Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Tu zapraszamy chętnych na adopcję basseta BASSET W POTRZEBIE
Autor Wiadomość
troublemaker 



Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 14:26   

Niby zalezy Ci na psie, ale jesli do 1,5 roku to tak.. a jak starszy to juz niepotrzebny?
 
 
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 14:29   

matrix86 napisał/a:
Jeżeli jest w wieku do 1,5 roku to tak... Ale wiem czemu miało służyć ta propozycja... Liczyłaś, że "spale raka" i nie odpisze... Więc i tak niema czego tu szukać :neutral: I tak jestem ograniczony co do transportu... musiał bym prosić o pomoc o którą już niema co prosić. Nie bede już nic więcej pisać w postach bo wkraczam za bardzo w swoją sfere osobistą.


Liczyłam na to, że nie jestes gówniarzem.
 
 
matrix86 

Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Wiry \ k. Poznania
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 14:36   

Oto chodzi, że taki stawili warunek rodzice, niejestem żadnym gówniarzem (mam 23lata) tylko ciężko sie wytłumaczyć nie pisząc o mojej sytuacji życiowej, nie zdradzając publicznie krępujących spraw. Bardzo mnie ranią wasze słowa :cry: Zycze powodzenia w tym co robicie.
 
 
Magda i Rudolf 


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 1895
Skąd: Gdansk/Florencja
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 14:42   

Tak jak pisala Bogusia(Mila od Gucia), zadzwon do niej, ona koordynuje adopcje na naszym forum, no ktos cos musi przeciez wiedziec o tobie i twojej sytuacji przed wydaniem ci psa nie mowiac juz o wizycie przedadopcyjnej.
_________________

 
 
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 15:10   

Magda i Rudolf napisał/a:
Tak jak pisala Bogusia(Mila od Gucia), zadzwon do niej, ona koordynuje adopcje na naszym forum, no ktos cos musi przeciez wiedziec o tobie i twojej sytuacji przed wydaniem ci psa nie mowiac juz o wizycie przedadopcyjnej.


Tak jak pisze Magda. Zadzwoń umów się. Bez szczegółów nikt psa Ci nie odda.
Bogusia, jeśli nie będziesz chciał szczegółów nikomu nie zdradzi tylko wyda opinie, że jest OK!!
Nie, fochaj się, bo nie ma takich powodów.
Jeśli chodzi o rodziców, którzy stawiają Ci warunki czy Oni zdają sobie sprawę, jakie są bassety? Bo to naprawdę nie są łatwe psy. Żeby się nie okazało, że się rodzice rozczarują i postawią warunek oddania psa.
Akceptacja rodziny też jest bardzo ważna. ( Nie chce się rozwodzić na temat kosztów, jakie trzeba ponosić mając psa i kto to będzie finansował skoro piszesz, że nie chcesz wszystkim zdradzać szczegółów, ale i tak uważam, że Bogusi musisz wszystko opowiedzieć)
 
 
troublemaker 



Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 17:08   

Nikt nie chce Cie zranic, tylko sposob w jaki piszesz wywoluje taka reakcje jaka wywoluje.
Posluchaj dobrych rad, napisz do Bogusi albo zadzwon i wyjasnij wszystko, opowiedz, a ona juz bedzie wiedziala co robic i czy basset bedzie mial u Ciebie dobrze.
To jest bardzo odpowiedzialna decyzja i jesli mieszkasz z rodzicami, to powinienes z nimi wszystko uzgodnic.
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 20:41   

Matrix
Najpierw napiszę do Ciebie, bo mnie po prostu wkurzyłeś.
Piszesz żeby uważnie czytać Twoje posty, więc wróć i sam poczytaj. Najpierw napisałeś, że można do Ciebie dzwonić lub pisać na maila.Ja Ci odpisałam, że jak chcesz to dzwoń do mnie i , że mój telefon widnieje pod avatarem. Twoje odpowiedź brzmiała, że Ty już z forum wiesz wszystko co potrzebujesz. Odpowiedziałam Ci, że my nic nie wiemy o Tobie i po to właśnie się rozmawia.
Nie zadzwoniłeś w dalszym ciągu, a Sara cały czas była u mnie.
Jeżeli korzystasz z forum , nawet innego , to wiesz zapewne, że musimy wiedzieć gdzie pies trafi, czy będzie kogoś stać na jego utrzymanie i ewentualne leczenie, czy pozostali domownicy zaakceptują psa, do tego Sara jest psem "specjalnej troski", po przejściach.
Nikt Ci nie kazał wywnętrzać się na forum , wystarczyło zadzwonić do Bogusi lub do mnie(sama Cię o to prosiłam) i porozmawiać o tym co możesz psu zapewnić. Nieodzowna jest również wizyta przedadopcyjna.
Wiesz, przed Tobą, jak to napisałeś " w kolejce" były jeszcze inne osoby. Ponieważ nie kontaktowały się z nami dlatego też nikt z nas ich nie zmuszał do zainteresowania się psem, czy adopcji, dlatego też "odpadły"
Zrozum, że osoby chętne na psy nie robią nam łaski samą chęcią wzięcia psa, tu trzeba spełnić odpowiednie warunki, tu chodzi o dobro psa, a nie o wyższe miejsce w kolejce.
Faktycznie Twoje posty i fochy są na poziomie smarkacza, a nie dorosłego faceta.
Chcesz psa to zrób coś w tym kierunku aby go mieć, a nie obrażaj się na dorosłych , odpowiedzialnych ludzi.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21592
Skąd: Gorzów
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 22:53   

Dzisiaj Matrix zadzwonił do mnie.
Podał mi więcej informacji o sobie.
Ustaliliśmy, że będziemy w kontakcie.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Renia
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010 18:03   

i??
 
 
Asia i Basia 
Figa & Co.


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 17 Kwi 2007
Posty: 5612
Skąd: Hamburg/Torun
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010 18:24   

u nas jest takie fajne powodzenie: jak znajdziesz blad to mozesz go zatrzymac :lol:
_________________
Baśka polykacz jablek i klockow Lego
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Kwi, 2010 21:10   

Dzwoniła do mnie dzisiaj Anna ze Śląska, chce adoptować basseta, chłopca.
Zaprosiłam ją na nasze forum, ma się zarejestrować i być z nami w kontakcie.
Do tej pory nie miała basseta, ale chce właśnie tę rasę. Trochę jej poopowiadałam , resztę ma poczytać na forum.
Uprzedziłam również o wizycie przedadopcyjnej, umowie, wyborze domu i zasadach obowiązujących przy adopcji.
 
 
salvanna* 


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 13
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010 22:33   

Jeśli tak długo czekasz na basseta,to chyba nie chcesz go naprawde mieć.Masz nadzieje ,że ktoś zrobi Ci taki prezent i będzie zabawka na dobre dni? a co z tymi złymi?
Mogę zrozumieć zniecierpliwienie,ale takie fochy są bardzo niepoważne.Zgadzam się w 100%,że jeśli rodzice stawiają warunki co do wieku psa to przede wszystkim oni powinni być tymi,którzy taką rasę chcą mieć w domu.To nie kanapowiec albo pies który chadza swoimi drogami i do szczęścia potrzebna tylko pełna miska i spacer.To pies który potrzebuje dużo miłości,cierpliwości,on jest bardzo wymagający i czasem zaborczy,nie chce kawałek serca i wolnego czasu swojego Pana,on chce całe serce i cały wolny czas:)Mam wrażenie,że Ty może i bardzo chcesz,ale nie jesteś w stanie sam decydowaać o życiu codziennym psiaka.Może się mylę.Tak czy inaczej,jeśli chodzi o transport ja oferują swą pomoc,bezintersownie.
 
 
 
anauhciram 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Czerniejewo
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010 09:02   

Miła od Gucia

Czyli teraz nie ma żadnego psiaka do adopcji??? jeśli chodzi o nas, nie ma znaczenia płeć, czy wiek psa.. Oczywiście gdyby zaistniała możliwość adopcji, byłybyśmy w stałym kontakcie telefonicznym. dlatego, ze chcemy mieć pewność ,że podołamy. Kto wie , może ja zdecyduję sie na adopcje.. im częściej wchodzę na wsza stronę, tym szybciej i mocniej bije mi serce. dziwne uczucie :oops: .

dzięki za powitanie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21592
Skąd: Gorzów
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010 09:14   

Jest
Figa, jak będziesz zainteresowana, podam Ci telefon do opiekunki Figi
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=3026
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
anauhciram 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Czerniejewo
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010 17:21   

już jestem po rozmowie w sprawie Figi, zobaczymy jak to się wszystko potoczy. jestem dobrej myśli:):):):):):):):):)
choć pewnie odległość jaka dzieli mnie od małej, może przerazić właścicielkę Figi :roll: :cry:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9