Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Pią 24 Wrz, 2010 21:17
Ile jest bassetów w Polsce?
Autor Wiadomość
Dorota


Dołączył: 12 Mar 2005
Posty: 228
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 24 Maj, 2005 10:19   

Ostatnio w Szczecinie widziane były na ulicy Wojska Polskiego dwa bassety. Nie jestem w stanie powiedziec jakiej były płci, ani czy są z papierami czy bez.
Pozdrawiam
_________________
Hectorek złodziej ciasta drozdzowego i naleśników :)
 
 
czarek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Maj, 2005 20:56   

hmmm.... ma pytanie czy ktos juz policzył ile jest tych bassetów w polsce ?? :D :wink:
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 30 Maj, 2005 11:27   

Liczą się, liczą!!! Przed Zlotem będzie lista z mapą gotowa. Jeszcze tylko poproszę Was wszystkich o pomoc, ale to za chwilę w nowym temacie!!
 
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Wto 31 Maj, 2005 11:15   

Dziendobry
Moj basset jest z Gorzowa, z tego co pamietam bylo ich chyba 6. Wszystkie rodowodowe z hodowli Lubuskie Kajaki, matka z Gorzowa , ojciec Balamut z Gangu Dlugich.

Pozdrawiam
Magda od Rudolfa
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 01 Cze, 2005 17:28   

Ewunia, pobawiłam się trochę na gg, ot tak w ciemno, szukając po Polsce bassetów, zobaczymy może się jeszcze coś doliczy. Oczywiście, chcę ci dołożyć pracy.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 10:23   

Ewo, czy liczysz tylko te z "papierami"? Bo na B nie ma Bassa . On wprawdzie rodowodowy ale z hodowli, której już nie ma. Jak znajdę metrykę to napiszę.
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 10:56   

Liczę wszystkie, a na listach powyżej są tylko te, których nie udało mi się przypisać do żadnej miejscowości.
Jest też druga lista - "moja" tam mam całe towarzystwo i podział wg miejscowości + właśnie te nie zlokalizowane.
BASS jest już zapisany oczywiście!!! :D
 
 
 
Marta 


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 135
Skąd: Regensburg
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 11:01   

w Gorzowie jakis czas temu bylo sporo bassetow bezrodowodowych. Moja ciocia miala pieska i suczke a oni razem postarali sie o 10 suczek (pierwszy miot 4 suczki, a drugi miot 6). Z pierwszego miotu zadna juz nie zyje. Nie wiem jak z drugim. No my teraz mamy jednego...bezrodowodowego. Kilka ich w Gorzowie jest, ale ile to nie wiem.
_________________
Coco
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005 18:34   

Z Forumowiczów doliczyłam też Tosię z Wejherowa. Lucynko - proszę odezwij się do mnie i podaj jakieś choćby szczątkowe informacje i piesku Ci znanym - Pierze z Łodzi - to go też do statystyki wrzucę.
A dzięki Bożence mam tyyyyyyyyyyyyyyyyle nowych informacji!!!
Dziękuję wszystkim i teraz to już raczej finiszuję - jutro uzupełnię alfabet poszukiwanych do końca i z tego co jest już umieszczone poodejmuję namierzone pieseczki :D
 
 
 
djuszes
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Cze, 2005 00:35   

witam ! ti Poznan! a raczej Wągrowiec!!!!
ja mam suczkę Inwazje Staey Koń miała ona miot 7 szczeniąt:Anastasia Djuszes (mieszka jeszcze z nami) Adelajda Djuszes (mieszka jeszcze u nas) Aniela Djuszes niestety nie wiem gdzie mieszka ,Alfred Djuszes -poznan ,Aleksander Djuszes -warszawa Antoni Djuszes- nie wiem niestety gdzie mieszka, Albert Djuszes(mieszka jeszcze z nami)


pozdrawiam i miłego liczenia :thx
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 05 Cze, 2005 15:09   

Ewa, masz co doliczać, gratuluję, i cieszę się, że dzieki forum Państwo sie odzywacie na nasze hasło.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 10:44   

A jak ja się cieszę!!
Zwłaszcza, że na Forum to jest może 1/4 wszystkich informacji które do mnie spływają :D :D
Pozdrawiam i dziękuję!!
 
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Lip, 2005 22:00   

Ewa (od Matyldy) napisał/a:
Liczą się, liczą!!! Przed Zlotem będzie lista z mapą gotowa.


Nie jestem pewien czy czegoś nie przeoczyłem.... to ile w końcu jest tych bassetów ? ;)
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Lip, 2005 14:29   

No więc miała być zagadka i wielkie zgadywanie, ale że do końca nie jestem pewna, czy policzyłam wszystkie to zagadki nie będzie :(
Napewno na tym nie poprzestanę, ale wierzcie mi nie jest łatwo. Już, już myślałam, że koniec a tu szczeniaczki się posypały, że ho ho!!
Pamiętacie Dynastię Kłapouchych, Unitę, Polanę oczywiście, a teraz na przykład niedawno wyszukałam informację, że 29 czerwca Gladiator został tatusiem!
Wypada tylko się cieszyć, że polskie bassety rozmnażąją się w takim tempie, choć część z "noworodków" niedługo przestanie być polskimi bassetami :(
No, ale w związku z tym, że za ilośc głowy uciąć sobie nie dam - mogę Wam obiecać jedynie MAPĘ ZAGĘSZCZENIA POLSKICH BASSETÓW :!:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15