Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Nie 26 Wrz, 2010 23:15
GAPA, SOL i mały BOBELEK
Autor Wiadomość
joania
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lis, 2007 14:10   GAPA, SOL i mały BOBELEK

Od trzech tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką drugiej bassetki .
Ma na imię Hermiona , ale po domowemu Sol-to dlatych co nie czytali Sagi o Ludziach Lodu Sol to mała dobra czarownica 8) :twisted: .
I nasza Solisia też jest małą dobrą czarowniczką :D .
Oczywiście na dzień dobry przywitała nas cieczką :shock: i Gapa dosłownie chodzi z Takimi oczami :shock: , do Bobelka zapach dziewczyny doszedł dopiero po dwóch tygodniach i też jest troszeczkę podniecony :roll: ....ale mu się na starość trafiło-bo to przecież 16-letni staruszek.
No ale dosyć o cieczkach i perypetiach, Solisia jest tak ładna jak jej mama Agatka z Polany- taka sama ,tylko ma po tatusiu kawałek futerka w kropeczki , taka mała chusteczka :wink:
Jak będę miała czas to wstawie kilka zdjęć , bo teraz zupełnie jak z małym dzieckiem - brak czasu :wink: i bark snu :sen nie to żart śpi ładnie w ........ naszy łózku, a Gapiszon jest obrażona i gniecie sie na fotelu , wiec muszę wstać i władować ją do tegoż łóżka i dopiero mogę spać.A Bobiś śpi jak królewiczna na wielkim pięknym świeżo kupionym dla Sol legowisku i wyglada jak mała kropka w wielkim pontonie , bo Bobiś to ale pinczerek .
 
 
Uszesa



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 159
Wysłany: Czw 08 Lis, 2007 15:11   

Ale zazdroszczę!!! ja też chcę drugiego basseta, tzn. basseciczkę buuuuu, ale nie mamy warunków buuuuuuuuuu :( , za małe mieszkanie :(
To moje wielkie marzenie. Moze wygram w totka :wink:
a właśnie dziś losowanie, lecę :D

Joasiu, wklej koniecznie zdjecia!
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lis, 2007 15:14   

Ja też mieszkam w bloku i też mam takie sobie mieszkanko. także pomyśl a może, a nóż i widelec :wink:
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Lis, 2007 22:58   

Asiu, wrzucam część tych zdjęć co mi przesłałaś :D











 
 
Fanfan z rodziną
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 09:46   

Sol z "Sagi..." miała żółte oczy i była nad podziw piękną, ale dość wredną czarownicą :wink: . Wasza Solcia chyba taka nie będzie :D . Piękna sunia...i to imię 8) . Chociaż Hermiona tez mi jest bliska sercu :wink: . Jednym słowem już widać, co czytam do poduszki :D
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 10:05   

Wredna to była dla tych co ich nie lubiła , ale dla swoich ..............miodz 8)
Nasz Solka zółtych oczu nie ma , ale też są niesamowite. 8) i też jest na podziw piękna :wink:
 
 
Marzanna 



Dołączyła: 14 Cze 2006
Posty: 127
Skąd: cuś koło Warszawy
Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 12:39   

Dawno nie udało mi się zajrzeć na Forum, a tu proszę jakie niespodzianki- Joaniu to kapitalnie, że jest z Wami nowa, wspaniała Bassiczka. Wszystkiego dobrego życzymy dla Was wszystkich.
_________________
Marzanna
Życie bez psiaków? Nie umiem sobie tego wyobrazić!
www.basset.com.pl
 
 
Aleksander



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 598
Skąd: Żory 508185063, 0324356156
Wysłany: Nie 11 Lis, 2007 10:07   

Wielkie Gratulacje. Wreszcie się doczekaliście. Teraz czas wam będzie upływał na podwójnym bassecim szczęściu. Zdjęcia Joasiu zdjęcia ........ Mała śliczna - ubarwienie takie jak u naszej Demisi.
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lis, 2007 21:47   

Asiu, dopiero teraz zobaczyłam, że Twoja Sol, to rodzona , młodsza siostra mojego Ignasia.Z tej samej kombinacji rodowej.

No i co ? dwa bassety to dopiero radocha,prawda?
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2007 10:16   

Tak Gosiu frajda jest ogromna czasami zamiast telewizora to patrze na te dwie moje dziewczyny i zaśmiewamy się do łez :lol: .
Najbardziej cieszy mnie że Gapi i Bobcio tak fajnie przyjęli Sol , Gapa cały czas by się bawiła , zaczepia Sol i nie jet już takim śpiochem, chodzimy na dalekie spacery, także wspólnie dbamy o dobrą kondycję :thx
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2007 14:34   

No, to teraz pora na zmianę avatarka!
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2007 15:40   

No właśnie Asiu :D
dziś sesję zdjęciową musisz zrobić, powiedz dziewczynkom by obok siebie grzecznie usiadły i w bezruchu 3 minutki wytrzymały :lol:
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2007 22:23   

Ha, ha, ha Agatka, widzę, że wierzysz w cuda :lol:
Ja swoim padalcom zrobiłam z 50 zdjęć, zanim zdołałam wybrać jedno na avatarek.
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2007 23:31   

tak też myślałam właśnie :wink:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 19 Gru, 2018 21:15   

Odeszła SOL

Tu możemy pożegnać Sol

http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=6559
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15