Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
CORGY u Sylwii
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 08 Maj, 2021 23:32   CORGY u Sylwii

Wsparcie:

160,00 - CORGY - Badania krwi - Fra Nr 2021/04/03 zdn. 27.04.2021 Centrum Weterynaryjne Wacław Ossowski Leszno.

https://www.facebook.com/...84106663&type=3

Corgy i Pumcia tu Sylwia @Sylwia Brzozowska zwróciła się z prośbą o pomoc https://www.facebook.com/...750316881733239 Rozmawiałam z Sylwą. I uznałam, że koniecznie trzeba zrobić badanie krwi, jednak sytuacja finansowa Rodziny jest ograniczona.. No cóż, Nasza Grupa @Bassety, adopcje nie darowałaby sobie, żeby nie pomóc bassetowi, szczególnie tak młodemu. W środę udało się Sylwii dotrzeć z Corgim do Weterynarza. Osobiście rozmawiałam z Panią Weterynarz, po pobraniu krwi, doktor chciała spytać, czy ma zrobić tylko podstawowe badania, jeśli my zapłacimy, bo nie chce naciągać, czy właśnie też pod kątem tarczycy, co pozwoli ocenić stan, ewentualnie padaczki. Poprosiłam o takie badanie. Dodam, że pieniądze za badanie to kwota orientacyjna 160 zł. Pieniądze prześlę bezpośrednio do Centrum Weterynaryjnego Ossowscy w Lesznie. Corgy ma być teraz obserwowany. Czekam na wyniki krwi, doktor na meila wyśle mi wyniki krwi, analizę i fakturę. I tyle możemy pomóc. W przypadku Corgiego kontakt z weterynarzem będę utrzymywać osobiście, i gdyby się okazało, że uda się ze kastracją, również pieniądze będą przelane na konto Centrum Weterynaryjnego. Dodam, Rodziny nie oceniam, pomagamy bassetowi, przyznam, że bardzo bym chciała, przy Waszym wsparciu, aby wykastrować Corgiego, Sylwia się zgadza, tym bardziej, że w domu jest suczka niesterylizowana. A już szczytem by było wysterylizować suczkę. Dziś w południe też rozmawiałam z Panią weterynarz o kastracji Corgiego, powiedziała, że byłoby to bardzo wskazane, ale Rodzina ma trudną sytuację. Pani Doktor, wynika z tego, że też ją zna. A i pod Waszym adresem, prosiła, aby Wam bardzo podziękować, że ktoś pomyślał o Tej Rodzinie, o zwierzętach w tej Rodzinie Sylwii. Była mile zaskoczona. A spytałam przy okazji o koszt kastracji, sprawdzili w dokumentach ile waży i koszt to o9koło 250 zł. No co jeszcze, Sylwia to specyficzna osoba, ale kocha te zwierzaki, kocha. Jak tylko otrzymam fakturę i wyniki natychmiast je Państwu przedstawię.

Mamy już wyniki bardzo szczegółowe bada krwi CORGYego, krew miał pobieraną 27 kwietnia 2021.
Wyniki mam w pdf, są u mnie do wglądu.
Z uwagi na podwyższony poziom leukocytów, głównie eozynofilii, zaleca się wykonanie badania kału i ew. przeprowadzenie dalszej diagnostyki.
Wyniki tarczycy są dobre.
Wraz z wynikami badań otrzymałam także fakturę (jestem w kontakcie meilowym i telefonicznym z Lecznicą Ossowski i przelewy robię bezpośrednio na Klinikę).
Faktura za badania krwi Nr 2021/04/03 na kwotę 160 zł została opłacona, przelew dnia 29.04.2021. Opłacone z Darowizn Basseciarzy Nasze Bassety, adopcje, basset, pomoc.
CORGY i Sylwia Brzozowska bardzo Wam dziękują.
Jak wynika z powyższego, kolejny etap to badanie kupska. Sylwia już ustaliła szczegóły, po majówce będzie przez trzy dni zbierać materiał i zawiezie do badania.
W zależności od wyniku, w dalszej kolejności jest planowana kastracja CORGYego.

Corgy (7).jpg
Plik ściągnięto 2070 raz(y) 26,63 KB

178902871_4217411448293461_9217967825891382301_n.jpg
Plik ściągnięto 2070 raz(y) 22,67 KB

_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 09 Maj, 2021 00:41   

Dużo zdrówka życzę
_________________

 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 08 Gru, 2021 23:40   

Wsparcie

160,00 - CORGY - Badania krwi - Fra Nr 2021/04/03 zdn. 27.04.2021 Centrum Weterynaryjne Wacław Ossowski Leszno.

312,60 - GORGY - Sylwi Brz. - wsparcie karma, legowisko, odżywki. Wet. Art Netfutter, Fra 1129/MAG/10/21
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18