Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Miła od Gucia
Sro 27 Lip, 2011 22:03
WAGA BASSETA
Autor Wiadomość
joania
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005 07:06   

Dusia jest cudowna czy będę mogła oglądać ją na wystawiw w Łodzi? :?: :lol: :roll:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005 07:16   

Dziekuje pieknie za pochwałę,ale w Łodzi nas nie będzie,będziemy w Dobrym Mieście,Sopocie,Toruniu,Włocławku.Pozdrawiam
 
 
Glowacz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005 07:28   

Mirka napisał/a:
Dziekuje pieknie za pochwałę,ale w Łodzi nas nie będzie,będziemy w Dobrym Mieście,Sopocie,Toruniu,Włocławku.Pozdrawiam


Mirka, do zobaczenia w Sopocie! My tez tam bedziemy
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005 12:51   

Mam nadzieje że w Sopocie to bedzie nas duzo ,a bedziemy sie juz znac ze zlotu bassetów Pozdrowienia :D
 
 
Krzysiek 
Admin


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 839
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 06 Maj, 2005 23:13   

gelyte napisał/a:
zdjecia jakies jutro beda mam nadzieje:)

Tak sobie siedzę i przeglądam to nasze forum i nigdzie nie widzę tych obiecanych fotek....
A na pewno każdy by chętnie obejrzał nowego bassecika w naszym gronie, bo jak na razie to tylko o nim czytałem. A może przegapiłem i są już gdzieś te fotki?
Pozdrawiam
Krzysiek.
 
 
drah
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Paź, 2006 19:37   Waga basseta

Właśnie zważyłem swojego pupileniunieczka i w wieku 7 miesięcy waży 22.50 kg. Ważył już 22.90, ale coś mu spadło. Tu i ówdzie czytam o bassetach ważących 35 - 36 kg i zastanawiam się nad dwoma pytaniami:
1. Czy mój psiunta waży ile powinien?
2. Czy ma szansę osiągnąć wagę 35 kg?
Karmię go Eukanubą, je ile chce, nie ograniczam mu ilości. Ruchu też ma dużo, mam ogród i jeździ ze mną praktycznie codziennie na moje ranczo na wsi.

Dzięki z góry za pomoc!

Drah
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sro 27 Lip, 2011 13:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Paź, 2006 22:56   

To bardzo dobra waga. Weź pod uwagę to, że pies najpierw więcej przybiera na wadze a potem po wolutku.
Mój E.T. , a gigantem chyba nie będzie, ma teraz 10-ty miesiąc i waży 27kg, a mały FILIPEK ma 4 miesiące i waży 20 kg.
Na początku widać na wadze jak przybiera praktycznie z dnia na dzień, a potem wydaje się jakby stał w miejscu.
Wklej jego zdjęcia, ciekawa jestem jak wygląda :D

pozdrawiam
Agata
 
 
drah
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 05:36   

Dzięki za odpowiedź! Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem: odpowiedź na oba pytania brzmi tak???
Pozdrawiam,
DRah
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 08:52   

Szanse zawsze ma, tylko nie wiem czy on jest z tych drobniejszych bassetów, czy tych dużych. Małego psa możesz zatuczyć, będzie ważył te 36 kg. i wyglądał jak parówka, źle się czuł i takie tam inne skutki uboczne. Natomiast jeśli jest z tych dużych, to bez zatuczenia go, przy normalnych porcjach jedzenia taką wagę osiągnie.
Dlatego też to Twoje pytanie jest troszkę takie dziwne - czy ma szanse, odpowiadam, że tak, ma, każdy pies ma.
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 09:28   

Witam,
Ja mam troche inny problem ale tez zwiazany z waga, Rudolf nelezy do tych wiekszych psow i wazy 38 kilo, wg mnie nie jest gruby, pytalam lekarza i powiedzial ze waga jest OK, ale ludzie mnie na ulicy zaczepiaja i pytaja dlaczego on taki gruby jest.Moja mam ostatnio do mnie przyjechala i za glowe sie zlapala. Juz sama nie wiem, on biega , ma duzo energi, jest sprawny ,nie jest jakis spasiony, jest poprostu DUZY .Dostaje codziennie swoja porcje karmy i raczej nie dojada, nawet jesli chcialabym go odchudzic to jak to zrobic, przeciez nie moge mu zmniejszyc dziennej dawki karmy ??Moze cos poradzicie??
pozdr
magda
_________________

 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 12:03   

Magda, jeśli lekarz mówi, że ok, to pewnie ok.
Najważniejsze, że jest zdrowy, ruchliwy.
A czy on jest "prosty", czy widać mu lekkie "wcięcie" w pasie ?
 
 
drah
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 12:28   

Agato, właśnie o to mi chodziło, czy Twoim zdaniem jego obecna waga wskazuje, że jest z tych "dużych:, czy też z "małych". Jeśli chodzi o jego "upasienie", to nie ma strachu, nie będę z psa robił inwalidy. I załączm kilka zdjęć - z wieliki podziękowaniami za informacje.
















Pozdrawiam!
DRah
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Wto 03 Paź, 2006 13:06   

Agata napisał/a:

A czy on jest "prosty", czy widać mu lekkie "wcięcie" w pasie ?


No wlasnie ma wciecie jak modelka i ja nie widze u niego ze jest gruby, on ma taka potezna budowe i duzo skory i chyba dlatego sprawia takie wrazenie ze ludzie az sie za nim ogladaja i gadaja na niego grubas!
Ale jak nieraz widze inne bassety to Rudolf rzeczywiscie jest przy nich wielki, juz sama nie wiem , ale wciecie ma!
_________________

 
 
Uszesa



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 159
Wysłany: Czw 05 Paź, 2006 12:34   

Ja chciałam tylko powiedzieć, ze nasz Wilhelm konczy za tydzien 8 miesiecy i wazy 29 kilo, broń boże nie jest gruby, ale jest WILEKI jak na swoj wiek. Co bedzie dalej przekroczymy 40 kg? czy to mozliwe? :shock:
Pozdrawiam
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Paź, 2006 19:21   

Uszesa napisał/a:
Ja chciałam tylko powiedzieć, ze nasz Wilhelm konczy za tydzien 8 miesiecy i wazy 29 kilo, broń boże nie jest gruby, ale jest WILEKI jak na swoj wiek. Co bedzie dalej przekroczymy 40 kg? czy to mozliwe? :shock:


Wszystko możliwe :wink: Jak mówisz, że taki wielki.
Tylko szczerze mówiąc to ja chyba nie znam basseta, który przekroczył 40 kg. :wink:

Groszek ma 2,5 roku, waży 30 kg., mały ani chudy nie jest, Toblerona nie ważyłam, ale stawiam, że waży ponad 35 kg., od Groszka wcale nie jest większy ani grubszy. Są podobnych gabarytów, tylko zupełnie innej budowy.
Dlatego też nie można zakładać - ...mój waży teraz tyle i ma tyle, to ile będzie w przyszłości..
A i jeszcze - Filipek mój najmłodszy kochany bandyta, który ma teraz 4 miesiące, waży 21 kg. a E.T. ma 10 miesięcy, ważyłam go dzisiaj i 26 kg. A jak patrzę tak na niego, to maluszkiem nie będzie, chyba taki przeciętniak -"większy średniak", który raczej nie przekroczy 30 kg. (tak mi się przynajmniej wydaje), tylko on ma na dzień dzisiejszy dużą głowę w stosunku do swojej sylwetki. Jaki będzie w wieku 2 lat, nie wiem, ile będzie ważył, tym bardziej.
To różnie bywa z tą wagą :wink:
Ale ja bardzo nie lubię zapasionych psów, zdrowie ich jest najważniejsze. Co prawda mam problem z Agrafką, bo mimo diety i sporej ilości ruchu, zaczyna wyglądać jak parówka :?
A Gumka jak zwykle 8) jak gumka recepturka :wink:

A to FILIPEK, tylko ciężko mu zdjęcie zrobić.


FILIPEK i CEBULKA


FILIPEK i E.T.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17