Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Automatyczne wylogowywanie
Autor Wiadomość
domelcia 



Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 1216
Skąd: Chrzanów 504343471
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2010 20:38   

Krzysiek niekoniecznie...
mnie się net nie rozłącza, a jak klecę posta ( a schodzi mi z tym trochę czasami) to już przywykłam kopiować całą treść bo zwykle gdy chcę dać "wyślij" to pojawia mi się ekran logowania, po zalogowaniu pojawia mi się okno w którym wklejam tekst i wysyłam. Wylogowanie następuje też, gdy dłużej nie odświeżam strony. Ale nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, tak tylko piszę, żeby poinformować, że przyczyną ( przynajmniej u mnie) nie jest rozłączający się net
_________________
Pozdrawiam
Dominika
www.bassbanda.pl -stronka o moich parówkach

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?
 
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2010 21:19   

domelcia napisał/a:
... piszę, żeby poinformować, że przyczyną ( przynajmniej u mnie) nie jest rozłączający się net

A jaką masz gwarancję że Twój się nie rozłącza? To wystarczy moment żeby przerwać połączenie z serwerem. Mój się teoretycznie też nie rozłącza, a mam identyczne objawy jak Ty.
Niezbadane są drogi bitów i bajtów w Internecie :cool:
Pozdrawiam
K.
 
 
domelcia 



Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 1216
Skąd: Chrzanów 504343471
Wysłany: Sro 22 Wrz, 2010 21:36   

Krzysiek napisał/a:
domelcia napisał/a:
... piszę, żeby poinformować, że przyczyną ( przynajmniej u mnie) nie jest rozłączający się net

A jaką masz gwarancję że Twój się nie rozłącza?
K.

gwarancji oczywiście nie mam bo oczywiście net mi się rozłącza i łączy choćby przy zmianie IP :wink: ale wiem jak się już rozłączy i połączy kiedy to nastąpiło bo kilka programów mi się domaga zalogowania i akurat nie zbiega się to z czasem kiedy wylogowuje mnie z forum. Ale jak już pisałam, mnie tam to automatyczne wylogowanie wcale nie przeszkadza :cool:
_________________
Pozdrawiam
Dominika
www.bassbanda.pl -stronka o moich parówkach

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?
 
 
 
tatar 



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 352
Skąd: Kazmierz
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010 07:47   

Krzysiek napisał/a:
No nie do końca masz rację - automatyczne logowanie polega na tym że jesteś logowany bez Twojego udziału - logowanie jednak tak czy inaczej zachodzi. Nie można być zalogowanym cały czas - mając np. wyłączony komputer.
No ale to nie ten temat. Czytając powyższe wypowiedzi wychodzi na to że problem z wylogowywaniem mają Ci którym się czasami net rozłącza.
Pozdrawiam
K.


Oczywiście przyczyna mogą być problemy z siecią, jednak w jaki sposób Krzysztofie użytkownik, który jest logowany bez swojego udziału stwierdzi że jest niezalogowany ? :grin:
Tylko inni użytkownicy stwierdzą, że nie ma go "on-line" dla niego samego będzie on cały czas zalogowany (bo po ponownym wejściu na forum / odświeżeniu strony/ starcie komputera - forum zaloguje go z automatu bez jego wiedzy) wszystko zależy od układu odniesienia :wink: :mrgreen:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 21:54   

odświeżam temat,

coraz częściej sygnalizujecie fakt wylogowania przy pisaniu dłuższych postów.
Faktycznie tak się nieraz dzieje, jest jednak na to rada, którą warto zapamiętać.
Jeśli macie zamiar napisać dłuższy tekst, piszcie sobie w wordzie, potem kopiuj i wklej na forum.
Można też
skopiować napisany tekst na forum, jeśli jest dłuższy - przed wciśnięciem "wyślij", mamy
gwarancję, że nie stracimy tekstu.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 22:28   

no wlaśnie, ja też tak mialam i już sie nauczyłam, że jak pisze dłuższy tekst, to kopiuje go sobie i sprawdzam , czy mnie nie wylogowało, jeśli tak, to mam go choc w pamięci, bo dzisiaj tez mnie tak zrobilo...
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 23:14   

Za długo piszecie. Obecnie czas sesji jest ustawiony na 15 minut i po tym czasie może Was wylogować. Mogę zwiększyć np. do 25 minut, ale myślę że najbezpieczniej ( co sam stosuję na każdym forum) jest po napisaniu postu zrobić sobie ctrl-A ctrl-C czyli zaznacz wszystko i skopiuj do pamięci, a dopiero po tym robię podgląd wysłanego posta. Jeśli mnie wtedy wywali to już wiem że trzeba zrobić ctrl-V czyli wkleić z pamięci i ponownie podgląd, a po sprawdzeniu wyślij - wtedy nie ma prawa wylogować bo to kwestia minuty, a w razie czego mam w pamięci nadal skopiowany post.
Word-a nie polecam, więcej roboty i dodaje dużo znaczników od siebie - Wy tego nie widzicie, ale komputer tak.
K.
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 23:24   

A ja robię tak: jak pisze w jednym oknie dłuższy tekst na forum, załóżmy, że go skończyłam, ale jak zwykle pisałam masakrycznie długo i boję się, że logowanie go usunie. W drugim więc oknie ponownie klikam na stronkę forum i się loguje, bądź sprawdzam czy mnie nie wylogowało.
A tekst ja wole zapisywać w zwykłym notatniku, szybciej mi idzie :)
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 31 Maj, 2016 22:07   

odświeżam temat dotyczący wylogowania
poczytajcie, a nie utracicie swoich długich wpisów
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 21 Cze, 2016 17:36   

Przedłużyłam czas sesji do 25 minut
mimo to jeśli piszecie długie posty
zanim klikniecie "wyślij"
skopiujcie je
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14