Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Tu zapraszamy chętnych na adopcję basseta BASSET W POTRZEBIE
Autor Wiadomość
GOSHA 


Dołączyła: 13 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 13 Lis, 2010 19:37   

Biedactwo..... Nawet nie będę komentowała. Powiem tak: gdyby ktoś jechał z Łodzi w okolice Koszalina, Kołobrzegu to może zabierać Milorda do Jego nowego domu, do mnie.
Nie mam mozliwości wybrać się tak daleko:(
_________________
Gosha
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Lis, 2010 19:48   

Gosiu, nie wiem czy czytałaś, że Milord to psiak , który wymaga specjalnej troski, to już pan w poważnym wieku, może wymagać leczenia.
To bardzo poważna decyzja.
Następna rzecz to wypełnienie ankiety przedadopcyjnej i wizyta przedadopcyjna u Ciebie w domu,przeprowadzona przez kogoś z basseciarzy mieszkających w miarę blisko Ciebie.

Super , że chcesz dać domek jakiejś bidzie, teraz tylko pozostaje pozałatwiać "formalności" i trzymać kciuki żeby jakiś biedulek trafił do Ciebie :grin:
 
 
kite 

Dołączyła: 10 Lis 2010
Posty: 29
Skąd: kodeń
Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 12:42   

witam. czekam na swojego wymarzonego basseta. czy ktoś mógłby sprawdzić mój dom? żeby się potem nie okazało że się nie nadaję :sad:
 
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 19:08   

Kite, nie wiem jak masz na imię, spokojnie, nikt nie mówi, że się nie nadajesz :grin:
Ja to bym powiedziała tak, uczestnicz z nami w forumowym życiu, wielu tak robiło, pisz o Sobie o Swoich psiakach i bądź z nami.
Może pomyśl troszeczkę o leczeniu, podreperuj Swoje zdrowie, potrzeba Ci siły i odwagi.
Psiaki do adopcji, niezależnie czy to bassety czy inne to raczej zwierzaki wymagające dużo uwagi, pracy i wielokrotnie leczenia. To najczęściej psy po przejściach, ze złych warunków i potrzeba do nich ogromu czasu i zaangażowania. Pomyśl, że takiemu psu będziesz potrzebna silna i zdrowa, pies nie może wyczuć Twojej słabości, bo nie znajdziecie wspólnego języka.
Bądź z nami i czytaj, czytaj, bo wiele się z tego forum możesz dowiedzieć o psiej psychice i problemach z tym związanych.Może właśnie to Ci pomoże w mobilizacji, pomyśl troszkę o sobie, o tym jak fajnie może być za chwilę jak wyzwolisz się ze Swoich dolegliwości, wtedy będzie Ci dużo łatwiej coś zaplanować, spełnić marzenia.
Głowa do góry dziewczyno, nie przekreślaj ani siebie ani Swoich marzeń ,trzymamy za Ciebie kciuki :grin:
 
 
gocha
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 20:23   

Jest kolejna osoba chętna na adopcję. Pani Anna z Wielkopolski.
Z rozmowy osoba odpowiedzialna i poważnie podchodząca do posiadania zwierząt.
Dzisiaj czyta nasze forum, jutro ma się zarejestrować i jesteśmy w kontakcie telefonicznym.
 
 
Franek 

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010 21:38   

witam serdecznie, poszukuje basseta, ze względu na miłość do tej rasy i warunki, które ostatnio się pojawiły(mam większy dom, w którym dla psa tej rasy nie brakowało by niczego, ani ciepłego kąta gdzie mógłby odpocząc ani miłości) chciałbym przygarnac jakiego biedaka. jedynym mankamentem jest to, że mam niepełnosprawne dziecko (zepół downa) wiec chciałbym by ten basset dobrze reagował na dziecko, prosze o kontakt prywatnymi wiadomościami, podam numer telefonu... z góry serdecznie dziekuje i pozrawiam i wesolych swiat :)
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pią 24 Gru, 2010 22:08   

Witaj Franek
mój email poniżej i telefon przy nicku.
Chętnie porozmawiam z Tobą.
Bassetów do adopcji nie brakuje, bassety te wymagają szczególnej troski, są po przejściach, często wymagają leczenia.
Wesołych Świąt
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
MoniaT 

Dołączyła: 25 Sty 2011
Posty: 85
Skąd: Łańcut
Wysłany: Sro 26 Sty, 2011 11:14   

Witam wszystkich miłośników bassetów i innych stworków domowych :grin: .
Przeglądając na allegro aukcje internetowe natrafiłam na aukcję wystwiaoną przez jedną z Was(Miła od Gucia pozdrawiam serdecznie),pragnę zaoferować swoją pomoc bassecikom w potrzebie.Ze swojej strony mogę zaoferować domek tymczasowy jak i transport.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 26 Sty, 2011 11:20   

witaj Moniu
dziękujemy bardzo, i oczywiście będziemy w kontakcie
proszę podaj mi jeszcze na pw telefon do siebie.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Patrycjapl1 

Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Wrociszów
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 21:39   adopcja

Witam
Ja również jestem zainteresowana adopcją wysterylizownej suczki.Mamy w domu 7mio miesięcznego basseta Dolara,zakochaliśmy się w tym wariacie i chcemy by miał towarzyszkę życia(głupio to trochę brzmi,ale Dolar jest bardzo towarzyski,ma koleżankę beaglową,a którą razem szaleją w czarnym piasku a potem leżą na trawce i pyszczki sobie wylizują) :)
Nie zależy nam na rozrodzie i hodowli(choć nie ukrywam,że choć raz chciałabym zobaczyć jak rodzą się takie małe dziubaski i móc podglądać tą suczą miłość do nich),ale zdaję sobie sprawę,że psy adopcyjne są kastrowane.
We wrześniu kończymy budowę domu,działka jest średnia,ale las i hektry pól prawie pod nosem:)
Gdyby jakaś suczka szukała domu,to My z przyjemnością się nią zajmiemy:)
Pozdrawiam
_________________

 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011 22:07   

Witaj Patrycja
pamiętam o Tobie :lol:
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
luvena 


Dołączyła: 26 Cze 2011
Posty: 19
Skąd: Luboń k.Poznania
Wysłany: Nie 26 Cze, 2011 16:37   

Witam
Mam na imię Ewa,mieszkam pod Poznaniem w domu z ogrodem.
Basset to rasa o jakiej marzę od dawna,udało mi się nawet przekonać do niej męża.Podjęliśmy decyzje o zaopiekowaniu się pieskiem,który szuka domu.Wczoraj pisałam do Pani Karoliny w sprawie Kufla,ale nieszczęśliwie dla mnie piesek znalazł już nowy dom.Bardzo żałuje,ponieważ zakochałam się w nim od razu.Jeśli szukałby domu piesek najchętniej 2-3 letni z Wielkopolski to bardzo chętnie się nim zaopiekuje na stałe.

pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: Miła od Gucia: Pią 24 Lut, 2012 09:05 ]
nieaktualne - Luvena już adoptowała basseta
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Nie 26 Cze, 2011 18:36   

witaj
zapraszamy na forum, czytajcie o bassetach, a ten wymarzony basset na pewno do Was trafi.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
pauza 

Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Gniezno
  Wysłany: Sro 13 Lip, 2011 11:37   

Witam,jestem nowa.Mam suczkę bassetkę i kocham te kłapouchy,dlatego chętnie zaopiekuję się :!: pieskiem potrzebującym pomocy.
 
 
Miła od Gucia 
Admin merytoryczny



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 03 Mar 2005
Posty: 21590
Skąd: Gorzów
Wysłany: Sro 13 Lip, 2011 11:54   

dziękuję, wysłałam Ci e-maila.
_________________
694 409 059
nasze.bassety@onet.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15