Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
CYCUCHY guz listwy mlecznej !!!
Autor Wiadomość
Molly i Gosia 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016 22:59   CYCUCHY guz listwy mlecznej !!!

miesiac temu Molly miala ropomacicze dwa tygodnie po operacji ciaze urojona po ktorej zostal guzek wielkosci grochu na dzien dzisiejszy podwoil swoja wielkosc bylam z nia dzisiaj u weta wrocilam bardzo zmartwiona poniewaz powiedzial ze jesli powiekszy sie przez kolejne trzy tygodnie Molly przejdzie kolejna operacje usuniecia litwy mlecznej . jesli pozostanie takiej wielkosci trzeba obserwowac . mam nadzieje ze sie nie powiekszy i ze nie jest to nic zlosliwego do tego powrot w czwartek na kuracje uszna . choc jestem pelna nadzjeji podlamalam sie to moje dziecko i mam straszne wyrzuty ze jej nie wysterylizowalam (strasznie sie balam o nia ) :(
_________________
daria
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Czw 14 Kwi, 2016 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RicoSB 



Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1428
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016 23:01   

nie ma już co patrzyć w przeszłość i gdybać. Teraz ważne jest aby psiakowi przekazywać uśmiechy i pozytywną energie. My razem z Furiatem i całą naszą rodzinką (niewielką) przesyłamy właśnie takie ciepło
_________________
Pies z promocji za pół ceny, trochę wybrakowany, ale kochany!

http://sfuriatowani.blogspot.com/

http://slowaduzeimale.blogspot.com/
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016 23:04   

Marzanny Agatka miała usuwaną listwę mleczną
napisz do niej
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016 23:09   

Mila ja pamietam ze Marzeny Agatka miala ja usowana tylko nie wiem czy przyczyna u niej nie bylo to ze ona nia ciagnela po ziemi po szczenietach
_________________
daria
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2016 09:12   

tak tak było jak piszesz, dokładnie
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sro 06 Kwi, 2016 20:45   

Wiesz, powiem tak. Ja podeszłam do usunięcia obu listw mlecznych u Agatki tak jak Angelina Jolie do usunięcia swoich piersi, profilaktycznie. Ja oprócz tego, że Agatka ciągnęła je po ziemi bałam się również po tylu jej porodach i karmieniach ( pseudohodowla), że będzie miała guzy. Zrobiłam to również zapobiegawczo, zależało mi aby wyeliminować w przyszłości nowotwór. Nowotwór listwy mlecznej jest często występującym nowotworem u suczek także i tutaj wypowiem swoje zdanie : ja nie czekałabym i zrobiłabym biopsję a potem już w zależności od wyniku. Jedyną obawą jaką miałam w stosunku do Agatki to narkoza. Jest to poważna operacja i dość długa więc narkoza sama w sobie jest niebezpieczna. Agatka na przestrzeni kilku miesięcy miała usunięte dwie listwy mleczne. Pozdrawiam
Jeśli masz pytania zadzwoń
609 44 33 65
_________________
Marzanna, Jacek i Agatka
 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2016 11:39   

dziekuje Marzeno !!! mam nadzieje i wierze ze nie jest to nic nie dobrego . jak na razie nie rosnie i nie jest duze jeden jest mniejszy od grochu drugi obok jest wiekszy niewiele od grochu .wet powiedzial ze jesli urosnie przez trzy tygodnie beda jej usowac narazie sprawdzam i trzymam kciuki .
_________________
daria
 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Nie 17 Lip, 2016 22:20   

od operacji minelo 5 ec miesiecy guzki pozostaja bez zmian doszedl kolejny . sa to gruczolaki lekarz mowi ze poki nie zmieniaja wielkosci nie bola i nie zmieniaja koloru nie ruszac . Molly nie zmienila zachowania wiec pozostaje to kontrolowac :yahoo
_________________
daria
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016 23:27   

buziaki dla Was
obserować pozostaje
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15