Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Weterynarze, gabinety, kliniki, cenniki
Autor Wiadomość
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2008 14:39   Lecznica ............?

Kto zna tą lecznicę??
http://www.i9.pl/hematowet/
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 15:56   

Nasz wet. to Tomasz Jurkowski tel.058-322-79-28 w Gdańsku.I nie wiem czy mogę ale muszę go trochę opisać.Nasza znajomość zaczęła się od tego że koleżanka powiedziała mi że jest wet,który przychodzi na wizyty domowe.My dopiero co przywieżliśmy malutką Bestę i nie chciałam z tym maleństwem łazić po lecznicach więc zadzwoniłam i umówiłam się.Lekarz przyszedł .tak już został nadwornym lekarzem naszej księżniczki,której łapa nie postała w lecznicy.Lekarz zawsze przychdzi do nas do domu,a Besta uwielbia go,co prawda tylko do momentu aż otworzy swoją torbę wtedy wycofuje się na z góry upatrzaną pozycję(Besta nie wet).Nie mamy problemów z wizytami nawet w niedzielę czy póżnym wieczorem.Naprawde polecam wspaniale diagnozuje choroby ma super podejście do zwierzaka i nie naciąga (wiecie o czym mówie-leczymy drogo bo tak lepiej)
 
 
marta_zbyszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 15:58   

Do Zawiercia raczej nie przyjedzie :razz: :grin:
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 16:07   

no nie trochę trudno by mu było a może :wink:
 
 
marta_zbyszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2008 16:11   

Ale dobrze że masz dobrą opiekę weterynaryjną.
 
 
muchomorek 


Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008 12:59   

A w Łodzi ktoś zna dobrego weta, który zna problemy rasy basset? Chodzi o takiego, który miał styczność z t ą rasą i ma doświadczenie. Doceniam dobre chęci ale doświadczenia nie sposób przecenić.
 
 
 
ewan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008 15:52   

Muchomorek poszukaj w necie hodowli Wesołe Smutasy i skontaktuj się z nimi -> są z Łodzi i z pewnością Ci pomogą
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008 17:38   

Chodzimy do tego samego weta co Smutasy.

Lecznica "Sfora" przy ul. Stefana na Bałutach. Mają doświadczenia w bassetach smutasowych i teraz też w moich :)

Gorąco polecam szczególnie dwie panie doktor. Lecznica czynna w tygodniu od 8 do 19, w soboty 9-14, w niedziele 10-12. Panie doktor przyjmują od 16. Są też wizyty domowe.
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 14:32   

Ja chodzę do przychodni Animals na Broniewskiego . Bardzo fachowo podchodzą do moich uszatych. Polecam.
 
 
muchomorek 


Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 21:20   

Dziękuję :-)
 
 
 
moni 



Dołączyła: 16 Kwi 2008
Posty: 892
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 22:31   

Ja polecam Ci przychodnię ALF na ul. Lewej 20 na Bałutach Łódź. Wszystkie pieski z okolicy tam chodza :) Ja też tam chodzę i chodziłam z kotkiem, wszystkimi zwierzakami no i teraz z Bunnym. Lekarze sa tam z powołania, kochaja zwierzeta i nie zdzieraja kasy.Jesli nawet zdarza sie jakaś powazna choroba to w trakcie leczenia nie biora pieniazków tylko płacisz jak psiak wyzdrowieje.Sa super i tak świetnie przemawiaja i dbaja o zwierzaki.POLECAM!!!
_________________
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sob 02 Gru, 2017 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marynia 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Paź 2009
Posty: 2459
Skąd: Głubczyce
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 09:32   

Basseciarze z Opola,proszę podajcie namiary na dobrego weta,ja chodzę na Strzelców Bytomskich :?:
_________________

 
 
 
koluś 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 1821
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 10 Cze, 2011 10:10   

w okolicach Poznania - dokładnie w Swarzędzu polecam dr Wojciechowskiego tel.606 666 936, ul. Cmentarna 1 (chyba). bdb wet i nie zdziera. postawi diagnozę, której inni weterynarze nie potrafili postawić. tel. odbiera nawet w nocy i przyjmuje poza normalnymi godzinami przyjęć (pn-pt 9-11, 17-19, sb 9-12) - w miarę możliwości. u naszego Kolusia jakiś czas temu było podejrzenie o chorobę nerek, ale tak dobrał leczenie (zastrzyki), że wszystko się cofnęło. uratował dożycę mojego szwagra po zatruciu, a trafiła do niego dopiero następnego dnia po zdarzeniu. praktycznie cała rodzina do niego jeździ.
_________________
dominika
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sob 02 Gru, 2017 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lip, 2011 08:52   

Kilkakrotnie przeczytałem kosztorys zabiegu na Guciu, nie wierząc troche w ceny skonsultowałem to z lecznicami w których leczę swoje psy i stwierdzam że Gorzów to ma najdroższe lecznice.

Czyszczenie zębów wraz usunięciem kła i zbędnych narośli , przy zastosowaniu wziewnego znieczulenia zamknęło się w Katowicach , w najdroższym wariancie w kwocie 300-350 pln.
Używany środek znieczulający nie jest żadną rewelacją , stosuje się normalnie w znieczuleniu wziewnym , tak jak i jego pochodne od dobrych kilku lat - rutynowo.
Stosowanie noża elektrycznego - lancetronu - znane jest w chirurgii weterynaryjnej od minimum lat 20 i praktycznie każda lecznica wykonująca zabiegi chirurgiczne taki obecnie na wyposażeniu posiada i używa rutynowo w miejscach szczególnie ukrwionych takich jak dziąsła.
Nie pobiera się też za jego użycie żadnych dodatkowych opłat , gdyż wchodzi to w techniki operacyjne i nikt sobie nie wyobraża wykonywania podobnego zabiegu bez jego użycia .

Usuniecie kła tez nie jest żadna szczególna operacją , taka rutyna u psa starego , z tym ze jest on bardziej ukorzeniony niż inne zęby, aczkolwiek nie wymaga to stosowania szczególnych technik i nie podnosi rangi zabiegu.
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011 11:50   

A ja się bojam sprawdzić jak by to było u mnie.
I ile kilometrów musiałabym przejechać, żeby taki zabieg ktoś wykonał :shock:

Na transfuzję krwi musiałam jechać do Olsztyna (120 km w jedną stronę)

Ciesz się Grzesiek, że masz tanio i blisko.
Ja mam za to inne walory ... zieleń, ciszę :mrgreen:
Jak to gadają, coś za coś.

Guciol wydaje się być pod super opieką.
Przede wszystkim opieką Miłki :D

A reszta ....rzecz nabyta. I w razie co przyjaciele pomogą.
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16