Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Czw 07 Kwi, 2011 07:12
Jak inni nazywają bassety. Nowa rasa?
Autor Wiadomość
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Maj, 2007 15:13   Jak inni nazywają bassety. Nowa rasa?

A my poszliśmy z Mańką na spacer nad zalew, siedzą wędkarze, Mańka jak zawsze biegiem do nich.Dochodzimy i my, a jeden z panów mówi do drugiego"z daleka myślałem, że to spaniel", na to drugi pan "coś ty , zobacz jakie ma krótkie łapki, przecież to baseter" :shock: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Pon 05 Wrz, 2011 10:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
BJ 

Dołączyła: 31 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Więcbork
  Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 16:58   

Hehe :grin: . Ja miałam podobną przygodę. Podczas spacerku z moim bassecikiem zaczepił nas pewien pan i pyta mnie co to za rasa, to ja mu odpowiadam że to jest basset , na co on : Nie, ja nie pytam o imię tylko o rasę. Chyba pięć razy mu tłumaczyłam , że basset to nie imię ale rasa. haha :mrgreen:
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 19:23   

Niezłe :)
 
 
Agataw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 20:12   

Był piękny czas, kiedy Aduś był z nami. Mieliśmy sąsiadkę, która uparcie nazywała go basetlą.
 
 
Dodo AiJ 



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 316
Skąd: Kraków okolice
Wysłany: Sro 05 Sty, 2011 21:43   

Agataw napisał/a:
Był piękny czas, kiedy Aduś był z nami. Mieliśmy sąsiadkę, która uparcie nazywała go basetlą.



Z tymi "basetlami" to coś jest na rzeczy bo kiedys kilka lat temu jak wspominalem jednej sąsiadce o rasie pasa to uparcie powtarzala własnie taką nazwe bassetl, bassetle itd rózne historie na ich temat w stylu opwosci z mchu i paproci.

Swoja drogą baseter... Setera w naszym Dodziku nie dostrzegam tzn zrywny jest jak zobaczy innego psa za ogrodzeniem i gdy biegnie faluje mu sierśc ale cieżko dostrzec bo krótka.
_________________
Uchyl szybę, w samochodzie tylko pies naprawdę rozumie jadącego obok motocyklistę.
 
 
domelcia 



Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 1216
Skąd: Chrzanów 504343471
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011 08:31   

ja nie będę oryginalna jak napiszę, że mam "jamniki". Ale wczoraj na spacerze pewien gość zwrócił mi uwagę, że te jamniki to mają sporą nadwagę... :roll:
_________________
Pozdrawiam
Dominika
www.bassbanda.pl -stronka o moich parówkach

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?
 
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Sty, 2011 11:28   

domelcia napisał/a:
ja nie będę oryginalna jak napiszę, że mam "jamniki". Ale wczoraj na spacerze pewien gość zwrócił mi uwagę, że te jamniki to mają sporą nadwagę... :roll:


:mrgreen: Poplułam się ze śmiechu :lol:
 
 
zuza i gabi 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 1726
Skąd: poznan
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011 14:22   

A ja to już nie zwracam uwagi jak ludzie mówią na moje psy,bo mnie krew zalewa.
Ja mam przerośnięte jamniki,parówy,pasztety,a nie dawno córka oglądała Animal Planet
i stwierdziła,że są podobne do Waranów,powolne,długie,na krótkich łapach i ociekające sliną :twisted: Więc teraz jak kotoś mnie zaczepia to nie wdaję się w dyskusję i idę dalej :twisted:
_________________
Zuza, Gabi, cavalierka Fiona oraz koty Filemon i Miłka
 
 
zuza i gabi 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 1726
Skąd: poznan
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011 14:25   

Sprostuję tylko,że ta córka o której wyżej napisałam, to córka mojej sąsiadki :~
_________________
Zuza, Gabi, cavalierka Fiona oraz koty Filemon i Miłka
 
 
lora 



Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 488
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Nie 09 Sty, 2011 15:03   

Kiedyś na spacerze w parku mijaliśmy starszą panią z bardzo już starszą bokserką. Kiedy nas mijała, z obawą popatrzyła na Chestera i spytała, czy to mieszaniec z amstaffem? :shock:

Najciekawszą nazwę wymyślił chyba jednak mój szwagier. Kiedyś, któryś z naszych bassetów uwalił się na brezencie namiotu. Wtedy on śmiało wypalił: "zabierzcie stąd tą nieruchomość" :grin:
_________________
Kochaj basseta swego, jak siebie samego.
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sty, 2011 19:12   

Mój kolega z pracy ciągle dopytywał się jaką mam rasę psów, bo nie mógł zapamiętać. Dopiero jak powiedziałam bassety, podobnie jak pasztety to do niego trafiło :)
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sty, 2011 20:39   

madzialinka napisał/a:
Mój kolega z pracy ciągle dopytywał się jaką mam rasę psów, bo nie mógł zapamiętać. Dopiero jak powiedziałam bassety, podobnie jak pasztety to do niego trafiło :)


Dobre!
 
 
Patrycjapl1 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Wrociszów
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011 10:58   

Nawiązując do tematu...niedawno będąc na spacerze z Dolarem zaczepił mnie pan i zapytał,czy to jamnik na dziki....nie wdając się z gościem w rozmowę odpowiedziałam twierdząco z uśmiechem na twarzy:)
_________________

 
 
Paulinx 
Charlotta "Maxxie" Cudeńka.


Dołączyła: 26 Maj 2010
Posty: 381
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011 11:13   

Bassety jak pasztety hahaha dobre :D

A ja jak idę gdzieś z moją łobuzicą to zawsze się pytają czym ja ją karmię że ten jamnik taki przerośnięty :shock: Jedna osoba kiedyś mi nawet zarzucała że jej jakieś sterydy daje czy coś takiego, masakra :lol:
_________________
 
 
 
Asia i Stefan 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1132
Skąd: poznań
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011 11:46   

A Stefan z kolei jest przez sąsiadów z uporem nazywany bassketem! :) I jeszcze słyszałam, że beagle, ale nierasowy, oczy mi stanęły dęba, uśmiałam się, ale gdzieś w środku i z miną pokerową odpowiedziałam, że tak dokładnie, to ten bassket :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16