Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
basset
Autor Wiadomość
Gi 


Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 90
Skąd: rzeszów/ uk
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 17:14   basset

Witam!
Od jakiegoś czasu już zastanawiam się nad kupnem basseta, jeżeli będzie to miało miejsce to mniej więcej koło czerwca.. gdyż wtedy to własnie będę miała więcej czasu na wychowanie tego upartego stworzenia. Zastanawiam się czy ma to być suczka czy piesek, oraz powoli zaczynam myśleć nad imieniem jakie będzie pasować do tego stworzenia :) również myślę nad jego barwą... czarny płaszczowiec czy też rudo biały z przewagą białego. Dużo czytam na temat te rasy i dowiaduje się jak najwięcej. Mialam nawet kiedyś do czynienia z basetem przez kilka miesiący i mniej więcej wiem jak wyglada jego wychowanie. Proszę doradźcie mi jakąś hodowle w okolicach rzeszowa, aby była zaufana. ( wiem ze blisko nie ma ale te co są najbliżej)
  
 
 
Monka i Miro 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 466
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 18:55   

O... coraz więcej nas w okolicy będzie :) . Hodowla jest w Jarosławiu, nasze województwo, oraz podobno w Kraśniku, woj. Lubelskie, 50 km od Stalowej, niedawno na nią trafiłam... (chociaż obawiam się, że nie jestem najbardziej kompetentną osobą odnośnie doradzania hodowli :roll: ). Wybierz się na wystawę, która będzie w lutym w Rzeszowie, to może wtedy zdecydujesz jaka maść i płeć Ci odpowiada... :wink: . I zbieraj do worka cierpliwość na zapas, przyda się :P
_________________

www.stalowezwierzaki.pl
 
 
 
Nadia 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 183
Skąd: Szteklin
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 19:17   

oj cierpliwości bardzo dużo się przyda, no i jak uda Ci się wychować Basseta to proszę daj znać i napisz jak to zrobiłaś:):):) bo mi jakoś nie wyszło chyba :( no ale chociaż łapę poda jak ładnie poproszę :grin: życzę powodzenia i pozdrawiam
 
 
 
Gi 


Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 90
Skąd: rzeszów/ uk
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 09:06   

dziękuję za odpowiedzi :) problem jest w tym że obydwa kolory są piękne.. :) wiem że basseta jest trudno wychować, ale postaram się zrobić to jak najlepiej
  
 
 
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 09:20   

Moja Lussi jest z hodowli Nefer. Bardzo spokojna i grzeczna suńka.
 
 
Gi 


Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 90
Skąd: rzeszów/ uk
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 10:14   

:)
  
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 18:15   

A nie , to wasza sunia jak na basseta byla bardzo normalna, moze jednak inna rasa Ci sie spodoba, bo to zjadanie wszystkiego i wszedzie to tylko jedna z "niegrzecznych" rzeczy, ktore baaset potrafi odstawic :lol:
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Gi 


Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 90
Skąd: rzeszów/ uk
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009 21:41   

hehe wątpie :) bo razem z moim partnerem chorujemy na tą rasę :) wiem że będzie ciężko ale mam nadzieje że damy rade :)
 
 
Ozzy 


Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 212
Skąd: Czechy, Ostrava
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009 17:59   

Oczywiscie dajece rade... :smile:
To jest milosc.
 
 
Yagoonia 

Dołączyła: 27 Gru 2008
Posty: 11
Skąd: daleko
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009 18:56   

Jeżeli kochacie oboje tę rasę, to nie ma się co zastanawiać.
Poradzicie sobie.

Polecam jednak szczeniaka, byście oboje mogli się do siebie "dostroić".

Basset jest psem niebywale mądrym i serdecznym.
Jest oddany bezgranicznie swojej rodzinie.

Miałam do czynienia z bassetem, którego kupiłam z hodowli. Był niesamowity. I chyba czasem czytał w myślach....
Potem zaadoptowaliśmy ze schroniska basseta.
Był trochę "trudnym" okazem na początku, ale i tak sądzę, że zajęliśmy całe jego psie serce.

I być może są inne wspaniałe rasy, ale i tak jak przeprowadzimy się do nowego domu, to kupimy basseta.
Czego i Wam życzę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15