Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Miła od Gucia
Sro 08 Wrz, 2010 10:03
Ostrzeżenie dla hodowców
Autor Wiadomość
Dorti
[Usunięty]

  Wysłany: Sro 08 Wrz, 2010 10:02   Ostrzeżenie dla hodowców

Chciałam przestrzec wszystkich hodowców przed sprzedażą szczenięcia forumowiczowi o nicku "Beata i Wojtek", który, co wynika z profilu, zamieszkuje w Żorach.
Pan Wojtek skontaktował sie ze mna w sprawie szczenięcia jak tylko pokazały sie zwiastuny o narodzinach szczeniąt. Był pierwszym potencjalnym kupcem, zależało na psie wystawowym, najlepiej bardzo pomarszczonym i niesfornym :roll: Dodam, ze pan Wojtek powoływał sie na znajomość z naszym forumowym "Aleksandrem".
Na wybór takiego psiaka trzeba było poczekać. W tym czasie nie prosiłam o tzw zadatek.
Kiedy dokonano wyboru psa o imieniu DIEGO wówczas poprosiłam o jego wpłatę. Kiedy mijały kolejne terminy zadatkowania byłam proszona aby psa trzymać w rezerwacji, strasznie państwu zależało a do tego czekała na pieska dziewczynka. Rozmawiałam z Olkiem wielokrotnie, mielismy swoje przemyślenia. Mimo wszystko dawałam ludziom szansę bo różnie to sie w życiu układa. To był mój błąd, Diego miałby już dawno super dom ale przecież był w ciągłej rezerwacji bez zadatku.
Zostałam okłamana i potraktowna jak dziecko. Sama dzwoniłam upomonając sie o wpłatę.
Ile było wykrętów i kłamstw w związku z rzekomym przelewem to już nie będę pisać.
Szczegółów nie będę przytaczać bo musiałabym załozyć dziennik rozmów z tym forumowiczem.
Rozmowy odbywały sie z panem Wojtkiem i z panią Beatą.
Kłamstwo goniło kłamstwo.
Ten przypadek to "powtórka z rozrywki". Nie znam szczegółów ale podobna sytuacja miała miejsce z kupnem psa z hodowli Polana Kłapouchego.
Przestrzegam wszystkich przed sprzedażą lub oddaniem psa w ręce tych ludzi.
Jedyna dobra rzecz z tego całego zajścia jest taka, że pies jest nadal w moich rękach .
Dorota - hodowla CUDEŃKA
www.cudenka.com.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15