Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne pytania do znawców bassetów!
Autor Wiadomość
Jacek 


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 326
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Czw 27 Maj, 2010 21:03   

Witam ziomalkę.
My
 
 
Jacek 


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 326
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 18:07   

Coś mi wczoraj nie wychodziło z wysłaniem wiadomosci.
"My" miało być słowem "myślę .........
Trzy razy pisałem i nic.
Na razie sie poddaję. :mrgreen:
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 18:24   

A mi to powitanie bardzo się podobało ;)
_________________
Luiza
 
 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pią 28 Maj, 2010 18:48   

Znaczy z tym, że chcę kupić psa z jakiejś dobrej hodowli to miałam raczej na myśli to, żeby mi później nie wyrósł na jakiegoś jamnika czy coś. :shock:
A jeśli chodzi o linienie - wiadomo że pies długowłosy np. owczarek szkocki collie lnieje latem bardzo bardzo :!: a taki basset w porównaniu z tym co zostawia po sobie taki collie to chyba nie jest dużo ;) o to mi chodzi ;p
A to, że psy są kochane zarówno te od hodowców jak i te bez rodowodów to wiadomo. ;) Moi rodzice mieli malamuta bez rodowodu właśnie ;p Był przewspaniały... Niestety zdechł nam rok temu ze starości ;( Skubany 14 lat miał... to chyba dużo jak na psa...

No i tak tak, witam! :)
My! fajne przywitanie. ;p Coś o niebo oryginalniejszego od tego całego "Yoł". :D Bynajmniej mi się to strasznie spodobało. ;p Ale chyba nie napisałeś w końcu co myślisz? ;p
 
 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 15:52   

Hej. Co sądzicie o hodowli "Wesołe Smutasy"? Przy okazji wie ktoś może ile godzin się przeciętnie jedzie samochodem z Warszawy do Łodzi? Z góry dzięki za odpowiedzi! ;p
 
 
 
Benka-Bozenka


Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 80
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 16:51   

Przeciętny czas jazdy z Warszawy do Łodzi to około 2-2,5 godziny (zależy od natężenia ruchu)
A co do Smutasów...to najlepiej pojechać, zobaczyć psy na miejscu , porozmawiać z hodowcami . Osobiście mam bardzo pozytywne zdanie .
_________________
Pies potęgą jest i basta
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 18:39   

Smutasy mają bardzo ładne psy i też mam o nich dobre zdanie, a teraz niebawem będą u nich psiaczki z fajnego skojarzenia, polecam ich odwiedzić :grin:
 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 19:57   

Hehehe to dobrze że macie o tej hodowli dobre zdanie. ;) Bo ja się chyba właściwie zdecydowałam już na tą hodowlę. ;) W grudniu podobno mają się urodzić pieski to wtedy pojadę od razu pieski zobaczę itd itd a potem po odbiór w lutym ;) Jejciu... już się doczekać nie mogę. :D Będę odliczać miesiące, tygodnie, dni, godziny i minuty! ;D A wy razem ze mną, co nie? ;>

Hehe co do skojarzenia to znalazłam zdjęcie suki, ojca jakoś nigdzie nie mogę znaleźć ;( Może szukać nie umiem. xD Poza tym kurczę... matka widzę że chyba bicolor a mi zależy na piesku tricolor... i tu chyba pojawia się problem. ;( Ale może tatuś będzie ładnym bassecim tricolorem. :)
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 21:16   

To już najlepiej pytać Magdę od Smutasów, tam uzyskasz najlepszą odpowiedź .
A dni możemy z Tobą odliczać :mrgreen: nie ma sprawy , daj znać jak się zdecydujesz i to zaczniemy odliczanie :grin: , a w międzyczasie czytaj forum i ucz się bassetów.
 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Maj, 2010 22:41   

No właśnie z Panią Magdą jestem w kontakcie, czekam teraz z wielką ale to WIELKĄ, ogromniastą wręcz nadzieją na informacje czy sunia będzie w ciąży czy nie... i muszę tak czekać aż do listopada. ;( Ehh przeraża mnie samo czekanie na wiadomość a już w ogóle nie wiem co będzie jak się okaże, że sunia jednak nie będzie miała małych. ;(

Hehehe no czytam czytam. ;p Znajomi się ze mnie śmieją, że ciągle, jak tylko mogę siedzę tutaj i czytam czytam czytam. ;p Prawie 24 h na dobę. ;D Ale chcę wiedzieć w co się pakuję biorąc takiego psa, jak o niego dbać, jak go karmić itd. ;p

Chcęęęę już listoooopad. ;(( A do listopada jeszcze przecież pół roku jest. ;(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14