Nasze Bassety Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
BONA i MATYLDA Ewy i Tomka
Autor Wiadomość
ŁucjaLuna 

Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 22:46   

Wszystkiego najlepszego <3 :kwiat:

Miła od Gucia 
Admin merytoryczny

Pomogła: 11 razy
Wysłany: Sob 23 Mar, 2019 22:53   

Dziś nowe wieści z domu adopcyjnej porzuconej MANI. Trafiła na super domek, szczęściara. Domek Ewuni i Tomka to raj dla Mani. I towarzystwo bassecie Boni i Muszki. Niedługo Matylda będzie miała zabieg, bardzo poważny. Martwimy siw, bo Ewunia kontroluje serduszko Matyldy. A tu sterylizacja i usunięcie listwy, to jednak bardzo obciąża. Ewunia czuwa nad wszystkim. Ewa Guluk Tomku - dziękujemy. A teraz porcja fotek.

Trójca

Bonia

od lewej Matyldzia Bonia i Muszka

Miła od Gucia 
Admin merytoryczny

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2019 20:30   

Kochani
Nasza MANIA chora
Ewunia pisze:

Jesteśmy w Gab. Weterynaryjnym. Wyniki morfologii bardzo złe ,badamy pod kątem babeszjozy.😪😪Przyjechałyśmy na badania kontrolne do operacji tych guzów list mlecznych,a w trakcie wyszły kiepskie wyniki, wstawiam wyniki.Nawet wyniki były powtarzane bo Pani Doktor Adamusowa nie wierzyła ,że tak się pogorszyło. Pocieszające jest, że parametry wątrobowe i nerkowe są dobre.
Tyle Ewcia.

Trzymamy kciuki, a przede wszystkim przestrzegamy, sprawdzajcie psiaki, zabezpieczajcie. Zobaczcie, gdyby nie badanie krwi, Mania czuła by się coraz gorzej, a nie znalibyśmy przyczyny, do momentu pobrania krwi.
Także teraz wszelkie operacje u Mani zostały odwołane do momentu wyzdrowienia i nabrania sił.

z dzisiaj Mania w Klinice

Wyniki

Miła od Gucia 
Admin merytoryczny

Wysłany: Pią 03 Maj, 2019 00:06   

Ewa pisze:
Kochani chciałam poinformowac,że los nas nie oszczędza.Wczoraj miała kryzys Mania,przyszła z piskiem do domu ,ledwo wlekla tylnimi łapkami i jak się położyła w legowisku tak już nie wstała.Kazda próba podniesienia jej to był skowyt na cały dom. Zadzwonilam do wetki bo myślałam,że złamane biodro albo łapa.Kazala przyjechać do domu z psica. Przenieslismy ja z legowiskiem żeby nie cierpiała.Wetka po omacaniu jej stwierdziła ,że najprawdopodobniej dyskopatia,ale dla pewności dzisiaj mieliśmy mieć wizytę.Dostala dwa zastrzyki i bez bólu dotrwaliśmy do rana. Psica po godzinie normalnie zaczęła chodzic. Dzisiaj jak wstaliśmy Bonie rozjechały się tylnie łapy i rób człowieku co chcesz. Pomyslalam sobie ,że może we dwie zbiegały z impetem ze schodów lub tak się intensywnie bawiły ,że sobie łapy uszkodziły.Zabralam obydwie dzisiaj do naszej wetki. Po przebadaniu wyszła diagnoza dyskopatia, u Bony początkowa u Mani pogłębiona. Obydwie dostały po zastrzyku+ Mania dodatkowo Wit.B .Za tydzień kontrola. Zapytalam się dziewczynek czy jeszcze mają jakieś plany odnośnie chorób to się dziwnie popatrzyły ,ale są bardzo dzielne. W uzgodnieniu z Bogumiła Rychwalska, poprosiłam o wypozyczenie Patrycja Trela o szelki na bioderka dla Mani.Jak się sprawdzi obydwie dziewczynki będą miały.Dziekuje kochani ,że jesteście z nami.Ciesze się,że mam tak wielkie wsparcie w was.Jestescie za wszystkie pieniądze.😘😘❤️❤️ Dziękuję jeszcze raz.

Miła od Gucia 
Admin merytoryczny

Wysłany: Pią 03 Maj, 2019 00:10   

Tak mi przykro, tak bardzo Ewuniu walczyłaś o Matyldzie, a teraz wszystkie choróbska wychodzą. To efekt wcześniejszych zaniedbań, nie wiadomo gdzie mieszkała, co jadła i teraz to są efekty. Cieszę się, że do Ciebie trafiła, bo dalej o Nią walczysz - dziękuję

klusia 

Wysłany: Pią 10 Maj, 2019 10:16   

<3 <3 <3

Odpowiedz do tematu