Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Krzysiek
Pon 21 Wrz, 2009 23:34
A może by tak...
Autor Wiadomość
Dorti
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 18:43   

No ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić forum bez starych tematów i zdjęć.
I takie radykalne cięcia raczej nie są potrzebne.
Ludzie na tym forum są w różnym wieku, są mniej i więcej sentymentalni :smile:
Nie popieram absolutnie takich zmian na forum :~
To moje zdanie
Luiza, bardzo Cię proszę wypowiadaj sie w tym temacie
bo twoje sugestie są do przemyślenia (buziole dla Łucji) :wink:
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 20:20   

:) Nie chcę nic tu narzucać...po prostu wolałabym zamknąć niektóre działy przed oczami wszystkich ludzi w internecie i wprowadzić samo proste logowanie dla najbardziej zainteresowanych. Tak jak to się robi, kiedy np. trzeba wpisać kod z obrazka- w ten sposób "przesiewa" się grono mało zainteresowanych albo wścibskich ;) Tak jak były propozycje na początku, np. "Nasze bassety" czy "nasz zwierzyniec", albo stworzyć nowy dział "domowe pielesze" czy coś takiego.

Jestem za demokracją, większość zdecyduje i już...

Monia, na kompie trochę miejsca mam, spokojnie. Tylko po co mam zapisywać sobie zdjęcia z forum ? Bez postów koło nich nie mam takiej potrzeby ich oglądać ;)
_________________
Luiza
 
 
 
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:24   

Można by przy rejestracji wypełniac formularz a potem przychodzi link aktywacyjny na e-maila( ja się tak na forum rejestrowałam) , albo trzeba wpisać kod z obrazka czy coś. Jak będzie więcej zachodu to może się odechce niektórym w to bawić.
I chyba można pokasować użytkowników którzy od kilku lat nie wchodzili do nas.
Tak czy siak jak komuś się zachce robić zamieszanie to i tak się zarejestruje i tak.

Co do zamykania działów to niech inni się wypowiadają a ja osobiście proponuję ankietę demokratycznie większość zagłosuje i już.
Takie działy jak zwierzęta w potrzebie raczej powinny być otwarte moim zdaniem.
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:45   

Renia napisał/a:
Co do zamykania działów to niech inni się wypowiadają a ja osobiście proponuję ankietę demokratycznie większość zagłosuje i już.
Takie działy jak zwierzęta w potrzebie raczej powinny być otwarte moim zdaniem.


_________________
Luiza
 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 21:58   

Tak mi przeszło przez myśl, że nie obronimy się w żaden sposób przed zadymiarzami :grin: i szkoda naszej energii ...
z drugiej strony strzeżonego Ten Na Gorze strzeże i głupotą byłoby nie wprowadzić choćby drobnych utrudnień :roll:

Kiedyś na forum dla mnie ważnym robilim porządki i każdy się meldował - na zasadzie "jestem, żyję, nie piszę ale czytam" Był na to czas chyba 2 miesiące. Po tym terminie admin usuwał wszystkie nieczynne loginy ...

Myślę, że można by zrobić taką listę obecności. Wiadomo by było ilu z nas jest czynnych na forum.

Z ograniczeniami dla zalogowanych mam własne doświadczenia .... czasem, jak forum było częściowo zamknięte, to odpuszczałam...ale jest kilka takich, w których chciało mi się zalogować, bo informacje tam zawarte były bardzo atrakcyjne (patrz: forum oczek wodnych, murator, ogrodzenia) :lol: :lol: nie napisałam tam ani słowa, byłam tylko raz :oops:
ale gdybym musiała potwierdzać linkami akces i CZEKAĆ KILKA DNI!!! to bym pewnie odpuściła :!:
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
  
 
 
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 22:23   

Mhy ja się już dawno logowałam ale nie czekałam ak długo :razz:
Zróbmy ankiety niech demokracja da o sobie znać :cool:
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 22:30   

Renia napisał/a:
Mhy ja się już dawno logowałam ale nie czekałam ak długo :razz:
Zróbmy ankiety niech demokracja da o sobie znać :cool:


Nio, tam wystarczyło odesłać linka i już! :lol:
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009 22:45   

Ale tu zmiany zaszły.
Po powrocie otworzyliśmy Marka komputer i chciałam zdjęcia obejrzeć, ale niestety bez zalogowania nie można.
Znaczy się temat zamknięty, trochę mnie to zdziwiło, telewizja zlot pokazuje a my temat zamykamy.
Z ciekawości się wylogowałam i zaczęłam porównywać tematy, które są otwarte, a które zamknięte.
Tęczowy Most też zamknięty ??
Na inne już nie patrzyłam. Jutro poprzeglądam, strasznie po podróży umęczona jestem.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 00:37   

Ja już poprzednio pisałam, że moim zdaniem , jak ktoś chce namieszać to i tak namiesza, żeby nie wiem co. Najlepszą weryfikacją forumowiczów, tych nowych jest ich obserwowanie na forum i trochę ostrożności co do osób nieznanych.
Notomiast nie wyobrażam sobie forum bez starych zdjęć czy tekstów. Znikające zdjęcia też mi się nie podobają.
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 07:36   

A ja mam wrażenie, że Ci co są za i Ci co są przeciw i tak mówią o tym samym...

Bez zalogowania widoczne są:
o bassetach, ambulatorium,wychowanie,żywienie,wystawy,solenizanci, zwierzęta w potrzebie,zakończone adopcje, tablica ogłoszeń, luźne gatki, humor, powitania, regulamin.

niewidoczne:
spotkania i zloty, nasz zwierzyniec,tęczowy most, śmietnik, tem. techniczne, moderatorzy, spr. klubowe.

A gdyby tak widoczne były :
ambulatorium,wychowanie,żywienie,wystawy,zwierzęta w potrzebie, zakończone adopcje,tablica ogłoszeń,humor,regulamin,spotkania i zloty,tęczowy most,solenizanci,powitania, luźne gatki.

A zamknąć tylko :
o bassetach,nasz zwierzyniec,śmietnik,tem. techniczne,moderatorzy,spr. klubowe ?

Zostawić proste logowanie, tylko jako lekkie utrudnienie dla mało zainteresowanych, postronnych internautów, żeby nie mogli oglądać naszych dywanów, kanap i dzieciaków. No i pozbyć się erotycznych reklam...
_________________
Luiza
 
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 08:03   

Miła od Gucia napisał/a:
Ale tu zmiany zaszły.
Po powrocie otworzyliśmy Marka komputer i chciałam zdjęcia obejrzeć, ale niestety bez zalogowania nie można.
Znaczy się temat zamknięty, trochę mnie to zdziwiło, telewizja zlot pokazuje a my temat zamykamy.
Z ciekawości się wylogowałam i zaczęłam porównywać tematy, które są otwarte, a które zamknięte.
Tęczowy Most też zamknięty ??
Na inne już nie patrzyłam. Jutro poprzeglądam, strasznie po podróży umęczona jestem.

Bogusiu ale to nie są nowe zmiany. Dział "Spotkania i Zloty" już dawno jest widoczny tylko dla zalogowanych (było tak już długo przed zlotem).

Co do rejestracji nowych użytkowników - myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest mail aktywacyjny. A co do widocznych lub niewidocznych działów - które to mają być - pozostawiam decyzji większości.
Ale zgadzam się z opinią Zojki - i tak nie uchronimy się przed zadymiarzami. Zawsze się znajdzie ktoś, kogo jedynym celem w życiu jest zrobienie zadymy - gdziekolwiek się da. I takiego kogoś nie powstrzymają żadne bariery w stylu maili aktywacyjnych czy ukrywania działów, co nie znaczy że mamy nic nie robić.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 10:13   

Jaga, masz rację, mnie dopiero później przed snem oświeciło.
Ja nigdy forum nie otwieram jako nie zalogowana i zapomniałam, że te działy są zamknięte.
Luiza, Jaga i ja się z Wami zgadzam co do działania forum.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 16:29   

Ja jestem za obecna forma forum.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
dzieciegochy 



Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 18:45   

ja się nie znam i wydaje mi się, że macie fajne pomysły
sądzę tylko, że wnikliwe weryfikowanie każdej osoby chętnej dołączyć do forum może zrażać i zniechęcać, a jeśli ma pojawić się ktoś mający złe :x intencje i tak się tego nie uniknie
 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 19:10   

Mnie się też wydaje, że wnikliwość w zbieraniu danych podczas logowania nie jest konieczna. Natomiast można w jakiś sposób "utrudnić" takowe - kodem czy emilem aktywacyjnym ...
no w każdym razie myślę, że nie powinno być logowania z "automatu".

Się tak wymądrzam a nie wiem, jak wygląda logowanie obecnie :oops:
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15