Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Do czego porównać Basseta ;)
Autor Wiadomość
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2005 20:02   Do czego porównać Basseta ;)

Wiem, że temat taki się znalazł już na tym lub na starym Forum, ale nie mogę go znaleźć :oops: . Gapa jestem.
Do czego zatem można porównać basseta?
Ano były parówy, baleronki i inne nieszkodliwe porównania, nazwijmy je spożywcze.
Była też grupa przerośniętych jamników, karmionych sterydami, przepychaczy do rur itp. z gruntu trafiały się obraźliwe raczej określenia.
A moją Matyldę porównano wczoraj do LINCOLNA.
Było to tak: szedł chłopiec z tatusiem za rączkę. Chłopiec na oko łobuziak i wydawało mi się, że trzymany był tylko po to, aby być pod czujnym okiem protoplasty. Na początku nie wzbudził mojej sympatii. Ale jak powiedział "A to Tato taki LINCOLN wśród psów, tak?" - od razu go polubiłam.
I jak to pozory mylą?
Ostatnio zmieniony przez Kasia :) Sro 26 Mar, 2008 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2005 20:16   

nic w tym dziwnego... w końcu to był facet... jak mu się coś nie skojarzy z imprezami i panienkami (a na to to pewnie jest jeszcze za młody) to nie zostało mu nic jak czysto motoryzacyjne skojarzenie ;)

Choć w wojsku nigdy nie byłem, to czasem widząc Freda pokonującego górki i różnego rodzaju zielone przeszkody myślę o małym wozie bojowym ;)
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2005 20:33   

Oj tak, Fredzio jest jak wóz bojowy, niezmordowany wóz bojowy, szczególnie niezmordowany był kopulując od rana do zmierzchu moją Balbinę gdy miała cieczkę.

Ewunia, ale się uśmiałam :lol: :lol: :lol: . Temu małemu podałabym rękę, lub kupiła lizaka. To było lepsze niż jamnik królewski.
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Nie 26 Wrz, 2010 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2005 21:26   

No to jeszcze to: nakoksowany jamnik. :)

A tak przy okazji to się śmieję gdy ktoś tak mówi. :) :) :)

Ja jeżeli widzę jakiegoś " niepospolitego " psa to staram się zapytać co to za rasa, a nie najpierw docinać a póżniej pytać.
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Nie 26 Wrz, 2010 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daniel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Cze, 2005 22:05   

Jamnik królewski to mój numer 1.
 
 
Marta 


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 135
Skąd: Regensburg
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 11:11   

Kiedys podeszla do mnie kolezanka i spytala czy ten pies ktorego mam na smyczy to mops...
Albo dzieci wolaly na moja poprzednia bassetke ogórek, albo pytaly czemu ten jamnik jest taki wielki
_________________
Coco
 
 
Glowacz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 11:49   

Kiedys na spacerze w Gdyni jakis maluch, ktory szedl z rodzicami krzyknal "Tato, pa, pa jaki jamnik mysliwski". Spojrzelismy z Ania P po sobie i grzecznie wytlumaczylismy jaka to rasa.
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 13:28   

Agata napisał/a:
Oj tak, Fredzio jest jak wóz bojowy, niezmordowany wóz bojowy, szczególnie niezmordowany był kopulując od rana do zmierzchu moją Balbinę gdy miała cieczkę.


nie Balbine, tylko powietrze obok Balbiny kopulował :lol:


a ja słyszałam tylko, że to skrzyżowanie jamnika z beaglem :D
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 21:31   

Morfeusz kiedyś został porównany do odmiany bernardyna. Aż mnie zatkało i nie wyprowadziłem tego pana z błedu pewnie do dzisiaj zyje w nieświadomości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17