Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Balbina w ciąży
Autor Wiadomość
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Lip, 2005 23:29   Balbina w ciąży

No dobra, powiem Wam - Balbina jest w ciąży :lol:
Nie pisałam wcześniej, bo nie byłam pewna, ale teraz.........
Co prawda na USG nie dojechałyśmy, bo potworne upały nam na to nie pozwoliły - bałam się wozić Bisię w taki upał, ale brzuch jest wielki i cycochy jak u krowy dojnej :wink:
Przewidywany termin porodu to 31 lipiec, czyli już za 2 tygodnie :!:
No zobaczymy jak Jaszczurka się spisze 8)
No to może będzie nas więcej na Polanie :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Trzymajcie kciuki :!:
 
 
Kasia :) 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2005
Posty: 966
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon 18 Lip, 2005 08:23   

No to ja życze kolejnej jedenastki :lol: i niedługo będziecie mogli stworzyć całą lige :lol: :lol: :lol:

Ale poważnie - powodzenia i uważaj na jaszczura! A jak rodzina sie powiększy to znowu wpadne, musze zobaczyć te ... zaraz... teraz jest 5 dorosłych, 11 maluchów + kolejne ... dajmy na to włąsnie 11 :wink: , Agata wyobrażasz sobie na Polanie prawie 30 bassetów? Toż to zupełnie jak na zlocie! Całusy K.
 
 
Dorota


Dołączył: 12 Mar 2005
Posty: 228
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 18 Lip, 2005 09:44   

No to gratulacje:) A swoja droga Agatko jak wy sobie dacie rade z taką ilością psiaków na polanie??:) Przypuszczam że bedzie wesoło:)
_________________
Hectorek złodziej ciasta drozdzowego i naleśników :)
 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lip, 2005 11:11   

NO AGATKO najpierw to CI gratuluje, bo tego przeciez chciałas i udało sie ale zarazem Ci wspołczuje - bo bedziesz miała zbieznośc dwóch miotów.
No ale tez Ci zazdroszcze tyle bassecików i bassetów to musi byc przezycie.
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lip, 2005 11:15   

Oj roboty jest, nie ukrywam :wink:
Rano wstaję i pierwsze to wynoszę maluchy na dwór i sprzątam nocne kupki i wymieniam kocyki. Jak skończę sprzątać to robię im jedzonko, stawiam a w tym czasie dolewm wody do wszystkich dorosłych misek łącznie z kózką Zuzią, którą też wyprowadzam na trawkę z zagródki.
Wracam a tam u maluchów nowe kupki po jedzonku. Sprzątam i wpuszczam do nich Agrafkę, by posprzątała resztki jedzenia - w tym czasie jak Ahoj sprząta to maluchy przyczepione są do cycochów popijając jedzonko mleczkiem. Potem szykuję jedzenie dla dużych psiaków i muszę stać przy nich i pilnować, bo czasem się pokłócą - szczególnie Zielona zachowuje się jak pies ogrodnika :twisted:
Zabieram michy i idę do maluchów, które właśnie się przebudziły i znów
11 - ście kupek........
Dzień jak co dzień :lol:
A najgorzej jak zacznie padać deszcz, wtedy bieganie z całą jedenastką do ich pokoiku, a jak przestanie to z powrotem. :lol:
A jeszcze ile czasu daje się dzioby wszystkim - to pochłania najwięcej czasu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
joania
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lip, 2005 17:12   

Gratulacje i więcej siły , ciekawa jestem w takim razie w jakim składzie przyjedziesz na następny zlot?To że Balbinka w ciąży to Twój mąż póścił parę z ust na zlocie.
teraz Agata potrzebna Tobie jeszcze większa moc -----NIECH MOC X 2 BĘDZIE Z TOBĄ :thx :thx :thx :thx
 
 
agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lip, 2005 08:37   

gratulacje dla Balbiny. Nie moge sobie wyobrazic tylu bassetów razem i to przewaga tych malutkich
Jeszcze raz gratuluję!!!!!!!!!!!!!
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 19 Lip, 2005 12:22   

Agata, zastanwiam się skąd w Tobie tyle sił ? Jestem pełna podziwu, bo nawet nie możesz poleniuchować, bo i kiedy ? Jak tu cała sforka.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lip, 2005 16:45   

Wierz Bogusiu, ja bardzo, bardzo lubię leniuchować, ale teraz nawet mi się nie chce. Jestem naprawdę szczęśliwa. Może to głupie, ale uwielbiam to, uwielbiam wszystko co jest ze zwierzakami związane, nawet zbieranie kup 8)
To jest wszystko super sprawa - gdy idę do kózki Zuzi, która jak mnie widzi macha ogonkiem jak pies, gdy trzy koty ganiają się bawiąc w berka po drzewach, gdy Balbina dostaje mrugaczka kradnąc kanapkę ze stołu, bo wie, że zaraz zarobi w pałę, gdy stawiam wagę i ważę maluszki, gdy szalejemy z Gumką, Groszkiem i Agatką i gdy patrzę na Agrafkę jak wylizuje brzuszki swoim dzieciakom - WTEDY CHCE MI SIĘ ŻYĆ :!: :!: :!:

I PRZENIGDY Z TAKIEGO ŻYCIA NIE ZREZYGNUJĘ :!: :!: :!:
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Lip, 2005 22:21   

BŁAGAM TRZYMAJCIE KCIUKI - BALBINA RODZI :!: :!: :!:
JUŻ JEDZIE LEKARZ, BISIA MA PARCIA, WODY ODCHODZĄ A JA DOSTAŁAM STRASZNYCH DRESZCZY I JESTEM PRZEZROCZYSTA ZE STRESU.
STRASZLIWIE SIĘ BOJĘ...

JAK PIERWSZY MALUCH WYJDZIE DAM ZNAKA
 
 
Arleta
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Lip, 2005 22:52   

Ale niespodzianka :shock: trzymam kciuki Agatko za Ciebie , za Balbinke i maluszki. TRZYMAJCIE SIE WSZYSCY!!!!!
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Lip, 2005 23:20   

JEST PIERWSZY - CHŁOPAK :!:
CZARNY Z BIAŁYM SZALICZKIEM.

PAN DOKTOR ŻYJE - JESZCZE GO BISIA NIE ZAGRYZŁA :lol:
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Lip, 2005 23:35   

JEST DRUGI - CHŁOPAK - BICOLOR :lol: :lol: :lol:

DOMINIKA WRAZ Z PANEM DOKTOREM ODBIERAJĄ PORÓD, JA NADAL SIĘ TRZĘSĘ, ALE JESTEM NIESAMOWICIE SZCZĘŚLIWA :lol: :lol: :lol:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 24 Lip, 2005 23:39   

Agata, powodzenia, trzymaj małą choć za uszkiem, nie trzęś się bedzie dobrze, ciekawe ile bedzie, jeszcze troche poczekam, nie ide spać.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Agata
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Lip, 2005 01:12   

JEST TRZECI - CHŁOPAK :lol:
WIELKI, CZARNY - WCALE MU SIĘ NA ŚWIAT NIE SPIESZYŁO I PAN DOKTOR MUSIAŁ POMAGAĆ, JEST DUŻY, WIĘC BYŁ PROBLEM ALE ..... :lol: :lol: :lol: JEST NAS WIĘCEJ I CZEKAMY CO CZAS PRZYNIESIE........
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15