Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko '17
Autor Wiadomość
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 18:32   XIII Międzynarodowy Zlot Bassetów NASZE BASSETY Karpicko '17

XIII MIĘDZYNARODOWY ZLOT BASSETÓW "NASZE BASSETY" KARPICKO 2017

W tym roku moi kochani spotykamy się w Ośrodku wypoczynkowym "JELONEK"
( proszę tu macie link do strony http://www.jelonek.eu/jelonek/ )

TERMIN ZLOTU 1-2-3 września 2017 r.

Piątek - 01 września 2017
przyjazd i zakwaterowanie
pod wieczór biesiadny grill pod wiatą na wolnym powietrzu (wszystko będzie zapewnione)

Sobota 2 września
13-14 obiad
to już dzień pełen emocji i wrażeń od rana, nagrody, aukcja i wszystko u góry pod parasolami.
Pod wieczór będziemy się gościć także przy grillu (tego dnia we własnym zakresie będziemy grillować sami, to co sobie przywieziemy)

Naczynia jednorazowe (talerzyki, sztućce, kubeczki), zakupią organizatorzy zlotu.
Kto może, prosimy żeby zabrał ze sobą grilla i węgiel.

Niedziela 3 września
pobudkaaaaaa po sobotnim spotkaniu
a potem wspólny długi spacer, wychodzimy poza teren ośrodka
12-13 obiad
i powoli się pakujemy i ze smutkiem rozstajemy

Zapisy na zlot
na e-maila: madziaa.dr@wp.pl
Telefon: Madzia 691 148 367
i podajemy:

Nick forumowy, imię i nazwisko uczestnika zlotu:
osobno dzieci, wiek (dzieci do lat 2 pobyt gratis, od 2 do 7 lat płacimy 20 zł za nocleg):
psy: rasa, imię:
czas pobytu:
obiad (przewidziany w sobotę i niedzielę):
e-mail:
telefon:
czy posiadamy indentyfikator z lat ubiegłych
skąd wyjeżdżamy:
(są osoby bez samochodów, będziemy pomagać)


``````````````
Pełen pobyt dla 1 osoby to: piątek, sobota, niedziela - 125 zł (w cenie 2 noclegi, 2 obiady, biesiadowanie)

Dodatkowa opłata za psy jest jednorazowa opłata, jeden piesek 10 zl za pobyt, dwa lub więcej piesków 15zł.


Przy zakwaterowaniu pobierana będzie kaucję zwrotną w kwocie 50 zł od domku, która będzie zwrócona przy wyjeździe. Chodzi o pozostawienie czystego domku ,zwracamy uwagę aby podczas pobytu piesków ,nie było sierści na łóżkach ,wersalce. Jeśli taka będzie to pobierzemy opłatę za pranie.
WSZYSCY ZABIERAMY POSZEWKI NA POŚCIEL NA ZLOT.

Wszystkie domki są wyposażone w lodówki, czajniki, dwu palnikowe kuchenki, sztućce, talerze.


Przypominam o aktualnych szczepieniach, proszę pamiętać o książeczkach psiaków.
Woreczki na nieczystości po psach zapewnia organizator, woreczki będą na terenie całego ośrodka dostępne.


Wpłacamy do dnia 31 lipca 2017 za cały pobyt .
w tym roku nie ma zaliczek tym razem płacimy od razu całość mam nadzieje, że zrozumiecie tak będzie ławie ze względów organizacyjnych.

Uwaga: w tamtym roku się sprawdziło na zlocie będzie dostępna i widoczna SKARBONKA, dla tych co to lubią "brzydkie słowa", przeklinajcie do woli


Deklarując wyjazd na zlot oświadczacie jednocześnie Państwo, że jesteście ubezpieczeniu od następstw od nieszczęśliwych wypadków



Dojazd do Ośrodka
Ośrodek wypoczynkowy "JELONEK"
64-200 Wolsztyn Karpicko ul.Wczasowa 75
tel 61 283 06 42 kom. 603 364 367
Namiary GPS
N: 52° 8' 14"
E: 16° 8' 7"

Jak co roku odbędzie się „darowanie“ na rzecz bassetów potrzebie.
Będą przygotowane gadżety zlotowe, jak zwykle, coś nowego niespodzianki.
Wiemy, że opaski i długopisy zrobiły furorę, dlatego dokonamy domówienia identycznych.
W sprawach darowizn na gadżety zlotowe proszę o kontakt z Miłą, dla tych którzy chcą zostać „darczyńcą zlotowym“.

Do zobaczenia:

Organizatorzy Zlotu:

Madziaa – 691 148 367
Donata – 693 456 124
Miła – 694 409 059


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

UCZESTNICY XIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU BASSETÓW
KARPICKO 01-02-03 września 2017


1. „Tutti frutti” /Maciek, Jola/TUTKA/4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
2. "Miła od Gucia"/ Miła, Marek /FILPA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
3. „Mufka i Dynka”/Donata, Krzysztof /MUFKA i Dynka, MIECIU/ - 6 noclegi, i 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 335 zł
4. „Andrzej”/Andrzej, Jolanta/TEQUILA,FRED/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
5. „Neit” /Ania, Jacek/ZONDA/ 6 noclegów (od czwartku) – do zapłacenie 274 zł
6. "Magdaa” /Magdalena, Julia/BASKO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
7. „ElenaJerry” /Elena, Karol/JERRY, Tara/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
8. „besta-Daga” /Daga/GOLD GRACE, BESTA, Camaro/– tylko sobota
9. „Asia i Stefan” /Asia, Mateusz, Bartek /STEFAN, Diora/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacone 153 zł
10. „Anna Tomek„/Anna, Tomek, Jakub/FOCUS/ - 6 noclegów, 6 obiadów – do zapłacenia 385 zł
11. „ŁucjaLuna” /Beata, Jakub/CANTO/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
12. „Mela” /Darek, Beata/MELA, Bajka/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
13. Psie Ranczo Gralewo/2 osoby/2 pieski/ 2 noclegi, 4 obiady
14. „Klusia” /Beata/ KLUSIA/ 2 noclegi, 1 obiad – do zapłacenia 121 zł
15. „Hrabia Dron /Krystyna, Irek/ Dron/ 6 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 302 zł
16. „e_kelma” /Edyta, Zbyszek/ COFFI/ 2 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 190 zł
17. „MychaNora” /Małgorzata, Agnieszka/NORA, Batman, Laluś/ 6 noclegów, 4 obiadów (od czwartku) - do zapłacenia 335 zł
18. /Dona, Bartek, Adaś, Henryk/Dynia/ - do zapłacenia 14 zł sobota
19. „Igusia” /Dorota, Jarosław/Iga/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
20. Kornela557/ Marcelina, Aneta /FAŁDZIA/ 6 noclegów, 4 obiady (od czwartku) –do zapłacenia 330 zł
21. „Jacek” /Marzanna, Jacek/KLUCHA, BAJKA, GINES, AMBROZY, Kapsel/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
22. „ufo87pl” /Sandra, Michał/TEKLA, RABIA/ 4 noclegów, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
23. „arturirl” /Aneta, Artur/FILIP, SNOOPY/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
24. „kasandra” /Kasandra, Irek, Ewa, Elżbieta/BRUTUS/ 8 noclegi, 8 obiady – do zapłacenia 510 zł
25. „AdamB” /Adam, Katarzyna/Zuna/ 4 noclegi, 4 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 3300 zł
26. „sungari” /Piotr, Ewelina, Marcin, /Diana, KORA, Mała/ 9 noclegów, 6 obiadów(od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
27. „Evika” /Ewa, Darek/CODY, CANDY, FOSTER, DIGGY / 6 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 335 zł
28. „Katarzyna” /Katarzyna, Ewa, Krzysztof/Tola, Bunia, Luka/ 9 noclegów, 6 obiadów (od czwartku) – do zapłacenia 495 zł
29. „ciapek” /Marta/CIAPEK/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 170 zł
30. „RicoSB” /Artur, Sylwia, Aurora /FURIAT/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 260 zł
31. „IgorInka” /Ludmiła /IGOR, INKA vel AGATA/ 3 noclegi, 2 obiady (od czwartku) – do zapłacenia 175 zł
32. „watla” /Małgosia, Maciej, Przemek, Olek, Marta, Mikołaj, Max/Pascal, CHILLI/ 7 obiady – do zapłacenia 98 zł - sobota
33. "Patka"/Patrycja /EMMA, BIRMA/ - sobota
34. /Alicja, Monika/ROZYNA/ 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 250 zł
35. /Joanna, Grzegorz/Sasia/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
36. /Agnieszka z córką Zuzia,mama /Otis/ - sobota
37. /Małgorzata, Julia/COOKIE/2 obiady(sobota)– do zapłacenia 28 zł
38. /Marcelina, Aleksandra/TOSIA/ 4 noclegi, 4 obiady– do zapłacenia 260 zł
39. /Ksenia, Ryszard/MARCEL, WINSTON/ 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
40. „Alina z Bogdanem„/Alina, Artur/BERTA, FLORCIA/ - 4 noclegi, 4 obiady – do zapłacenia 265 zł
41. „Fifulec2„/Remi, Kasia, Amelia, Matylda/ATOS/4 obiady (sobota) – do zapłacenia 56 zł
42. /Łukasz,Katarzyna /LUCJAN/– do zapłacenia 48 zł
43. Tonia,Żenia 2 noclegi, 2 obiady – do zapłacenia 98 zł

Kwoty podane do zapłacenia zawierają już jednorazową opłatę za pobyt pieska
_________________

Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Pon 30 Paź, 2017 22:07, w całości zmieniany 71 razy  
 
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 18:40   

A można od czwartku jak w poprzednie lata?
Oraz jaka cena bez obiadów bo ja nie chcę.

A w ogóle to kogoś porąbało z tą kaucją :P Przecież oczywiste, że jak pies to sierść będzie wiec ta cena to ściema i od razu trzeba doliczać :P

Link źle działa, jakiś nawias się dokleił.

PS. W tym samym czasie Zlot w Sielpi więc niektórzy będą mieli dylemat.
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 18:52   

Jak najbardziej można przyjechać wcześniej jednak wyjazd musi być w niedziele bo od poniedziałku ośrodek jest zajęty.

Aniu tu jasno Pan powiedział, że pieski nie mogą spać w ich pościeli i na łóżkach nie może być sierści dlatego jeśli wiecie że Wasze psiaki śpią to albo trzeba zabrać własne powłoczki albo liczyć się ze stratą części kaucji.

Jeśli chodzi o pobyt bez obiadków napisz to wyraźnie w zgłoszeniu to w mailu zwrotny odpisze Ci koszty

PS. Link już został poprawiony
_________________

 
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 18:57   

Fajnie, że w czwartek można, to już się robi przecież tradycja :D

Posprawdzam te identyfikatory itp czy mamy i wyślę maila. Ale na pewno nasz trójka będzie :)

Oczywiście już się nie możemy doczekać :D
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 19:46   

My w tym roku w kobiecym składzie plus oczywiście Basko,który sypia w łóżku, więc pościel weźmiemy swoją. Miejsce nam super pasuje, po drugiej stronie jeziora spędziłam wiele dziecięcych wakacji.
_________________
BASCO, tylko tak straszy
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 19:50   

Zonda na pewno się zmartwi, że Twój syn nie przyjedzie bo ma wyraźnie słabość do niego ;) Na szczęście Twoją córkę też uwielbia :)

Mąż się mnie zapytał czy w ogóle jest coś takiego jak nieśpiący w łóżku basset :buha:
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 19:52   

Jeżeli to jest koło Wolsztyna to my chyba przyjedziemy, bo mamy 1h 30 min drogi. Ja w piątek 1 września pracuję do południa, a potem w końcu może ruszymy Was wszystkich poznać osobiście :yahoo . No i Canto po 3 latach zobaczy pierwszego basseta.
_________________

 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 20:00   

ŁucjaLuna napisał/a:
Jeżeli to jest koło Wolsztyna to my chyba przyjedziemy, bo mamy 1h 30 min drogi. Ja w piątek 1 września pracuję do południa, a potem w końcu może ruszymy Was wszystkich poznać osobiście :yahoo . No i Canto po 3 latach zobaczy pierwszego basseta.


Tylko uważaj. To uzależnia :zly:
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 20:03   

Ja się od Was uzależniłam 3 lata temu, jak tu trafiłam....i dobrze mi z tym :yahoo
_________________

 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 20:08   

Ale po Zlocie to Ci całkiem odbije, gwarantowane :haha:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 21:02   

:haha: :haha: :haha:

mój pierwszy zlot, który zorganizowałam z Krzysiem odbył się w 2005 roku w lipcu, było prawie 100 osób i tak mi zostało do dziś :D :D




_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Neit 



Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 970
Skąd: Police
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2017 21:09   

Miła przecież wiadomo nie od dziś, że szaleństwo jest zaraźliwe :haha:
 
 
RicoSB 



Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1428
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017 12:38   

my się postaramy przyjechać, ale to dopiero będziemy wiedzieć co i jak na początku lipca, bo nie wiemy jak to wszystko będzie u nas wyglądać :)
Co do kaucji to faktycznie troszkę śmiesznie. Chyba na wszelki wypadek lepiej zabrać ze sobą odkurzacz :D
_________________
Pies z promocji za pół ceny, trochę wybrakowany, ale kochany!

http://sfuriatowani.blogspot.com/

http://slowaduzeimale.blogspot.com/
 
 
małgosia 



Dołączyła: 19 Lis 2016
Posty: 32
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017 18:19   

Ja z czterema ? To chyba dwa odkurzacze zabiorę i od soboty zacznę sprzątać :oo: A tak na poważnie, mam nadzieję , że się wybierzemy. Bardzo bym chciała.
_________________
moje cztery miłości
 
 
RicoSB 



Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 1428
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2017 20:29   

z Poznania to rzut beretem :)
_________________
Pies z promocji za pół ceny, trochę wybrakowany, ale kochany!

http://sfuriatowani.blogspot.com/

http://slowaduzeimale.blogspot.com/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15