Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zimowe bassety
Autor Wiadomość
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lis, 2005 10:29   Basset i snieg

A u nas pada od rana śnieg :shock: :shock: i jest zimno :shock: kiedy nadejdzie wiosna :?: :?: :) :D
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Sro 22 Wrz, 2010 10:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Lis, 2005 11:27   

A u nas jeszcze nie pada ale zimno niestety. Wczoraj wieczorem padał deszcz i moje psy odmówiły spacerowania. Załatwiły co trzeba i biegiem do domu. A do wiosny Mireczko już tylko 4 miesiące. Brr, nie lubię zimy!!!
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Lis, 2005 12:45   

Fred ma w nosie deszcz i zimno - jak na razie znosi je dzielnie (to pewnie pozostalosc po okresie ulicznej tulaczki).
Niecierpliwie czekam na snieg, zeby zobaczyc jak Fred sie bedzie zachowywal - to w koncu bedzie nasza pierwsza wspolna zima ;)
 
 
Ania od LUNY
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lis, 2005 13:36   

Dla Luny bez różnicy czy pada deszcz i zimno jest, mam wrazenie że ona lubi taką paskudną pogodę. Uwielbia swoim nochalem niuchać w zgniłych liściach :twisted: . Wczaraj gdy tak lało wyszłam z nią do parku i zamiast załatwic "psie sprawy" Luna przewąchała wszystkie liście, a ja stałam i mokłam . Po przyjsciu do domu efekt był taki: ja przemoczona do suchej nitki, a moja psinka zadowolona zrobiła duuużą niespodziankę w kuchni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam.
 
 
Daniel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lis, 2005 17:58   

Dla mnie to najgorsza pora roku, padam, zastanawiam sie czy dociągne do wiosny, wszystko szare, cieemno, nie ma sensu dosłaniać zaluzji bo zaraz trzeba zasłonić.No.
Fionka tez jet jakaś depresyjna ( kto z kim przysytaje..)latem to godzinami była na dworze, a teraz tylko siku i do domu.
 
 
Buba 



Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 348
Skąd: Słabomierz
Wysłany: Czw 17 Lis, 2005 22:00   

Gustaw uwielbia zimę i potrafi położyć się w zaspie śniegu i mieć zdziwioną minę jak mu mówię, aby sie ruszył....
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Pią 18 Lis, 2005 17:57   

Ciekawe jak zareaguje na śnieg nowy narybek tzn nasze maluchy? Mam nadzieje, że Demi pokocha śnieg tak jak Morfi bo inaczej będzie problem. Jestem ciekawy jak tam rodzeństwo Demeter, może u nich juz spadł śnieg? Morfeusz pierwszy raz w tamtym roku zobaczył śnieg. Pierwsze wrażenie dziwne, nie chciał chodzić ale potem to tak brykał, że było mu tylko w zaspach uszy widać jak zając. U nas jeszcze ponuro i smutno i wszyscy czekamy na śnieg.
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lis, 2005 07:43   

U nas wszyscy uwielbiaja śnieg i szaleją jakby mieli po 3 miesiące :shock: (wszyscy!). To chyba dlatego, że na mrozie styki przemarzają i jakieś zwarcie w głowie następuje czy cóś.... :lol:
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Pon 21 Lis, 2005 13:03   

Nareszcie spadł śnieg. Nasza Demeter poraz pierwszy widziała śnieg i nie było to dla niej miłe przeżycie. Ona jest taki czyścioch i nie wiedziała czy może po tym śniegu chodzić i co jest z nim nie tak bo taki mokry, ale wystarczył jeden spacer gdzie Morfeusz zachowywał sie jakby nie był spuszczany ze smyczy ze trzy lata i mała szybko zakumała co trzeba robić żeby się dobrze bawić. Teraz szaleją razem i nie można ich zaciągnąć do domu. Tylko uszy skaczą, ryja w tym śniegu, tarzają się no istny cyrk. Aż miło popatrzeć. Od kiedy mamy Morfiego i on tak żywiołowo zareagował na swój pierwszy śnieg to my też polubiliśmy tę porę roku, która wcześniej to nam się tylko kojarzyła z zimnem i mokrem a teraz nie mogliśmy się już doczekać śniegu. Jak to się człowiek zmienia pod wpływem zwierząt! :thx
 
 
robert.n
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Sty, 2007 16:26   Zimowy spacer

Korzystając z uroków panującej aury pogodowej wybraliśmy się z dziewczynami na długi spacer po leśnych kniejach:)
Przy okazji strzeliliśmy sobie rodzinne footki:




 
 
DUDI DOG`S 



Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: Horodniany/Białystok
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007 18:57   

Miło popatrzeć na szczęśliwe psy. Długie spacery to jest to co "tygryski lubią najbardziej". :thx
_________________
Baseciarze wszystkich krajów - łączcie się i niech basset będzie z wami!
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007 13:04   

U nas też piękna zima - wstyd w domu siedzieć.

Chodzimy sobie "korytarzami" :) ... Bob przeciera nam szlaki







I poznajemy inne fajne "śnieżne psy" :) ...


 
 
 
robert.n
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sty, 2007 13:25   

:) no szkoda, że to tak daleko, bo to by sobie piesuncie wspolnie pobrykaly :)
 
 
Benka-Bozenka


Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 80
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: Pon 29 Sty, 2007 14:41   

u nas tez zima.....

Bibi i Andzia


BIBI

ANDZIA

BIBI

zimno...w lapki

GALLIANO

_________________
Pies potęgą jest i basta
 
 
patyk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007 01:14   

Pięknie prezentują się Wasze psiątka na śniegu!!! :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15