Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Basset - Wakacje - miejsca dostępne, plaże, co warto zobaczy
Autor Wiadomość
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 19 Mar, 2009 09:45   

Świetne wakacje miał Batus, fajne fotki.
Chyba też poszperam po archiwum.

Dziwnówek, ładny mały ośrodek, z psami przyjmują.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Czw 28 Maj, 2009 17:05   

Czekamy na dalsze propozycje na mile spedzenie wakacji.

Dla niezdecydowanych polecam zainspirowana tematem Szkocji odwiedzenie tego przepieknego kraju. Basseta moze nie da sie tam zabrac ze soba, ale wrazenia - godne polecenia. Moze po powrocie Mirka wstawi jakies piekne fotki na zachete, ja na razie wklejam link do fajnej stronki, burzacej mity o skapym narodzie, pieknie i prawdziwie przede wszystkim opisujacej ten kraj.
http://ewszkocja.republika.pl/stereotyp.htm
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 21:45   

Wakacje dobiegaja konca. Moze opowiecie cosik o ciekawych miejscach odwiedzonych z bassetami.
Baska zwiedzila zamek w gorach Harzu, ledwo co wlazla na gore, upal byl niesamowity, 35 stopni, ale dala rade.



_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
  
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 06:52   

Park w Gołdapi



Stańczyki





Piramida w Rapie



Mrągowo - amfiteatr




Mrągowo - miasteczko westernowe Mrongowille
piesy poza kadrem - robiono im zdjęcia do listów gończych a Weronka kozy pasie :)
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Pon 27 Wrz, 2010 07:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 07:25   

Piękne Wasze fotki, fajne miejsca :)
_________________
Luiza
 
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 18:11   

[quote="Asia i Basia"]Wakacje dobiegaja konca. Moze opowiecie cosik o ciekawych miejscach odwiedzonych z bassetami.
Baska zwiedzila zamek w gorach Harzu, ledwo co wlazla na gore, upal byl niesamowity, 35 stopni, ale dala rade.

I ja tez tam byłam :wink: ha, ale dawno temu - 25 lat temu
Jezu ale jestem stara :shock:
Wspomnienia mam super, to był obóz ze szkoły.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 04 Kwi, 2010 17:28   

Karpacz - przyjazny bassetom i innym psom.
To pierwsze wrażenia, natomiast więcej napiszemy po powrocie.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pon 06 Cze, 2011 07:19   

Odswiezam temat. Juz niedlugo wakacje. Czy planujecie urlop z basetem? Jakie miejsca chcecie odwiedzic? Moze macie jakies sprawdzone miejscowki, gdzie mozna spedzic wakacje z psem.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 06 Cze, 2011 08:02   

ooo, super aktualny temat! piszcie gdzie nad morze można jechać z tymi naszymi gadzinami...no i żeby warunki były w miarę :razz: nie wszędzie też na plażach psy są mile widziane :evil:
_________________
dominika
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011 00:50   WAKACJE Z PSEM

Zakładam temat, bo chciałabym poradzić się Was gdzie można pojechać z psem na wakacje. Nie chodzi tylko o letnie ale i te zimowe. Może macie sprawdzone miejsca i możecie się podzielić informacją? Ja właśnie przeszukuję net, bo chcę coś znaleźć na okres poświąteczny. Basseta zaliczają do psów dużych i często jest kłopot (a my jeszcze Lilly mamy do kompletu ;) ).
Liczę na Was!
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011 18:48   

skopiowałam z tematu "Frytki"
Ferdek w Chorwacji
----------------------
W poprzednim wątku było trochę fotek Ferdka nad Bałtykiem. Idąc za ciosem :-) postanowiliśmy na własnej i basseciej skórze sprawdzić wody cokolwiek cieplejsze i wybraliśmy się do Chorwacji. Można by o tym pisać i pisać, ale w skrócie:

- Podróż w obydwie strony minęła idealnie. Dla bezpieczeństwa Ferdosław jechał z tyłu jako pasażer zapięty dodatkowo pasem z szelkami. Całą praktycznie drogę przespał z krótkimi przerwami na jedzenie i ekspresowy spacer na stacjach benzynowych ;-) Nie wiem czy to nasz model, czy wszystkie bassetyt tak mają, ale długa jazda autem mu zupełnie nie przeszkadza

- Pierwsze dni na miejscu to upały powyżej 30 stopni, które ciężko było przeżyć i ludziom i bassetom ;-) stąd ograniczyliśmy spacery do tych porannych i wieczornych. W ciągu dnia Ferd spał sobie na plaży w namiocie z miseczka wody i wyglądał na całkiem zadowolonego. Kolejne dni przyniosły temperatury około 25 stopni i to juz nie stanowiło problemu dla naszego bassa

- Oprócz gorąca obawialiśmy sie również trochę o podłoże - głównie skaliste, ale tutaj też obyło sie bez problemów, drobne łapki dały radę :-D

- Najbardziej intrygującym tematem było zwodowanie basseta - z forum wiem, że zwierzątka te pływają, jednak nasz egzemplarz zachwycony pomysłem zanurzenia sie bardziej niż do łapek nigdy nie był. Ograniczyliśmy się więc do obserwowania poczynań i bestyja robiła postępy - zamaczając nawet samodzielnie łapki 'do kolan' ;-). W ostatnim dniu postanowiłem zadziałać bardzie radykalnie i zwodowałem Ferdynanda kilka metrów od brzegu - dla jego dobra i ochłody :-D - i wbrew obawom włączył silnik i pooopłynął - tylko nos, oczy i uszy wystawały, ale dał rade i nawet się nie obraził. Stąd wniosek, że chęć kompieli basseta jest wprost proporcjonalna do temperatury wody - im cieplejsza, tym mniej się obraża za 'zwodowanie'

poniżej tradycyjnie kilka zdjęć z pobytu z cyklu "Chorwackie bassety"

ps. spotkaliśmy na urlopie dwóch posiadaczy bassów - z Chorwacji i Czech. Bassety wszystkich krajów łączcie się :-D









Arbuza też lubimy...


Basset w rezerwacie Krka

Jazda musi być wygodna...
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
troublemaker 



Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011 19:35   

Aga, my czesto jezdzimy w Gory Stolowe do Kudowy Zdroj z Krowka. I latem i zima. Nie to zebysmy lubili chodzic po gorach, ale z Pragi mielismy blisko i nawet dosc tanio jak na takie warunki.
Wynajmowalismy pokoj w willi Alexia. Wlasciciel uwielbia psy, sam mial, weic wie co i jak. Ogrod jest tak ogromny, ze ja do konca nawet nigdy nie doszlam, a co Krowka tam wyprawia, to nawet nie wiem. Teren ogrodzony, cala willa do dyspozycji. Jest caly sprzet wiec mozna sobie gotowac, jest grill w ogrodzie, a na zimowe wieczory po nartach - kominek. Zieleniec jest blisko, a tam warnuki do jazdy na nartach sa naprawde swietne.
Naprawde polecam. My bardzo lubimy tam jezdzic, a Krowke to zawsze trzeba na sile stamtad zabierac.
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Nie 11 Wrz, 2011 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011 20:06   

Dzieki Weronika, juz sobie zajrzalam na strone. Chce zarezerwowac jak najszybciej, bo urlop juz wypisany mam na po swietach :)
 
 
troublemaker 



Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011 21:23   

Ciesze sie, ze Ci sie podoba. Ja bardzo lubie tam jezdzic. Ogolnie lubie Kudowe. Baardzo mili i sympatyczni ludzie. Nigdy mi sie nie zdarzylo widziec tam zadnego chamstwa.
Czechy za miedza wiec dodatkowy atut w postaci roznorodnosci alkoholowych :)
 
 
eufrazyna
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 20:53   

Dzięki kochana, już z panią porozmawiałam i wymiana maili w toku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16