Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asia i Basia
Pią 24 Wrz, 2010 15:02
TAKO i P. Jerzy
Autor Wiadomość
gumaaa 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: piła
Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 20:59   

Mam pytanko czy Takuś lubi kąpiele
 
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 21:20   

Wyglada na zadowolonego. Oby tak dalej :)
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 21:36   

gumaaa napisał/a:
Mam pytanko czy Takuś lubi kąpiele


Ja go w domu nie kąpałam, bo nie było takiej potrzeby. Natomiast w jeziorze pływał pięknie i chętnie.

Myślę, że nie bywał zbyt często kąpany i może robić z tego powodu pewne problemy. No właśnie ... jak przekonać takiego psa, jak Tako do wejścia do wanny?

Kiedy u mnie Tako przyjmował taką pozycję, jak na ostatnim zdjęciu, to tak rozkosznie mruczał. Zostało mu to?
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
Ostatnio zmieniony przez Sro 26 Sie, 2009 22:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Batus 



Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 4027
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 21:39   

Ale sie byczy, jednak chłop to chłop ;)
_________________
Luiza
 
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 21:43   

super aż sie serducho raduje :lol: :lol:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 26 Sie, 2009 22:09   

Tako szczęściarz z ciebie.
Dzięki za relacje i foty, jeszcze, jeszcze
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
gumaaa 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: piła
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 15:56   

mam troszeczke gorsze wieści o takusiu niestety po 11dniach pobytu pokazał swoje zęby.Najpierw wyrwał mojemu synkowi chleb z ręki a wieczorem żucił się i pogryzł mojego psa i też o suchy chleb poszło było dość ostro.No i najgorsze wczoraj wieczorem kiedy siedziałam z mężem u rodziców tako oczywiście na łóżeczku koło mojej mamay,kiedy moja mama chciała przetrzeć oko rzuciłsie na nią i pogryzł ręke dość poważnie,tato kiedy stanął w obronie niestety też oberwał dość mocno.Byłjeszcze mąż ,którego postawił na baczność uwieżcie widok straszny.Na szczęście mi jednej udało sie go wyprowadzic z domu.Od wczoraj do dziś jest niestety uwiązany serce nam się kraja.dzieci też są przerażone a my naprawde nie wiemy co robić dalej.
 
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21591
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 16:27   

przeraziłam się tymi informacjami.
Nie znam się na wychowywaniu psów, a już takich które są po przejściach.
Ale wydaje mi się, że może to podniesienie gwałtownie ręki Tako przeraziło.
On dopiero Was poznaje i być może boi się jeszcze.
Co innego jak pies który jest z nami od małego, zna nas, jest ufny.
Może Grzesiu pomoże.
Grzesiu !! jak czytasz to się odezwij.
Czy Małgosia może do Ciebie zadzwonić.
Może jakieś rady.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 17:57   

Nie wypowiem się bo nie znam sytuacji , środowiska i psa osobiście.Moge wiecej zaszkodzić niż zrobic dobrego. Małgosia może zadzwonić ale niczego nie obiecuję - podejrzewam zwiazek przyczynowo - skutkowo- sytuacyjny - ale dlaczego tak zareagował -.......
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 18:22   

Ja nie wiem co się stało ... Rozmawiałam z panią Małgosią przez telefon i rozumiem, że czuje się zagubiona...

Myślę, że Tako mógł przestraszyć się. W takiej sytuacji starał się z Piotrem - przestraszył się jego reakcji i zaatakował. Mnie też diabeł wyrwał niejednokrotnie chleb z ręki. Ale wierzę, że jest w stanie się nauczyć właściwie postępować. Bo ten pies chce być z ludźmi.
Nie znam się na tym ...przychodzi mi do głowy taka fantazja, że Tako chce też trochę ustawić ludzi względem siebie. Mam wrażenie, że właśnie tego próbował ze mną. Coraz bardziej rozwalał się na poduszce, bezczelnie kradł mi chlebek :lol: I to było trochę inne bezczelnie niż Rufka.
Jakoś w głowie huczy mi zdanie - dać mu czas. On potrzebuje czasu na zaadoptowanie się. jest mu trudno i z pewnością jest zdezorientowany. Ale nie będę się wymądrzać. Żaden ze mnie ekspert ...
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
gumaaa 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: piła
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 19:48   

My rozumiemy że to kruti czas i że tako musi się zaklimatyzować ale z mamy strno to nie był gwałtowny ruch napewno zresztą głaskała go przez chwile i było dobrze .powiem więcej my nic innego dziś nie robimy tylko cały czas nam w głowie co będzie dalej co się stanie i czy jeszcze zaatakuje i cały czas mam równierz na uwadze nasze dzieci,które po wczorajszym się go boją.co będzie jak zostaną same w domu.
 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 20:03   

Nie wiem, co mogę jeszcze powiedzieć ... jest mi strasznie przykro, ale mam nadzieję, że wszystko się ułoży.
A jak on teraz się zachowuje ?
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
gumaaa 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: piła
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 20:39   

spuściłam go wpadł do domu porwał laczka no i biega w tą i spowrotem ale rodzice kazali zamknąć do siebie dzwi boją sie spotkania dzieci też uciekły na łóżko narazie ja tylko podchodze ale też już myśle co zrobi jak będe chciała go na smycz.Niewiem beczeć mi się chce.
 
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 20:57   

Pani Małgosiu, spokojnie ... On się tylko bawi. Nic się nie stanie, wszystko będzie dobrze ..
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
gumaaa 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: piła
Wysłany: Sob 29 Sie, 2009 21:25   

choc jestem przerażona ja jestem dobrej myśli
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17