Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asia i Basia
Czw 15 Sty, 2015 15:29
LENIUCH i BLANKA cz. I
Autor Wiadomość
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 13:51   LENIUCH i BLANKA cz. I

Poznajcie Leniucha. Ma 5 miesiecy. Znalazlam go w schronisku gdzie porzucil go jego poprzedni pan (ktory rzekomo musial gdzies wyjechac). Psiak jest strasznie leniwy, stad jego imie. Ciesze sie ze moge korzystac z rad bardziej doswiadczonych posiadaczy Bassetow i pozdrawiam wszystkich :)

Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Czw 15 Sty, 2015 15:29, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 13:57   Leniuch

Witaj wśród nas , Leniuch jest piękny. Moja Mania też jest ze schroniska, więc to jakby kumple.Z jakiego schroniska pochodzi Leniuch?Ja Manię zabrałam z Poznania.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 16:20   

Może on dlatego taki leniuch, że był w schronisku i było mu tam smutno.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Ewa z Matyldą i Bobem 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 779
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 16:31   

CUDEŃKO!!!
I imię EXTRA!!!

Pozdrawiamy z grubaskami z Konstancina. I czekamy na więcej fotek i trochę opowieści o Leniuchu :)
 
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 18:16   

5 miesięcy... to jeszcze dzieciak :)

Przez moment pomyślałem - dobrze, że to nie "smutas", bo to chyba
za mały psiak, żeby mieć złamane serduszko :?:

Ładny psiak! Oby się chował jak najlepiej :)

Koniecznie dbaj o jego łapki, żeby ich nie przemęczać.

Pozdrowienia :thx
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 18:33   

Śliczny!!!
I takiego psa oddać do schroniska :twisted:
Nich sie dobrze chowa
Donat
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 18:34   

A czym go karmisz?
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 19:31   

Słodki pysiorek. Przyniesie wiele uciechy. Wszystkiego dobrego i niech się zdrowo chowa.
 
 
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 14:40   Czy Wasze psiaki też są takimi leniuchami???

Witam mam pytanie czy Wasze psiaki tez sa takie leniwy jak mój Leniuszek??Najgorzej jest na spacerach kiedy musze go ciagnąc za sobą bo nie chce iść albo idzie 2min i się kładzie i wtedy musze nosic 20kg lenia którego ledwo radze;p To mój pierwszy basset wiec chcialabym wiedziec może to dlatego,że jeszcze nie zaklimatyzował się u mnie to dopiero 9 dzień od kiedy wziełam go ze schroniska(był tam jedynie 4dni),a może dlatego,że jest tak gorąco??Przeciez to jeszcze gówniarz 6MC powinnien mieć dużo energii:PP
Czekam na odp.z góry dziękuje:)
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 15:15   

przede wszystkim jest strasznie gorąco i psiak nie powinien zbyt długo przebywac na słońcu... mój Fred zalicza max 3 spacery i to takie po 10-15 minut bo potem to już muszę go na smyczy za sobą ciągnąć.

Druga sprawa, że nie możesz ze swoim maluchem chodzić na zbyt długie spacery. Z tego co wiem to 10-15 minut to max.
Jeśli nie będziesz uważać, to psiakowi zrobisz krzywdę. Skończy się tym, że twój pies będzie miał krzywe łapki.

Dodatkowo nie pozwalaj mu łazić po schodach, skakać z wysokości (np. z kanapy), jak równiez wdrapywać czy wskakiwac na coś wysokiego.
Nie może nadwyrężać łap i kręgosłupa.

To tak w dużym skrócie. Z pewnością ktoś z bardziej "doświadczonych" forumowiczów udzieli ci kilku dobrych rad.

a tak na koniec to ja mam pytanie - Czy twojego psiaka oglądał jakiś weterynarz po tym jak został zabrany ze schroniska?
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 15:46   

Hej witam,
Mam basseta 7-o letniego. Tym ze sie kladzie na spacerach to sie zupelnie nie przejmoj! Moj ma opanowane to do perfekcji! Koszmar, najgorzej jak sie gdzies spiesze, teraz to juz nawet ani parowka ani ciastko nie pomaga. A sytuacja sie nasila jak jest goraco albo w poblizu jest jakas suczka z cieczka, to dopiero cyrk sie robi. Ale wiesz co jest najlepsze ze moj Rudolf opanowal do perfekcji pozycje "pies trup", poprostu jak widzi ze sie spiesze to pada na ziemie i udaje ze nie zyje, nawet oczami nie przewraca!Mozna go wtedy ciagnac a on nawet glowy nie podnosi. Niestety zostaje nam tylko cierpliwosc, cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc!
Pozdrawiam
Magda
_________________

 
 
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 17:29   

A wiec Leniuch pochodzi ze schroniska w Toruniu. Imie wzielo sie stad ze ciagle spi i spi :) a czasem jak sie obudzi to zrobi dwa kroki i... dalej spi :D A karmie go (na podstawie Waszych rad) Royal Caninem Maxi Juniorem. ale to taki zarlok ze mam wrazenie ze zjadlby wszystko :P
 
 
Leniuch
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 17:32   

no wlasnie jeszcze nie byl u weta. z braku czasu nie mam kiedy sie z nim wybrac. ale w tym tygodniu na pewno sie przejde choc Leniuch wyglada raczej na zdrowego psiaka
 
 
Buba 



Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 348
Skąd: Słabomierz
Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 20:03   

:lol: Gucia na tym wykarmiłam :lol:
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Lip, 2006 21:20   

sądzę, że w schronisku jakiś wet juz oglądał psa. Jeśli byłoby inaczej to by źle świadczyło o tym schronisku.

Jednak mimo wszystko dobrze byłoby odwiedzić go profilaktycznie, żeby zrobić "przegląd techniczny" ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16