Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie, komentarze o sprzedawcach
Autor Wiadomość
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 20:29   

no to życzę jak najszybszego rozwiązania sprawy :!: i daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała...
_________________
dominika
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sro 24 Sie, 2011 10:05   

20 lipca zabanet skontaktowal sie z pania Bogusia i poprosil o kontakt do mnie. napisalam do nich maila na adres ktory dostalam od pani Bogusi, po czym dostalam od nich maila, nie wiem czy mozna wklejac tresc prywatnej korespondencji wiec napisze w skrocie: przepraszaja bardzo, ale mieli problemy finansowe, do tego padl im komputer, jest im przykro i padlo 'jakies fatum', no i prosza o moj numer konta aby wyslac mi pieniadze
odpisalam im krotko podajac numer konta i wszystkie dane potrzebne do przelewu, w odpowiedzi przyszlo pytanie czy taki 'krutki' numer konta, odpisalam ze tak
od tego momentu, czyli miesiac, znow nie ma z nimi zadnego kontaktu, nie musze oczywiscie nawet dodawac ze pieniedzy rowniez nie dostalam
skonczyla mi sie juz cierpliwosc, mam ich totalnie dosc, wiec wlasnie wyslalam takiego maila (moze powinnam byla to napisac w troche innym tonie ale bylam naprawde zdenerwowana)

'witam
w zwiazku ze nie mozna sie z panstwem dogadac w zaden sposob, zawiadamiam niniejszym ze jezeli pieniadze do 15 wrzesnia nie pojawia sie na moim koncie, sprawa zostanie zgloszona do rzecznika praw konsumenta, z ktorym jestem w kontakcie od dluzszego czasu.
z takimi dowodami jakie mam (maile od panstwa, potwierdzenie na gadu-gadu kiedy doszly pieniadze i w jakiej kwocie, wielokrotne przekladanie przez panstwa daty wyslania paczki, no i ostatni mail w ktorym zostala mi wytlumaczona wasza 'trudna sytuacja' i zostalam zapytana o numer konta do zwrotu pieniedzy), ani rzecznik z ktorym jestem w kontakcie ani ja nie mamy watpliwosci ze pieniadze bedziecie musieli mi oddac.
jako dokumentacja zostana uzyte rowniez wszystkie maile wymienione miedzy panstwem a pania Bogumila Rychwalska, jak i wszystkie negatywne posty i komentarze na wasz temat z forum.bassety.net.
dodam rowniez ze jezeli do 15 wrzesnia pieniedzy na moim koncie nie bedzie i bede zmuszona zalatwiac ta sprawe przez rzecznika praw konsumenta, to zaloze tematy o zabanecie i o tym w jaki sposob traktujecie klientow, z cala dokumentacja jaka mam, na dogomanii oraz kazdym innym forum o psach w Polsce, abyscie juz nigdy nikogo nie oszukali i nie potraktowali w taki sposob
Anna Bil-Jaruzelska'

napisalam ze wykorzystam wszystkie posty z forum o nich, tez troche mnie poniosly emocje bo nie wiem czy moge cos takiego zrobic, ale jezeli nie moge to oczywiscie tego nie zrobie, wtedy moze po prostu opisze jak wygladalo wysylanie przez nich poslan do znajomych Dorti i do chyba 2 innych osob z forum
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011 15:53   

ja myślę, że to całkiem "grzeczny" mail w tej sytuacji... i faktycznie, jeśli do tego 15 września nie dostaniesz kaski na konto, zadziałaj ostrzej przez urząd konsumenta i/lub przez policję
_________________
dominika
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 09:56   

Do tej pory sprawa Ani123 w sprawie zamówionych legowisk nie została wyjaśniona.
Żabanet nie wywiązał się ze zlecenia, po przyjęciu wpłaty.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 11:06   

mozliwe ze sprawa sie wyjasnia, ale juz kilka razy wczesniej tak myslalam, wiec poczekam az to bedzie w 100% pewne i wtedy napisze co i jak :)
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 13:44   

albo napisze o co chodzi w kilku slowach. po rozmowach z zabanetem uzgodnilismy ze jednak zamiast zwrotu pieniedzy oni uszyja poslania i wysla je do zaprzyjaznionej hodowli (mojej zaprzyjaznionej, nie ich :) ). powiedziano mi ze pierwsza paczka byla wyslana w piatek (nie doszla jeszcze), jedna jest wyslana dzis, a ostatnia bedzie wyslana jutro. napisze tutaj jak wszystkie paczki dojda ;)
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 12:01   

no i sprawa sie zakonczyla
nie bede opisywala wszystkiego od poczatku bo mozna to przeczytac we wczesniejszych postach, ale wczoraj ostatnia paczka z poslaniami doszla do mojej znajomej

po tym jak wyslalam do zabanetu tego maila ktorego wklejalam tutaj (o oddaniu sprawy do rzecznika praw konsumenta) w koncu sie do mnie odezwano (po miesiacach ciszy), blagajac abym rozlozyla na raty splate tych 580zl. najpierw sie na to zgodzilam, pozniej zaproponowalam ze zamiast splacania w ratach moga mi oddac cala sume przed swietami bozego narodzenia. ale pozniej pomyslalam ze raczej nie wierze w to ze pieniadze zostana mi zwrocone mimo wszystko, wiec zaproponowalam aby jednak zabanet zrobil te poslania, i wyslal je do zaprzyjaznionej hodowli, wtedy przynajmniej pieski beda mialy fajne lozka. zamowienie zostalo wyslane w 3 paczkach, wczoraj doszla ostatnia.

czyli podsumowujac, poslania doszly po ponad pol roku od zlozenia zamowienia, w tym czasie byl kilkumiesieczny brak kontaktu ze strony zabanetu, pozniej tlumaczenia (nie mowie stanowczo ze klamstwa, ale ja osobiscie w nie nie wierze) - pod tytulem wyjazd za granice, problemy finansowe (bo poslania juz na samym poczatku byly zrobione, ale zabraklo im pieniedzy na wyslanie paczek do Norwegii), zepsucie sie komputera firmowego (wiec nie mozna bylo sie ze mna skontaktowac), pobyt w szpitalu (ktos inny a nie szef zabanetu pisal do mnie z ich numeru gadu-gadu) itd.

kosztowalo mnie to wiele nerwow, teraz sprawa jest juz zakonczona, ale osobiscie zdecydowanie nie polecam zakupow w zabanecie.

wiem ze wlasciciel zabanetu ma konto na forum wiec moze napisac jak sprawa wygladala z jego strony, no ale z mojej strony wygladalo to dokladnie tak jak napisalam, i na wszystko mam potwierdzenie w mailach i na gg
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 12:04   

fajnie, że sprawa w końcu się zakończyła, według mnie jakby im bardzo zależało na polubownym załatwieniu sprawy, skończyłaby się o wiele wcześniej, a wykrętów żabanetu lepiej nie komentować. fajnie też że mogłaś sobie pozwolić na obdarowanie innych psiaków posłaniami - na pewno docenią :mrgreen:
_________________
dominika
 
 
gkoti 
www.leniuch.com



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 4793
Skąd: Malbork/Luton
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011 09:45   

Ja natomiast chcę tu pochwalić firmę Gu-Ciu, już gdzieś tu pisałam- kontakt ze sprzedającym super, mailowo, telefonicznie, zawsze reaguje pozytywnie na nasze ''zachcianki'' :wink: bardzo dobrze wykonane kanapy, super materiał, bardzo szybka realizacja. Oby więcej takich producentów było :wink:
_________________
www.leniuch.com - to na razie stronka tylko Leniuszka
 
 
 
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011 10:00   

zgadzam sie z Graszka:)
juz tez o tym pisalam w innym temacie, ale BARDZO polecam firme Gu-ciu :)
 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011 12:25   

popieram i polecam Gu-ciu w 100% ze mną to się pan dopiero umordował jak zamawiałam posłanie :razz: i dał radę :mrgreen: a jakość i wykonanie bardzo dobre, szybka realizacja
_________________
dominika
 
 
anita 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: ustka
  Wysłany: Czw 01 Gru, 2011 14:44   

witajcie wszyscy użytkownicy!
nie mogę sobie darować, że dużo wcześniej Was nie szukałam...
zabanet...
niestety, to nie tylko firma, ale jej wlasciciel jest nieodpowoedzalny i nieslowny. piszecie o kwotach rzedu kilkuset zlotych, szukacie kogos z ustki. ja jestem z ustki i niestety mam z nim rowniez problemy. jego dlugi u mnie siegaja lilku tysiecy!!! i tez problemy z komputerami, wypadki samochodowe, a ilu ludzi z rodziny trzeba bylo pochowac! typowa wloska rodzina, liczna jak sama ustka...
wystrzegajcie sie tej firmy i ostrzegajcie innych. to kretacze, nawet jesli wydaja sie mili...[b]
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 12:15   

http://www.dogomania.pl/t...-uwa%C5%BCajcie
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012 15:26   

ło matko, co za lektura
kupujcie tylko z zaufanych sklepów i najlepiej za pobraniem - nie stracicie pieniędzy tylko ewentualnie czas... szok
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Evika 
Evika



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sie 2005
Posty: 769
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 28 Mar, 2012 06:38   

Hej, zamówiłam ponton z GU-CIU ! wymarzyłam sobie skórzany pomarańczowo- brązowy i powiem tak - firma baardzo solidna ,błyskawicznie zrobione i przyslane, no i ta jakość , Numerus od razu kołami na niej - bardzo mu przypadła, nie mówiąc o całej reszcie,która tez tam leżakuje, aha ,zamówiłam rozmiar xxl- zmieszczą się 2 a nawet 3 bassiory.Tak więc,jeżeli ktoś ma wątpliwości w temacie spania dla swojego zwierza ,to warto zainwestować i zamówić u p.Grzegorza. POLECAM!!
_________________
bassety -moje tygrysy kochane ....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14