Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
PARIS i CHILLI u Joli
Autor Wiadomość
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Pią 09 Mar, 2018 09:54   

Prawda, że jest piękna?
Cudowna księżniczka <3
Udało się Marice piękno z Niuni wydobyć. Dziękuję.
Właśnie taka jest Paris - doskonała.
Teraz to jest najczęściej całowany basseci pychol na świecie. Nie mogę się Jej oprzeć.

Mi to się zawsze jakieś cudaki trafiają. Jak nie Torres taszczący swoje ucho w japie, to Paris która opanowała ,,księżycowy chód" do perfekcji. Ten pies chodzi do tyłu! Wczoraj z Mariką nie mogłyśmy w to uwierzyć.

Nowemu domowi to mogę zagwarantować, że dostanie cudo pozbawione jakichkolwiek kompleksów. Ona już zna swoją wartość. Wytłumaczyłam Jej kim jest basset i czego może oczekiwać, albo żądać od człowieka haha.
Przyjęła do wiadomości.

Jeśli jest KTOŚ, kto faktycznie myśli o Niej poważnie, to nie ma co zwlekać z decyzją. U mnie oczywiście może być tak długo jak zechce, tylko po co? Z każdym dniem jest coraz bardziej u siebie. Lepiej Jej zaoszczędzić tego.

Na wtorek mamy wizytę umówioną do doktorów.
Ja sama widzę, że jest zdecydowanie lepiej. Listwa już nie jest taka twarda. Wszystko wiotczeje powoli, więc idzie ku dobremu. Najgorsze są te sutki najbliżej klatki piersiowej. Dzieciak dalej śpi i odpoczywa. Jeszcze chwila i wszystko będzie dobrze.

Paris pozdrawia Wszystkich i dziękuje za pomoc.
 
 
Aśka 



Dołączyła: 31 Mar 2016
Posty: 449
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 10 Mar, 2018 00:39   

O matko, coś o tym łażeniu w nocy po głowie i brzuchu wiem, a moje piesy o ile lżejsze są! Chociaż jak Vicek z rozbiegu wskoczy, to tąpnie jak basset normalnie. 😉 taki mały a potrafi... 😉
 
 
Aśka 



Dołączyła: 31 Mar 2016
Posty: 449
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 10 Mar, 2018 00:41   

<3 Ileż Ona w sobie gracji ma... !!!
 
 
ElenaJerry 



Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1293
Skąd: Slovakia/Słowacja
Wysłany: Sob 10 Mar, 2018 18:29   

Moniks zawsze na cuda trafas, hi hi....no wykorzystaj wiec ten urok Paris dopoki do domku nie pojdzie, bo chyba pytaja o niej juz ludzie.
dostojna a taka spokojna sedzi i poprostu wypieknia przestezen😊
_________________

 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 20:34   

Dzisiaj Paris u swojej ulubionej doktor była. Wszystko z nią dobrze. Jeszcze tydzień na dotychczasowych lekach zostajemy, a później ...zobaczymy. Jak to ujęła ładnie dziś Pani doktor ,,leczenie ma być bezpieczne" a ja ufam Jej i nie zadaję zbędnych pytań. Paris na 100% nie cierpi już, a czy konieczna będzie operacja listwy to czas pokaże. Nie ma co ferować wyroków.

Wreszcie dzieciak mi ze snu zimowego się wybudził i aktywnie uczestniczy w życiu całej Ekipy. Nawet szczeka i lata jak opętana. Widać że doopka odżyła. I koniecznie chce dowództwo przejąć nad Ekipą, a tu konkurencja duża i łatwo nie jest. Lilut strasznie działa jej na nerwy. I dochodzi między nimi do spięć.
Tylko jeszcze nie lubi za bramę wychodzić. Jakiś stres jej towarzyszy. Poza tym wszystko z nią ok. Fajna, radosna, mega kontaktowa bassecia dziewczyna z niej. Bardziej lgnie do człowieka niż do innych zwierząt. I doopa jej rośnie. Przytyła 2 kg. Trochę dużo. No, ale to jeszcze nie jest tragedia. To tylko 2 kg szczęścia więcej :)
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 23:15   

Miło czytać takie dobre wieści.
Najważniejsze, że wolna, szczęśliwa, leczona i radosna
Paris, Ty mi tam Liluta zostaw w spokoju, bo Lilo to symbol forum.
A jak się Lilo zdenerwuje to zrobi z Tobą porządek, nio
dzięki Moni, dzięki

Kto che adoptować to cudo
w szoku jestem, że tak małe zainteresowanie adopcją.
Jest chętna jedna Rodzina bassecia, ale jeszcze decyzje nie zapadły

bo my to tak wybieramy, szukamy dla tej Paris, żeby była szczęśliwa do końca swych dni, kochana i Rodzina do której trafi była już jej do końca dni
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 22:06   

Super wieści. Kolejny basset, który ma to na co zasługuje każdy pies...miłość i opiekę dobrego człowieka <3 :cmok:
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 18 Mar, 2018 12:03   

Dziś Monika jedzie z Paris z wizytą do ewentualnego nowego domku stałego. Paris parę dni temu poznała Jolę, jak się ułoży zobaczymy.

https://www.youtube.com/watch?v=NBlLbIxhI-E


https://www.facebook.com/mila.od.gucia
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 18 Mar, 2018 22:16   



PARIS bassetka z interwencji do adopcji w ujęciu naszej Joy Zuzy Wielgosz <3

No bomba, Paris miała dziś sesję zdjęciową. Czekałam na tę niespodziankę cały dzień. Zuza Wielgosz dziękujemy z całego serca za poświęcony czas Paris i wykonanie tak cudownych fotek. Monika - dziękujęęęę. Wstawiam wszystkie zdjęcia, bo nie umiem wybrać.

cudna





























_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 10:28   

Zuza foty mega jak zwykle.
Dziękuję, bardzo dziękuję <3
I dziękuję za spacer i za rozmowę.

A Paris faktycznie wczoraj w gościach była. Poznała resztę fantastycznej Rodzinki, bo
Mamę Jolę poznała kilka dni wcześniej.
Ja nie będę się rozpisywać tylko napiszę, że Paris bardzo by chciała dołączyć do tej Rodziny. Czuła się tam bardzo swobodnie, mogę śmiało napisać jak u siebie. Dom cały spenetrowała, a na koniec zapadła w głęboki, spokojny sen.

Tam swoje miejsce na ziemi ma bassetka Chili. Myślę, że dziewczyny byłyby w stanie się dogadać, a nawet zaprzyjaźnić. Wszystko tylko czasu wymaga.
A ja nie ukrywam, że sama bardzo bym chciała, żeby Paris zamieszkała tam właśnie. Ludzie zrobili na mnie mega dobre wrażenie. Niesamowicie są.
I pomijając decyzje jakie zostaną podjęte, czy Paris tam zamieszka czy nie, tam powinien jakiś basset trafić, bo ludzie i miejsce są przyjazne bassecikom.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 14:17   

<3 <3 <3
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 20:30   

Przecudne zdjęcia i modelka przecudnej urody <3
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 20 Mar, 2018 09:52   

Bardzo się cieszę, że wizyta wypadła pomyślnie.


500,00 PARIS Na koszty leczenia, szczepień, lekarstw, koszty paliwa. Paris przebywa w domu tymczasowym Lacoty

Wikt i opierunek Paris ma u Moniki gratis <3 . To Moniki wkład na rzecz bassetów. Nie sposób wymienić wszystko. Dziękujemy Monika.

Co do wydatków Paris, to dopiero są przed nami. I spodziewać się możemy dużych wydatków.
Jest to bassetka z interwencji, dlatego koszty sterylizacji i ewentualnego usunięcia listw my pokryjemy.

Bez względu na to, czy Paris będzie dalej w domu tymczasowym, czy już w domu stałym, planujemy oddać ją pod opiekę medyczną Pana Doktora Jacka Mederskiego z Kliniki w Grudziądzu.

To nasz zaprzyjaźniony Doktor, który wraz ze swoim Zespołem uratował nam LILO. To dzięki niemu Lilo chodzi, a jak pamiętacie ciągnął z trudem tylne łapki.

A więc, będę teraz odkładać do "skarbonki" dla PARIS.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 25 Mar, 2018 11:09   

PARIS święta spędzi w swoim NOWYM DOMKU. Dziś Monika wiezie Paris do Joli i Jej Rodziny, gdzie mieszka bassetka Chili. Po drodze wstąpią do "myjni". Paris uwielbia się tarzać, i co zrobić, nie możemy jej tego zabronić.
Wszelkie informacje i umowy przekażemy Organizacji, która przejęła bassetkę i która nam zaufała OTOZ "Animals" - Schronisko Dąbrówka OTOZ Animals - Interwencje, ze zapewnimy Paris godne życie. Paris w nowym domu będzie już sterylizowana i operowana (listwy mleczne0. O tym zdecyduje lekarz. Paris będzie pod opieką Kliniki w Grudziądzu Klinika Weterynaryjna Verum Grudziądz najnowsza wiedza weterynaryjna (jeszcze nie wiedzą). Koszty sterylizacji i ewentualnych usunięć list pokryją Użytkownicy forum Nasze Bassetyy www.forum.bassety.net. Ze strony forum będziemy pilotować sprawę zabiegów.
Powodzenia.
Monice dziękujemy z całego serca za domek tymczasowy, jaki zapewniła Paris, za socjalizację Paris za pokazanie Paris łóżka i poduszki, za pierwsze mizianki i pokazanie basseciego życia.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ŁucjaLuna 



Dołączyła: 28 Kwi 2014
Posty: 1079
Skąd: Szprotawa(lubuskie)
Wysłany: Nie 25 Mar, 2018 15:37   

Fantastyczne wieści. Kolejny "dzieciak" znalazł dom <3 :yahoo :cmok:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15