Nasze Bassety Strona Główna


Poprzedni temat «» Następny temat
Basset musi ....
Autor Wiadomość
Molly i Gosia 



Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 813
Skąd: Irlandia
Wysłany: Pon 06 Sty, 2014 15:29   

dokladnie dodam ze basset musi ukrasc z trzy babki i zaniesc na poslanko jakby to byly pileczki :grin: :grin:
_________________
daria
 
 
Magdaa 



Dołączyła: 23 Paź 2013
Posty: 896
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 19:32   

Basset odda życie za parówkę , za smakołyk zrobi wszystko .
Ukradnie ziemniaki i obierki ( dziś roznosił non stop) i przeprowadzi inspekcję każdej reklamówki i torby przyniesionej do domu. :mrgreen:
 
 
Dżoana 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 14
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 21:59   

Baset musi warknąć jak chcesz go zepchnąć z kanapy, potela, materaca, poduszki etc.. :)
_________________
I love My BASSET!!!!
 
 
Lacota 

Dołączyła: 05 Gru 2012
Posty: 1162
Skąd: Ciemnogród
Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 20:18   

Basset musi mieć człowieka i musi być kochanym :) Potrzeba nad potrzebami :lol: :lol: :lol:
 
 
Joasika 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 5043
Skąd: Syrynia
Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 08:38   

Basset MUSI otworzyć każden kosz na odpadki organiczne, choćby ten miał niewyobrażalnie skomplikowane zabezpieczenia.

Zda się Tobie, że jeno cud byłby w stanie (oprócz człowieczych dłoni i intelektu) otworzyć kosz taki...a nieeee....basset OTWORZY :!: :evil:
_________________
Joasika i jej baby kolorowe
 
 
 
marzanna67999 



Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 881
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Sro 15 Sty, 2014 22:04   

basset musi jak tylko zadzwoni domofon szczekać z radości na całą klatkę, że goście idą, potem wybiegać i już na schodach gości witać, choćby pańcia w cale tych gości się nie spodziewała. On będzie się cieszył z każdej wizyty. Basset gościnność polską ma we krwi :)
 
 
luluamelu 



Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 501
Skąd: krakow
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014 23:35   

Bassset musi kłapać uszami własnie wtedy kiedy ja ogladam film i mam sciszony telewizor bo reszta ludziów w domu spi... :mrgreen: ORAZ musi lezec na łozku tylkiem do mnie popierdujac radosnie... :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Kiedy inni przyjaciele odchodza,Twoj pies jest zawsze przy Tobie"
 
 
 
jabluszko520 



Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 5520
Skąd: stąd
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 09:55   

luluamelu napisał/a:
ORAZ musi lezec na łozku tylkiem do mnie popierdujac radosnie... :mrgreen: :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :!: dobre
_________________
Nie kupuj, adoptuj.
http://forum.bassety.net/viewtopic.php?t=5027
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014 14:36   

cała bassecia natura :) zawsze blisko
_________________

 
 
 
luluamelu 



Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 501
Skąd: krakow
Wysłany: Sob 01 Mar, 2014 20:52   

...a tak w ogóle się zastanawiam....czy basset ,według własnego,basseciego rozumowania :mrgreen: ,cokolwiek musi???
_________________
"Kiedy inni przyjaciele odchodza,Twoj pies jest zawsze przy Tobie"
 
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 03 Mar, 2014 08:23   

jestem pewna, że basset myśli - ja nic nie muszę :)
_________________

 
 
 
ramazan 


Dołączyła: 15 Sie 2013
Posty: 41
Skąd: Józefów
Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 08:11   a tu prawda na wp.pl

http://ulubiency.wp.pl/gi...cie.html?page=2


5 najmniej inteligentnych ras psów


5. Basset hound
To rasa, która znana jest zarówno ze swojego nieprzeciętnego wyglądu (długi tułów, krótkie łapy), miny typu "jestem przecież najgrzeczniejszym psem świata" (to pozory!), jak również tzw. "selektywnej głuchoty". Polega ona na tym, że basset słyszy tylko te polecenia, które chce i wtedy, kiedy ma na to ochotę.

Nie można się jednak zrażać, bo to pies o łagodnym charakterze, który dobrze "dogaduje się" z dziećmi, choć zgodnie ze swoją niezależną naturą potrafi zostawić je w połowie zabawy, ponieważ nagle nabrał ochoty na coś innego. Basset bywa uparty i samodzielny. Posłuszeństwo nie jest jego najmocniejszą stroną, nie oczekujmy więc, że będzie robił to, na co mamy ochotę. Warto jak najwcześniej poddać go tresurze, bo zmiana uciążliwych zachowań u dorosłego psa jest raczej niemożliwa. Choć jego wychowanie wymaga większej cierpliwości niż w przypadku innych ras, nie można odmówić mu tego, że jest towarzyski, wesoły i przywiązany do właściciela.
Ostatnio zmieniony przez Miła od Gucia Sro 05 Mar, 2014 09:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madziaa 



Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Maj 2010
Posty: 2720
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 08:22   

Właśnie to czytam i jestem oburzona jak można takiego psiaka umieści w takim rankingu hmm najmniej inteligentne to na pewno zrobił jakiś gulun !!!! Nigdy nie zgodzę się z opinią że bassety nie są inteligentne SĄ inteligentne i to bardzo i to my właściciele tych cudnych pasztetów wiemy to najlepiej :!: SKANDAL normalnie
_________________

 
 
 
ramazan 


Dołączyła: 15 Sie 2013
Posty: 41
Skąd: Józefów
Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 08:35   :)

Na pierwszej stronie jest takie madre zdanie "Twój pies jest najinteligentniejszy na świecie - skoro tak myślisz, na pewno jest to prawda." Dotyczy to naszych cudownych , pieknych baseciorkow ... i tego sie trzymajmy :)
 
 
katarzyna1234 

Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 50
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014 15:47   

He he czy wszystkie basset houndy mają takie śmieszne górki na czubki glowy i czy z jakiegos konkretnego powodu mają tak uformowane łebki? Inne pieski tak nie mają :haha:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
FGRP Theme created by Gilu
 
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16