Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Nie 26 Wrz, 2010 14:22
IKEA I HONORATA :)
Autor Wiadomość
mariola
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 13:02   

Moje drogie Panie, Honoratka nabiera figurki, ma już piękne wcięcie w talii, zdecydowanie zgubiła tłuszczyk dookoła swego ciałka, naprawdę robi się piękna !!! Co do jedzenia, wsypuję jednej i drugiej tyle samo, obie zjadają, ale nie do końca, zawsze zostanie coś!! Poza tym nie specjalnie mają czas jeść, bo ledwo oko otworzą to już sprint po ogrodzie......Dzisiaj od rana szaleją w śniegu - bo Agatko wymodliłam - przynajmniej u nas posypało :lol: :wink: :wink: W każdym bądź razie, dziewuszki są jak w raju, bardzo się polubiły, i tak Gosiu, masz rację, co my byśmy bez tej Agatki zrobiły :!: :!: :!: :?: :?: :?: :P
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 13:03   

Na zdjeciac wygladaj super, a przy Malgosce to Horcia na pewno troche gram straci :lol:
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 13:31   

Mariolka przestań !!!!!!!!!


Boże, teraz wszyscy pomyślą, że ja zapasam psy :? 8)
Ale mówię tak jak jest - Honorata i Huba Buba były grube, lubiły jeść i to baaaaardzo. Przy tym wszystkim do leni nie należały, oj nie 8)
Huba Buba jak pojechała do nowego domu to strajk głodowy odstawiła i nie ukrywałam, że bardzo mnie to cieszyło :wink:
Właściciel zaniepokojony dzwonił kilka razy, że ona nie chce jeść, a ja mówiłam, że ma z czego chudnąć. Jadła, owszem, ale znikome porcje i musiał ją do tego namawiać.
U mnie z misek znika wszystko i to w mig.
Cieszy mnie to, że Honorata linii nabiera :D
 
 
mariola
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 18:37   

No coś Ty, Agatko :wink:
Przecież to oczywiste, że tak nie jest!!!! przecież każdy widzi, jakie masz psiunie!!!!
Dla Honoratki wszystko u mnie jest nowe, począwszy od Małgoni, nas, otoczenia i w ogóle....! ona na razie "zwiedza", nie ma czasu jeść,itd., ale może przyjdzie taki czas, że będę jej apetytu pilnowała, nie wykluczam tego... :wink: :wink:
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 18:49   

mariola napisał/a:
nie ma czasu jeść,itd., ale może przyjdzie taki czas, że będę jej apetytu pilnowała, nie wykluczam tego... :wink: :wink:


Mariolka, im później tym lepiej :wink: :D
 
 
mariola
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 18:56   

No właśnie, wiesz jak to z nimi jest, raz tak, raz tak, nawet pies u siebie /w jednym domu/ ma różne okresy....najważniejsze, żeby zdrowe były!
Z nimi jak z ludżmi, jeden bez trudu szczupły, a drugi /jak ja :roll: / łażą i łażą, coś stale robią, ciągle w ruchu, a kilogramów zgubić nie mogą... :lol: :lol: :lol: Honoratka jest w sumie trochę do mnie podobna.. :lol: :lol:
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 18:59   

:lol: jak to swój do swego ciągnie :lol:
Ale tak w ogóle to z tą swoją nadwagą walnęłaś teraz :lol:
 
 
mariola
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 19:07   

Niestety, lubi się ciasteczka, oj lubi...... :lol: :lol: :lol:
 
 
Krysia i Donat


Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 19:37   

Witam
A propos ciastek... i bassetów.
Kroiłem dzisiaj dla nas ciasto a moje potwory patrzą, ale jak, no dobra myślę sobie, dam i wam, najpierw powąchały i wzięly, Colombo trzyma w mordce i "międli" a Czort potrzymał i wypuścił na podłogę :shock: .Wiem co powiecie ciasto było niejadalne :lol: ale nie dałem im zaraz to co lubią najbardziej i zjadły w oka mgnieniu a co to jest? suchy chleb :D . Uwielbiają ,słodycze można położyć na podłodze a jak zobaczą suchy chleb (mam dla nich zawsze zapasik) to dostają ślinotoku.
Takie "ekonomiczne w eksploatacji" :lol:
Donek
_________________
Bassety to choroba na którą cierpimy od 20 lat
 
 
mariola
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 20:51   

Coś w tym jest Donku, moja Małgonia przepada wprost za chleb podsuszonym, takim sucharku, a najlepiej jak jest jeszcze przeciągnięty masełkiem, zauważyłam wczoraj, że Horci też to smakuje.. :lol: :lol: :lol:
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 21:17   

U mnie czasami suszą się bułeczki na kaloryferze, takie do kotletów, jak tylko uda się jakoś je ściągnąć , psy są szczęśliwe i zdobycz jest natychmiast pożarta i to z takim zapałem jakby były głodzone.
Zupełnie inna bajka dotyczy sprzątania po konsumpcji bułeczek.
 
 
madzialinka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Gru, 2007 10:05   

Nie ma lepszej szczoteczki do zębów niż suchy chlebek. Eni też go uwielbia. Zawsze suszę jej piętki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15