Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Sesje zdjęciowe
Autor Wiadomość
Joy 



Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 980
Skąd: Rumia
Wysłany: Nie 27 Mar, 2016 14:42   Sesje zdjęciowe

Mam nadzieję, że wybrałam dobry dział ;)

Zgodnie z tym, co mówiłam paru osobom - w maju wybieram się do Szczecina i chętnie umówię się na sesję zdjęciową.
Między maturami, czyli 7-15 maja, mogę się wyrwać na parę dni.
Jak już wspomniałam, moim celem jest Szczecin i prawdopodobnie wybiorę się tam niezależnie od ilości chętnych - od których to zależy dokładna data mojego pobytu ;)
W każdym razie, gdyby ktoś był zainteresowany sesją, niech da znać. Będę też wdzięczna za poinformowanie znajomych, bo może akurat ktoś z psiolubów, niekoniecznie właściciel basseta, też miałby ochotę? ;)
Fajnie by było, jakbyśmy się zebrali w jeden dzień, przy okazji mielibyśmy mały zlot :D

Cena jest standardowa, 7 zł za zdjęcie (+ koszt dojazdu, podzielony na ilość chętnych, jadę PKP więc dużo nie wyjdzie ;) ), których ilość wybiera sam zainteresowany. Wysyłam je później mailowo, w oryginalnym rozmiarze (nadającym się do wydruków o wysokiej jakości) i pomniejszone z podpisem (na facebooka, forum itd).
Przykłady zdjęć można zobaczyć tutaj: https://www.flickr.com/photos/62833783@N03/

PS. Mam wakacje do października, więc gdyby było tak, że w innej części Polski też są osoby, które chciałyby zdjęcia swoich psiaków (i będzie ich kilka), to polecam się! ;) Póki co dostałam tylko informację od Szczecinian, że są zainteresowani, stąd głównie do nich kieruję swój post ;)
_________________

    Rocher ♥ (weird together since 2013) & Maniek ♥ (15.07.07 - 30.12.12)
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 28 Mar, 2016 22:43   

Zuza, ja już u Ciebie rezerwowałam miejsce dla Klusi :yahoo a jeszcze pomyślę o noclegu jeżeli nie znajdziesz :cmok:
_________________
KLUSIA
 
 
Joy 



Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 980
Skąd: Rumia
Wysłany: Wto 29 Mar, 2016 00:03   

Nocleg mam :) Muszę tylko wiedzieć, kiedy dokładnie mam przyjechać ;)
_________________

    Rocher ♥ (weird together since 2013) & Maniek ♥ (15.07.07 - 30.12.12)
 
 
klusia 



Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 944
Skąd: szczecin
Wysłany: Sro 30 Mar, 2016 17:41   

to super !!!! Jak co to mogę Cię odebrać z dworca !!!! I czekam na Twój przyjazd !!! Obym tylko nie miała zjazdu :( (( jak będziesz
_________________
KLUSIA
 
 
Joy 



Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 980
Skąd: Rumia
Wysłany: Sro 30 Mar, 2016 19:31   

Dlatego czekam na propozycję daty. Na razie jesteś jedyną chętną, ale do Szczecina jadę tak czy inaczej, więc możemy się umówić bez problemu. Ja się dostosuje, byle w dniach 7-15 maja ;)
_________________

    Rocher ♥ (weird together since 2013) & Maniek ♥ (15.07.07 - 30.12.12)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14