Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
uparciuch!!
Autor Wiadomość
Patrycja
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Kwi, 2006 19:44   uparciuch!!

codziennie z Mambka chodzimy na spacerki. Od ok 3-4 tygodni moja "kruszyna" zaczela miewac humorki a mianowicie kiedy juz wracamy ze spacerku i kiedy widzi juz dom kladzie sie na ulicy czy gdziekolwiek (ok 300m przed domem)i za zadne skarby nie mozna jej ruszyc. Wtedy stoje ok 15 min i namawiam ja aby podniosla swoj tyleczek ! Czy Wasze basseciki tez tak robia?
 
 
Marcik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Kwi, 2006 20:09   

Jak mój Baruś był malutki to tak robił, ale nie, że nie chciał do domku wrócić tylko on owszem , mógł na spacer chodzić...ale na rączkach :) Taki leniuch był, że nie chciało mu się chodzic o własnych siłach, tylko wyszedł z klatki i kładł sie na ziemi, szlochając przy tym strasznie :) Na szczęście przeszło mu, i teraz nie mam problemów ani w drodze na spacer ani do domku. Pozdrawiamy :)
 
 
bommel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Kwi, 2006 18:45   

Cały Azor :thx

Jak wychodzimy na spacer to owszem chwilkę pochodzi, ale jak tylk mu się znudzi to kładzie się i wołami go nie ruszysz :wink:
Leży i udaje, że jest krowa-przeżuwa sobie trawkę. Co mu pupę uniosę to kładzie się znowu!!!

Zachęcam go smakołykami ale łakocie szybko się kończą i jestem w punkcie wyjścia.

Mam nadzięję, że z tego wyrośnie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14