Nasze Bassety
Klub Miłośników Basset Hound i podobnych.

Mój basset - BASIA z pseudo, Drachma i Frytka u Agnieszki

Miła od Gucia - Nie 11 Cze, 2017 15:35
Temat postu: BASIA z pseudo, Drachma i Frytka u Agnieszki
Roma Jaźwińska

https://www.facebook.com/...995&pnref=story

Blagam o pomoc transport potrzebny!!!! Miejska Górka te zdj to jeszcze nue koniec. Basety bernenczyki westy!!!!!!

i bassetka

Sprawa pilna na cito, trzeba pomóc Romie, odbierać psy

zdjęcia są Autorstwa Romy


























Miła od Gucia - Nie 11 Cze, 2017 15:40

Jestem w kontakcie z Romą
telefony zadziałały szybko

Joasiu, Gosiu, Anitko
dziękuję

Kochani sunia pewnie w stanie tragicznym, ale to się okaże

Kochana Madzia nasza od Basco pomoże

Sunia będzie u niej, ale na "chwilę"

Proszę już dziś o deklaracje tymczasu, lub o dom stały

każdy kto się zdecyduje bierze sam odpowiedzialność, bo cóż pies z takiej pseudo, bierze się takiego basseta się z całym jego zdrowotnym przybytkiem.

Lacota - Nie 11 Cze, 2017 21:02

Okropne te zdjęcia. Ludzie to potwory jednak.
Madzi od Basco dziękuję bardzo :cmok:
A sunia jest bardzo piękna. Ciekawe umaszczenie ma.
I dzięko Bogu jej koszmar właśnie się skończył.
To jedyne co pociesza w tej sytuacji.

Alina z Bogdanem - Pon 12 Cze, 2017 09:59

:evil:
Miła od Gucia - Pon 12 Cze, 2017 12:39

Przekazuję Wam dobre informacje



ta suczka i bassetka są nierozłączone, to się okazało jak trafiły do Romy Jóźwińskiej, jedna bez drugiej nie jadła.

Dom tymczasowy dla bassetki dała nasza Madzia od Basco <3 <3 - dziękuję Madziu, ale jak się okazało, że druga sunia nie ma domu, był problem, nie chcieliśmy rozdzielać.

I odezwała się Madzia z Dzierżoniowa, już od jakiegoś czasu wpisana w kajeciku adopcyjnym, Boże co za szczęście

Madzia adoptuje obie suczki.

Madzia ma bassety, to Rodzina bassecia.

Matko nie posiadamy się wszyscy z radości.

Natomiast Madzia od Basco już szykuje się do drogi i obie suczki zwiezie do Madzi z Dzierzoniowa.

Co za radość.

Dokumenty na bassetkę przygotujemy od forum Nasze Bassety, a na tę sunieczkę Roma Jóźwińska przygotuje.

Koszty leczenia i sterylizację pokryjemy z konta basseciego, także ominęliśmy tymczas Madzi, a jest dom stały.

Alina z Bogdanem - Pon 12 Cze, 2017 13:40

Boże, co za wiadomość ! Wierzcie albo nie - popłakałam się z radości :oo:
A to dla Madzi :cmok:

Aśka - Pon 12 Cze, 2017 14:07

:yahoo
Miła od Gucia - Pon 12 Cze, 2017 16:08

Bassetka ma na imię Basia, a sunia Ewa

jadą dziewczynki, jadą
Madzia przysłała zdjęcia z trasy







Roma Roma Jaźwińska składamy wielkie ukłony w twoją stronę, za rozbicie pseudo, uratowanie psów z tego koszmaru, a między innymi bassetkę.
Dziękujemy <3 <3
Zdjęcia zamieszone w albumie z pseudo są Autorstwa Roma Jaźwińska.

https://www.facebook.com/...987?pnref=story

https://www.facebook.com/...995&pnref=story

https://www.facebook.com/...995&pnref=story

Szczęście się uśmiechnęło, cud nad cuda. Roma powiedziała, że bassetka Basia jest bardzo zżyta z suczka Ewą, z którą przebywała w kojcu.
W międzyczasie był już załatwiony tymczas dla Bassetki u Madzi Magda Marszałek. A po opisie i wstawieniu zdjęć odezwała się Madzia Magda Magdalena Świerad-Kożuch i że w tej sytuacji weźmie obie. Madzia Świerad Magdalena Świerad-Kożuch była w kajeciku adopcyjnym od dawna.
Ja powiadam, że to pies wybiera sobie człowieka i tak miało być.
Madzia Magda Marszałek w tej chwili jest w drodze wiezie pieski do drugiej Madzi.
Basia będzie leczona i sterylizowana, wszystko na spokojnie, koszty pokryje forum Nasze Bassety.
Obu Magdom podziękowania także wielkie Magda Marszałek Magdalena Świerad-Kożuch

gkoti - Pon 12 Cze, 2017 17:10

Oj dziewczynki kochane- ale wam się fartnęlo, siostrzyczki po niedoli :cmok: :cmok: :cmok: Teraz juz będzie lepiej Słoneczka , bo spotkałyście włąściwych ludzi z sercem po włąściwej stronie - cąłujemy wszystkich po kolei :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: <3 <3 <3 <3 <3 <3
Lacota - Pon 12 Cze, 2017 18:03

Niesamowita historia. Niesamowita adopcja.
W tym przypadku człowiek brzmi niezwykle dumnie.
Dziękuję Wam. Piękny gest. No, jak rozdzielić skoro wspierały się w tym trudnym czasie, to i niech cieszą się razem ze szczęścia, jakie je spotkało. A spotkało i to mega wielkie.
Dziękuję :cmok:

ŁucjaLuna - Pon 12 Cze, 2017 20:22

Matko jedyna. Dzięki wspaniałym ludziom sunie będą miały dom...ja też nie umiem powstrzymać się od łez , ze szczęścia i ...nieszczęścia. Jak ludzie mogą tak trzymać naszych najwierniejszych przyjaciół.
Miła od Gucia - Pon 12 Cze, 2017 20:27

Madzia nasza Magda od Basco
gotowa do drogi
wiezie bassety do swojej imienniczki Magdy do domu stałego




Na miejscu Madzia Nowa Pańcia jeszcze dziś poszła do weta

dramat Basia ma zaawansowane ropomacicze
nie chcę myśleć co by sie stało gdyby Basia została w tej pseudo
odeszłaby w bólach

Jutro operacja - trzymajcie proszę kciuki

Basia u weta



to jest profil Madzi Nowej Pańci na f-bu
https://www.facebook.com/magdalena.swierad.5

możecie się zaprosić do znajomych

a tu album

https://www.facebook.com/...e=3&pnref=story

Magdaa - Pon 12 Cze, 2017 21:02

Chcę tylko powiedzieć, że Magda ma niesamowite serducho i wyczucie, mi też Basia wydawała się zbyt pełna jak na basetkę, ale myślałam, że to ciąża. Magda jak ją tylko zobaczyła, powiedziała, że może też być to ropomacicze i natychmiast pognała do weterynarza. Podziwiam z całego 💕.
Ewcia, mały kundelek wygląda na zdrową i przecudną sunię. Bardzo dobrze się to wszystko poukladało, a wszystkiego mózgiem oczywiście była Bogusia. Wielkie dzięki dla niej za takie zaangażowanie.

Miła od Gucia - Wto 13 Cze, 2017 08:12

Informacje od Madzi

Basia już na stole, zasnęła. Zabieg będzie prowadzić trzech lekarzy.

Ślijmy dobrą energię

Alina z Bogdanem - Wto 13 Cze, 2017 08:36

Ślijmy. Jesteśmy z Tobą Basiu.
Miła od Gucia - Wto 13 Cze, 2017 09:17

Jest po zabiegu, wybudza się BASIEŃKA , dostaje kroplówkę
Molly i Gosia - Wto 13 Cze, 2017 10:15

boze bidulka w sama pore !!!!!!!! trzymamy kciuki !!!!!!!!!!! :cmok: <3 bedzie dobrze !!!!!!!!
Aśka - Wto 13 Cze, 2017 10:21

cały czas trzymam kciuki!!!
Lacota - Wto 13 Cze, 2017 14:07

U nas też wszyscy kciuki, łapki, raciczki, kopytka mocno za Barbarę trzymają.
Musi być dobrze.
Zdrowiej basseciątko <3

gkoti - Wto 13 Cze, 2017 15:41

Basiu- <3 <3 <3
ŁucjaLuna - Wto 13 Cze, 2017 19:54

Zdrówka kochana dziewczynko. :cmok:
Miła od Gucia - Wto 13 Cze, 2017 20:42

Basia jest po operacji
BASIA, bassetka uratowana z pseudo przez Romę Roma Jaźwińska jest po operacji. Było ropomacicze zagrażające życiu, to był ostatni dzwonek na operację.
Zdjęcie przysłała Madzia Magdalena Świerad-Kożuch u której jest bassetka.
Na tym zdjęciu jest z suczką Ewunią, która jej nie odstępuje
Madziu dziękujemy za troskę i opiekę nad psiakami








Dziś trudna noc przed Dziewczynami

Madziu życzę, życzmy spokojnej nocy.

Miła od Gucia - Sro 14 Cze, 2017 06:43

pierwsza noc po tak ciężkiej operacji minęła spokojnie
Basia w nocy wstała na siusiu, a tak ładnie noc przespała
Jest smutna, była zrezygnowana życiem
ona była cała obolała
po operacji doktor mówiła, że aż macica była zwyrodniała, musiała ta bidna Basia rodzić i rodzić i rodzić

Mam nadzieję, że ujrzymy grymas radości na pyszczku Basi


`````````````````````````````````````````````

Dom w którym są , może być tylko domem tymczasowym

Zobaczymy jak się sprawy potoczą, ale już rozglądamy się za domkiem dla bassetki Basi i suczki Ewy

Miła od Gucia - Sro 14 Cze, 2017 09:07

Basia wszystkich pozdrawia

wstałam podrepczę trochę




taka obolała jeszcze jestem



Basia z Ewunią


Miła od Gucia - Czw 15 Cze, 2017 08:33

Basieńka dochodzi do siebie po operacji



Basia i Ewa

ŁucjaLuna - Czw 15 Cze, 2017 13:41

Prześliczna ta Basieńka. Dużo zdrówka dla kochanej mordeczki :cmok:
Miła od Gucia - Pią 16 Cze, 2017 18:30

Przed chwilą opłaciłam fakturę za operację i leczenie bassetki Basi z pseudo

Kwota to 824 zł.

Przelew na Przychodnię Weterynaryjną Vet Medica w Dzierżoniowie

Dziękuję Wam wszystkim, to dzięki Wam, Waszym darowiznom na rzecz pomocy bassetom nam się udało - dziękuję, dziękujemy w imieniu BASIEŃKI

Lacota - Sob 17 Cze, 2017 10:12

Mi o tym psie to nawet myśleć się nie chce.
Co te stworzonko wycierpiało to strach myśleć.
Ludzie już powariowali do końca. Mam nadzieję, że poniosą odpowiednią karę.
Basia dużo szczęścia miała.
Pomoc przyszła na czas.
Teraz będzie już tylko dobrze.
Zdrowiej ślicznoto :cmok:

ŁucjaLuna - Sob 17 Cze, 2017 14:48

Zrozumiałam na początku, że Basieńka jedzie do adopcji, ale jednak nie ?
Miła od Gucia - Sob 17 Cze, 2017 16:04

Basia w tej chwili jedzie do Kliniki Weterynaryjnej we Wrocławiu, doktora Niedzielskiego. Basia dziś była po raz drugi operowana. U Basi nastąpiło pęknięcie mięśni wzdłuż szycia, mogło to być następstwem uderzenia, zahaczenia o coś, lub mogło się wydarzyć bez żadnej przyczyny. Basia na pierwszą operację trafiła z otrzewną w stanie zapalnym, co jest skutkiem znacznie osłabionych tkanek.
Miła od Gucia - Sob 17 Cze, 2017 16:07

ŁucjaLuna napisał/a:
Zrozumiałam na początku, że Basieńka jedzie do adopcji, ale jednak nie ?


Takie było założenie, jednak tyle się wydarzyło w międzyczasie.
Na spokojnie, bo teraz za dużo mam w sobie emocji i na pierwszym miejscu troska o zdrowie BASI
wszystko opiszę, nigdy nie miałam przed Wami tajemnic, dobrych czy też złych
jeśli idzie o bassety

Lacota - Sob 17 Cze, 2017 18:50

Smutna wiadomość, ale takie rzeczy się zdarzają pomimo najlepszej opieki. Zresztą to nie pierwszy taki przypadek na forum.
Mam nadzieję, że wyjdzie i z tego, ja z Ekipą gorąco jej kibicuje.
Trzeba pamiętać, że to Magda zorientowała się natychmiast, że z psem jest coś nie tak i od razu, tego samego dnia Basia trafiła do weta, a kolejnego była już operowana. Operowało ją trzech doktorów, to chyba też o czymś świadczy.
Dziękuję Ci Madziu za czujność. Nigdy i nikt nie może przewidzieć co wydarzy się po tak poważnej operacji.
Basiu wracaj do zdrowia :cmok:
A Madzi i Jej Rodzince serdeczne dziękuję za wszystko cozrobili i robią dla obu dziewczynek :)

Miła od Gucia - Sob 17 Cze, 2017 19:49

pojawiają się różne wpisy na f-ku dotyczące Basi i Ewy.

Nie chcę w nich uczestniczyć, ale napisałam, krótkie wyjaśnienie

Bogumiła Rychwalska w porozumieniu z Romą dzwoniłam do Kliniki we Wrocławiu o przyjęcie Basi, rozmawiałam z doktor prowadzącą czy Basia może jechać jeszcze dziś. Poprosiłam Madzię o transport do Wrocławia do kliniki. Zadeklarowałam w imieniu forum wsparcie (już wpłaciliśmy z forum za pierwszą operację Basi 824 zł). I to wszystko w porozumieniu z Romą. Jestem. Proszę nie wydawać pochopnych opinii.
Lubię to!Zobacz więcej reakcji
· Odpowiedz · Przed chwilą


w tej chwili najważniejsze jest zdrowie Basi,
w momencie odbioru o 15.oo Basia czuła się dobrze, była wybudzona, ucieszyła się merdając ogonkiem ja zobaczyła Madzię.
Madzia za za zgodą lekarza operującego i Romy zawiozła ją do Kliniki.

ŁucjaLuna - Sob 17 Cze, 2017 20:11

Trzymajmy kciuki za zdrowie Basieńki, bo to jest najważniejsze. Jak będzie zdrówko, reszta się jakoś ułoży.
Patka - Sob 17 Cze, 2017 21:49

Wszystko to co się dzieje na FB to dla mnie jakiś dziwny spektakl. Mam swoje przemyślenia, ale póki co zatrzymam dla siebie... U mojej Brimy była podobna sytuacja. Mimo, że operowali ją świetni lekarze nie dość, że pękło to jeszcze wystąpił krwotok. Trzeba było natychmiast szyć ponownie. Stało się to samoistnie parę godzin po zabiegu w środku nocy kiedy spała w kaftaniku, nie wykonywała żadnego wysiłku, nie skakała, nie biegała. Dobrze, że w ogóle zauważyłam, bo spała okryta ciepło kocykiem - w myśl zaleceń weta miała odpoczywać w cieple - i mogła się już nie obudzić.... I co w zw z tym - Bogusia powinna zrobić aferę na całą Polskę i zabrać mi Birmę i wygrażać i robić sensację? Niejeden z nas dbający, kochający, pielęgnujący swoje Parówczaki stanął choć raz oko w oko z sytuacją nieprzewidywalną! Życie...
Co do sytuacji, którą opisuje na FB pani Roma jakoby bassetka pogryzła się z rezydentką seterką a pani Magda kłamie w tej sprawie - trochę to nie trzyma się kupy wg mnie - skoro bassetka byłaby agresywna to jaki sens miałoby pozbywanie się Ewki i trzymanie w domu agresora, który jest niebezpieczny dla wcześniej przygarniętych zwierząt? Przecież z własnej woli zadeklarowali wzięcie obydwu suczek, choć do wzięcia była dla nich przeznaczona Basia? Następnie mieszkali z nimi przez kilka dni i to oni najlepiej wiedzą jak zachowywały się suczki, bo obserwowali je cały czas. Ciężko podejrzewać, że wymyślają kłamliwe historie lub że nie mają pojęcia o hodowli psów, ponieważ to ludzie którzy zarówno znają rasę (mieli wcześniej basseta) a po drugie opiekowali się nie raz przybłędami i znajduchami - przygarniali a także pełnili rolę dt. Dziwna sytuacja jak dla mnie. Chyba za dużo w tym nerwów, zbyt szybko wyciąganych wniosków. I fejsbukowej sensacji. Tego chyba najwięcej. A mam wrażenie, że co niektórzy tylko tym żyją....

Co do Basi - Czarującej Krówki - niech zdrowieje jak najszybciej biedulka i niech znajdzie wreszcie spokojny dom na stałe <3 <3 <3

Lacota - Nie 18 Cze, 2017 08:51

Dzień dobry Basiu :)
Myślimy o Tobie od samego rana.
Wracaj do zdrowia szybko :cmok:

Miła od Gucia - Nie 18 Cze, 2017 16:50

Wraca do zdrowia, noc minęła dobrze.
ŁucjaLuna - Nie 18 Cze, 2017 20:02

Bardzo się cieszymy. Myślimy o Basieńce. Wysyłamy pozytywne fluidy. Oby wszystko się poukładało <3 :cmok: . Ona jest prześliczna.
Miła od Gucia - Nie 18 Cze, 2017 20:11

teraz Roma napisała

Roma Jaźwińska

Jestem po rozmowie z lekarzem. Stan Basieńki jest stabilny ale rokowania ostrożne,jutro usg jamy brzusznej. Jest podłączona do pompy infuzyjnej dostaje leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i antybiotyk jutro będą wyniki reszty badań. Basia była dziś na krótkim spacerku ale ma słaby apetyt może też jej szpitalna karma nie smakuję więc będę się starała by ktoś podwiózł jej dobre jedzonko.

ŁucjaLuna - Nie 18 Cze, 2017 21:04

Apropos problemów pooperacyjnych. Moja bassetka po sterylizacji miała dwie powtórne reoperacje ze względu na otwierającą się ciągle ranę ( w ciągu czterech dni) . Myśleliśmy, że tego nie przeżyje. Lekarz planował już wkładanie siatki w ranę, bo nie było już co szyć. Udało się. Przeżyła. Doszła do siebie bardzo szybko. Byliśmy w ciężkim szoku. Baśka też da radę. Całuski gorące dla Baśki. Uwielbiam ją. <3 :cmok:
Miła od Gucia - Nie 18 Cze, 2017 21:44

Oto i Basieńka



we wtorek do Basi pojedzie Nasza Iwonka - forumowa Remus

zawiezie Basi kocyk, podusię, pluszaczka i gotowane jedzonko

Iwonko, dziękujemy Ci <3

Lacota - Pon 19 Cze, 2017 07:08

ŁucjaLuna mi się udzieliło chyba, bo też uwielbiam tego Szczyla przepięknego <3
I dzięki za Twój wpis, który potwierdza, że nie ma co na siłę szukać winy w człowieku. Tak czas bywa i już.
Na szczęście Barbara wraca do zdrowia i to jest najważniejsze.
Fajne imie ma. Mój Belfast miał na drugie Barbara haha.

A walkerowej Ekipie dziękuję bardzo :cmok:
Wyściskajcie Szczylka od nas mocno <3

Miła od Gucia - Pon 19 Cze, 2017 16:57

Jutro to jest 20 czerwca bassetka BASIA uratowana z pseudo przez Roma Jaźwińska zostanie wypisana z kliniki. Szukamy domu stałego. Dom z ogrodem. Basia nie może chodzić po schodach.
694 409 059

Miła od Gucia - Pon 19 Cze, 2017 18:10

Kochani jak nigdy prosze o darowizny dla Basi
za pierwszą operację Basi zapłaciłam 824

Do zapłacenia około 500 za drugą operację
I około 900 za pobyt w klinice

ŁucjaLuna - Pon 19 Cze, 2017 19:54

Canto wysłał dla Basieńki 60 zł :cmok:
Miła od Gucia - Pon 19 Cze, 2017 21:03

Basieńka dziękuje <3
Miła od Gucia - Pon 19 Cze, 2017 21:10

Jest dom dla Basi
Jutro Basię odbiera Aga forumowa Drachma

Aga jest weterynarzem, bardzo pomogła naszemu Dronikowi Hrabiemu, za co mam okazję podziękować.

Tu jest Drachma Agnieszki
http://forum.bassety.net/...ighlight=#80530

Agnieszka ma bassetkę Drachmę i miała bassetkę Pecunię, która odeszła za Tęczowy Most.

Dziękujemy Agnieszko

Lacota - Wto 20 Cze, 2017 05:54

Super wiadomość.
Ja również dziękuję cioci Agnieszce :cmok:
A ta Barbara jest taka ładna, że łoj <3
I ma takie mądre, ale smutne oczy.
Basiu najlepsze przed Tobą.

Miła od Gucia - Wto 20 Cze, 2017 08:13

przedstawiam aktualizacje finansowe


80,00 Klusia - dla BASI
100,00 Hrabia Dron - dla BASI
204,09 ElenaJerry - dla BASI


pobyt BASI i Ewy w domu tymczasowym Madzi Świerad Kożuch - jako udział na rzecz pomocy bassetom w potrzebie - bez zwrotu kosztów

wydatki

824,00 BASIA Koszty operacji ratowania życia, zaawansowane ropomacicze. Przelew na Klinikę Vet Medica w Dzierżoniowie.

108,00 suczka Ewa Koszty usług weterynaryjnych, wizyty, usg, profilaktyka. Przelew na Klinikę Vet Medica w Dzierżoniowie.


dziękuję Wam <3 <3 , dzięki Wam Basia nie musi się martwić finansami i ma wszystko czego potrzebuje
<3

Do zapłacenia 435 zł za reoperację
I około 900 za pobyt w klinice we Wrocławiu

Miła od Gucia - Wto 20 Cze, 2017 16:19

Dziś pod wieczór Agnieszka odbierze Basię z Kliniki

Ja dzwoniłam z prośbą o wstawienie faktury na czas 14 dni.
Rozmawiałam z Panią w Klinice powiedziała żebym wysłała pismo emailem, że oczywiście nie ma problemu.
Pamiętają nas z rzetelności opłat za Lilo :D
W tej chwili wysłałam e-maila

witam serdecznie
Oświadczam iż, dokonam pełnej płatności za bassetkę BASIE, za jej pobyt i leczenie u Państwa.
Poproszę o wystawienie faktury : termin płatności w przeciągu 14 dni
Proszę także aby w opisie Usługa weterynaryjna itd. był dopisek :bassetka BASIA
Faktura na
B. R.
ul

Forum "Nasze Bassety"
tel. 694 409 059

Basieńkę odbierze Agnieszka Sikorska Kopyłowicz można jej dać oryginał faktury, a mnie proszę przesłać e-mailem.

Bardzo dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.
W razie pytań jestem do dyspozycji.
Bogumiła Rychwalska

ŁucjaLuna - Wto 20 Cze, 2017 17:08

Każdy basset jest cudny, ale w tej Baśce coś jest . Żałuję, że nie może być moja :( . Dziękuję Agnieszce , że przygarnie to cudo. :cmok:
Miła od Gucia - Wto 20 Cze, 2017 21:56

Basia u Agnieszki






ElenaJerry - Sro 21 Cze, 2017 16:45

Nie wiem czy tylko mnie sie wydaje....Basienka na pierwszych zdzecjach miala tyle smutku w oczach, smutna, ale nie pokazuje na pierwszy rzut oka tak jak inne smutne psiaky....tylko nie potrafi dokladnie ukryc. a teraz widze w tym spojrzeniu swiatelko nadzieje. widac ze spokojna.
Nie wiem czy ja juz tak widze wiecej niz jest albo gdos inny tez....napiscie prosze jesli tak bo moze ja wariuje z tych basiorow :mrgreen:

ŁucjaLuna - Sro 21 Cze, 2017 17:53

Może dlatego, że już bidulka nie cierpi. Nie boli ją i widzi jakąś nadzieję na lepszy los. Mi jakoś ta Baśka na sercu siedzi okrutnie. Ciągle nie wiem dlaczego
gkoti - Czw 22 Cze, 2017 09:36

Cudne wieści :) Basieńko- teraz tylko lepiej kochanie będzie <3 <3 <3
Miła od Gucia - Pią 23 Cze, 2017 13:38

dziś postaram się uaktualnić temat Basieńki
wpływają pieniążki dla Basi na opłacenie faktur

a ja czekam jeszcze na fakturę za pobyt Basi w klinice dra Niedzielskiego we Wrocławiu, dzwoniłam przed chwila mają dosłać.
Postaram się też Państwu wkleić karty informacyjne dotyczące Basi

Najważniejsze, że zdrowieje

zdjęcia nowe też oczywiście będą

Miła od Gucia - Pią 23 Cze, 2017 21:51

Kolejne darowizny dla Basi

60,00 ŁucjaLuna - dla BASIEŃKI

100,00 Marzanna i Jacek z Wydziału Filozofii - dla BASI

200,00 Zara Madzia - dla BASI

50,00 Miła od Gucia - dla BASI

bardzo, bardzo dziękujemy

`````````````````````````````````
Faktura za Basię na kwotę 824,- - ZAPŁACONE



Faktura za Ewę na kwotę 108 zł - ZAPŁACONE



Faktura za Basię reoperacja na kwotę - 435,- DO ZAPŁACENIA



Faktura za Basię za pobyt w Klinice we Wrocławiu na kwotę - 1.177,00 - DO ZAPŁACENIA



Stan konta na dzień 23.06.2017 - 542,44


Basia w domu Agnieszki



Miła od Gucia - Pią 23 Cze, 2017 22:14

W Klinice we Wrocławiu poprosiłam o przedłużony termin płatności i wyrażono zgodę do 4 lipca 2017.
Tę fakturę opłacę w pierwszej kolejności

Natomiast fakturę za reoperację, mamy czas do końca lipca.

Hrabia Dron - Pon 26 Cze, 2017 14:46

Nie martw się Boguniu w przyszłym tygodniu przeleję jeszcze jakiś mały zastrzyk finansów /
Krystyna i Irek od Drona

Miła od Gucia - Pon 26 Cze, 2017 15:35

dziękuję Krysiu z całego serca w imieniu swoim i Basi

Rozmawiałam z Agnieszką . Basieńka ma się dobrze, ma już zdjęty dren. Super dogaduje się z domostwem czworonożnym Agi. I już wie, gdzie najlepsza miejscówka - w kuchni. Aga dziękujemy za wszystko










ŁucjaLuna - Pon 26 Cze, 2017 16:28

Jejku, jak fajnie mojej kochanej Baśce. Oby się dziewczynce szczęściło już zawsze :cmok: Jest piękna, ....ale to już mówiłam milion razy :roll: Dziękuję za drugie zdjęcie. Mam Baśkę na pulpicie laptopa, będzie mi codziennie towarzyszyć :yahoo (mam nadzieję, że mój Cantuś się nie obrazi)
Miła od Gucia - Pon 26 Cze, 2017 19:54

no uważaj, żeby się nie obraził Cantuś

Jutro kolejna porcja zdjęć.

Mufka Dynka Miecio - Pon 26 Cze, 2017 21:03

Basieńko Kochana -ZDROWIEJ ❤
KRADNIESZ NAM SERCA
z taką porcją miłości, każdego dnia będziesz czuła się lepiej

Miła od Gucia - Wto 27 Cze, 2017 13:13

zdrowieje i to jak zdrowieje

przerobiłam na zwolnione tempo, filmik od Agnieszki

Drachma, Basia i Frytka

Drachma, Basia i Frytka

ŁucjaLuna - Wto 27 Cze, 2017 17:25

Basia może nareszcie biegać, a nie siedzieć zamknięta w brudnym kojcu. Jednak zawsze trzeba wierzyć, że będzie lepiej :cmok:
Miła od Gucia - Czw 29 Cze, 2017 20:14

Basieńka ma się coraz lepiej
nawet zęby Drachmie i Frytce pokazała,
już się oswaja i nabiera pewności

Basia i Frytka






spójrzcie z jaką miłością Basia patrzy na córkę Agi


Basia Agi nie odstępuje, domaga się pieszczot i głasków



zamyślona


ŁucjaLuna - Czw 29 Cze, 2017 21:57

Może ciągle nie wierzy, że ludzie mogą chcieć dla niej dobrze. Zdjęcie z córeczką przeurocze.
Miła od Gucia - Pon 03 Lip, 2017 22:13

cześć Basieńko :D

jesteśmy na bieżąco
wszystkie faktury zostały uregulowane

35,00 Madzia - dla BASI
50,00 Mufka, Dynka i Miecio - dla BASI
115,00 Zara Madzia - dla BASI
200,00 Mordek, od Kasi, Sławka i Mordka dla BASI
120,00 Zara Madzia - dla BASI

Agnieszka - dom tymczasowy dla BASI, wyżywienie, leczenie, koszty leków, zabiegi, pobyt to udział Agnieszki na rzecz pomocy bassetom w potrzebie - bez zwrotu kosztów
`````````````````````````

ZAPŁACONE

1.177,00 BASIA Faktura nr 25/06/2017 z dnia 20.06.2017 usługa weterynaryjna za hospitalizację i leczenie bassetki Basi. Przelew na Klinikę Weterynaryjną Dariusza Niedzielskiego we Wrocławiu dnia 03.07.2017.

435,00 BASIA Usługa weterynaryjna. Koszty reoperacji. Faktura Nr 7/06/2017. Przelew na Klinikę Vet Medica w Dzierżoniowie.

Dziękuję wszystkim wspierającym, tak jak wymieniłam w koncie bassecim, udział jest NAS, WAS Drodzy Forumowicze WSZYSTKICH

i Basia z całego serca Wam dziękuje,
łączny koszt zapłaconych faktur to: 2.436 zł.


ŁucjaLuna - Wto 04 Lip, 2017 09:57

Każdej złotówki warta ta nasza Basieńka :cmok: , Niech dziewczynka już zawsze będzie zdrowa.
Miła od Gucia - Pon 17 Lip, 2017 20:43

Basia zdrowieje, ma się dobrze.

BASI SZUKAMY DOMKU, Basia jest do adopcji

Szukamy domku
dom z ogrodem
Rodzina znająca rasę
najchętniej, aby Basia była jedynaczką, jest strasznie łasa na pieszczoty, dobrze by było aby była ta jedna, jedyna do kochana.

Bawi się z innymi psami, oczywiście, jednak bardzo lgnie do człowieka
dobrze by było, aby Basia nie zostawała długo sama, nie znosi samotności.

Miła od Gucia - Pon 24 Lip, 2017 20:46

Basia pozdrawia
adopcja aktualna domu szukamy, warunki jak wyżej napisałam




Miła od Gucia - Pią 04 Sie, 2017 21:39

I co nie ma Rodziny dla Basi

Basia pozdrawia wszystkich

Basia z Frytką


zobaczcie jaka ona piękna
Agnieszko, coś Ty z nią zrobiła :) że tak wypiękniała



piękna i dostojna Basia


Basia w towarzystwie Lexusa i Frytki

ŁucjaLuna - Nie 27 Sie, 2017 13:56

Co z Basieńką ?
Miła od Gucia - Pon 11 Wrz, 2017 13:02

Basieńka ma się dobrze.
Nie ma Rodziny chętnej na adopcję Basieńki
dalej jest u Agnieszki pod cudowną, fachową i pełną miłości opieką
poproszę o foty Agnieszkę i zadzwonię
ale ciągle nie mam kiedy
jestem "zarobiona"

ŁucjaLuna - Pon 11 Wrz, 2017 20:39

Szkoda, że nikt nie chce Basi. Ja jestem w niej zakochana, ale drugi basset z wielu powodów u mnie nie wchodzi w grę. Ostatnio prawie 1000 zł poszło na mojego czorta :( . Walczymy. Ale dobrze, że Basieńka ma tymczasową przystań. Tylko jak się przyzwyczai do ludzi.....
Miła od Gucia - Sro 13 Wrz, 2017 13:12

Basieńka wraz z Rodziną przesyła pozdrowienia
Basia ma się dobrze, jedynie co jej przeszkadza to te obwisłe cycuchy.
Doktor Agnieszka nasza kochana <3 czeka na odpowiedni moment i zrobi z tym porządek, Basia będzie operowana i na spacerach dopiero będzie szaleć, teraz niestety cycuszki jej przeszkadzają.
Dziękujemy za foty i pozdrowienia
i my ściskamy i pozdrawiamy
oto i Basieńka



gimnastyka




















ElenaJerry - Czw 14 Wrz, 2017 18:07

Basienka piekna, nie samowite umaszczenie czarno biale.
A dziewczynka to miss przedskola pewnie ;)

Miła od Gucia - Pią 06 Paź, 2017 11:02

Kochani

BASIA z pseudo

jest po bardzo poważnej i trudnej operacji listw mlecznych.
Bardzo jej te wyciągnięte cycuszki przeszkadzały, ciągnęła nimi po ziemi, raniła się
ale pomimo tego była żywa i skora do zabaw.

Dziś już jest szczęśliwa nic jej nie przeszkadza, nie ciąży, bo i ta listwa też trochę ważyła.

Operacja była bardzo trudna i wymagała wielkiej precyzji i ostrożności o Basię.
Operacja odbyła się we wtorek, 3 października i trwała ponad 3 godziny.

Z tego miejsca z całego serca dziękujemy CAŁEMU ZESPOŁOWI MEDYCZNEMU, który z takim sercem i zaangażowaniem przeprowadził operację.

Dziękujemy za "ulgę" finansową, bardzo dziękujemy.

Zdajemy sobie sprawę z kosztów takiej operacji, dziękujemy z całego serca
i koszt, który ponosimy 250 zł, to wiemy, że to tylko koszty "osprzętu" <3 .


Z całego serca dziękuję Agnieszce, która tak troszczy się o Basieńkę, i wszystko pod Jej czujnym okiem się obywało i oczywiście pomocy.
Aguś <3 .


Przyjrzyjcie się jak wyglądała wcześniej, zwróćcie uwagę na listwy.




a dziś, tak wygląda dziś, już biega, żywa jak fryga
dzielnie zniosła operację

nic jej nie przeszkadza, nic jej nie ciąży


no laska, że hej


ŁucjaLuna - Pią 06 Paź, 2017 14:11

Przecudnie to wygląda, ale przede wszystkim spowoduje, że życie Basieńki będzie łatwiejsze(dość już przeżyła). Dziękujemy wszystkim lekarzom :cmok: . Baśka zdrowiej :cmok:
Miła od Gucia - Wto 10 Paź, 2017 21:35

Basia pozdrawia

Aśka - Wto 10 Paź, 2017 21:47

<3
ŁucjaLuna - Sro 11 Paź, 2017 19:38

Jaka śliczna jest ta dziewczynka <3
Miła od Gucia - Nie 29 Paź, 2017 22:18

Basia, Basia
Basia po restauracjach chadza :D


PrzemekW - Pon 30 Paź, 2017 06:39

Czy ten wzrok "coś mówi"?
Hmmm...
Pewnie mnie się wydawało ;)

ŁucjaLuna - Pon 30 Paź, 2017 07:02

Przecudna Baśka :cmok:
Miła od Gucia - Sro 13 Gru, 2017 23:43

Basia z Rodziną życzy Wesołych Świąt




Miła od Gucia - Wto 08 Maj, 2018 09:40

Pytacie co u Basi
a dobrze wraz z Pańcią Agnieszka Sikorska-Kopyłowicz Drachmą, Frytką ślą wszystkim śledzącym losy Basi - cieplutkie pozdrowienia.
Basia już zapomniała, że kiedyś w klatce siedziała
bo kanapy przejęła i mówi, że ważne co tu i teraz (Pawlikowską czyta hi hi)
Oj serce się raduje, Obok zdjęcie Frytki, z którą Baśka rozrabia, Drachma nie miała ochoty na foty, musicie wybaczyć






Miła od Gucia - Sro 07 Lis, 2018 23:00

Dziewczynki pozdrawiają




ŁucjaLuna - Czw 08 Lis, 2018 15:44

Baśka moja miłość. Całuję mocno.
klusia - Czw 08 Lis, 2018 19:40

A my całujemy cały babiniec <3 <3 <3 <3 <3 <3 :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
ŁucjaLuna - Pią 09 Lis, 2018 07:22

My też całujemy wszystkie. Tylko do Baśki mam szczególną słabość ;)
Miła od Gucia - Sro 02 Sty, 2019 21:22

Najlepszego Basieńko




ŁucjaLuna - Sro 02 Sty, 2019 22:05

Basieńko moja słodka, dużo zdrówka , bo ukochany domek już masz <3 :kwiat:
Miła od Gucia - Nie 10 Lut, 2019 00:15

Dziś pozdrowienia od adopcyjnej Basi 1. Basieńka ma się dobrze. Jak pamiętacie Basia 1 zamieszkała z bassetką Drachmą. Na zdjęciach Wandzia, która nie odstępuje bassetów, a bassetki Jej. Wandzia z Basią i Wandzia z Drachmą.
Pozdrawiamy serdecznie. Agnieszko dziękujemy <3 .




Miła od Gucia - Wto 19 Lut, 2019 21:30

najlepszego Drachmo Kochana, dużo zdrówka
moc buziaków




Miła od Gucia - Wto 09 Kwi, 2019 23:51

Dziś pozdrowienia przesyła BASIA. Wiedzie sielskie życie, mamy nadzieję, że zapomniała o okrutnej przeszłości. Aguś Agnieszka Sikorska-Kopyłowicz czy Basi pyszczek posiwiał. Pozdrawiamy Was serdecznie. Dziękujemy za tę cudną fotkę. Na zdjęciu szczęśliwa BASIA ze swoją ukochaną Młodszą Pańcią Wandzią. Cudowne zdjęcie, jak same modelki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group