Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Weterynarze, gabinety, kliniki, cenniki
Autor Wiadomość
Polcia
[Usunięty]

  Wysłany: Sro 28 Lut, 2007 20:00   Weterynarze, gabinety, kliniki, cenniki

Czy macie może jakiegoś sprawdzonego weterynarza w Warszawie znającego się dobrze na Bassetach ?
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sob 02 Gru, 2017 17:17, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lut, 2007 23:55   

Polcia, no z czystym sumieniem polecić Ci mogę Państwa Chodorków - Iwona i Piotr. To ludzie z ogromnym dłuuuugoletnim doswiadczeniem, ludzie bardzo wrażliwi, ludzie, którzy nigdy nikogo nie naciągnęli finansowo. Ludzie, którzy nie tylko leczą, ale ratują życie zwierzętom, wyciągając je z takich stanów, że inny lekarz dawno by przeprowadził eutanazję.
Tylko dzięki nim mój Groszek żyje, tylko dzięki nim żyje wiele innych zwierząt. To doskonali fachowcy !!! I wspaniali, dobrzy ludzie !!!

Adres to - Trzecia Poprzeczna 3
 
 
Uszesa



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 159
Wysłany: Sro 14 Mar, 2007 20:57   

Doktor Wojciech Czerwiecki, Klinika na Placu Hallera 6a(chyba 6a), wystraczy wpisac w google. Nie jest specjalistą tylko, czy wyłącznie bassecim, ale specjalistą w dziedzinie chorób psów i kotów. To bardzo dobry lekarz, mam niesamowite podejście do zwierząt.

pozdrawiam
 
 
Kinga&Kefir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 11:36   [weterynarze] Weterynarze, co się znają na bassetach

Najpierw się poskarżę, a potem przejdę do rzeczy.
Jak już pisałam, strasznie długo nie mogłam znaleźć dobrego weta dla Kefira. W końcu znalazłam. I jestem wściekła. :evil:
Z takich ciekawszych rzeczy, Kefir ma zaniedbane grudkowe zapalenie trzeciej powieki, a także jakieś ciało obce w jamie nosowej, wokół którego wytworzył się przewlekły stan zapalny.
A ja zmarnowałam prawie rok na chodzenie do kretynów, którzy mi wmawiali, że "czerwone oczy z wyciekiem to normalne dla tej rasy" (a nawet nie zajrzeli pod powiekę) i że pies ma katarek, bo "taka pogoda".:evil:

Postuluję więc utworzenie oficjalnej forumowej listy wetów co się znają na bassetach, takich, którym ufamy i którzy nam pomogli. Żeby już żaden basseciarz nie błądził tak jak ja. Co Wy na to?

Wiem, że takich list się dużo pląta po sieci, ale fajnie, jak poleca ktoś, kogo znamy, i fajnie, jak wiemy, że wet, którego wybraliśmy, widział już w swym życiu basseta na oczy.
Na forum w różnych tematach już się pojawiały takie informacje, może dałoby się je jakoś "dokleić" tutaj?

Piszmy w formacie:
Miasto:
Lekarz:
Adres:
Telefon:


Ja zacznę.

Miasto: Wrocław
Lekarz: lek. wet. Anna Kuziemska, dr. n. wet. Paweł Jonkisz
Adres: Partyzantów 12 D
Telefon: 071 348 26 01
Ostatnio zmieniony przez Hubertus Pon 11 Lut, 2008 12:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Fanfan z rodziną
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 14:25   

Moim zdaniem to trochę pachnie dyskryminacją. Wet też niestety jest tylko człowiekiem i to mu niestety powtarzam daje prawo do błędu. Weterynarz, który opiekuje sie moimi psami...na wstępie mi powiedział, ze nie zna rasy, ale bardzo się nią zainteresował. Czasem metodą prób i błędów dochodził do jakichś wniosków. Moim zdaniem taka "antyreklama" do trochę cuchnie przesadą. Ale fajnie by było zrobić listę wetów z gwiazdką...takich naj...bo przecież jeśli dany lekarz nam nie pasuje, to zawsze mozemy zwrócić się do innego?
 
 
Kinga&Kefir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 14:31   

No, właśnie o to mi chodziło, żeby spisać wetów którzy nam się podobają. Ten adres, który podałam, to najlepsi weci, jakich w życiu widziałam!

Chyba coś namotałam w tym pierwszym poście, bo mam wrażenie, że został źle zrozumiany i że Fanafan stwierdziła, ze piszę ironicznie (tak?). To nie miała być ANTYREKLAMA, tylko właśnie reklama sprawdzonych przychodni, lista lekarzy, którym ufamy. Pytam całkiem poważnie - poprawić temat albo posta?
 
 
Fanfan z rodziną
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 14:37   

przepraszam Cię Kinga...w piątek już ślepnę...nie doczytałam :oops: . Miałas świetny pomysł :wink:
 
 
Kinga&Kefir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 14:41   

No, wcale się nie gniewam :lol: . Już trochę poprawiłam posta.
 
 
Fanfan z rodziną
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 15:04   

i już podaję mojego weta

miasto: Jastrzębie Zdrój
lekarz: Jarosław Żambo
adres: ul. Harcerska 1B, 44 - 335 Jastrzębie Zdrój
telefon: 0-32/4718272

Pasjonat jamników od lat zajmujący się tą rasą...i od pewnego czasu pasjonat bassetów. Dociekliwy, spokojny, niezwykle miły człowiek...jak sam określa "z charakterem basseta, a wagą yorka" :D :wink:
 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 20:51   

a ja podam adres lecznicy i 3 lekarzy bo wszyscy są wspaniali - maja super podejscie do zwierzat i tych malych i tych duzych no ze juznnei wspomne o bassetach :) Raz w klinice miali naraz 10 :) korina z małymi i w poczekalni dorosłego basseta Franka z kolezanka :)
ale do rzeczy
Lecznica KOALA
1. PIOTR WOJTECKI!!!
2. KATARZYNA MIKURT!!!
3. RAFAŁ MARKIEWICZ!!!

tel. 0 65 529 73 33
64-100 Leszno, Prusa 13
pow.Leszno, woj. wielkopolskie
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 1066
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 13 Lip, 2007 21:21   

a mój ulubiony gabinet to:

"Bros Vet" Gabinet Weterynaryjny
ul. 11 Listopada 10 a
72-600 Świnoujście, , tel. 0600071386

polecam :) znają się ogólnie na zwierzętach (nie koniecznie tylko na bassetach ;) )
 
 
Kinga&Kefir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2007 09:55   

Świetnie, widzę, że temat się rozwinął. Poprosimy o więcej!!!
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Nie 15 Lip, 2007 10:48   

PRZYCHODNIA DLA ZWIERZAT

Miasto: TORUN
Lekarz: p.Szczech (posiada wlasnego basseta!)
Adres: Torun,ul.Piskorskiej 7K
Tel: 056/6599281
0602-127793
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Uszesa



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 159
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007 11:17   

My chodzimy do wujcia Czerwieckiego, zna się na rzeczy, a do tego ma cudowne podejście do zwięrząt :-)


LEkarz: dr Wojciech Czerwiecki - specjalista chorób psów i kotów
Adres. PL. Hallera 6A, Warszawa, tel. 022 618 51 51.

:D
 
 
mariola
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lip, 2007 19:17   

Jeszcze dla zwierzątek z Torunia i okolic - mogę z całym przekonaniem polecić dr Manikowskiego:

Miasto: Toruń
Lekarz: dr Manikowski
Lecznica Małych Zwierząt CANMED
Ul. Podgórna 13c

tel. /056/ 652-07-44;

P O L E C A M Y !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16