Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
RYGA
Autor Wiadomość
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Mar, 2006 19:25   RYGA

W sobotę rozpoczęliśmy Championat Litwy a za 5 ni mam nadzieję, że uda się rozpocząć Championat Łotwy, bo w piątek jedziemy z Groszkiem do Rygi. Wystawy dwie - sobota i niedziela.
Zobaczymy jak nam pójdzie. Żałuję tylko, że do Rygi nie zgłosiłam Omena, bo w Wilnie miałam możliwość porównania go z innymi naprawdę pięknymi psami i powiem Wam, że Omen jest super. On zawsze dla mnie był niezły, ale teraz widzę jak piękną ma budowę anatomiczną.
Ale co się odwlece to nie uciece :lol:

W każdym razie i tym razem proszę abyście w przyszłą sobotę i niedzielę myślami byli z nami :D
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 19:46   

życzymy samych sukcesów, Gapa trzyma pazurki( a ma co trzymać :wink: )
 
 
Marcik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Mar, 2006 20:25   

Jak zwykle :thx
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Mar, 2006 09:34   Re: RYGA

Agata napisał/a:
w piątek jedziemy z Groszkiem do Rygi. Wystawy dwie - sobota i niedziela.
W każdym razie i tym razem proszę abyście w przyszłą sobotę i niedzielę myślami byli z nami :D


Najpierw potrzymamy kciuki, żebyście szczęśliwie dojechali i wrócili - bo to kawał drogi przecież, potem potrzymamy kciuki za sukcesy wystawowe (chociaż to pewnik :) ), a potem będziemy gratulować!!!

I oczywiście ślemy spóźnione gratulacje za Wilno!!!
 
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2006 09:43   

Oj Ewunia kawał drogi a pogoda koszmar :?
Na szczęście Grosio, tak jak i moje wszystkie pozostałe, uwielbia podróże, uwielbia, bo jadąc ma święty spokój i całą drogę śpi :D
A pewniaka nie ma, ale będziemy dzielnie walczyć :lol:
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Pon 20 Mar, 2006 21:12   

No i jak tam wystawa w Rydze. Włąsnie rozmawiam z Agatą a ona powiedziała, że mi nic nie powie dopiero na forum!!!!!!!!!! No więc jak tam wystawa?
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Mar, 2006 23:02   

:thx
To był totalny fart, Grosio zdobył CACIB :thx
I tym samym rozpoczęliśmy Inter Championat :thx
Szczerze mówiąc tego to się nie spodziewałam :shock:
Pojechaliśmy rozpocząć Championat Łotwy a tu coś takiego :shock:
I to z takimi przeciwnikami :shock:

:thx
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Mar, 2006 11:49   

Agata napisał/a:
:thx Szczerze mówiąc tego to się nie spodziewałam :shock:
A ja tam się spodziewałam :)

Agata napisał/a:
I to z takimi przeciwnikami :shock: :thx
Z jakimi?

Bardzo, ale to bardzo gratulujemy!
 
 
 
agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Mar, 2006 13:30   

gratulacje :lol: :thx :P :wink:
buziaczki w nosek dla Grosia

Lunka
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Mar, 2006 14:08   

Ewa z Matyldą i Bobem napisał/a:
A ja tam się spodziewałam :)


Ewunia, nie widziałaś nigdy na ringu Harolda :shock:
Ten jego ruch, wspaniała prezencja, klasa, elegancja........
Długo by wymieniać :wink:
Dla mnie to wzór basseta. Jeśli ktoś pyta o wzorzec, mówię - spójrz na Harolda, to właśnie jest wzorzec basseta.
Zobaczyłam tego psa pierwszy raz niespełna 2 lata temu. Niesamowicie mi się spodobał. Wtedy był malutki jak Grosio, bo to rówieśnicy. Obserwowałam jak rośnie. Potem spotykali się z Groszkiem na wystawach, na ringu na ogół w jednej klasie. Groszek zawsze był drugi, no raz na międzynarodowej w Opolu udało się Groszkowi wygrać ze swoim kumplem, ale tak Harold zawsze odnosił sukces.
Teraz będą walczyć w Katowicach :lol:
Poza tym widać ile pracy w to by tak się prezentował, włożyli jego właściciele. Harold to perfekcja pod każdym względem. I ja się na nim wzoruję. Przyglądam się jak jest prezentowany na wystawach.

Kiedyś zauważyłam, że patrząc na logo, które jest na stronie Klubu Basseta i patrząc na Harolda zdjęcia - są takie same :lol:
Groszek ma zupełnie inną budowę antomiczną, no wiadomo zapatrzona jestem w swojego niuniusia, jego piękna głowa, klatka piersiowa. - Wiadomo, każda sroka swój ogon chwali, ale Harold ... to wyjątkowy pies :wink:
Kiedyś Groszek miał chyba najlepszy ruch na świecie, był jak motylek :D Był wtedy młodszy, lżejszy. Teraz bardzo się zmienił, zmężniał, rozrósł się i to już dla mnie nie to samo. Ale czas robi swoje :?
Rozmawiałam z Panią Basią Larską, która powiedziała, że basset to nie motylek i pewnie ma rację, ale mi taki lżejszy motylek bardziej się podobał :wink:
Na ulicy ludzie patrzą o jaki ładny, kupujący patrzą na umaszczenie, plamki na futerku itp. , ale wystawa to co innego, tam liczy się całokształt, pies musi mieć bardzo dobrą budowę anatomiczną, mieć doskonały ruch, rewelacyjnie się prezentować. Taki jest właśnie Harold.
Ja nie przepadam za ogromnymi bassetami, lubię te średniaki, a Grosio rośnie i rośnie :? Mam nadzieję, że już taki zostanie 8)

Dlatego też to był totalny fart i zarazem niesamowite szczęście, że właśnie z Haroldem i oczywiście ten CACIB zagraniczny, który pozwolił nam na rozpoczęcie Inter Championatu.
Teraz jeszcze konkursy 8) Nie wiem jak Grosio się na nich spisze 8)
I CaCIB polski po roku od pierwszego :D
Tak więc jeszcze długa droga przd nami do Intera.
Za niedługo zapiszemy się z Grosiem na kursy przed konkursowe.
Nie chcę oddawać Groszka samego na szkolenie, chcę uczestniczyć w tym razem z nim :D










To tak właśnie było :thx
A i pierwszy raz ruszyłam dupsko z hotelu i z kumplami ruszyliśmy pozwiedzać Rygę :lol:
I nawet trochę się poruszałam :lol:
Na następny dzień troszkę czułam nóżki 8)




A ten piękny piesek na zdjęciach po lewej to Chivas, kumpel Groszka, który na wystawach idzie jak burza :D W Rydze wygrał Grupę :D :thx
Tak więc trzech kumpli z dala od domu dzielnie walczyło o sukces.
Zobaczcie ich dotychczasowe sukcesy. Obejrzyjcie ich stronki :!:
www.harold.basset.pl
www.thefriend.pl
 
 
Buba 



Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 348
Skąd: Słabomierz
Wysłany: Pią 24 Mar, 2006 19:42   

Agata napisał/a:


Jeszcze tylko konkursy..

dla mniej wtajemniczonych - prób pracy :wink:
No właśnie, kiedy zaczynacie? Opisuj wszystko co i jak :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9