Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Imiona dla basseciątek
Autor Wiadomość
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Sro 21 Paź, 2009 18:19   

Ale to właśnie o to chodzi!

Gdybym miala miot na M to jedno zostałoby Makaronem lub Makrelą...

Bardzo mi się podobają psie imiona zupełnie niezwiązane z tematem jak : Bimber, Nalewka, Bigos, Puzon, Cedzak itd...
 
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Paź, 2009 19:58   

Notes, Norman, Nobel, Neapol, Naleśnik, , Nikoś, Narcyz,
Niagara, Nowina, Nutria, Natura, Nigeria, Nalepka, Natka, Nika, Nivena,
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 07:28   

Madzik napisał/a:
Ale to właśnie o to chodzi!

Gdybym miala miot na M to jedno zostałoby Makaronem lub Makrelą...

Bardzo mi się podobają psie imiona zupełnie niezwiązane z tematem jak : Bimber, Nalewka, Bigos, Puzon, Cedzak itd...


no już mamy w Polsce jedną hodowlę w której psiaki mają mocno oryginalne imiona "zupełnie niezwiązane z tematem", jak np. Penicylina, Plisa, Alejka, Fetysz, Koniak, Gorzałka, Dziękuję, Geniusz, Koniczyna, Gawęda, Skowronek, Dekiel, Flaszka, Pedant albo najlepsze "Przestań za mną chodzić" :cool:
  
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 07:41   

Kasia, co za cudowne imiona :) "Dziękuję" - bombowe! Ale "Przestań za mną chodzić" jest genialne :) )))
_________________
Luiza
 
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 08:25   

tak, DZIĘKUJĘ - to chiński grzywacz, a PRZESTAŃ ZA MNĄ CHODZIĆ to sznaucer miniaturowy;
ale znałam tez psiaki o imionach: BUŁKA Z MASŁEM albo BIEDRONKA BEZ OGONKA...

a dla Madzik:

Notatka, Nalewka, Nowelka, Nudystka, Nowalijka, Nabla, Nastia, Nowina, Nafta, Nagonka, Nagroda, Nakrętka, Napoleonka, Narkoza, Naspa, Nektarynka, Nitka, Niwa, Niecka, Nomenklatura, Nominacja, Norma, Naprawdę, Nota-bene,

Nokturn, Narciarz, Narcyz, Naczelnik, Nicpoń, Napiwek, Nadleśniczy, Nadinspektor ;) , Nadzorca, Nubuk, Nugat, Nagietek, Namiar, Numer, Nawias, Naparstek, Naleśnik, Narrator, Nefryt, Negocjator, Negatyw, Nektar, Noblista, Nonsens, Notariusz, Notabl, Nowator,

Nekrologa, Nekrofila, Narkotyku, Nazisty, Nibynóżki, Nocnika i Nicienia nie proponuję :lol:
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 09:38   

Kasia :) napisał/a:

ale znałam tez psiaki o imionach: BUŁKA Z MASŁEM albo BIEDRONKA BEZ OGONKA...

Ja słyszałam o psie o imieniu KIEŁBASA Z BARU POD ZAGRYCHĄ
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 09:54   

Koleżanka z pracy podpowiedziała mi imię "NIENASZ"

Wszystkim bardzo dziękuję za propozycje - teraz mam ich tyle, że na pewno nasze maluszki będą miały ciekawe imiona - głównie dzięki Wam.
 
 
 
Joy 



Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 980
Skąd: Rumia
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 21:12   

Nergal :cool: :lol:
_________________

    Rocher ♥ (weird together since 2013) & Maniek ♥ (15.07.07 - 30.12.12)
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009 21:30   

Joy napisał/a:
Nergal :cool: :lol:


Taaaa, a Dodę się znajdzie...
 
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 08:12   

Nienasz jest świetne :) :) :) No i Bułka z Biedronką rewelacja :) :) :)
_________________
Luiza
 
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 08:24   

Batus napisał/a:
Nienasz jest świetne :) :) :) No i Bułka z Biedronką rewelacja :) :) :)


a mi osobiście "Nienasz" nie bardzo się podoba" bo: po pierwsze jak nie-nasz to czyj? a po drugie nie wydaje mi sie żeby przyszły właściciel pozostał przy tym imieniu, bo jak go będą wołać gdzieś w parku "Nienasz! Nienasz!" to zaraz ktoś zapyta właśnie jak wpkt.1

Batus... rozwaliłaś mnie.... Bułka w sumie była z czym innym ale z Biedronką też brzmi nieźle :lol:

Joy - Nergal extra, chociaż mi kojarzy się z jedną z bardziej znanych hodowli sznaucerów, gdzie już kilkanaście pokoleń urodziło się pod przydomkiem "Nergal"
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 08:29   

Właśnie dlatego mi się ten Nienasz spodobał, brzmi to tak z przekorą ;) Coś na zasadzie, nie przyznajemy się do niego ;) Ale każdy ma subiektywne odczucia :)
Ja kiedyś słyszałam jak babka wołała do swojego psa "Tampon" :wink:
_________________
Luiza
 
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 08:59   

taaa, moja koleżanka miała kiedyś wyżła, który wabił się "Facet", kisyś na plazy zawołała go "Ej Facet gdzie lezierz" natychmiast wszyscy panowie w promieniu 20 metrów spojrzeli na nią...

ja osobiście mojego Arona przechrzciłam kiedyś na Rondla i czasami wołam go właśnie tak: "Rondel" :) niektórzy ludzie nie maja jednak poczucia humoru i już kiedyś babsko za mną krzyknęło "patrzcie ją, szkoda że psa Garnek nie nazwała"

Znajomi mają sznaucerkę sunię o imieniu - Strzępek, jej jedna córka nazywa się Ufo a synek Trampek (skrót od Trampa);

a najbardziej lubię imiona "nieadekwatne" tzn. moi sąsiedzi mieli kiedyś Rottweilera o imieniu "Misio", a do Związku przyszedł kiedys facet z Chihuahua o imieniu "Kiler";
kiedyś na polach podleciała do mnie wielka bokserka , Pani woła "Bestia do mnie!" "Bestia wróć" no to ja złapałam krótko swoje psy, bo pomyśłałam, że skoro "Bestia" to pewnie ostra babka, nagle coś zaczeło na mnie szczekać, odwracam się a za mną stoi małe kudłate coś, mniejsze od moich miniaturek (one mają po 30 cm) i drze sie na mnie; tamta kobita też sie drze "Pani sie nie boi, Bestia nie szcekaj"... a ja oczy w słup... okazało sie że to małe, niewiele większe od królika nazywa sie Bestia, a bokserka miała na imie... Pusia...
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 09:53   

Moi sąsiedzi mają rotweilera. Pies nazywa się Baba. Imię ma adekwatne do charakteru - taka doopa wołowa z niego. Jest bardzo uległy i ugodowy, każdemu pozwala się głaskać :)
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Pią 23 Paź, 2009 10:08   

Widzicie... a mnie bardzo do gustu przypadł... NOCNIK!

Znalazłam jeszcze takie: Nadir, Naktuz, Nagar, Nabab, Nabla, Nagan, Najada i Namaz.

Najada to nimfa ale wodna (nie błotna) :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14