Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
SIERŚĆ siwizna u pupila
Autor Wiadomość
marta_zbyszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 11:11   SIERŚĆ siwizna u pupila

W jakim wieku przeciętnie bassety zaczynają siwieć na pyszczkach? I jak szybko postępuje siwizna?

Wiem że jest trochę jak u ludzi zależy od osobnika i przeżyć, ale na pewno zaobserwowaliście u swoich lub zaprzyjaźnionych parów kiedy mniej więcej zaczyna się owa zmiana koloru włosków.

Bolo ma ponad 5 lat i jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Traumatycznych przeżyć też w sumie nie miał jest z nami od małego i wydaje mi się że otoczyliśmy go troskliwą opieką i dużą dawką czułości.
Ale zaczął mu siwieć pyszczek. Stąd moje pytanie.
Ostatnio zmieniony przez Asia i Basia Czw 24 Wrz, 2015 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bacha 



Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 543
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008 13:12   

Prawdę mówiąc nie pamiętam kiedy Bass zaczął siwieć ale na pewno później niż wieku 5 lat, musiałaby pogrzebać w zdjęciach.
_________________
Bass i Fina
tel. 608 327 767
 
 
Lutex 



Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 907
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008 15:18   

lutor ma 7 lat, chetnie spaceruje i sie bawi (oczywiscie jak sie najpierw dobrze wyspi) ale pysiak jest coraz bardziej siwy. zaczal mu siwiec jakies 1,5 roku temu. a niedawno wypadla mu siwa brew, ale to chyba przez przypadek bo jak on bedzie wygladal bez brwi
_________________
Dana i długouchy futrzak Lu (za TM) oraz równie długouchy Frugo
 
 
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Wrz, 2008 17:13   

mhy Beti niby ma 4 lata .... tak wynika z obliczeń na podstawie słów byłego "właściciela". Pojawiaja się jej siwe włoski na tłowi a na pyszczku chyba nie jak wróce to ja dokładnie obejrzę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10