Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Szczenięta w Basseciarni
Autor Wiadomość
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 18:11   

Też mam taką nadzieję.

Niutek już praktycznie ma nowy domek i to u zakręconych psiarzy, którzy w sumie czekali rok na maluszka, więc myślę, że będzie mu tam co najmniej tak dobrze jak u nas.

Wiem, że Marta śledzi forum. Mam nadzieję, że się zarejestruje i będzie aktywnie uczestniczyć w forumowym życiu.
 
 
 
Karolina 


Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 215
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 19:29   

Madzik napisał/a:
Też mam taką nadzieję.

Niutek już praktycznie ma nowy domek i to u zakręconych psiarzy, którzy w sumie czekali rok na maluszka, więc myślę, że będzie mu tam co najmniej tak dobrze jak u nas.

Wiem, że Marta śledzi forum. Mam nadzieję, że się zarejestruje i będzie aktywnie uczestniczyć w forumowym życiu.


To super,trzymam w takim razie kciuki za reszte maluszków.Myśle ,że takie śliczne psiaczki szybko znajda nowych właścicieli :wink:
_________________
Beniamin z rodzinką
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 23:29   

Wiesz, dla mnie nie liczy się "szybko". Ważne, by znalazły nowe domki pełne miłości, troski i zrozumienia - takie jak Wasze. To jest dla mnie najważniejsze.

Dziewczynę obserwujemy, bo może zostanie, ale to jeszcze nie powiedziane do końca (Witek się na razie oswaja z taką ewentualnością :shock: ).

A na razie niech sobie rosną zdrowo. Takie są pogodne. Nawet jak na siebie szczekają i warczą to z taką sympatią w głosie.

Dziś dostały nowe zabawki: czarno-białą piłeczkę i piszczącą kość ze specjalnej gumy (jakaś specjalna dla szczeniąt Trixie). Ale był ubaw!

Maniek zaraz zabrał się za kość, ale nie gryzł jej tylko... skakał na nią :shock: , bo jeszcze ma za slaby uścisk w ząbkach, by kość zapiszczała, ale jak na nią zaczął skakać - to piszczała za każdym razem i szybciutko cholernik skapował co musi zrobić :roll: .

Teraz posnęły na... zabawkach. :grin:
 
 
 
Mirka
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 23:36   

taak najważniejsze to dobre,kochające
domki znależć,powodzenia zyczę
bo maludy sliczne :lol:
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009 23:42   

A wiecie jaka jest u nas najlepsiejsza atrakcja dnia?

ROZRYWANIE GAZET :!: :roll:

Maluchy to wprost kochają! Jak im tylko machnę gazetą przed nochalami to jest taki wrzask :shock: , że muszę ją im od razu dać, więc daję... hurtowo!

Daję cały egzemplarz rzeczpospolitej a za godzinę wyjmuję konfetti :shock: .

Ej, może się na tym jeszcze da przed Sylwkiem interes ukręcić - jak myślicie? :mrgreen:
 
 
 
Jaga
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Gru, 2009 07:42   

Madzik napisał/a:

Daję cały egzemplarz rzeczpospolitej a za godzinę wyjmuję konfetti :shock: .

Ej, może się na tym jeszcze da przed Sylwkiem interes ukręcić - jak myślicie? :mrgreen:

Myślę, że spokojnie możesz świadczyć usługi niszczenia dokumentów :mrgreen: Odpowiednia reklama i do dzieła :mrgreen:
 
 
zojka 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 07 Lip 2008
Posty: 3761
Skąd: Mazury
Wysłany: Sro 30 Gru, 2009 09:50   

Jaga napisał/a:
Madzik napisał/a:

Daję cały egzemplarz rzeczpospolitej a za godzinę wyjmuję konfetti :shock: .

Ej, może się na tym jeszcze da przed Sylwkiem interes ukręcić - jak myślicie? :mrgreen:

Myślę, że spokojnie możesz świadczyć usługi niszczenia dokumentów :mrgreen: Odpowiednia reklama i do dzieła :mrgreen:


To genialny pomysł na biznes :mrgreen:
_________________
...człowiek autentycznie czuje, że ma najwięcej, kiedy daje innym ...ks.J. Twardowski
 
 
besta 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 3051
Skąd: 3City
Wysłany: Sro 30 Gru, 2009 14:22   

O widzisz a ja niszczarkę zamiaruję kupić,może zamiast tego jakiegoś szczylka z Basseciarni :?: :cool:
_________________
...na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Sro 30 Gru, 2009 18:26   

To jest pomysl :!: A tak a propos gazet nie dawaj do zabawy, farby drukarskie sa trujace, pamietam jak mi lekarka mowila , aby na dzieci uwazac, zeby sie gazetami nie bawily, basseciki tez dziecioki, lepiej chuchac.
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
Marti 


Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 83
Skąd: Jarocin
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010 00:51   

Witam!!!!Na początku chciałabym się przedstawić i pozdrowić wszystkich baseciarzy i właścicieli BASSETOW, ponieważ mam nadzieje,ze juz 16stycznia stanę się nowym (mam nadzieję.... :grin: )właścicielem strasznie wyczekanego piechola .I tu szczególne pozdrowienia dla całwj BASSECIARNI I MAGDY,ktora zgodziła się na to abym mogła spełnić swoje największe marzenie i stworzyć jak najlepszy dom dla cudownego klopsika jakim jest NIUTUŚ. Zakochałam sie od razu w tej rasie kiedy zobaczylam je pierwszy raz na wystawie kilka lat temu.Przyznaje,że urzekła mnie ich uroda mam tu na myśli cudowne uszy i jak się póżniej okazało niesamowity charakter co już zupełnie mnie kupiło.I tak z małymi przygodami po zgubionej kartce z telefonem Magdy trafiłam na NIKODEMA IGE i POLE, którzy merdając ogonami pozwoliły sie bliżej poznać.Szczeniaczki widziałam pierwszy raz krótko przed świętami i przyznaje, napewno małemu trudno będzie rozstać się z rodzeństwem i wyprowadzić z tak wspaniałych warunków jakie obecnie mają za co chciałabym bardzo podziękować Magdzie. No cóż....ja już odliczam dni i nie moge się doczekać tego dnia kiedy to ja zostane nową mama tych długich kochanych uszek. To tyle narazie i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam!!!!!!!!!!!
 
 
Karolina 


Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 215
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 05 Sty, 2010 20:59   

Marti napisał/a:
Witam!!!!Na początku chciałabym się przedstawić i pozdrowić wszystkich baseciarzy i właścicieli BASSETOW, ponieważ mam nadzieje,ze juz 16stycznia stanę się nowym (mam nadzieję.... :grin: )właścicielem strasznie wyczekanego piechola .I tu szczególne pozdrowienia dla całwj BASSECIARNI I MAGDY,ktora zgodziła się na to abym mogła spełnić swoje największe marzenie i stworzyć jak najlepszy dom dla cudownego klopsika jakim jest NIUTUŚ. Zakochałam sie od razu w tej rasie kiedy zobaczylam je pierwszy raz na wystawie kilka lat temu.Przyznaje,że urzekła mnie ich uroda mam tu na myśli cudowne uszy i jak się póżniej okazało niesamowity charakter co już zupełnie mnie kupiło.I tak z małymi przygodami po zgubionej kartce z telefonem Magdy trafiłam na NIKODEMA IGE i POLE, którzy merdając ogonami pozwoliły sie bliżej poznać.Szczeniaczki widziałam pierwszy raz krótko przed świętami i przyznaje, napewno małemu trudno będzie rozstać się z rodzeństwem i wyprowadzić z tak wspaniałych warunków jakie obecnie mają za co chciałabym bardzo podziękować Magdzie. No cóż....ja już odliczam dni i nie moge się doczekać tego dnia kiedy to ja zostane nową mama tych długich kochanych uszek. To tyle narazie i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam!!!!!!!!!!!



Witamy i gratulujemy ślicznego maleństwa.Oby chowalo sie tak wspaniale jak nasze :grin:
Charakterek faktycznie maja i pokazuja to od samego poczatku ale pozatym sa cudowne i kochane :wink:
_________________
Beniamin z rodzinką
 
 
Gi 


Dołączyła: 15 Sty 2009
Posty: 90
Skąd: rzeszów/ uk
Wysłany: Sro 06 Sty, 2010 00:08   

Witamy, witamy ! :wink:

Gratuluje maleństwa, czasami bywa ciężko zwłaszcza na początku, ale naprawde warto :mrgreen: nie oddałabym parówy na żadnego innego psa
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Sro 06 Sty, 2010 10:33   

Marta suuuuuuper, że jesteś z nami (oby tylko starczyło Ci czasu na piechola, bo jak zaczniesz buszować po forum - to wpadłaś jak śliwka w kompot)!

Niutek już na Ciebie czeka. Patrzy na mnie tymi ogromnymi ślepkami a mnie jest coraz trudniej myśleć o tym, że za chwileczkę dosłownie odjedzie w Twoich ramionach...

Wczoraj rodzinka zjechała się na moje urodzinki. Spodziewałam się wrzasku dziecioków (bo przeciez każdy chce być wzięty na ręce) a tu nic! Dały popis kultury i uroku osobistego! Największym powodzeniem cieszył się... Niutek! On ma najciemniejszy pycholi spojrzenie amanta - pewnie dlatego :mrgreen:
 
 
 
Marti 


Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 83
Skąd: Jarocin
Wysłany: Sro 06 Sty, 2010 15:34   

Hmm...no cóż,nie ma się co dziwić,że potrafiły się zachowć .BASSET to człowiek :wink: a kultura musi być tym bardziej,że w takie święto urodziny DRUGIEJ MAMY!(a tak przy okazji dołączam sie do wyjąco zaśpiewanego sto lat przez cała basseciarnie, pewnie to niesamowity widok..)
jeżeli chodzi o mnie to myśle,że to sama przyjemność być wśród tak zakręconych ludzi choć faktycznie mając takiego grubaśnego łobuza przy sobie trudno będzie się oderwać od niego choć nachwile..no chyba, że będzie spał a wiadomo w domku musi byc wtedy cisza i spokój :grin: maluch rzecz święta!!!!!!!!
czasami tak sobie myśleż,że to już tak niedługo i wtedy ogarnia mnie taka radocha,że sama do siebie się śmieje :lol: a za moment, że to dopiero za 10 dni i znowu dolina dlatego jutro wracam do pracy po dłuższym urlopie bo musze zając czymś ten swój łeb bo oszaleje.
Niutol jest już wszędzie na tapecie w kąpie , komórce,lodówce,w snach..masakra wstyd się przyznać no ale komu jak nie wam!!!!!!!!!!!!
 
 
Madzik 


Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 413
Skąd: Mosina k/Poznania
Wysłany: Sro 06 Sty, 2010 19:13   

A więc proszę o ciszę! Proszę o ciszę!!! No nie gadamy!

Ogłaszam wszem i wobec: mamy kolejną zbassecioną forumowiczkę :!: :!: :!:

Hip, hip! Hurra! Hip, hip! Hurra!

:grin:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14