Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Weterynarze, gabinety, kliniki, cenniki
Autor Wiadomość
ania123 
Użytkownik nieaktywny



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 1616
Skąd: Trondheim
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 14 Paź, 2013 21:55   

Benkowski i Hajdo w Gdyni :)
_________________
'when you correct a dog you are actually just punishing him for your poor training' - Susan Garret
 
 
 
Molly i Gosia 



Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Pon 14 Paź, 2013 22:01   

witam !!!lata temu chodzilam z( mieszancem co prawda) do kliniki Sopot, 23 Marca bylam bardzo zadowolona :smile: na chwile obecna mam znajomych ktorzy tylko tam chodza
_________________
daria
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Wto 15 Paź, 2013 07:15   

Ja z uporem maniaka polecam dr Tomasza Jurkowskiego.Nie pracuje w jakiejś znanej lecznicy ale...dla mnie to wet nad wety :mrgreen: .Zna bassety Bestę "prowadzi " od szczenięcia Gajce uratował zycie po spapranej sterylce (nomen omen robionej w dobrej klinicę przez dobrego chirurga).Camara też u niego leczymy jak trzeba.U innych wet tylko szczepię i odrobaczam psiaki.
Adres gabinetu:
Tomasz Jurkowski
ul.Krzemowa.
Jak trzeba będzie to podam nr tel.
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
Mufka Dynka Miecio 



Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 216
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 31 Paź, 2013 07:28   

Miłeczko SKARBNICO WIEDZY, skorzystałam z Twojego wykazu specjalistów i udałam się do cyt: "lek. wet. Jarosław Juszczak, w Poznaniu 061 872 07 81" , bo się Mufce coś ze skóra na łapkach dzieje. I... przy moim 20-letnim doświadczeniu bycia Pańcią jakiegoś czworonoga jeszcze NIGDY nie spotkałam się z takim wetem. Skrupulatny, jasno i wyraźnie mówi, co podejrzewa, czym zamierza leczyć, jak postępować z nią domu itd. REWELACJA! i pal licho kupę kasy, bo dla Mufki zrobię wszystko. Zeskrobiny do badania wziął i za tydzień będzie wynik, mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego.

p.s.
nie ten temat, ale trzymam kciuki za Gucia, a Ciebie i Marka mocno ściskam za to co dla niego robicie
_________________
„ Pies to jedyna istota na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie”

(J. Billings)

" Adoptując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa..."
 
 
Mufka Dynka Miecio 



Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 216
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Lis, 2013 13:52   

muszę się podzielić z Wami pewnym spostrzeżeniem, bo aż we we mnie wrze...
to jak jesteśmy traktowani w gabinecie weterynaryjnym dr. Juszczaka, o którym pisałam wyżej to dla mnie nie jakaś abstrakcja :wink:
po badaniu zeskrobin okazało się, że Mufa złapała "grzyba pleśniowego" trudnego do leczenia, ale co mnie zaskoczyło to podejście lekarzy pracujących w tym gabinecie, normalnie dla mnie szok!
tak przebadanych psów to ja w życiu nie miałam! z takim podejściem do psa "żeby nie stresować", "żeby nie bolało" i po naszej wizycie Pani doktor zagłębiła się w temat, a dziś zadzwoniła, że ma dla mnie preparat do kąpieli dla Mufki

ludzie powiedzcie mi do jakich konowałów ja chodziłam??? bo inaczej nie można ich nazwać...
_________________
„ Pies to jedyna istota na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie”

(J. Billings)

" Adoptując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa..."
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 08 Lis, 2013 14:32   

bo są lekarze i lekarze
są ludzie i ludzie

trafiłaś, na lekarzy z powołania, na takich którym zależy na zwierzęciu, na jego komforcie.
Przyznam, że wolę nieraz więcej zapłacić, ale wiedzieć, że zrobią wszystko aby ratować psa, niedziela nie niedziela, nie ma znaczenia - trzeba ratować, o czym sama się przekonałam.

Dona, super, że Twoje psiaki mają taką opiekę, a jaki komfort dla Ciebie, kiedy wiesz, że robią wszystko, aby było dobrze
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Sro 01 Kwi, 2015 20:59   

Znalezione w necie, konkretnie na f-b.
____________________________

"Sporo z nas ma już doświadczenie - do kogo się zwrócić z problematycznym psem czy kotem, kto nam pomógł, a kogo nie polecamy ...

Zbierzmy tę naszą wiedzę w jedno miejsce, tak aby (tfu tfu odpukać) w razie potrzeby samemu skorzystać z poleconych specjalistów!

Podajemy imię i nazwisko behawiorysty, zoopsychologa oraz gdzie go można znaleźć - przynajmniej miasto, najlepiej link do strony www lub na FB + miasto :) "

Piszcie też w czym się sprawdzili, z jakiego powodu ich polecacie!
https://www.facebook.com/events/804174729661295/

W opisie wydarzenia jest LISTA KATEGORII z linkami do postów dla ułatwienia wyszukiwania.
Psy, koty, inne zwierzęta i konie. Warto sobie spisać, zachować - sprawdzone przez właścicieli zwierząt i podawane w komentarzach pod odpowiednim zwierzakiem.

____________________________

"Sporo z nas ma już doświadczenie - do tego lekarza jak w dym, tamtego ominąć z daleka. Rentgen najlepiej ocenią tam, a do dermatologa to gdzieś indziej ...

Zbierzmy tę naszą wiedzę w jedno miejsce, tak aby (tfu tfu odpukać) w razie potrzeby samemu skorzystać z poleconych lekarzy!

Podajemy imię i nazwisko lekarza oraz gdzie przyjmuje - przynajmniej miasto, najlepiej nazwa kliniki + miasto :)

Piszcie też w czym się sprawdzili, z jakiego powodu ich polecacie! ":

https://www.facebook.com/...38102309746601/

____________________________

CAŁODOBOWE kliniki ze szpitalem:

https://www.facebook.com/...38122766411222/

_____________________________
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015 21:32   

Patka napisał/a:
Kochani, po rozmowie z Bogusią wrzucam w tym temacie informację o dr Botko z lecznicy Arka Noego z Kamionki koło Poznania: http://www.wet-arkanoego.pl/
Doktor jest Czarodziejem :-) Emma i Birma były przygotowywane powoli do zabiegu czyszczenia zębów w narkozie :-( Na szczęście dzięki Małgosi od naszego forumowego Bombajka trafiłyśmy do Pana Doktora, który tak "zaczarował" moje psiaki, że dały sobie wyczyścić ząbki bez narkozy i jeszcze zaprzyjaźniły się z Doktorem!!! Nie wiem jak to zrobił, zęby wyglądają jak u szczeniaków, z paszczy pachnie a Doktor wyczyścił jeszcze uszy i dupska i skasował za dwa psy... 100 zł!!! W gabinecie poczytałam dyplomy. Pan Doktor jest specjalistą w .... manualnej medycynie chińskiej dla zwierząt. Podejrzewam, że w jakiś "chiński sposób" uspokoił moje dziewczyny uciskając jakieś ośrodki nerwowe czy coś i dlatego pozwoliły mu na wszystko. Fantastyczna wizyta! Polecam wszystkim!!! :lol:
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 19:39   

Grudziadz - pan Dr. n wet. Jacek Mederski (LILO)
Klinika Weterynaryjna Jscek Mederski

Wroclaw - pan Dr Bogdan Sekula
Gabinet weterynaryjny Sekula
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Aśka 



Dołączyła: 31 Mar 2016
Posty: 449
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 21:10   

O matko... w Lublinie tylko lekarze z UP??? Nie ma nikt poleconego weta na tym zapomnianym wschodzie??? ;)
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016 22:00   

Mazury - Ełk
dr Agnieszka Skolimowska


http://www.veta.elk.pl/in...id=44&Itemid=30

Polecam panią doktor. Gabinet baaardzo dobrze wyposażony. Pani Agnieszka jest doktorem nauk weterynaryjnych, jest doskonałym fachowcem :D
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Tutti Frutti 



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 66
Skąd: Pieńsk
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016 16:05   

My z naszymi dziewczynami ( teraz już tylko z jedną ) chodzimy do najlepszego veta na świecie w Zgorzelcu nazywa się Arkadiusz Kaczmarzyk, chirurg, AK-VET.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21589
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 09:00   

Lacota napisał/a:
Dzięki Eleno.
Zdobyć meropen naprawdę graniczy z cudem.
Izie tego cudu udało się dokonać <3
Meropen, który mi pozostał ma termin przydatności styczeń 2021, więc jeśli komuś będzie niezbędny to śmiało piszcie.
U nas już pałeczka nie wróci. Nie może. Już drugi raz nie damy rady.

Na przykładzie tego biednego spaniela widać, że nie każdy weterynarz sobie radzi z pałeczką ropy błękitnej.
Moja krótka lista lekarzy, do których warto zwrócić się o pomoc.
Natalia Jurkiewicz - Lębork
Wojciech Matyśkiewicz - Warszawa
Drożdżyk Przemysław - Opole
Joanna Karaś -Tęcza- Warszawa
Domejska Karolina - Gdynia
Karolina Petrykowska- Wrocław.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14