Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Z południowego Wybrzeża???
Autor Wiadomość
momus 
ZOOTECHNIK


Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 325
Skąd: Wołomin
Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 11:26   Z południowego Wybrzeża???

Witam wszystkich właśnie nabyłam bassetkę z hodowli o przydomku Z południowego Wybrzeża xxx
czy ktoś również ma psa z tej hodowli lub posiada jakieś info o na jej temat????
chciała bym poznać kilka opinii

Matka mojej suki to Aksamitka Cudeńka
a ojciec LEO BETTI-Su z Czech ...(nigdzie na necie nie mogę znaleźć jego foto;/ może ktoś zna tą hodowlę????)

Pozdrawiam i witam na forum - to mój pierwszy post. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Batus Czw 06 Maj, 2010 06:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 12:25   

Ci Państwo nie mają stronki w internecie. Wiem, że Dorti jest z nimi w jakimś kontakcie, może ona Ci coś więcej powie.
Mogę dodać tylko od siebie, że rozmawiałam kilkakrotnie z panią Anetą przez telefon. Podobało mi się jej podejście do psów, to jak o nich mówiła.
Aksamitka jest z hodowli Dorti "Cudeńka", wszystkie jej psiaki są u nas na forum, poczytaj :grin:
Ostatnio zmieniony przez Batus Czw 06 Maj, 2010 06:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
momus 
ZOOTECHNIK


Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 325
Skąd: Wołomin
Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 15:09   

Post usunięty przez moderatora.
Ostatnio zmieniony przez Batus Czw 06 Maj, 2010 06:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 15:57   

momus a o co tak wogóle Ci chodzi
kupiłaś psa rasowego z papierami
z zarejestrowanej hodowli,
więc po co to rzucanie nazwiskami
na publicznym forum?
wyjaśnij nam swoje pobudki
a potem pytaj :~
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 18:34   

Też nie wiem jakie masz wątpliwości i w przeciwieństwie do Mirki wcale nie chcę wiedzieć, ale jeżeli chcesz coś wyjaśnić to pisz lub dzwoń do pani Anety lub do Doroty. osobiste sprawy lepiej załatwiać prywatnie niż na forum. My tu możemy Ci pomóc odnośnie żywienia, wychowania czy innych problemów dotyczących maluszka.
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 19:47   

gocha napisał/a:
Też nie wiem jakie masz wątpliwości i w przeciwieństwie do Mirki wcale nie chcę wiedzieć,


Gosia mnie tez ta wiedza do szczęścia nie potrzebna,
tylko uważam że jeżeli ktoś tu rzuca nazwiskiem naszej
koleżanki to przynajmniej niech sie sam przedstawi
i tyle bez podtekstów :~
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 20:31   

momus napisał/a:
hmm a ja psa wzięłam z papierami od x ale przez Panią DOROTĘ x;/
oni są jakoś spowinowaceni???


Jestem chora, głowa mi pęka i powinnam się wypocić ale właśnie przeczytałam ten post i musze się z tym chwile wstrzymać. Nie wiem o jaką Dorotę chodzi.
Moje nazwisko to nie jest. A tak wogóle to właśnie nie bardzo wiem o co tu biega :?:
A z nazwiskami to proszę ostrożnie bo takie sprawy różnie się kończą.
Ostatnio zmieniony przez Batus Czw 06 Maj, 2010 07:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 20:37   

gocha napisał/a:
Też nie wiem jakie masz wątpliwości i w przeciwieństwie do Mirki wcale nie chcę wiedzieć, ale jeżeli chcesz coś wyjaśnić to pisz lub dzwoń do pani Anety lub do Doroty. osobiste sprawy lepiej załatwiać prywatnie niż na forum. My tu możemy Ci pomóc odnośnie żywienia, wychowania czy innych problemów dotyczących maluszka.


Rozumiem gocha, ze ta xxx to niby ja :?: :mrgreen:
Nie wiem dlaczego odsyłasz tę osobe do mnie :?:
Ja jej nie znam, nie wiem o co chodzi a to, że Aksamitka jest z mojej hodowli to nie jest równoznaczne z tym, że musze utrzymywać z tymi ludzmi kontakt.
Po cholerkę reagowac na tego typu posty.
A Mirka dobrze napisała i mimo, że jestem chora to przesyłam tej kobiecie buziole :razz:
Ostatnio zmieniony przez Batus Czw 06 Maj, 2010 07:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Maj, 2010 20:47   

Ja nie miałam nic złego na myśli. Ta osoba napisała, że chce więcej informacji , ponieważ szczeniak jest po Aksamitce to napisałam żeby skontaktowała się z Tobą jeżeli chce coś więcej wiedzieć o rodzicach . Tylko tyle, nie wydawałam żadnej opinii, poza tym, że pani Aneta była miła przez telefon. Dziwne to wszystko i faktycznie na takie posty nie powinno się reagować.
Prawdopodobnie ktoś pomylił osoby, albo zrobił głupi żart.
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010 07:03   

W związku z tym, że w tym wątku zaczęły pojawiać się nazwiska hodowców i nie wiadomo do końca w jakim kierunku zmierza ta dyskusja, post użytkownika momus został usunięty i konsekwentnie wszystkie nazwiska, które zostały wymienione- prawdziwe czy nieprawdziwe - nieistotne.

Pani momus, proszę nam wyjaśnić kontekst swoich wypowiedzi. Zapraszamy do działu Powitań, prosimy wkleić zdjęcia, rodzina bardzo łatwo się tutaj odnajdzie :)


Bardzo bym nie chciała, żeby w takim pięknym dziale jak Szczenięta pojawiła się jakaś przepychanka, będę bronić własną piersią, wybaczcie :wink:
_________________
Luiza
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010 12:04   

witaj Momus,
sunia śliczna, jaki ma wzrok - mówi kochaj mnie.
To wszystko o czym piszesz jest smutne.
Dobrze, że jest w Twoich rękach i sunia dochodzi do siebie.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
momus 
ZOOTECHNIK


Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 325
Skąd: Wołomin
Wysłany: Czw 06 Maj, 2010 19:49   

Dziękuję Pani Dorotko!!!!
Sunia zjadła całą michę ryżu z kurczakiem!!!! :mrgreen:

Zastrzyki od veta też już chyba zaczynają działać - psiak zaczyna łazić na wyprostowanych łapkach - ganiał wieczorem nasze koty jak zły :grin:

Mam nadzieję że teraz pójdzie już z górki
(tylko koty - Toffi-fi, Biszkopt i Lesio są nie za bardzo happy :cool: )
Pozdrawiam - Katarzyna
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010 10:33   

Napisz o zachowaniach malej w Dziale Wychowanie, tam zaglada wiecej ludzi i na pewno mozna bedzie jakos Ci pomoc, tu temat wlasciwie dla szczeniaczkow tych co beda na swiat przychodzic i dla tych co z "gniazda wyfruwaja" ;)
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Maj, 2010 10:57   

Ja z własnego doświadczenia mogę poradzić cierpliwość, cierpliwość i czas.
Moja Mania bała się wszystkiego, nawet własnego cienia, nie umiała się bawić, nie znała spacerków, a ogonem pomachała po 3 miesiącach pobytu u mnie.
Była totalnie zastraszona, nieufna i niczego nie nauczona.
Musisz mieć wiele cierpliwośći, uczyć szczeniaczka wszystkiego od początku, nagradzać, chwalić i poświącać dużo czasu.
Mała w pewnej chwili zobaczy i zrozumie, że człowiek nie jest zagrożeniem, że to co robi sprawia przyjemność i że obroni przed "wielkim światem"
To napewno potrwa trochę, ale uda się , zobaczysz .Tu tylko czasu i miłości potrzeba, nic więcej.
Co się dziwić, psiak był niczego nie uczony, nie socjalizowany, dzikus, teraz dopiero uczy się świata. Jest młodziutka, na pewno zacznie nabierać pewności siebie, tylko nic na siłę, wszystko powolutku i systematycznie.
 
 
Benka-Bozenka


Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 80
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010 16:23   Re: Z południowego Wybrzeża???

ojciec LEO BETTI-Su z Czech ...(nigdzie na necie nie mogę znaleźć jego foto;/ może ktoś zna tą hodowlę????)

Bardzo proszę szukany pies jest zarejestrowany w oddziale Inowrocław
Lista reproduktorów wg stanu na dzień 31.12.2008 r.
Oddział Inowrocław
LEO Betti-Su, 18.03.2003r. , bicolor, PKR VI-8511, nr rej. 1565/XIII/03,
(PEGAS Dominik-ARIKA z Kojca Ja-Ry-Cha),
J.T, 88-230 Piotrków Kujawski
nazwisko i imię właściciela nie podaję , ale mozesz sobie zadzwonić do Oddziału i zasięgnąć informacji.
_________________
Pies potęgą jest i basta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 20