dziamgające piesy mi nie przeszkadzają :D


Spokojnie ja też, ale weźmiemy na zlot beczkę z wodą - w niej jest cichsze dziecko :D

Neit - Wto 01 Sie, 2017 07:49

A jak będzie bulgotać głośno? :mrgreen:
Po za tym w beczce? Nie lepiej w akwarium? Przynajmniej mogłoby bassety oglądać :D

Jako że mi się niedawno siostrzenica urodziła to stwierdzam, że z czasem dzieci są coraz głośniejsze więc wszystko przed Wami ;)

Katarzyna - Wto 01 Sie, 2017 08:28

madziaa napisał/a:


Aaa i proszę również o informację jeśli ktoś wybiera się tylko na sobotę. Mamy dla każdej rodziny drobne fanty dlatego musimy wiedzieć kto będzie i ile tych drobiazgów przygotować.


To ja zgłaszam, Agnieszka z córcią Zuzią, mamą i Otisem - labradorem :D Obiecała, że odwiedzi :)

Magdaa - Wto 01 Sie, 2017 12:57

Batman i tak będzie zatrudniony jako budzik zlotowy, a zresztą mój w domku nie może usiedzieć jak cokolwiek się na zewnątrz dzieje, w takich okolicznościach to tylko Arturowej rodzince domek w zaciszu i będziemy mu Furiata zabierać to tylko wypoczną. Przy takiej sforze maleńka dziewczynka to aniołek, zresztą to najmniej problematyczny wiek ,je i śpi ,tylko zjeść sama słodycz. <3
Igusia - Sro 02 Sie, 2017 17:28

Na liście widziałam w pozycji nr 30 "cipek". Moja Martusia ma Cipka? haha :buha: moja cipulinda :D Fajowo <3 :buha:
Neit - Sro 02 Sie, 2017 19:46

Ale mój nick w tym roku dobrze napisany :D :mrgreen:

Skoro Zonda regularnie bywa nazywana "Zumba" to i Ciapek raz kiedyś może być Cipkiem :D

RicoSB - Sro 02 Sie, 2017 21:26

jupi już jesteśmy na liście. Tylko na jakie konto mamy zapłacić? :)
Miła od Gucia - Pon 07 Sie, 2017 10:50


madziaa - Sro 09 Sie, 2017 03:28

Cipek poprawiony o matko jak mnie przystojniak spotka to mnie pogryzie, wybacz Ciapek już naprawiłam tą wielką gafe

Kochani na czerwono są zaznaczone osoby które dokonały już wpłaty. Zerknijcie proszę czy wszyscy którzy wpłacili są zaznaczeni na czerwono, jeśli ktoś dokonał wpłaty a Go nie ma zaznaczonego proszę o wiadomość prywatną tu na forum, na maila madziaa.dr@wp.pl albo dzwońcie 691 148 367 i krzyczcie na mnie ;)
Mam nadzieje, że wszystko jest dobrze ale jak się coś nie zgadza proszę bez nerwów tylko dajcie znać wyjaśnimy sprawę i zmienimy Wasz statut na czerwony

RicoSB - Sro 09 Sie, 2017 09:58

My zapłaciliśmy wczoraj wieczorem więc pewnie trochę potrwa księgowanie :) W końcu "gołomp" z ING musi dolecieć do Banku odbiorcy :)
madziaa - Sro 16 Sie, 2017 18:03
Temat postu: Re: XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko
madziaa napisał/a:
XIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT BASSETÓW "NASZE BASSETY" KARPICKO 2017

W tym roku moi kochani spotykamy się w Ośrodku wypoczynkowym "JELONEK"
( proszę tu macie link do strony http://www.jelonek.eu/jelonek/ )

TERMIN ZLOTU 1-2-3 września 2017 r.

Piątek - 01 września 2017
przyjazd i zakwaterowanie
pod wieczór biesiadny grill pod wiatą na wolnym powietrzu (wszystko będzie zapewnione)

Sobota 2 września
13-14 obiad
to już dzień pełen emocji i wrażeń od rana, nagrody, aukcja i wszystko u góry pod parasolami.
Pod wieczór będziemy się gościć także przy grillu (tego dnia we własnym zakresie będziemy grillować sami, to co sobie przywieziemy)

Naczynia jednorazowe (talerzyki, sztućce, kubeczki), zakupią organizatorzy zlotu.
Kto może, prosimy żeby zabrał ze sobą grilla i węgiel.

Niedziela 3 września
pobudkaaaaaa po sobotnim spotkaniu
a potem wspólny długi spacer, wychodzimy poza teren ośrodka
12-13 obiad
i powoli się pakujemy i ze smutkiem rozstajemy

Zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl
Telefon: Madzia 691 148 367
i podajemy:

Nick forumowy, imię i nazwisko uczestnika zlotu:
osobno dzieci, wiek (dzieci do lat 2 pobyt gratis, od 2 do 7 lat płacimy 20 zł za nocleg):
psy: rasa, imię:
czas pobytu:
obiad (przewidziany w sobotę i niedzielę):
e-mail:
telefon:
czy posiadamy indentyfikator z lat ubiegłych
skąd wyjeżdżamy:
(są osoby bez samochodów, będziemy pomagać)


``````````````
Pełen pobyt dla 1 osoby to: piątek, sobota, niedziela - 125 zł (w cenie 2 noclegi, 2 obiady, biesiadowanie)

Dodatkowa opłata za psy jest jednorazowa opłata, jeden piesek 10 zl za pobyt, dwa lub więcej piesków 15zł.


Przy zakwaterowaniu pobierana będzie kaucję zwrotną w kwocie 50 zł od domku, która będzie zwrócona przy wyjeździe. Chodzi o pozostawienie czystego domku ,zwracamy uwagę aby podczas pobytu piesków ,nie było sierści na łóżkach ,wersalce. Jeśli taka będzie to pobierzemy opłatę za pranie.
WSZYSCY ZABIERAMY POSZEWKI NA POŚCIEL NA ZLOT.

Wszystkie domki są wyposażone w lodówki, czajniki, dwu palnikowe kuchenki, sztućce, talerze.


Przypominam o aktualnych szczepieniach, proszę pamiętać o książeczkach psiaków.
Woreczki na nieczystości po psach zapewnia organizator, woreczki będą na terenie całego ośrodka dostępne.


Wpłacamy do dnia 31 lipca 2017 za cały pobyt .
w tym roku nie ma zaliczek tym razem płacimy od razu całość mam nadzieje, że zrozumiecie tak będzie ławie ze względów organizacyjnych.

Uwaga: w tamtym roku się sprawdziło na zlocie będzie dostępna i widoczna SKARBONKA, dla tych co to lubią "brzydkie słowa", przeklinajcie do woli


Deklarując wyjazd na zlot oświadczacie jednocześnie Państwo, że jesteście ubezpieczeniu od następstw od nieszczęśliwych wypadków



Dojazd do Ośrodka
Ośrodek wypoczynkowy "JELONEK"
64-200 Wolsztyn Karpicko ul.Wczasowa 75
tel 61 283 06 42 kom. 603 364 367
Namiary GPS
N: 52° 8' 14"
E: 16° 8' 7"

Jak co roku odbędzie się „darowanie“ na rzecz bassetów potrzebie.
Będą przygotowane gadżety zlotowe, jak zwykle, coś nowego niespodzianki.
Wiemy, że opaski i długopisy zrobiły furorę, dlatego dokonamy domówienia identycznych.
W sprawach darowizn na gadżety zlotowe proszę o kontakt z Miłą, dla tych którzy chcą zostać „darczyńcą zlotowym“.

Do zobaczenia:

Organizatorzy Zlotu:

Madziaa – 691 148 367
Donata – 693 456 124
Miła – 694 409 059


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

UCZESTNICY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
KARPICKO 01-02-03 września 2017


1. „Tutti frutti” /Maciek, Jola/TUTKA/4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
2. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
3. „Mufka i Dynka”/Donata, Krzysztof /MUFKA i Dynka, MIECIU/ - 6 noclegi, i 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 335 zł
4. „Andrzej”/Andrzej, Jolanta/TEQUILA,FRED/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
5. „Neit” /Ania, Jacek/ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) – do zapłacenie 274 zł
6. "Magdaa” /Magdalena, Julia/BASKO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
7. „ElenaJerry” /Elena, Karol/JERRY, Tara/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
8. „besta-Daga” /Daga/GOLD GRACE, BESTA, Camaro/– tylko sobota
9. „Asia i Stefan” /Asia, Mateusz, Bartek /STEFAN, Diora/ 6 noclegi, 6 obiady – do zapłacone 390 zł
10. „Anna Tomek„/Anna, Tomek, Jakub/FOCUS/ - 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
11. „ŁucjaLuna” /Beata, Jakub/CANTO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
12. „Mela” /Darek, Beata/MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
13. Psie Ranczo Gralewo/2 osoby/2 pieski/ 2 noclegi, 4 obiady
14. „Klusia” /Beata/ KLUSIA/ 2 noclegi, 1 obiad – do zapłacenia 121 zł
15. „Hrabia Dron /Krystyna, Irek/ Dron/ 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 302 zł
16. „e_kelma” /Edyta, Zbyszek/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 190 zł
17. „bunia2016” /Karolina, Michał, Beniamin/BUNIA/ 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
18. „MychaNora” /Małgorzata, Agnieszka, /NORA, Batman, Laluś/ 6 noclegów, 4 obiadów (od czwartku) - do zapłacenia 335 zł
19. /Dona, Bartek, Adaś, Henryk/Dynia/ - do zapłacenia 14 zł
20. „Igusia” /Dorota, Jarosław/Iga/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
21. / Marcelina, Aneta /Britney/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
22. „Jacek” /Marzanna, Jacek/KLUCHA, BAJKA, GINES, AMBROZY, Kapsel/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
23. „ufo87pl” /Sandra, Michał/TEKLA, RABIA/ 4 noclegów, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
24. „arturirl” /Aneta, Artur/FILIP, SNOOPY/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
25. „kasandra” /Kasandra, Irek, Ewa, Elżbieta/BRUTUS/ 8 noclegi, 8 obiady – do zapłacenia 510 zł
26. „AdamB” /Adam, Katarzyna/Zuna/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
27. „sungari” /Piotr, Ewelina, Marcin, Katarzyna, Oskar/Diana, KORA, Mała/ 10 noclegów, 10 obiadów – do zapłacenia 640 zł
28. „Evika” /Ewa, Darek/CODY, CANDY, FOSTER, DIGGY / 6 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 335 zł
29. „Katarzyna” /Katarzyna, Ewa, Krzysztof/Tola, Bunia, Luka/ 9 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
30. „ciapek” /Marta/CIAPEK/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 170 zł
31. „RicoSB” /Artur, Sylwia, Aurora /FURIAT/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
32. „IgorInka” /Ludmiła /IGOR, INKA vel AGATA/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 175 zł
33. „watla” /Małgosia, Maciej, Przemek, Olek, Marta, Mikołaj, Max/Pascal, CHILLI/ 7 obiady – do zapłacenia 98 zł - sobota
34. "Patka" Patrycja /EMMA, BIRMA - sobota
35. /Alicja/ROZYNA/ 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 125 zł
36. /Joanna, Grzegorz/Sasia/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
37. /Agnieszka z córką Zuzia,mama /Otis/ - sobota


Kwoty podane do zapłacenia zawierają już jednorazową opłatę za pobyt pieska

Miła od Gucia - Pon 21 Sie, 2017 21:16

Kochani, dziś pomimo zajęć, Madzia uzupełniła listę
Lista jest zaktualizowana, patrz poniżej i pierwsza strona tematu


Zlot tuż, tuż
Pozostało niewiele czasu, bardzo prosimy wszystkich o zerknięcie na listę,
sprawdzenie swoich danych, ewentualne uregulowanie płatności.
W tym roku jest wiele nowych osób, z czego bardzo się cieszymy.
Jak widzieliście w tym roku jest wiele gadżetów zlotowych.
Paczki będą przygotowywane wcześniej, bo lista jest długa,
dlatego uprzedzamy,
że zostaną przygotowane dla osób zapisanych na liście.

Przypominam jak bumerang o identyfikatorach, każdy Uczestnik Zlotu ma mieć przypięty identyfikator. Dla Nowych Uczestników Zlotu, zapisanych na liście (nawet jeśli będą tylko w sobotę) identyfikatory będą przygotowane.




Jak wiecie 11 sierpnia nasza Kochana Madzia urodziła wymarzoną ukochaną Majeczkę,
Maję Magdalenę. Gratulujemy Rodzicom Marcinowi i Tobie Madziu.

Urodziło „nam” się dziecię, które będzie kochało bassety tak jak my :)

W związku z tym Madzia niestety na Zlot nie przyjedzie, dlatego część Jej pracy my z Donatką przejmiemy,
Madzia cały czas zajmuje się sprawami zapisów, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość i uzupełnienie danych i finansów.
Ja sama mam wyrzuty, że Madzi głowę zawracam sprawami zlotowymi, jak ona ma przy boku małą Majeczkę, ale tak się ułożyło – wybacz Madziu.

Przedstawiam Wam w imieniu Madzi Majeczkę
Nasze Bassety, a jakże






UCZESTNICY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
KARPICKO 01-02-03 września 2017


1. „Tutti frutti” /Maciek, Jola/TUTKA/4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
2. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
3. „Mufka i Dynka”/Donata, Krzysztof /MUFKA i Dynka, MIECIU/ - 6 noclegi, i 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 335 zł
4. „Andrzej”/Andrzej, Jolanta/TEQUILA,FRED/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
5. „Neit” /Ania, Jacek/ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) – do zapłacenie 274 zł
6. "Magdaa” /Magdalena, Julia/BASKO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
7. „ElenaJerry” /Elena, Karol/JERRY, Tara/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
8. „besta-Daga” /Daga/GOLD GRACE, BESTA, Camaro/– tylko sobota
9. „Asia i Stefan” /Asia, Mateusz, Bartek /STEFAN, Diora/ 6 noclegi, 6 obiady – do zapłacone 390 zł
10. „Anna Tomek„/Anna, Tomek, Jakub/FOCUS/ - 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
11. „ŁucjaLuna” /Beata, Jakub/CANTO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
12. „Mela” /Darek, Beata/MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
13. Psie Ranczo Gralewo/2 osoby/2 pieski/ 2 noclegi, 4 obiady
14. „Klusia” /Beata/ KLUSIA/ 2 noclegi, 1 obiad – do zapłacenia 121 zł
15. „Hrabia Dron /Krystyna, Irek/ Dron/ 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 302 zł
16. „e_kelma” /Edyta, Zbyszek/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 190 zł
17. „bunia2016” /Karolina, Michał, Beniamin/BUNIA/ 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
18. „MychaNora” /Małgorzata, Agnieszka/NORA, Batman, Laluś/ 6 noclegów, 4 obiadów (od czwartku) - do zapłacenia 335 zł
19. /Dona, Bartek, Adaś, Henryk/Dynia/ - do zapłacenia 14 zł
20. „Igusia” /Dorota, Jarosław/Iga/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
21. Kornela557/ Marcelina, Aneta /FAŁDZIA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
22. „Jacek” /Marzanna, Jacek/KLUCHA, BAJKA, GINES, AMBROZY, Kapsel/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
23. „ufo87pl” /Sandra, Michał/TEKLA, RABIA/ 4 noclegów, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
24. „arturirl” /Aneta, Artur/FILIP, SNOOPY/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
25. „kasandra” /Kasandra, Irek, Ewa, Elżbieta/BRUTUS/ 8 noclegi, 8 obiady – do zapłacenia 510 zł
26. „AdamB” /Adam, Katarzyna/Zuna/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
27. „sungari” /Piotr, Ewelina, Marcin, Katarzyna, Oskar/Diana, KORA, Mała/ 10 noclegów, 10 obiadów – do zapłacenia 640 zł
28. „Evika” /Ewa, Darek/CODY, CANDY, FOSTER, DIGGY / 6 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 335 zł
29. „Katarzyna” /Katarzyna, Ewa, Krzysztof/Tola, Bunia, Luka/ 9 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
30. „ciapek” /Marta/CIAPEK/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 170 zł
31. „RicoSB” /Artur, Sylwia, Aurora /FURIAT/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
32. „IgorInka” /Ludmiła /IGOR, INKA vel AGATA/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 175 zł
33. „watla” /Małgosia, Maciej, Przemek, Olek, Marta, Mikołaj, Max/Pascal, CHILLI/ 7 obiady – do zapłacenia 98 zł - sobota
34. "Patka"/Patrycja /EMMA, BIRMA/ - sobota
35. /Alicja/ROZYNA/ 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 125 zł
36. /Joanna, Grzegorz/Sasia/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
37. /Agnieszka z córką Zuzia,mama /Otis/ - sobota
38. /Małgorzata, Julia/COOKIE/2 obiady(sobota)– do zapłacenia 28 zł
39. /Marcelina, Aleksandra/TOSIA/ 4 noclegi, 4 obiady– do zapłacenia 260 zł
40. /Ksenia, Ryszard/MARCEL, WINSTON/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
41. „Alina z Bogdanem„/Alina, Artur/BERTA, FLORCIA/ - 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
42. „Fifulec2„/Remi, Kasia, Amelia, Matylda/ATOS/ (sobota)
43. /Łukasz, /LUCJAN/

Kwoty podane do zapłacenia zawierają już jednorazową opłatę za pobyt pieska

kolor czerwony oznacza - zapłacone

RicoSB - Pon 21 Sie, 2017 21:47

hej my zapłaciliśmy na podane w smsku konto 09.08.2017. W majlu przesyłam potwierdzenie transakcji
madziaa - Sro 23 Sie, 2017 11:32
Temat postu: Re: XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko
madziaa napisał/a:
XIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT BASSETÓW "NASZE BASSETY" KARPICKO 2017

W tym roku moi kochani spotykamy się w Ośrodku wypoczynkowym "JELONEK"
( proszę tu macie link do strony http://www.jelonek.eu/jelonek/ )

TERMIN ZLOTU 1-2-3 września 2017 r.

Piątek - 01 września 2017
przyjazd i zakwaterowanie
pod wieczór biesiadny grill pod wiatą na wolnym powietrzu (wszystko będzie zapewnione)

Sobota 2 września
13-14 obiad
to już dzień pełen emocji i wrażeń od rana, nagrody, aukcja i wszystko u góry pod parasolami.
Pod wieczór będziemy się gościć także przy grillu (tego dnia we własnym zakresie będziemy grillować sami, to co sobie przywieziemy)

Naczynia jednorazowe (talerzyki, sztućce, kubeczki), zakupią organizatorzy zlotu.
Kto może, prosimy żeby zabrał ze sobą grilla i węgiel.

Niedziela 3 września
pobudkaaaaaa po sobotnim spotkaniu
a potem wspólny długi spacer, wychodzimy poza teren ośrodka
12-13 obiad
i powoli się pakujemy i ze smutkiem rozstajemy

Zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl
Telefon: Madzia 691 148 367
i podajemy:

Nick forumowy, imię i nazwisko uczestnika zlotu:
osobno dzieci, wiek (dzieci do lat 2 pobyt gratis, od 2 do 7 lat płacimy 20 zł za nocleg):
psy: rasa, imię:
czas pobytu:
obiad (przewidziany w sobotę i niedzielę):
e-mail:
telefon:
czy posiadamy indentyfikator z lat ubiegłych
skąd wyjeżdżamy:
(są osoby bez samochodów, będziemy pomagać)


``````````````
Pełen pobyt dla 1 osoby to: piątek, sobota, niedziela - 125 zł (w cenie 2 noclegi, 2 obiady, biesiadowanie)

Dodatkowa opłata za psy jest jednorazowa opłata, jeden piesek 10 zl za pobyt, dwa lub więcej piesków 15zł.


Przy zakwaterowaniu pobierana będzie kaucję zwrotną w kwocie 50 zł od domku, która będzie zwrócona przy wyjeździe. Chodzi o pozostawienie czystego domku ,zwracamy uwagę aby podczas pobytu piesków ,nie było sierści na łóżkach ,wersalce. Jeśli taka będzie to pobierzemy opłatę za pranie.
WSZYSCY ZABIERAMY POSZEWKI NA POŚCIEL NA ZLOT.

Wszystkie domki są wyposażone w lodówki, czajniki, dwu palnikowe kuchenki, sztućce, talerze.


Przypominam o aktualnych szczepieniach, proszę pamiętać o książeczkach psiaków.
Woreczki na nieczystości po psach zapewnia organizator, woreczki będą na terenie całego ośrodka dostępne.


Wpłacamy do dnia 31 lipca 2017 za cały pobyt .
w tym roku nie ma zaliczek tym razem płacimy od razu całość mam nadzieje, że zrozumiecie tak będzie ławie ze względów organizacyjnych.

Uwaga: w tamtym roku się sprawdziło na zlocie będzie dostępna i widoczna SKARBONKA, dla tych co to lubią "brzydkie słowa", przeklinajcie do woli


Deklarując wyjazd na zlot oświadczacie jednocześnie Państwo, że jesteście ubezpieczeniu od następstw od nieszczęśliwych wypadków



Dojazd do Ośrodka
Ośrodek wypoczynkowy "JELONEK"
64-200 Wolsztyn Karpicko ul.Wczasowa 75
tel 61 283 06 42 kom. 603 364 367
Namiary GPS
N: 52° 8' 14"
E: 16° 8' 7"

Jak co roku odbędzie się „darowanie“ na rzecz bassetów potrzebie.
Będą przygotowane gadżety zlotowe, jak zwykle, coś nowego niespodzianki.
Wiemy, że opaski i długopisy zrobiły furorę, dlatego dokonamy domówienia identycznych.
W sprawach darowizn na gadżety zlotowe proszę o kontakt z Miłą, dla tych którzy chcą zostać „darczyńcą zlotowym“.

Do zobaczenia:

Organizatorzy Zlotu:

Madziaa – 691 148 367
Donata – 693 456 124
Miła – 694 409 059


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

UCZESTNICY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
KARPICKO 01-02-03 września 2017


1. „Tutti frutti” /Maciek, Jola/TUTKA/4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
2. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
3. „Mufka i Dynka”/Donata, Krzysztof /MUFKA i Dynka, MIECIU/ - 6 noclegi, i 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 335 zł
4. „Andrzej”/Andrzej, Jolanta/TEQUILA,FRED/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
5. „Neit” /Ania, Jacek/ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) – do zapłacenie 274 zł
6. "Magdaa” /Magdalena, Julia/BASKO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
7. „ElenaJerry” /Elena, Karol/JERRY, Tara/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
8. „besta-Daga” /Daga/GOLD GRACE, BESTA, Camaro/– tylko sobota
9. „Asia i Stefan” /Asia, Mateusz, Bartek /STEFAN, Diora/ 6 noclegi, 6 obiady – do zapłacone 390 zł
10. „Anna Tomek„/Anna, Tomek, Jakub/FOCUS/ - 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
11. „ŁucjaLuna” /Beata, Jakub/CANTO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
12. „Mela” /Darek, Beata/MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
13. Psie Ranczo Gralewo/2 osoby/2 pieski/ 2 noclegi, 4 obiady
14. „Klusia” /Beata/ KLUSIA/ 2 noclegi, 1 obiad – do zapłacenia 121 zł
15. „Hrabia Dron /Krystyna, Irek/ Dron/ 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 302 zł
16. „e_kelma” /Edyta, Zbyszek/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 190 zł
17. „bunia2016” /Karolina, Michał, Beniamin/BUNIA/ 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
18. „MychaNora” /Małgorzata, Agnieszka/NORA, Batman, Laluś/ 6 noclegów, 4 obiadów (od czwartku) - do zapłacenia 335 zł
19. /Dona, Bartek, Adaś, Henryk/Dynia/ - do zapłacenia 14 zł
20. „Igusia” /Dorota, Jarosław/Iga/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
21. Kornela557/ Marcelina, Aneta /FAŁDZIA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
22. „Jacek” /Marzanna, Jacek/KLUCHA, BAJKA, GINES, AMBROZY, Kapsel/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
23. „ufo87pl” /Sandra, Michał/TEKLA, RABIA/ 4 noclegów, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
24. „arturirl” /Aneta, Artur/FILIP, SNOOPY/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
25. „kasandra” /Kasandra, Irek, Ewa, Elżbieta/BRUTUS/ 8 noclegi, 8 obiady – do zapłacenia 510 zł
26. „AdamB” /Adam, Katarzyna/Zuna/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
27. „sungari” /Piotr, Ewelina, Marcin, Katarzyna, Oskar/Diana, KORA, Mała/ 10 noclegów, 10 obiadów – do zapłacenia 640 zł
28. „Evika” /Ewa, Darek/CODY, CANDY, FOSTER, DIGGY / 6 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 335 zł
29. „Katarzyna” /Katarzyna, Ewa, Krzysztof/Tola, Bunia, Luka/ 9 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
30. „ciapek” /Marta/CIAPEK/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 170 zł
31. „RicoSB” /Artur, Sylwia, Aurora /FURIAT/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
32. „IgorInka” /Ludmiła /IGOR, INKA vel AGATA/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 175 zł
33. „watla” /Małgosia, Maciej, Przemek, Olek, Marta, Mikołaj, Max/Pascal, CHILLI/ 7 obiady – do zapłacenia 98 zł - sobota
34. "Patka"/Patrycja /EMMA, BIRMA/ - sobota
35. /Alicja/ROZYNA/ 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 125 zł
36. /Joanna, Grzegorz/Sasia/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
37. /Agnieszka z córką Zuzia,mama /Otis/ - sobota
38. /Małgorzata, Julia/COOKIE/2 obiady(sobota)– do zapłacenia 28 zł
39. /Marcelina, Aleksandra/TOSIA/ 4 noclegi, 4 obiady– do zapłacenia 260 zł
40. /Ksenia, Ryszard/MARCEL, WINSTON/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
41. „Alina z Bogdanem„/Alina, Artur/BERTA, FLORCIA/ - 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
42. „Fifulec2„/Remi, Kasia, Amelia, Matylda/ATOS/ (sobota)
43. /Łukasz, /LUCJAN/

Kwoty podane do zapłacenia zawierają już jednorazową opłatę za pobyt pieska

mela - Sro 23 Sie, 2017 18:58

kochani.jak ja zobaczyłem listę to na moje oko przjedzie około 60 Bassetów.to będzie tona mięsa się przetaczać między domkami.kto to wykarmi i upilnuje to ja nie wiem.
ElenaJerry - Sro 23 Sie, 2017 19:04

to naprawde ciekawe ale wiem gdzie beda sie karmic moje psy....jak zawsze bedzie je szukala w domku Ani Neit /i innych oczywiscie....moje psy wszystkie domky odwiedza....az troche sie wstydze :/
Neit - Sro 23 Sie, 2017 20:11

Ja tam lubię bassecie odwiedziny, nie bez powodu tyle przysmaków zawsze zabieram :D
ufo87pl - Czw 24 Sie, 2017 06:41

Ostrzegam, że nasza Tekla ma ADHD :)
Za to Rabia oaza spokoju... :)

Miła od Gucia - Czw 24 Sie, 2017 10:08

Uwaga, uwaga
Kto jedzie na zlot z okolic WROCŁAWIA
w tym roku nie dojedzie Walker od Remusków :roll:
a mają przecudne dary, które potem wstawię
chodzi o przejecie i dowiezienie na zlot

madziaa - Pią 25 Sie, 2017 19:02
Temat postu: Re: XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko
madziaa napisał/a:
XIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT BASSETÓW "NASZE BASSETY" KARPICKO 2017

W tym roku moi kochani spotykamy się w Ośrodku wypoczynkowym "JELONEK"
( proszę tu macie link do strony http://www.jelonek.eu/jelonek/ )

TERMIN ZLOTU 1-2-3 września 2017 r.

Piątek - 01 września 2017
przyjazd i zakwaterowanie
pod wieczór biesiadny grill pod wiatą na wolnym powietrzu (wszystko będzie zapewnione)

Sobota 2 września
13-14 obiad
to już dzień pełen emocji i wrażeń od rana, nagrody, aukcja i wszystko u góry pod parasolami.
Pod wieczór będziemy się gościć także przy grillu (tego dnia we własnym zakresie będziemy grillować sami, to co sobie przywieziemy)

Naczynia jednorazowe (talerzyki, sztućce, kubeczki), zakupią organizatorzy zlotu.
Kto może, prosimy żeby zabrał ze sobą grilla i węgiel.

Niedziela 3 września
pobudkaaaaaa po sobotnim spotkaniu
a potem wspólny długi spacer, wychodzimy poza teren ośrodka
12-13 obiad
i powoli się pakujemy i ze smutkiem rozstajemy

Zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl
Telefon: Madzia 691 148 367
i podajemy:

Nick forumowy, imię i nazwisko uczestnika zlotu:
osobno dzieci, wiek (dzieci do lat 2 pobyt gratis, od 2 do 7 lat płacimy 20 zł za nocleg):
psy: rasa, imię:
czas pobytu:
obiad (przewidziany w sobotę i niedzielę):
e-mail:
telefon:
czy posiadamy indentyfikator z lat ubiegłych
skąd wyjeżdżamy:
(są osoby bez samochodów, będziemy pomagać)


``````````````
Pełen pobyt dla 1 osoby to: piątek, sobota, niedziela - 125 zł (w cenie 2 noclegi, 2 obiady, biesiadowanie)

Dodatkowa opłata za psy jest jednorazowa opłata, jeden piesek 10 zl za pobyt, dwa lub więcej piesków 15zł.


Przy zakwaterowaniu pobierana będzie kaucję zwrotną w kwocie 50 zł od domku, która będzie zwrócona przy wyjeździe. Chodzi o pozostawienie czystego domku ,zwracamy uwagę aby podczas pobytu piesków ,nie było sierści na łóżkach ,wersalce. Jeśli taka będzie to pobierzemy opłatę za pranie.
WSZYSCY ZABIERAMY POSZEWKI NA POŚCIEL NA ZLOT.

Wszystkie domki są wyposażone w lodówki, czajniki, dwu palnikowe kuchenki, sztućce, talerze.


Przypominam o aktualnych szczepieniach, proszę pamiętać o książeczkach psiaków.
Woreczki na nieczystości po psach zapewnia organizator, woreczki będą na terenie całego ośrodka dostępne.


Wpłacamy do dnia 31 lipca 2017 za cały pobyt .
w tym roku nie ma zaliczek tym razem płacimy od razu całość mam nadzieje, że zrozumiecie tak będzie ławie ze względów organizacyjnych.

Uwaga: w tamtym roku się sprawdziło na zlocie będzie dostępna i widoczna SKARBONKA, dla tych co to lubią "brzydkie słowa", przeklinajcie do woli


Deklarując wyjazd na zlot oświadczacie jednocześnie Państwo, że jesteście ubezpieczeniu od następstw od nieszczęśliwych wypadków



Dojazd do Ośrodka
Ośrodek wypoczynkowy "JELONEK"
64-200 Wolsztyn Karpicko ul.Wczasowa 75
tel 61 283 06 42 kom. 603 364 367
Namiary GPS
N: 52° 8' 14"
E: 16° 8' 7"

Jak co roku odbędzie się „darowanie“ na rzecz bassetów potrzebie.
Będą przygotowane gadżety zlotowe, jak zwykle, coś nowego niespodzianki.
Wiemy, że opaski i długopisy zrobiły furorę, dlatego dokonamy domówienia identycznych.
W sprawach darowizn na gadżety zlotowe proszę o kontakt z Miłą, dla tych którzy chcą zostać „darczyńcą zlotowym“.

Do zobaczenia:

Organizatorzy Zlotu:

Madziaa – 691 148 367
Donata – 693 456 124
Miła – 694 409 059


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

UCZESTNICY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
KARPICKO 01-02-03 września 2017


1. „Tutti frutti” /Maciek, Jola/TUTKA/4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
2. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
3. „Mufka i Dynka”/Donata, Krzysztof /MUFKA i Dynka, MIECIU/ - 6 noclegi, i 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 335 zł
4. „Andrzej”/Andrzej, Jolanta/TEQUILA,FRED/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
5. „Neit” /Ania, Jacek/ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) – do zapłacenie 274 zł
6. "Magdaa” /Magdalena, Julia/BASKO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
7. „ElenaJerry” /Elena, Karol/JERRY, Tara/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
8. „besta-Daga” /Daga/GOLD GRACE, BESTA, Camaro/– tylko sobota
9. „Asia i Stefan” /Asia, Mateusz, Bartek /STEFAN, Diora/ 6 noclegi, 6 obiady – do zapłacone 390 zł
10. „Anna Tomek„/Anna, Tomek, Jakub/FOCUS/ - 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
11. „ŁucjaLuna” /Beata, Jakub/CANTO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
12. „Mela” /Darek, Beata/MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
13. Psie Ranczo Gralewo/2 osoby/2 pieski/ 2 noclegi, 4 obiady
14. „Klusia” /Beata/ KLUSIA/ 2 noclegi, 1 obiad – do zapłacenia 121 zł
15. „Hrabia Dron /Krystyna, Irek/ Dron/ 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 302 zł
16. „e_kelma” /Edyta, Zbyszek/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 190 zł
17. „bunia2016” /Karolina, Michał, Beniamin/BUNIA/ 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
18. „MychaNora” /Małgorzata, Agnieszka/NORA, Batman, Laluś/ 6 noclegów, 4 obiadów (od czwartku) - do zapłacenia 335 zł
19. /Dona, Bartek, Adaś, Henryk/Dynia/ - do zapłacenia 14 zł sobota
20. „Igusia” /Dorota, Jarosław/Iga/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
21. Kornela557/ Marcelina, Aneta /FAŁDZIA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
22. „Jacek” /Marzanna, Jacek/KLUCHA, BAJKA, GINES, AMBROZY, Kapsel/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
23. „ufo87pl” /Sandra, Michał/TEKLA, RABIA/ 4 noclegów, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
24. „arturirl” /Aneta, Artur/FILIP, SNOOPY/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
25. „kasandra” /Kasandra, Irek, Ewa, Elżbieta/BRUTUS/ 8 noclegi, 8 obiady – do zapłacenia 510 zł
26. „AdamB” /Adam, Katarzyna/Zuna/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
27. „sungari” /Piotr, Ewelina, Marcin, Katarzyna, Oskar/Diana, KORA, Mała/ 10 noclegów, 10 obiadów – do zapłacenia 640 zł
28. „Evika” /Ewa, Darek/CODY, CANDY, FOSTER, DIGGY / 6 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 335 zł
29. „Katarzyna” /Katarzyna, Ewa, Krzysztof/Tola, Bunia, Luka/ 9 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
30. „ciapek” /Marta/CIAPEK/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 170 zł
31. „RicoSB” /Artur, Sylwia, Aurora /FURIAT/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
32. „IgorInka” /Ludmiła /IGOR, INKA vel AGATA/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 175 zł
33. „watla” /Małgosia, Maciej, Przemek, Olek, Marta, Mikołaj, Max/Pascal, CHILLI/ 7 obiady – do zapłacenia 98 zł - sobota
34. "Patka"/Patrycja /EMMA, BIRMA/ - sobota
35. /Alicja/ROZYNA/ 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 125 zł
36. /Joanna, Grzegorz/Sasia/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
37. /Agnieszka z córką Zuzia,mama /Otis/ - sobota
38. /Małgorzata, Julia/COOKIE/2 obiady(sobota)– do zapłacenia 28 zł
39. /Marcelina, Aleksandra/TOSIA/ 4 noclegi, 4 obiady– do zapłacenia 260 zł
40. /Ksenia, Ryszard/MARCEL, WINSTON/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
41. „Alina z Bogdanem„/Alina, Artur/BERTA, FLORCIA/ - 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
42. „Fifulec2„/Remi, Kasia, Amelia, Matylda/ATOS/ (sobota)
43. /Łukasz, /LUCJAN/

Kwoty podane do zapłacenia zawierają już jednorazową opłatę za pobyt pieska

RicoSB - Pią 25 Sie, 2017 21:14

teren ogrodzony to po co pilnować. Sfora się sama upilnuje .... :) My już prawie gotowi na wyjazd. Dziś wymieniliśmy szwankujący pedał gazu a w środę takie pierdoły jak rozrząd olej i filtry... :) A no i jeszcze psa trzeba wykąpać aby nam go nie odebrali za zaniedbania :)
Miła od Gucia - Sob 26 Sie, 2017 14:18

UWAGA UWAGA:

Kto jedzie na Zlot Bassetów Karpicko 2017 z okolic GDAŃSKA. Daga nie może dojechać, a ma dary dla bassetów, które trzeba przejąć.

Miła od Gucia - Sob 26 Sie, 2017 19:44

No to szykujcie się na konkursy, tylko specjalnie psów nie odchudzać, nie brudzić, nie tuczyć, przed zlotem, rzęs nie doklejać hi ha hi

Konkursy na :

MISS I MISTERA Zlotu bassetów hound

MISS I MISTERA Zlotu bassetów długowłosych

NAJDŁUŻSZE USZY,
basset
bassetka

NAJDŁUŻSZA BASSETKA -
NAJDŁUŻSZY BASSET -

NAJMŁODSZY I NAJSTARSZY BASSET

NAJGRUBSZA BASSETKA -
NAJGRUBSZY BASSET -

NAJDŁUŻSZE RZĘSY
bassetka
basset

NAJBRUDNIEJSZY
Bassetka
Basset

NAJBARDZIEJ NIEPOSŁUSZNY
Bassetka
Basset

NAJBARDZIEJ POSŁUSZNY
Bassetka
Basset

LEŃ ZLOTU
Bassetka
Basset

inne pieski uczestniczące w zlocie
Pupil Zlotu, Najsłodszy, Najmilszy
Najbardziej wielorasowy
Najbardziej hałaśliwy
Najbardziej towarzyski
Najbardziej niegrzeczny, łobuziak

RicoSB - Sob 26 Sie, 2017 23:05

a gdzie konkurs na największego żarłoka i żarłoczkę :)
Miła od Gucia - Nie 27 Sie, 2017 09:04

jesteśmy otwarci - dopisujemy :D
Miła od Gucia - Nie 27 Sie, 2017 09:05

KOMUNIKAT,
Madzia Magdalena Dróżyńska zaktualizowała listę uczestników, naniosła opłaty, posiłki. Dzięki Madziu. Roboty z tym wiele.
Proszę zajrzeć na forum i sprawdzić listę.

PACZKI I GADŻETY BĘDĄ PRZYGOTOWANE DLA OSÓB ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA LIŚCIE.

Osoby, które przyjeżdżają tylko na sobotę, też winny być na liście.
Od dziś przygotowujemy listy na konkursy,
uwzględnione na listach konkursowych będą bassety, które widnieją w zgłoszeniach.

Widzę, że proponujecie nowe konkurencje, jesteśmy otwarci i już dopisujemy nowe protokoły.
Proszę zabierzcie miarki, będzie ich potrzeba sporo do mierzenia bassiorków.

Proszę także, aby zgłaszać się do Aga Najda, szefowej Komisji Konkursów z chęcią pomocy.

Jeśli macie jakieś dary na nagrody konkursowe, mile widziane, zabierzcie.

Wszystkie materiały my przygotujemy, to jest protokoły, listy na konkursy, Was prosimy o pomoc Adze Aga Najda na miejscu.

Proszę sprawdzić listę
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=6236

Jacek - Nie 27 Sie, 2017 10:12

Na zlot przyjedzie z nami ADEL ( córcia naszej Bajki). Może coś zaśpiewa ?
Proszę o wpisanie Adelci na listę bassetów.

Miła od Gucia - Nie 27 Sie, 2017 10:18

siuper
:D

Miła od Gucia - Nie 27 Sie, 2017 14:09

Zgodnie z Waszymi propozycjami dopisaliśmy kolejne konkurencje
Kategorie konkurencji bassecich

MISS I MISTER Zlotu bassetów hound
MISS ZLOTU -
MISTER Zlotu -

MISS I MISTERA Zlotu bassetów długowłosych
MISS ZLOTU -
MISTEREM Zlotu -

NAJDŁUŻSZE USZY
bassetka -
basset -

NAJDŁUŻSZY BASSET
bassetka -
basset -

NAJMŁODSZY I NAJSTARSZY BASSET
Najmłodszy basset -
Najstarszy basset -

NAJGRUBSZY BASSET
bassetka –
basset -

NAJDŁUŻSZE RZĘSY
bassetka -
basset -

NAJBRUDNIEJSZY
bassetka -
basset -

NAJBARDZIEJ NIEPOSŁUSZNY
bassetka –
basset -

NAJBARDZIEJ POSŁUSZNY
bassetka –
basset –

LEŃ ZLOTU
bassetka –
basset –

ŻARŁOK ZLOTU
bassetka –
basset –

NAJPIĘKNIEJSZE ŁAPKI
bassetka –
basset –

NAJPIĘKNIEJSZE UMASZCZENIE
bassetka –
basset –

NAJMNIEJSZY BASSET
bassetka –
baset –

NAJPIĘKNIEJ PACHNĄCY
bassetka –
basset –

NAJBARDZIEJ KRZYWE ŁAPKI
bassetka –
basset –

ZŁODZIEJ ZLOTOWY
bassetka –
basset –

inne pieski uczestniczące w zlocie
Pupil Zlotu, Najsłodszy, Najmilszy -
Najbardziej wielorasowy –
Najbardziej hałaśliwy –
Najbardziej towarzyski –
Najbardziej niegrzeczny, łobuziak -


lista zamknięta - dyplomy idą do druku
Donatko "Mufka i Dynka" dzięki za trud i prace z dyplomami i przepraszam, że ciągle "mieszam".

<3

ElenaJerry - Nie 27 Sie, 2017 17:49

super. no i kiedy bylyby i najkrotsze rzesy to moj lobuz obciety idzie od razu po diplom :buha:

nie...nie....wystarcza nam najdluszy i naj mniej posluszny./i najglodniejszy zlodziej jedzonka i zebrak chyba :/ /

Neit - Pon 28 Sie, 2017 15:24

Jak rozumiem to w tych domkach nie ma garów i patelni?
Miła od Gucia - Pon 28 Sie, 2017 16:08

każdy domek posiada pełen węzeł sanitarny (wc+prysznic), w pełni wyposażony aneks kuchenny, zadaszony taras.
nie wiem czy jest w tym patelnia Aniu, naprawdę
:D

https://www.youtube.com/watch?v=3bGhxs_XQ6o

Neit - Pon 28 Sie, 2017 16:21

No ja właśnie nie wiem co oni rozumieją przez w pełni "wyposażony aneks kuchenny" bo bywałam w takich ośrodkach gdzie to znaczyło, że są szklanki i sztućce a i w takich gdzie to znaczy że są gary, tareczki, siteczka i ze 3 patelnie :D

No i nie ufam ludziom którzy nie piorą pościeli :P Bo dla mnie to, że jak se nie wezmę własnej to muszę zapłacić za pranie= bez dopłaty nie piorą wcale :P

Miła od Gucia - Pon 28 Sie, 2017 16:27

to nie tak Aniu jest jak piszesz z pościelą.

My zdecydowaliśmy, że wszyscy wezmą własne poszewki, a w zamian nie płacimy za energię i wodę.

A kaucję pobiera od wszystkich, jest w informacji ośrodka.

UWAGA UWAGA: czwartkowicze mogą się meldować w Ośrodku od godz. 12.oo.

Neit - Pon 28 Sie, 2017 16:33

E tam, jeżdżę np do Lwich Chat i nikt nie woła o dopłaty za psa, kaucje, prąd,wodę, dodatkowe pranie czy inne takie :P Wybredna jestem i domagam się luksusów :D Przyjechać oczywiście że przyjadę ale tylko dlatego, że jadę dla Was a nie dla ośrodka ;)

Po marudzić sobie muszę, możecie nie zwracać uwagi :zly:

Dobrze, że napisałaś od której można bośmy się właśnie z mężem zastanawiali :cmok:

Neit - Pon 28 Sie, 2017 17:51

Produkcja przysmaków oficjalnie rozpoczęta :yahoo

Dla ludziów też coś może będzie, jak będziecie grzeczni to dostaniecie :zly:

Do piesełków nie mam żadnych wymagań po za nieterroryzowaniem moje córeczki Zondy :D

Miła od Gucia - Wto 29 Sie, 2017 20:34

pora się pakować
zapraszamy do tematu Gadżetów Zlotowych



Gadżety Zlotowe - Zlot 2017


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group