Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Sro 27 Lip, 2011 22:03
WAGA BASSETA
Autor Wiadomość
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005 16:03   WAGA BASSETA

witam!:) dzis jade po mojego bassecika do Opola(a jestem z Gdanska), straszliwie sie ciesze z tego powodu :D mam jedynie pytanko,nawet kilka. szczeniak ma 6 miesiecy,wazy 26 kilo,czy to nie jest za duzo?wydawalo mi sie ze nie sa one az tak masywne. po drugie czy to ze musi brac artrostop przez kilka miesiecy jest tylko profilaktyka?czy takie ,,szczeniaczki":D maja jakies specjalne wymagania?co z dieta?z gory dzieki za rady:)
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Sro 27 Lip, 2016 20:21, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Dorota


Dołączył: 12 Mar 2005
Posty: 228
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005 16:16   

Jezeli chodzi o diete to najlepiej sie pytac wlascicieli poprzednich co jadl, w jakich ilosciach. Sadzac po jego wadze nie załowali mu. Na moj gust troche za duzo wazy, moj 8 miesieczny Hector wazy 21 kg i wierz mi dobrze wyglada. Młody piesek nie powinien za duzo wazyc. Poczytaj posty na temat zywienia oraz o kuleniu na łapki tam sie wszystkiego dowiesz!
A poza tym to gratuluje!!!! Napisz jak tylko bedziecie w domku z psiakiem.
_________________
Hectorek złodziej ciasta drozdzowego i naleśników :)
 
 
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005 16:29   waga

no wlasnie ta waga mnie zastanowiala,ale kobieta od ktorej kupuje pieska ma hodowle bassetow(ma ich 15),jezdzi z nimi po wystawach, wiec nie sadze zeby je przekarmiala.:) masywny piesio :D
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005 16:54   

a możesz podać nazwę hodowli?
hi hi hi, jestem ciekaw twojej miny, kiedy zobaczysz swojego basseta na żywo - nasz Fred waży 27 kilogramów, a o dorosły pies :)
Nie oczekuj małej kruszynki, którą z łatwością weźmiesz na ręce :D
 
 
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005 17:02   

widzialam juz jego zdecia,wiec jestem przygotowana,a z noszeniem...no coz:D jakos sobie poradze:P piesek jedzie ze slowacji,poniewaz babeczka jedzie na zjazd bassetow do Moszny,szczerze mowiac nawet nie wiem nic o nazwie hodowli,bo nawet sie nie interesowalam. najwazniejsze dla mnie bylo to ze widac ze ta pani naprawde kocha psy i nie sprzedaje ich jedynie dla zysku:))
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2005 22:00   

Gelyte, a ja tak z ciekawości: czy to znaczy że piesek jest ze Słowackiej hodowli?
 
 
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005 20:08   

juz wrocilismy ,zestresowani i zmeczeni.A ze piesek jest ze slowackiej hodowli oznacza tyle ze jest ze slowacji:P nie wiem co innego moze znaczyc:) pozdrawiam,szczesliwa wlascicielka bassecika:DDDDD
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005 20:11   

a gdzie foto ? :D
 
 
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005 20:37   

jeszcze nie ma,bo baterie mi w aparacie padly:( ale jest slodziudki:)))))
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005 12:56   

gelyte napisał/a:
A ze piesek jest ze slowackiej hodowli oznacza tyle ze jest ze slowacji:P nie wiem co innego moze znaczyc:)


tak, odrobina złośliwości nigdy nie zaszkodzi ale zauważ Gelyte, że moje pytanie brzmiało "CZY jest ze słowackiej hodowli" padło, bo Twoje wcześniejsze objaśnienia wcale tego nie precyzowały.

Życze wiele radości z posiadania "małego" kłapoucha :wink:
 
 
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005 13:01   

zle przeczytalam pytanko,wybacz ale bylam zbyt podekscytowana
pozdrawiam
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005 13:20   

:)
A czy imię już wybrane?
Pochwalisz się?
wypadałoby również wrzucić jakiegoś małego avatarka! Przedstaw nam Go :D
Pozdrowionka
 
 
gelyte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005 13:31   

imienia nie wybieralam bo juz mial: chalmers,w skrocie Chalmi:) zdjecia jakies jutro beda mam nadzieje:)
 
 
Glowacz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Kwi, 2005 08:59   

Witaj Gelyte w basseciej gromadzie w trojmiescie!
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005 06:56   

Wiecie co,ja to sobie nie moge jakoś wyobrazić 6-cio miesięcznego szczeniaka basseta o wadze 26 kg, :shock: moja sunia ma 13 mies.i wazy ok.27 kg a osiągneła juz gabaryty dorosłej bassetki(tak mi sie przynajmiej wydaje),no nie wiem widziałam juz trochę szczeniaczków w swoim życiu ale.................. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17