Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Batus
Sro 13 Paź, 2010 20:29
BARF --- próbujemy
Autor Wiadomość
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Cze, 2005 21:32   BARF --- próbujemy

Po wielu próbach i poradach przechodzimy z Koriną na BARF. dzisiaj były pierwsze próby i chyba jeszcze niczego z takim apetytem nie jadła jak szyjki kurze. Czytałam ze moze po czasie zapał na surowe jej przejśc ale mam nadziej ze to ostatnia nasza walka z menu i sie uda.

Moze ktos tez stosuje tą diete??
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:05   

Arletko wogóle nie wiem o czym piszesz, :shock: ale gdybys chciałała uchylić rabka tajemnicy,moze ja tez bym spróbowała ,bo moja sunia wybredna jest okrutnie i nie wiem już co wymyslać :D
 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 07:52   

Mirko najlepiej wpisz w przegladarke BARF- i wszsystko bedzie dla Ciebie jasne.
Korina - odpukac na razie jes surowe- zobaczymy jak bedzie z papką warzywana.
Oprócz fachowych porad obrazowo przybliżyła mi tą diete poniższa strona

http://www.bernenczyk.com/barfdex2.htm
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 08:51   

Wielki :thx ciekawa ta dieta ,chyba spróbuję,tz.nie ja tylko Duska :D
 
 
Kaśka 


Dołączyła: 10 Mar 2005
Posty: 186
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 09:35   

Dziewczyny !
Tak trzymać!
Na efekty długo nie będziecie musiały czekać !
Dieta sprawdzona i szczerze polecam!
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 14:35   

Kaśka napisał/a:

Dieta sprawdzona i szczerze polecam!


Widziałam te efekty na psach Kasi. - wyglądają rewelacyjnie :lol:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Cze, 2005 18:33   

Kobietki kochane jestem w szoku :shock: Dusiol na obiad wsuną miche kurzych szyjek az mi sie milo zrobiło :D a pusta micha do teraz szoruje po podłodze :thx oby tak dalej jadła :D :D
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2005 17:23   

cześć kobiety , jak tam wasze pupilki na diecie (, czy już po?)
Chyba na zlocie będą musiały opędzać się od samczyków? :oops: :thx
bo takie laski
 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Cze, 2005 18:42   

Hej Joasiu

Nazwa dieta to tylko taki zwrot a to rodzaj normalnego żywienia. Nasze dziewczyny własnie są lasskami - niejadkami dbajacymi o chyba o figure i mamy z Mirka nadzieje ze sposób żywienia BARF w końcu przypdnie im do gustu i bedą "żarły" a nie wybrzydzały.
Chociaz musze sie przyznac ze Korina surowym była zachwycona przez pare dni a potem znowu zaczela sie odchudzac :lol:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2005 07:39   

Cześć dziewczyny,moje królewna tez zaczeła wybrzydzać :oops: ale ja nie daje za wygrana,były juz szyjki kurze,szyjki indycze,porcje rosołowe tz.kręgosłupy z kurzymi zadkami,serduszka drobiowe,wątróbka drobiowa(której wogóle nie chciała jeść),wczoraj specjalnie pojechałam prawie 50 km żeby jej kupic serducho wołowe,a warzywa i owoce podaje jej surowe w całości bo tej papki nawet nie powachała :shock: :D :D
 
 
agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2005 13:17   

bardzo ciekawa ta dieta, interesujące zestawienia!!!!!!!!!!!
Poobserwuje wasze rezultaty i osiagniecia związane z ta dietą i może w przyszłości zastosuje ją mojej Lunie, ale na razie chyba nie ponieważ bedzie jeszcze za mała!!!
Co o tym sądzicie?????
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2005 13:35   

Agnieszko wyczytałam ze takie żarełko mozna podawac pieskowi od 6-tego mies.zycia,spróbować zawsze warto :)
 
 
agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2005 14:04   

wiem, wiem, tez to wyczytałam. CHociaz troszeczkę się obawiam aby juz 6 miesiącu podawac mojej Lunie taka dietę. Zobacze jakie wy będziecie miały doświadczenia związane z ta dietą i może się zdecyduje. Czytałam w internecie to jest bardzo prawdopodobne.
 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2005 07:45   

Agnieszko rezulataty byłyby gdyby nasze panienki jadły. Ja widze że korina po porstu je mało ona zje surowe, czy cos innego ale to jest jedna mala miska dziennie. Sposób zywienia BARF nie wzmożył jej apetytu wiec nie licze na to ze sie troszke utuczy.
Po porstu mam basseta niejadka i tyle :lol:

Ale jak juz pisała Agata suczka Kaski na BARFIe wyglada rewelacyjnie.
Co nie znaczy ze jakby jadła inny pokarm efekty byłyby inne. Wydaje mi sie ze psy ktore regularnie jedza i zjadają swoje porcje zawsze mają szanse ładnie wygladac- tzn piękna lsniaca sierśc, zdrowe zeby, odpowiednia masa i wyrobione mięśnie.

A moja Korinka szczupła laseczka własnie z powodu małej masy dostaje na wystawach oceny bardzo dobre - no i co :?: dla niej po porstu liczy sie sylwetka - zgrabny wygląd a nie kariera i medale :lol:
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2005 09:31   

Arletka,to jestesmy juz dwie w klubie bassecich laseczek dbajacych o linię :thx ,jest dokładnie tak jak piszesz Dusia zjada niewielkie porcje(a teraz to juz dochodzi do tego ze karmię ja z ręki) byleby zjadła swoja porcje przynajmiej dwa razy dziennie,no ale nie mam serca porzadnie jej przegłodzić :shock: a podobno to by pomogło
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,52 sekundy. Zapytań do SQL: 15